•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 19
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muudatused PW parandamiseks
#76
milleks neid kriitikuid vaja on?
ok... ühest küljest tekitab ta veel suuremat huvi oma väidete tagapõhja uurimiseks ning teooriate tõestamiseks.... kuid kuna inimesed on juba sellised kes pidevalt omavahel konflikti satuvad... siis oleks sel juhul adminnidel lihtsalt rohkem tööd.

ka kriitikuid on muidugi erinevaid... tõsised kriitikud kes suudavad ANDA teadmisi... on igati teretulnud...
Vasta
#77
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Kas kuidagi nii ei saa teha, et lingi värv eristub tava värvist. Läheb siniseks vms. Vahest ei saa arugi, et link on ja nii jääb nii mõnigi asi kahe silma vahele.

Lisan selle ka, et Theme on Default vms.

Jah täitsa võimalik, ma ise mõtlesin ka vahepeal seda, panen ühe sobiva värvi peagi.
Vasta
#78
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Smailide uuenduskuuri võiks teha. Nt. See smailide pakk, mille eelvaadet saab näha siin. Kuid kui ei saa, või pole mõtet teha, ega siis maja ka maha põle, niiet lihtsalt soovitus Laugh

Need smailid oleks päris tore tehing. Võiks olla linnalegendide alafoorum?
Vasta
#79
Soovitus- mitte eemaldada ebaõiglaselt teemasid enda kasuks!!!!!
Vasta
#80
Küsimus tuleks teisiti tõstatada - kelle kasuks eemaldatakse teemasi? Kes otsest kasu lõikab mingi teema eemaldamisest?
Mõni salaühing ehk... kes ei taha et temast liiga palju räägitaks...
Vasta
#81
Teen ettepaneku kustutada siit foorumist kõik Marguuusi postitused ja neile järgnenud kommentaarid ja vaidlused. Kui see asi veel edasi kestab, ei ole jäänud lõpuks järgi ühtegi teemat ja arutlust, kus vähegi mõtlev inimene osaleda tahaks.
Korrale on Marguuusi juba küllalt kaua kutsutud, aga õppust ta sellest pole võtnud!
Vasta
#82
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Teen ettepaneku kustutada siit foorumist kõik Marguuusi postitused ja neile järgnenud kommentaarid ja vaidlused. Kui see asi veel edasi kestab, ei ole jäänud lõpuks järgi ühtegi teemat ja arutlust, kus vähegi mõtlev inimene osaleda tahaks.
Korrale on Marguuusi juba küllalt kaua kutsutud, aga õppust ta sellest pole võtnud!
Probleem on nüüdseks lahendatud ning kasutaja Marguuus kaotanud oma õiguse foorumit külastada. Personal tegeleb aegamööda ka sellega, et tema postituste puhul saaks terad sõkaldest eemaldatud.
Vasta
#83
avatari mõõtmed võiksid suuremad olla<= see on soovitus
Vasta
#84
Tsitaat:Algselt postitas: Diokhan
avatari mõõtmed võiksid suuremad olla<= see on soovitus

see suurendaks liialt lehe laadimist, kõik kasutajad ei istu 2 megaste ühenduste taga...
lehe välimus läheks jube inetuks...
Vasta
#85
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
Tsitaat:Algselt postitas: Diokhan
avatari mõõtmed võiksid suuremad olla<= see on soovitus

see suurendaks liialt lehe laadimist, kõik kasutajad ei istu 2 megaste ühenduste taga...
lehe välimus läheks jube inetuks...

no see avatar võiks siit vaadates sama suur olla..aga lihtsalt et pressib nagu selle pildi kokku, no nagu msnis ja teistes foorumites
Vasta
#86
Tsitaat:Algselt postitas: Diokhan
no see avatar võiks siit vaadates sama suur olla..aga lihtsalt et pressib nagu selle pildi kokku, no nagu msnis ja teistes foorumites

mis mõttes sama suur? piisavalt suur on. mõtled et avatar on 600x800 suur ja sisi resize'd selel siin para-webis väiksemaks? kb sellest ei väheneks

Muudetud: 19-11-06 kell 17:09:28 Flash
Vasta
#87
noh aga ikkagi
ma arvan et nii mõnigi tahaks et saaks rohkem laadida.. kas need kb võtavad tõesti siit tüki välja v?
ohh..mujal saab, saab ka siin
Vasta
#88
Tsitaat:Algselt postitas: Diokhan
noh aga ikkagi
ma arvan et nii mõnigi tahaks et saaks rohkem laadida.. kas need kb võtavad tõesti siit tüki välja v?
ohh..mujal saab, saab ka siin

sa tahad endale lihtsalt suuremat avatari kui 150x150? Aga paraku suuremat ei saa. osadel on vb dial up ja tõesti oleks ebaaus kui tal loeks lehte 2 min nt... Tegelikult on suur vahe kas kasutajal on 5 kb või 100 kb avatar.
Vasta
#89
Minul on ka paar soovitust. Näiteks see, et viimasel ajal on see õiendamine juba liiale läinud. Ega mul endalgi pea kohal halo ei hiilga, kuid proovigem nüüd natukene viisakamad olla.
Üldiselt käivad vanematele liikmetele pinda need uljad sellid, kellel voodi all Valged daamid, vanaisade kummitused jms elukad elavad- igas taolise sisuga teemas käib pidevalt vana jutu kordamine. Äkki aitab reeglite karmistamine, kuid tõenäoliselt hakkaks kõiksugune uute ja vanade liikmete karjatamine külastajaid siit hoopiski minema ajama (eiti uusi liikmeid).
Täitsa huvitav probleem.
Vanasti lugesid ikka teemasid pealkirjadega "Must auk" ning "Olmeekide saladuslik kadumine"; aga praegu on meil: "Kas eelistaksid surra LSD-d või kokaiini tarbides?", " Vanaema kummitab", "Mul on õe nina otsas mingi täpp" vms.
Vasta
#90
pixresizer hea vaba tarkvara millega oma pilti suurendada või teisendada aga pildi lisamine võiks
avataris lihtsam olla ,võiks jääda ära see topelt uploadimine ja downloadimine,et siis otse arvutist.
mida veel soovitada ...rohkem viisakust ja teistega arvestamist.
Vasta
#91
minu arvates võiks selle lamba märgi kuskile ära kaotada,mis osad on lambad siis või?
ja ma pole ikkagi aru saanud,miks need lambad kasulikud on,minumeelest suht mõttetud...
Vasta
#92
Tsitaat:Algselt postitas: ChillDevil-
minu arvates võiks selle lamba märgi kuskile ära kaotada,mis osad on lambad siis või?
ja ma pole ikkagi aru saanud,miks need lambad kasulikud on,minumeelest suht mõttetud...
See on pigem hoiatus liikmetele, kes pole kaua para-webis käinud.
Tegelikult me pole kaugeltki ainuke foorum, kes seda lamba-süsteemi kasutab, kuid kui kaotada juba lambad, siis võiks kaotada ka kogu selle "Rate" süsteemi.
Lamba märk iseenesest ei tähenda midagi halba, see lihtsalt näitab, et mõne inimese arust sa ei pruugi sobida siia foorumisse, kuid tõesti on natuke nadi, kui su esimese posti peale keegi suvaline sind lambaks tembeldab.
Vasta
#93
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Tsitaat:Algselt postitas: ChillDevil-
minu arvates võiks selle lamba märgi kuskile ära kaotada,mis osad on lambad siis või?
ja ma pole ikkagi aru saanud,miks need lambad kasulikud on,minumeelest suht mõttetud...
See on pigem hoiatus liikmetele, kes pole kaua para-webis käinud.
Tegelikult me pole kaugeltki ainuke foorum, kes seda lamba-süsteemi kasutab, kuid kui kaotada juba lambad, siis võiks kaotada ka kogu selle "Rate" süsteemi.
Lamba märk iseenesest ei tähenda midagi halba, see lihtsalt näitab, et mõne inimese arust sa ei pruugi sobida siia foorumisse, kuid tõesti on natuke nadi, kui su esimese posti peale keegi suvaline sind lambaks tembeldab.

nagu hell yeah..
tuleb keegi paneb sulle esimese asjana yhe kuna talle ainukesena midagi sinu juures ei meeldi. ja siis lase siin lambana ringi
kas ma ei saaks jänes olla?
kui see lammas nagu väljendab äkki mõnel puhul lollust, siis egas jänes palju targem ju pole..
ma lihtsalt ei kujuta end ette lambana ei praeguses, tulevases ega eelmises elus
Vasta
#94
Tsitaat:Algselt postitas: Diokhan
nagu hell yeah..
tuleb keegi paneb sulle esimese asjana yhe kuna talle ainukesena midagi sinu juures ei meeldi. ja siis lase siin lambana ringi
kas ma ei saaks jänes olla?
kui see lammas nagu väljendab äkki mõnel puhul lollust, siis egas jänes palju targem ju pole..
ma lihtsalt ei kujuta end ette lambana ei praeguses, tulevases ega eelmises elus

Veel parem oleks, kui hindamisega koos peaksid kommenteerima kasutajat.
Ehk annaks see alust kommenteeritavale oma miinustest teada saada ja kommenteerija muutuks tagasihoidlikumaks.
Vasta
#95
Äkki saaks nii teha, et otsingut kasutades leian ma teatud postitused, kus on minu märksõna sees ja siis on seal juures link selle postituse juurde või siis kirje postituse aja kohta. Muidu on nii, et panen tuumapomm sinna otsingusse ja siis pean kümnelt leheküljelt taga otsima seda tuumapommi postitust.
Vasta
#96
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Paljudes foorumites, kui mitte kõigis, kus ratemine on tehakse iga aastane reset. Miks mitte seda teha siin, Para-web'is? Inimesed muutuvad ju aastatega! Praegusel hetkel ei saa osasi isegi hinnata, kuna nad lihtsalt on juba hinnatud... kuid "muutunud".
Siis sa lihtsalt ei hinda ja elad teistele hinnangut andmata edasi.
Minu meelest võiks praegune süsteemi puutumata jätta.
Vasta
#97
Minu arvates võiks ka ikka suurpuhastus tulla.
Siin nii palju vanu teemasi jms.
Vasta
#98
Tervist, olen sin foorumis uus, kuid lehitsenud seda foorumit päris pikalt. Kena ja väga sisuka foorumiga olete valmis saanud. Smile
Minu ainuke soovitus oleks see, et te muudaksite nimede suuruse postitustes suuremaks 3-4 ühikut. Praegu lugedes läheb pidevalt sassi kes mida räägib.

Tänud.
Vasta
#99
Tsitaat:Algselt postitas: superlux
Tervist, olen sin foorumis uus, kuid lehitsenud seda foorumit päris pikalt. Kena ja väga sisuka foorumiga olete valmis saanud. Smile
Minu ainuke soovitus oleks see, et te muudaksite nimede suuruse postitustes suuremaks 3-4 ühikut. Praegu lugedes läheb pidevalt sassi kes mida räägib.

Tänud.

Hea idee, teostatud.
Vasta
Võiks sisse panna mingi uute tuliate tutvustus ja sooja vastuvõtu. sellest võiks saada hea traditsioon, mis pühiks inimestelt mõtted, kas ikka tasub siia midagi kurta? Kas ma mitte ei tee ennast lolliks, siin kirjutamisega, mingil paranormaalsel teemal?
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 19
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat