Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otsin tervendajat
#26
(30-09-2011, 19:26 )paadikapten Kirjutas: Tõsi küll, suvel proovisin Xanaxit, aga see tekitas samuti valusid rinnas.

Kas PiziIngliito oleks järsku nii kena ja räägiks
mõne sõnaga sellest "rohust"?
Olen küll palju lugenud selle "rohu" kohta, aga
kuna vastavad paberid puuduvad, siis olen kusswink

Vasta
#27
(30-09-2011, 19:26 )paadikapten Kirjutas: Üks võimalik põhjus on magneesiumivaegus.

http://doctorjaan5.wordpress.com/2010/02...dub-tihti/

http://www.harmoonikum.ee/?p=112

Igatahes mina olen palju aastaid sarnaste hädadega plindris olnud. Rohtude suhtes olen ma ülitundlik, need on seni alati tekitanud mingeid halbu reaktsioone - fantoomvalud peas ja rinnas, jõuetus, sundmõtted, isegi mõttetegevuse täielik seiskumine (sellisel juhul elan nagu robot, ainult söön, magan ja väljas käin vaid toidu hankimiseks - hobid ega üldse elu ei paku huvi) jne. Lõpuks loobusin neist ja olen aastaid üritanud muid vahendeid leida. Tõsi küll, suvel proovisin Xanaxit, aga see tekitas samuti valusid rinnas.
Augusti lõpus hakkasin võtma magneesiumitablette, üks 250 mg tablett päevas. Algselt olid põhjuseks öised jalakrambid. Need kadusid ruttu, kui magneesiumi võtma hakkasin. Lisaks sellele on mul kordades vähemaks jäänud ka ärevuse- ja hirmuhood. Arstid muidugi ei oska seda kommenteerida, nende maailmapildis on magneesium vaid krambivastane vahend.
Ma ei oska siiski arvata, kaua ma magneesiumi krõbistada saan, enne kui üledoos tekib.

Mul on endal sarnased probleemid olnud. Seda seisundit ei diagnoosi ei perearst ega ka mingi psühhiaater. Olid õhupuudushood, valud ja ei osanud enam midagi teha kuna asi muutus päris hulluks. Jooksin igatsugu arste läbi ja keegi midagi tarka ei soovitanud. Lõpuks ise leidsin netis tuhnides, et see tavaline ärevushäire. Ja ainuke asi mis aitas oli, et hakkasain lihtsalt jooksmas käima, ca. tund iga päev. Ja see tõesti aitas. Magneesiumi kohta ei oska kommenteerida, aga xanaxiga tuleb olla ettevaatlik. Xanax on väga hea, aga tekitab kiiresti sõltuvuse.
Vasta
#28
paadikapten: magneesiumit on ausalt öeldes veidike raske üle doseerida, pigem läheb lihtsalt kõht lahti ja selle järgi saadki aru, et oled liiga palju võtnud Bleh Magneesiumit soovitatakse tarvitada ka unehäirete puhul ja seda võiks võtta pigem õhtu poole, sest kui hommikul võtta, siis võid päeva jooksul lihtsalt uimasemaks muutuda Smile Rasedatele soovitatakse ka magneesiumit pingete/enneaegse toonuse ärahoidmiseks emakas. See ongi selles mõttes universaalne, et rahustab nii lihaseid kui "närve" mingil määral.

artsakas: mida kõike Sul õppida on vaja ja miks arvad, et mina peaksin üldse kedagi õpetama? Räägin ju lihtsalt omast kogemusest seda, mida hetkel tean. Sinu probleemikirjeldusest loen ka tegelikult välja, et samamoodi võib tegemist olla pigem serotoniinipuudusega, sest ka sportimisel vallandub seda ja siis pole ime, et tulemused on positiivsed Smile

Päikeseinsener: Mida täpsemalt Xanaxi kohta teada soovid saada? Ütlen niipalju, et VÄGA paljud inimesed söövad seda nagu leiba ja just sellepärast, et seda määratakse üsna kergekäeliselt ja on sõltuvusttekitav. Kui keegi arvab tõesti, et rahustamiseks vajab mõnda tabletti, siis soovitaks pigem palderjani (kas siis tinktuuri või dražeesid) või piparmünditeed jms (siinjuures peaks muidugi jälle teadma, et liiga kange piparmünditee võib anda just vastupidise efekti).
Vasta
#29
Minul ka see probleem, et igasugused ravimid tekitavad kõrvalmõjusid (ülitundlikkus). Selle pärast sooviks ka alternatiivravi. Ma olen tänulik soovituste eest, mida on siiani jagatud, aga oleks ka vaja ikka mingi programm või asi teha,kuidas täpselt ravida? Äkki siin foorumis leidub ka mõni tervendaja? Smile
Vasta
#30
(30-09-2011, 21:31 )PiziIngliito Kirjutas: Päikeseinsener: Mida täpsemalt Xanaxi kohta teada soovid saada? Ütlen niipalju, et VÄGA paljud inimesed söövad seda nagu leiba ja just sellepärast, et seda määratakse üsna kergekäeliselt ja on sõltuvusttekitav.

Tänan Pizi, sellest peaks piisama.
Kuna siin süüakse Xanaxit tõesti nagu leiba, siis olen
oma silmaga näinud tagajärgi. Hiljuti rääkisin ühe arstiga
ja ta ütles, et 70% inimestest käib arsti käest Xanaxit või
Efexori küsimas. Julm, aga tõsi.

Vasta
#31
Progressil on ikka väga karm hind - tuled sellega toime, kui oled rahustite v. narkolaksu all!
Varsti on nii, et sind tööle ei võetagi, kui rahusteid ei tarvita. Öeldakse kohe uksel - haridusest
ning oskustest enam ei piisa, eeldame, et meie firmas vastupidada, rahustite tarvitamist!

Äkki tsivilisatsioon lõpebki nii, et... nii pilves, et isegi järglaste soetamise ei paku pinget?
Vasta
#32
...Lisaks selle mõtte, et ükski tõeline Tervendaja ei ütle Sulle: "Olen tervendaja. Mina teen Sind terveks." Pigem peaks asi kõlama nii: "Olen õpetaja, näitan Sulle, kuidas Sina ise end terveks teha saad."

Vastutus me heaolu eest on me endi peal.

Jaksu teile, head murelised. Ja Peep, jaga kaasküsijatele seda infot, mis Sa kirja vahendusel said. Bleh
Vasta
#33
Minul tänaseks oli juba nii halb olla, et ma ei suutnud enam tekstidesse süveneda, pea on nii tühi, mõte ei liigu, värisen jne. Hakkasin jälle rohtu võtmaSad Aga endiselt, kui keegi teab kedagi ravitsejat, kes kutsub ka enda juurde ja "sinuga" räägib ja tegeleb, siis info teretulnud.
Vasta
#34
Pöördu Lille Lindmäe poole.
On Eesti bioenergist ja ravitseja, elab Tallinnas.
Pikemalt temast siin:
http://www.pikk.ee/est/?newsID=13339&type=archive

Teemas eespool on juttu Pärnus tegutsevast Ragna Aavamäest.
Vasta
#35
(01-10-2011, 12:26 )Müstik Kirjutas: Pöördu Lille Lindmäe poole.
On Eesti bioenergist ja ravitseja, elab Tallinnas.
Pikemalt temast siin:
http://www.pikk.ee/est/?newsID=13339&type=archive

Teemas eespool on juttu Pärnus tegutsevast Ragna Aavamäest.

Tänud! proovin ühendust saadaSmile
Vasta
#36
Nii vastik, kui see ka pole, on probleemid individuaalsed. Osad tassivad neid elust elusse kaasa, osad saavad neid omandama-lahendama hakata alles selles elus.

Nii lihtne ja samas ilmselgelt keeruline see ongi. wink
Vasta
#37
Mulle meeldib see lause (Nii lihtne ja samas ilmselgelt keeruline see ongi)
Just see lause vaimsete õpetuste kohta käibkiLaugh
Vasta
#38
Ma võin öelda et sarnaste sümtomitega aitas mind toime tulla kõige lihtsam vererõhurohi.Võtan ühe tableti päevas ja ärevuse hood on kadunud.Asi oli enne päris hull ja kuna mul on vererõhk tavaliselt normis siis ei osanud ka arst kohe neid välja kirjutada.Teatud hetkedel lõi aga rõhk isegi 210 le.Praegu juba pool aastat kõik ok.Peavalud on ka kadunud.



(30-09-2011, 21:02 )artsakas Kirjutas:
(30-09-2011, 19:26 )paadikapten Kirjutas: Üks võimalik põhjus on magneesiumivaegus.

http://doctorjaan5.wordpress.com/2010/02...dub-tihti/

http://www.harmoonikum.ee/?p=112

Igatahes mina olen palju aastaid sarnaste hädadega plindris olnud. Rohtude suhtes olen ma ülitundlik, need on seni alati tekitanud mingeid halbu reaktsioone - fantoomvalud peas ja rinnas, jõuetus, sundmõtted, isegi mõttetegevuse täielik seiskumine (sellisel juhul elan nagu robot, ainult söön, magan ja väljas käin vaid toidu hankimiseks - hobid ega üldse elu ei paku huvi) jne. Lõpuks loobusin neist ja olen aastaid üritanud muid vahendeid leida. Tõsi küll, suvel proovisin Xanaxit, aga see tekitas samuti valusid rinnas.
Augusti lõpus hakkasin võtma magneesiumitablette, üks 250 mg tablett päevas. Algselt olid põhjuseks öised jalakrambid. Need kadusid ruttu, kui magneesiumi võtma hakkasin. Lisaks sellele on mul kordades vähemaks jäänud ka ärevuse- ja hirmuhood. Arstid muidugi ei oska seda kommenteerida, nende maailmapildis on magneesium vaid krambivastane vahend.
Ma ei oska siiski arvata, kaua ma magneesiumi krõbistada saan, enne kui üledoos tekib.

Mul on endal sarnased probleemid olnud. Seda seisundit ei diagnoosi ei perearst ega ka mingi psühhiaater. Olid õhupuudushood, valud ja ei osanud enam midagi teha kuna asi muutus päris hulluks. Jooksin igatsugu arste läbi ja keegi midagi tarka ei soovitanud. Lõpuks ise leidsin netis tuhnides, et see tavaline ärevushäire. Ja ainuke asi mis aitas oli, et hakkasain lihtsalt jooksmas käima, ca. tund iga päev. Ja see tõesti aitas. Magneesiumi kohta ei oska kommenteerida, aga xanaxiga tuleb olla ettevaatlik. Xanax on väga hea, aga tekitab kiiresti sõltuvuse.

Vasta
#39
(23-09-2012, 13:21 )lääne Kirjutas: Ma võin öelda et sarnaste sümtomitega aitas mind toime tulla kõige lihtsam vererõhurohi.Võtan ühe tableti päevas ja ärevuse hood on kadunud.Asi oli enne päris hull ja kuna mul on vererõhk tavaliselt normis siis ei osanud ka arst kohe neid välja kirjutada.Teatud hetkedel lõi aga rõhk isegi 210 le.Praegu juba pool aastat kõik ok.Peavalud on ka kadunud.

Tablettide asemel leia omale kuskilt aroonia marju. Pane sügavkülmikusse ja söö 2-3 marja päevas. Efekt on sama aga ilma lisa keemiata. Võid ka teha marja püreed ja siis teha jäätise alusega kuubikuid. Hiljem lisad näiteks jogurtisse või mujale (ilma kuum töötluseta) ja asi läheb täie ette.
Vasta
#40
Võib ka siit loetelust abi saada:
http://herba.folklore.ee/?menu=haiguse&hid=229
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Otsin inimest, kes paneks diagnoosi raido90 25 10,624 14-05-2014, 20:55
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Rahustitest sõltuvus, otsin abi! Peep 7 4,776 15-07-2012, 22:21
Viimane postitus: alexa
  Silmades seletamatu valu. Otsin ravitsejat! Grete 12 7,543 24-05-2012, 10:22
Viimane postitus: Grete
  otsin nõida elektra123 10 8,088 20-03-2008, 10:45
Viimane postitus: Jason

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat