•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • 19
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muudatused PW parandamiseks
(18-03-2014, 17:45 )Angervaks Kirjutas: Ok, jälle miski isehakanud eeskuju... Mis läbu, mis provokatsioonid? Pakun et sul pole ühtegi objektiivselt kvalifitseeruvat näidet.

Selle ja eelneva põhjal tasuks ehk foorumist jalga puhata ja rohkem värske õhu käes viibida.

Kuidas on lood Sinu isehakkamisega ?

Kas seda weebi siin on vajagi muuta, piisaks ehk kui mõnel kroonimata peal natukeseks foorumist puhata lasta , kartmata olla tänamatu ?

Mõni siin olemata ei omanik, ei administraator, ei moderaator , käitub teiste suhtes nii, nagu oleks para-web tema tagataskus . Ja teised kaasfoorumlased tema truualamlikud alamad .

Muide, trollin trollide teemaga seoses ka natukene . Mulle seostuvad trollide teemaga alati luuleread :
/Elasid kolm trolli-kolli, üksildases vanas mäes, järgemööda tuhat aastat olid vakka iga päev.../

Kes lapsepõlvest mäletab, kuidas luuleread edasi läksid, siis teab, millega luuletus lõppes .
Kui foorumi omanikke rahuldab fakt, et foorumit ainult lugemas käiakse, siis way to go ! Kui te siiski midagi muuta tahate , siis tuleb teil tõesti hakata jälgima, et reeglid oleks ühed kõigile , olenemata postituste arvust .



Vasta
Teemavälised ja ühelauselised postitused läksid prügikasti. Nagu ka teema pealkirjast aru peaks saama on see koht kus arutada muutuste üle mis para-web'i (loodetvasti) paremaks teeksid. Niisama jututoa chat'i ei ole mõtet siin ajada.

Vasta
Selle asemel, et teemasid ära peita, oleks ehk tõhusam, kui saaks panna osade kasutajate tegevus nagu "nähtamatuks". Minu arvates parandaks see tohutult PW-d kui näiteks kage ja Faraday panevad omale excu "ignore listi". Isiklikult loen vägagi huviga excu poste ning saan sealt palju infot. Mis seal hulgas p*sk on.. see on siiski MINU otsustada. Tundub, et mõned siin foorumis ei leia usutavana väidet, et ka teistel on endal olemas analüüsivõime..vaja appi tõtata! Lihtsalt see lapsik tähenorimine käib mulle ikka rõvedalt närvidele pw-s.

Vasta
(19-03-2014, 12:57 )BleedingOutMyEyes Kirjutas: Tundub, et mõned siin foorumis ei leia usutavana väidet, et ka teistel on endal olemas analüüsivõime..vaja appi tõtata!
Sa loed foorumit ja ei näe analüüsivõime puudumist nendest postitustest mis siia postitatakse? Või mõtled ainult enda peale?
Tsitaat:Lihtsalt see lapsik tähenorimine käib mulle ikka rõvedalt närvidele pw-s.
Siis on sul tugevamaid närve vaja.

PS! Sain aru mis öelda tahtsid - lugejatel on analüüsivõime, aga postitajatel ei ole või postitavad nad meelega sellist infot.
Vasta
Minu point oli, et kui näiteks keegi postitab PARAfoorumisse teooria, kuidas 2+2 ei võrdu 4 vaid 17, siis võtan seda kui huvitavat vaatenurka, mitte raudset tõde. Suudan ju ise ka arvutada, kas või sõrmedel. Ja kui keegi süüdistab juute selles, et mu redise istutusplaanid nädalavahetusel sadanud lumi tuksi keeras, well, tema arvamus. Ma loen seda samuti muiates. Mõistlik arutelu on teretulnud alati. Aga ühelt maalt läheb kahjuks asi puhtalt isiklikuks m-i mõõtmiseks, et kes on rohkem "mõtlev inimene". Minu arvates ongi maailma enim muutnud inimesed, kes mõtlevad teisiti. Väljapoole etteantud kastist. Enamuse jaoks on nad samuti napakad ning iga "mõtlev inimene" ka teab seda. Hea küll, ei olnud plaani vaidlema hakata vaid ennast selgitada.

Tugevamaid närve? Neid oleks kohe kindlasti vaja.
Vasta
Minu meelest on väga vinge kui foorumis on kirge - ja ma loen huviga erinevaid arvamusi Smile Ja "lapsik tähenäring" noh mis sa ikka teed sellega muud kui jätad esimesel korral tähelepanuta, teisel kortsutad kulmu ja kui närijal muud tarka tasakaaluks ei ole lisada, siis ignoorida lihtsalt kus kurat?
Vasta
(19-03-2014, 17:26 )BleedingOutMyEyes Kirjutas: Minu point oli, et kui näiteks keegi postitab PARAfoorumisse teooria, kuidas 2+2 ei võrdu 4 vaid 17, siis võtan seda kui huvitavat vaatenurka, mitte raudset tõde.
Kas see on huvitavate vaatenurkade foorum või on siin kellelgi ka natuke tõsisemat parahuvi?
Vasta
Ettepanek tõsta "Radikaalse feminismi" teema ka vandenõuteooriate alla.
(19-03-2014, 12:57 )BleedingOutMyEyes Kirjutas: Selle asemel, et teemasid ära peita, oleks ehk tõhusam, kui saaks panna osade kasutajate tegevus nagu "nähtamatuks".

Niisugune võimalus on juba olemas, et panna osade kasutajate tegevust nähtamatuks. Samas on see täpselt samasugune valik, kui oma kasutajapaneelist osade alafoorumite nähtamatuks panemine. Niisiis ei saa ma aru, miks viimane just tundub häirivat. Sest mõlemal juhul on tegu ju ISIKLIKU valikuga, mis ei puuduta kogu foorumit.
Pealegi pole mul midagi selle vastu, et lugeda kõikide kasutajate postitusi, lihtsalt mõnel teemal ma parem ei taha teada, mida nad mõtlevad. Sest need mõned teemad ei kuulu mu meelest üldse parawebi. Aga see selleks, kui ma neid ei näe, siis...
Vasta
(18-03-2014, 00:29 )Angervaks Kirjutas:
(17-03-2014, 23:30 )Thorondor Kirjutas: Kinnistel või kitsama ringi foorumites saaks arutada selliseid teemasid ja jagada lugusid, mida ei taheta/juleta päris avalikult esitada.
Kes neid seal jagama hakkab kui see kinnine on ja kes need äravalitud on kes seda näevad?
Kinnise suhtlemiskeskkonna tõttu ei jää väljajäetud niikuinii millestki ilma, sest neid jutte avalikult ei räägitaks. Minu poolest võib selle asemel teha inimesed facebookis või kus iganes oma mingi siseringi kommuuni, mida teised ei näe. Või käivad kellegi kodus arutamas. Küsimus lihtsalt mugavuses ja keskonnas ne. Pole siin midagi kurta.

Corporis, keegi suru mingit teemat kuhugi nurka. Lihtsalt anname vabaduse valida, mida lugeda.

See teema, et mis on õige ja asjalik jutt ja mis on nonsenss ja kes kuidas käituma peaks läheb otsapidi teil sinna kaklemise teema poole. Ei jõua te kunagi kokkuleppele.
Vasta
Keegi piider blokeerib mu postaksti. väidetavalt mulle ei saa saata, kuigi ma oma teada pole midagi blokeerinud, aind neid DST settinguid muutsin, aga see ei peaks midagi mõjutama, keegi võiks mulle kirja saata. Postkast täis pole

Vasta
(01-04-2014, 19:19 )euroruubel Kirjutas: Keegi piider blokeerib mu postaksti. väidetavalt mulle ei saa saata, kuigi ma oma teada pole midagi blokeerinud, aind neid DST settinguid muutsin, aga see ei peaks midagi mõjutama, keegi võiks mulle kirja saata. Postkast täis pole
saabki vaid email saata aga mitte privaats6numit, kummaline, sellist pilti olen veel näinud ka ühel teisel foorumlasel
[Pilt: euroruubel.jpg]
Vasta
nüüd tekib küsimus, kust seda muuta saab? mina igatahes seda kohta ei tea...
Vasta
(01-04-2014, 19:19 )euroruubel Kirjutas: Keegi piider blokeerib mu postaksti. väidetavalt mulle ei saa saata, kuigi ma oma teada pole midagi blokeerinud, aind neid DST settinguid muutsin, aga see ei peaks midagi mõjutama, keegi võiks mulle kirja saata. Postkast täis pole

See miski ei ole keegi, vaid miski kummitus koodijupis. Peale teatud settingutega mässamist muutub piltlikult 0 1'ks ja privaatsõnumite saatmise valik kaob...
Thorondor peab pilgu peale viskama ja andmebaasis käsitsi kange tõmbama - muud lahendust ei ole veel leidnud. Kui keegi oskab aidata, siis soovitused igati teretulnud.
Vasta
oh jeerum küll... no selge....
Vasta
(01-04-2014, 19:32 )euroruubel Kirjutas: nüüd tekib küsimus, kust seda muuta saab? mina igatahes seda kohta ei tea...
ei leia minagi, äkki seda polegi?
Vasta
(01-04-2014, 19:37 )zombelius Kirjutas:
(01-04-2014, 19:32 )euroruubel Kirjutas: nüüd tekib küsimus, kust seda muuta saab? mina igatahes seda kohta ei tea...
ei leia minagi, äkki seda polegi?

Asjast on eelnevalt räägitud.

PS: Lause algab suure tähega. Seda isegi lühikeste postituste puhul.
Vasta
Euroruubel, nüüd peaks sul korras olema ning Kasutaja konto->Muutmisvalikute all on vajalikud linnukesed nüüd tagasi. Loodetavasti nüüdsest need kuidagi iseenesest sisse välja ei lülitu.
Vasta
Aitüma, Thor!

Vasta
(02-08-2014, 11:10 )Thorondor Kirjutas: Püsime teemas, koristasin natuke postitusi igasugu miilitsa ja muu offtopicuga.
Kui keegi tunneb, et www.upload.ee aadressil asub tema looming ja tahab, et see eemaldataks, siis tuleks rääkida tolle veebilehe haldajatega. Lihtne.

Aga äkki parem paari sõnaga mis juhtus - miks foorum "maas" oli?
Tänan.
Vasta
Sisuliselt tekkis selline asi, et veebileht kui selline pani ennast iseneslikult niimoodi lukku, et keegi brauseriga midagi kuskilt ei näeks.
Mul endal on selline kahtlus, et osades teemades on liiga palju negatiivset energiat, mis resoneerus palava ilmaga.

Tööle sai nii, et muutsin failiserveris ühel failil nime ära ja siis muutsin jälle endiseks tagasi.
Loodan veel teenusepakkujalt tagasisidet saada selle liigutuse kohta, et kas kõik ikka hästi.

Vasta
Loodame siis, et uuesti trikitama see veebleht ei hakka.
Vasta
(02-08-2014, 12:03 )Thorondor Kirjutas: Sisuliselt tekkis selline asi, et veebileht kui selline pani ennast iseneslikult niimoodi lukku, et keegi brauseriga midagi kuskilt ei näeks.
Mul endal on selline kahtlus, et osades teemades on liiga palju negatiivset energiat, mis resoneerus palava ilmaga.

Tööle sai nii, et muutsin failiserveris ühel failil nime ära ja siis muutsin jälle endiseks tagasi.
Loodan veel teenusepakkujalt tagasisidet saada selle liigutuse kohta, et kas kõik ikka hästi.

Thor, aga siis ei tohiks enamus meedia väljaandeid üldse lahti minna ? Laugh

Mul siin targemad kodus arvasid, et tegemist oli siiski mingi kalaga serveri hooldusel .

Vasta
Ilmselt nii ongi. Päris niisaama midagi ei juhtu.
Hea oli, et ma kuskil kaugel metsas olin kui pauk käis. Saite teiegi natukeseks õue värkset õhku hingama.
Vasta
(02-08-2014, 14:00 )Thorondor Kirjutas: Ilmselt nii ongi. Päris niisaama midagi ei juhtu.
Hea oli, et ma kuskil kaugel metsas olin kui pauk käis. Saite teiegi natukeseks õue värkset õhku hingama.

Sain ma jess rahulikult loodusesse minna. Refreshisin lehte 2 pàeva jàrjest LaughBlehLaugh

Vasta
(02-08-2014, 14:59 )Foorumlane Kirjutas:
(02-08-2014, 14:00 )Thorondor Kirjutas: Ilmselt nii ongi. Päris niisaama midagi ei juhtu.
Hea oli, et ma kuskil kaugel metsas olin kui pauk käis. Saite teiegi natukeseks õue värkset õhku hingama.

Sain ma jess rahulikult loodusesse minna. Refreshisin lehte 2 pàeva jàrjest LaughBlehLaugh

* excubitoris kujutleb silme ees pilti kus Foorumlane 24/7 klaasistunud pilguga järjekindlalt F5 vajutab winkBleh

Hea, et ma suurem osa ajast tööl olin - tean nüüd millest pääsesin wink
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • 19
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat