•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 19
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muudatused PW parandamiseks
#51
Olen tähele pannud, et foorumi aktiivsus on hulgaliselt langenud. Vastuseid enam lihtsalt ei tule. Ning inimesed käivad siin lihtsalt vaatamas. Ning olen aru saanud, et kõige vaadatumaks teemaks on üldteema mis ei olegi otseselt paranormaal. Ja jutukal pole ka eriti mõtet, vähemalt praegu. Võiks teha mingi reklaamikampaania vms. Asi peaks olema rohkem kui lihtsalt mingi foorum, asi peaks olema külgetõmbav. Võiks olla mingid failid kust saab videosi vms võtta ja nii, et inimene siia ikka rohkem satuks. Kuigi jah, ega neid videosid vist väga palju pole mida siia panna...
Vasta
#52
Olen seda ise ka tähele pannud - käin siin tegelikult iga päev, vaatan teemad üle ja lihtsalt pole midagi uut. Sad
Ennevanasti kui kõik veel värske oli siis võiski kirjutama/kommenteerima jääda Smile

Reklaami kohapealt ei oska ma arvata - selline asi maksab raha, meil siin mingit annetuskontot kah pole Smile
Kui asi bännerini peaks jõudma siis ma aitaks hea meelega.
Vasta
#53
Teil on kahjuks õigus - para-webil on tõsiseid probleeme postitamiste ja liikmete aktiivsusega. Seda juba mõnda aega - kahjuks.

Meil on sellel teemal para-webi personalihulgas tõsiseid vaidlusi maha peetud ja nii mõnigi on kaotanud oma staatuse. Kuid asi ei tundu töötavat. Kahjuks.

Tõepoolest - inimesed, kes korraks tulevad siia - neil on tõesti lugemist. Meil on üle 3200 postituse ja 246 teema.. nii et lugemist ja uurimist on küll... aga tundub, et vana rasva peal kaua enam liugu ei lase.

Mul on olemas sessioonistatistika, mis näitab, et esimesena vaadatakse alati rubriiki "Tänased postitused" - kui seal midagi ei ole, minnakse tegelema teiste tegemistega.

Ma arvan, et lahendust antud probleemile ei ole. Para-Webil on mitmeid miinuseid, mis põhjalikult nullivad meie kuudepikkuse töö.

Näiteks:

1) .org domeen. Ingliskeelse saidi puhul on see perfektne, samas eestikeelse puhul kõige - kõige hullem, sest ükski Eestikeelne server ei indekseeri meid. See tähendab, et põhimõtteliselt jõuab meieni läbi Google (peale põhjaliku otsingu) ja läbi mõnede foorumite, kus on meie saidist juttu olnud.

2) Foorumi ja pealehe lahusolek. Statistika on siinkohal äärmiselt masendav - 98% liikmetest tuleb otse foorumisse, kordagi lugemata ja uurimata, mis pealehel uut on. Ja tõsi - harva on seal midagi uut. Pealehe loomine ja arendamine on nüüd Tutanhamoni õlgadel - ma ei tea, mida ta täpselt teeb, kuid loodan, et ta suudab tõsta foorumi ja pealehe külastuse skaalasse 50-50. Ise pealehega ei tegele praegu.

3) Sisevastuolud personali hulgas. Vaatamata kõigele toredale, oleme me üsna killustunud. Selle asemel, et töödata ühtse rusikana ja aidata üksteist nii kuidas saab, toimub logelemine ja laisklemine. Tõsi - foorumiga ei saa päevast - päeva tegeleda. Ma arvan, et igal personaliliikmel peaks olema mingi selgeltnähtav panus, mis paljuski ongi see, mis aitab foorumit elus hoida.

5)Personali hõivatus. See on olnud põhiline ettekääne paljudel personaliliikmetel nende vähesele aktiivsusele. Siinkohal ei saa midagi ära teha - kui inimene ei saa, siis ei saa. Sundida pole mõtet. Ise olen väga hõivatud, kuid üritan tegeleda nii palju kui saan..

4) Paranormaalsed teemad ei huvita lihtsalt. Selge näide oli see kui Tutanhamon tegi üldteemasse postituse F1 teemadel. Pigistades ise silma selle kohapeal kinni, tuli välja, et fakt, mille tõstatasin peab paika - F1 on tõesti põnevam kui paranormaalsed teemad. Ma olen kaalunud offtopic rubriiki laiemate mitteparanormaalsete foorumite tegemise - sarnane näites zone foorumi või mõne muu toreda foorumiga. Selle mõtte on surunud pooleks tõsiasi, et siiamaani on meil maine, mis kujutab meid kui üsna tõsiselt oma teemat armastavaid ja valdavaid tegelasi.

5)Liikmete vanus. Siinkohal ei saa meie, personal mittemidagi ära teha. Paljud liikmed on noored, mis alandab tõsiselt foorumi usaldusväärsust. Tõesti - noored inimesed on suutnud meil väga tarku ja asjalikke postitusi teha... kuid on olemas igasugu marketingipsühholoogiad ja esmamuljeefektid, mis peavad paika. Samas paljud postitused on õigekirjaliselt väga mööda, mis ei mõju just foorumi mainele kõige paremini. See punkt on täiesti suhteline.. kuid ma arvan, et mingi tõepõhi on sellel all küll. Isiklikult oleks väga õnnelik, kui leiaks mõne vanema ja targema (näiteks Igor Volke Laugh) meid abistama.

6) Mängude, hääletuste, igasugu interaktiivse materjali vähesus. See tuleb otse minu ja teiste personaliliikmete õlule. Oma ainukeseks kaitseks kordan fakti, et oma hõivatuse tõttu ei suuda lihtsalt anda para-webile sellist panust, mis võimaldaks kõike seda organiseerida - ehk hiljem. Rääkides serverist - siis see on meil igavene probleem. hetkel sait töötab täitsa Ok, kuid videomaterjalid ja muu interaktiivne materjal pole hetkel meie serveris veel mõeldav. Esiteks - tarkvarapiraatlus ja teiseks ruumi vähesus.

7) Jututuba. Tõesti - ta on olemas ja ta töötab. Ma olen uurinud mitmeid viise, kuidas teha jututuba huvitavamaks - kuid kõigil neil on omad miinused. tean, et praegune jututuba laeb üsna kaua - siinkohal mõtlesin lahenduseks mõnda teist ircsüsteemi. Php põhine süsteem pole mõeldav, kuna too töötab "refresh" meetodil ning nõuab serverilt lubamatult palju ressursse. Kui aega saan, üritan midagi välja mõelda.

7)Reklaambännerid. Siinkohal näiteks Linkexchange jne, mis heal juhul tooksid foorumisse rahvast juurde. Siinkohal on aga üks suur halb märk. Nimelt sellised süsteemid töötavad põhimõttel, et kõige enam näidatakse bännereid, mida on kõige enam klikitud. See tähendab, et meil siin ripuks päev otsa album.ee logo... samas para-webi logo kuvataks kuskil pärapõrgus ainult korra.


Neid agasi ja probleeme para-webiga on veel palju. Need on põhilised. Kui on ideid - mõtteid jne, siis oleks väga tänulik mingisuguse vastukaja eest.


[Teadet on muutnud 5-2-2004 postitaja henzukaz]
Vasta
#54
Lisaks veel omalt poolt sellise idee..
Tegelikult on ju paranormaalsetel teemadel huvitav arutleda ning arvan, et olete kõik sellega nõus. Aga olgem ausad, kogu vaba aega ainuüksi sellele ei saa pühendada. Vaja on tegeleda mingisuguse meelelahutusega jne. Sest on ju loogiline, et tahaks igasugu asjadest vestelda igasuguste inimestega. ´
Minu nägemuse järgi võiks Para-webist saada esiteks koht, kust on võimalik väga palju informatsiooni saada, teiseks koht, kus teistega arutada igasugu asju ja kolmandaks koht, kus saaks meelt lahutada. Näiteks teiste para-weblastega paranormaalset õnneratast mängida (edetabelid, värgid) jne. Palju saaks teha, Näen ise kurja vaeva, et php-le üks null teha. Olen suhteliselt algaja, nii et see leht võtab mul veel natuke aega, aga varsti saame mingi esialgse versiooni üles panna võib-olla..
Vasta
#55
Ma arvan et siiski kõige tõsisem probleem siin ongi vanus... Tundub et siin on hirmuäratavalt palju selliseid (10 aastaseid) tüüpe, kes kuulsid kusagil foorumist, registreerisid ära, nüüd niisama ÜRITAVAD tarka juttu ajada mis kohati tundub lausa naeruväärne, justkui oleks mingisugune inteligentsikriis. Et asi huvitav hoida, ok las rägivad kasvõi 8 aastased - otsigu siis vähemalt MINGI info ennem kui postitad " Marsil on 15 püramiidi ja 8's neist elavad jääkarud". Foorum on tegelikult vist ikkagi selleks et harida, jagada kogemusi - mitte umbes lihtsalt ehku peale pakkuda.
Muidugi on teemasi kus lihtaslt PEAB spekuleerima - mõistuse piires. --- A'la mis saab Inimestest 100 aasta pärast...

Vaatan et on registreeritud päris vinge hunnik tegelasi, umbes 13 neist on aktiivsed, kas ei võiks olla mingi 30 päeva piir, et kui selle aja jooksul pole sisse loginud ... eemaldatakse kasutajalistist. Samuti, on mitteaktiivsete kasutajate rohkus tingitud sellest, et oma kasutajat ei ole võimalik kustutada. see peaks KINDLASTI tulema.

Reklaami seisukohast - kõige lihtsam viis on seda nö spämmida mõõdukalt kusagil jututubades jne... samas üldiselt on jututubades sellised inimesed kes istuvad ööklubides, rate.ee's ja vibutavad trance saatel näppu (rullnokad). (osade eranditega)... kahe otsaga asi.



Võin öelda et paranormaalsed teemad huvitavad mind 7x rohkem kui F1.
Ple lihtsalt F1 vänn... WRC aga juba läheb SmileSmileSmile
Vasta
#56
Vanuse kohalt on sul tuline õigus.. samamoodi aktiivsuse koha pealt. Olen seda märganud ja tean seda, et see on masendav.

Ma arvan, et mitteaktiivsete kasutajate kustutamine oleks küll ühest küljest kasulik - teisalt aga mõjuks veel halvemini, kui külastaja näeb, et liitunud on kõigest ca 20 tegelast... nii ei saa ikka. Tahaks täis saada mingi paarsada liiget, et alles siis ette võtta suurpuhastus. Nii on targem, arvan.

Kasutaja kustutamise ja nimemuutimise koha pealt nii palju, et see on täiesti võimalik - tuleb ainult ühendust võtta foorumi adminnidega ja kui põhjendus on piisav, tehakse see ära. reeglites kirjas. Kasuataja enda poolt kustutamist ei saa ma lubada, kuna see viib väga tõenäoliste turvaaukudeni foorumi mootoris.. Kasulikum on hoida asja nii nagu on... ja vajadusel siis ette võtta suurpuhastus..

Aga jah... lood on masendavad :ink:
Vasta
#57
Tegelikult kui hakata vaatama, siis leht peaks olema ligitõmbav. Siin aga on mingisugune tuhm leht paari lingiga. Ausaltöeldes meenutab see rohkem mingisugust koolipoisi kodulehte välimuselt kui para webi. Võiks teha mingi kindla bänneri mida saaks igale poole toppida. Avaleht peaks olema sisukam ja ligitõmbavam, mitte niisugune mage nagu praegu. Ning kindlasti peaks mõtlema ka sellele, kuidas inimene siia üldse sattuda võiks, mida ta otsiks.
Ja praegu on avaleht üpriski ebamugav. Selle pisikese akna võiks kõrvaldada, sest see on ebamugav. Võiks olla ka mingi hüüdlause ja tutvustus, mitte lihtsalt mingi mitte midagi ütleb pealkiri.
Praegu näib leht kuidagit tühi ja ebahuvitav igatahes, ja sellepärast pole võibolla foorumis kah elu kõige suurem.

tegelikult oleks hea, kui saaks Eesti Paranormaalsete nähtuste seltsi sellega kuidagit seotud.

Avalehel võiksid olla ka bännerid suurematele linkidele ja võiks ka midagi Eestiga seotud olla. Samuti võiks olla mingi tutvustus või midagi mis loeb üles tulevad huvitavad sündmused, olgu need siis kas kuuvarjutused, filmid või mis iganes, aga mis paranormaalsete asjadega ja sci-figa ikka seotud.

[Teadet on muutnud 6-2-2004 postitaja kal]
Vasta
#58
Pealehe kohta juba ma mainisin, et mina ei tea, milline see tuleb ja milline ta on. tutanhamon tegeleb sellega.. ja tuleb mainida, et ta on väga tubli.

Siiski tuleb tõdeda, et siin foorumis on üsna arvestava tasemega graafikategelasi... nii et minu arvates ei teeks paha kui mõni teist viitsiks para-webi pealehele photoshopi (või mõne muu pildifaili ) template teha, mis oleks graafiliselt ja sisuliselt huvitav. Ma usun, et kui tulemus oleks väga kena, läheks see kindlasti kasutusse Laugh

praegune on jah... natuke multifilmilik :o
Vasta
#59
Tegin Jpg ... psd on ka olemas kui vaja...

Web first
Sorry rohkem aega pole... tulen kohe tagasi Laugh

Soliidne tuleb ka varsti... see sihuke Supa ulme Laugh

[Teadet on muutnud 7-2-2004 postitaja loom]
Vasta
#60
See on jah natuke supa ulme Laugh

kuigi eks näis... võibolla teeb pealehe kah skinnitavaks :o

Muidu ma arvan, et ehk oleks aeg multifilmilaadsest disainist loobuda ja proovida midagi kangemat ja portaalilikumat. :odie: ?
Vasta
#61
Tsitaat:Esialgne postitaja henzukaz
See on jah natuke supa ulme Laugh

kuigi eks näis... võibolla teeb pealehe kah skinnitavaks :o

Muidu ma arvan, et ehk oleks aeg multifilmilaadsest disainist loobuda ja proovida midagi kangemat ja portaalilikumat. :odie: ?
See tähendab, et mõni disainivend peaks minuga "ühte" heitma ja tuleb suur osa minu n00bilikust tööst ära visata, mille vastu mul midagi pole, sest tegelikult olen rohkem layouti üle uhke. Nii et andke endast märku mõne teema kaudu..
Vasta
#62
Tutanhamon, ma mõtlen asja niiviisi, et kui mõni liige saab valmis tasemel template, siis pildi kujul, olen ma nõus selle sulle andma juba täieliku htmlina, et sa saaks sinna oma aretatud asjad sisse lülitada.

Ma tõesti arvan, et miks mitte anda graafikaga tegelevatele inimestele võimalus teha professionaalne disain, et siis meie saaksime sellest oma teerullidega üle sõida ja saidi kokku miksida. Pealegi annab too asi võimaluse skinnitavuse loomiseks.

tutanhamon, ma usun, et kui sul on olemas html kujul layout, ei teki sul mittemingit probleemi enda asi lihtsalt "ümber konvertida" Laugh
Vasta
#63
No see sinine on ju veel hirmsam ja minemapeletavam kui praegune. Põhimõtteliselt sama tegelikult, ainult värvid on jubedamad. Pole mõtet mingeid valgusi sinna ka toppida. Ja see sisemine keritav aknakene võta parem ära. Muidu on kaks kerimisjullat ja on väga ebamugav. Ja halb on sellises aknakeses kerida. Üks tavaline aken ja kerid seda. Ja logida võiks ka saada esilehelt. Ja, et sa pole mitte ainult foorumi liige vaid ka para-webi liige vms.
Asja võiks tõesti natuke portaalilikumaks muuta.
Vasta
#64
Soovitusi otseselt ei olegi. Lugesin selle soovituste teema läbi ja hea meel on tõdeda, et ettepanekuid on ka kuulda võetud. Foorumi üks tugevamaid trumpe ongi ilmselt adminnid, kes kuulavad ja arvastavad kasutajate soovidega. Samuti on õige suhtumine see, et foorumit tehakse mitte endale vaid teistele. Ja üleüldse... see on viimasel ajal üks asjalikemaid foorumeid, millesse sattunud olen.

Reklaamiga on nigelalt? Kas neti.ee ei taha seda lehte oma kataloogi panna? Või on see juba seal olemas?
Vasta
#65
Tsitaat:Esialgne postitaja etc
Soovitusi otseselt ei olegi. Lugesin selle soovituste teema läbi ja hea meel on tõdeda, et ettepanekuid on ka kuulda võetud. Foorumi üks tugevamaid trumpe ongi ilmselt adminnid, kes kuulavad ja arvastavad kasutajate soovidega. Samuti on õige suhtumine see, et foorumit tehakse mitte endale vaid teistele. Ja üleüldse... see on viimasel ajal üks asjalikemaid foorumeid, millesse sattunud olen.

Reklaamiga on nigelalt? Kas neti.ee ei taha seda lehte oma kataloogi panna? Või on see juba seal olemas?

Suur tänu esiteks selle tunnustuse eest, mida oled meile jaganud, sest ausalt öeldes just kasutajatepoolne tunnustus motiveerib ka meid pingutama veelgi parema paramaailma nimel.

Reklaam ongi kõige probleemsem punkt praeguses tegevuses, nimelt ei asu para-web Eesti serveris, millega oleme ilmselt kõige suuremasse ämbrisse astunud. Seepärast ei saa ka näiteks neti.ee-sse üles panna linki.

Igatahes meie arengukava ähmaselt näeb välja selline, et praegu tasapisi toimetame foorumi ja lehe ühendamisega, viime asja korraliku portaali peale üle, nii kui sait valmib, kolime ümber Eesti serverisse, keerame nagu uue lehekülje. Sinna on aga muidugi veel aega ning kuna meil õpingud on ka hetkel segavaks teguriks, siis peame aega sobivalt jaotama, igatahes tegeleme asjaga ning loodame, et kunagi saab Para-web uue kuue.
Vasta
#66
Soovitaks "Para-Foorum Uudised & uuendused" lahtriga midagi ette võtta. Keegi lihtsalt coundib seal tehtud postitusi ei midagi muud. Oleks siis vähemalt mingid hoiatused või asjad...
:o(vihje tärnidele)
Vasta
#67
jutukasse võiks saada ka nüüd otse esilehelt.... palju mugavam oleks:o
Vasta
#68
Kui ütlen "tänased postitused" lehel, et näidatakse n päeva vanuseid postitusi, siis võiks see n sessioonis salvestuda... kui pole mitu päeva foorumis käinud, on suht tüütu seda iga kord uuesti sisestada.
Vasta
#69
Napoleon, see on hea idee! Need saavad heal juhul alati teostatud.

Ajapuudusel ei hakanud ma sinu mainitud küpsisetrikki tegema (küpsised nagunii on selline riskantne teema), vaid lisasin juhtpaneeli pisikese lisavidina, kus saab valida, mitu päeva vanu postitusi tänastes postitustes kuvada.

Ma loodan, et ehk on see kellegile kasulik.

täpne link siis siin


[Teadet on muutnud 7-10-2004 postitaja henzukaz]
Vasta
#70
toimib, tnxSmile Kui tähte närida, siis tekst peaks seal olema "Näita tänastes postitustes postitusi, mis ei ole vanemad kui "
Vasta
#71
mis pealehega juhtus? midagi võiks selles suhtes ikka ette võtta. see oli ikka tükike sellest saidist endast.
Vasta
#72
Tsitaat:Esialgne postitaja metavo
mis pealehega juhtus? midagi võiks selles suhtes ikka ette võtta. see oli ikka tükike sellest saidist endast.
Nüüd just hea, see "sait" oli täielik cräpp, nüüd võibolla ei peletada potensiaalseid kasutajaid kohe eemale.
Vasta
#73
Mina sooviks teemat kus oleks räägitud raamatutest .
Vasta
#74
Tsitaat:Algselt postitas: dj-infrablack
Mina sooviks teemat kus oleks räägitud raamatutest .

Vastav alafoorum on selle jaoks olemas http://www.para-web.org/forumdisplay.php?fid=28
Vasta
#75
rohkem kriitikuid vajaBleh
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 19
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat