Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otsin tervendajat
#1
Kas keegi oskab soovitada head tervendajat Pärnust või lähiümbrusest kes saaks mulle aidata selja haigust, ja psüholoogilist stressi ravida, (korterit puhastada negatiivsest energiast). Ajalehe kaudu neid ma ei leidnud.
Sergei
Vasta
#2
Parim tervendaja endale oled ISE.
Vasta
#3
Jah ma olen iseendale tervendaja juba mitu aastat, see on alus millele iga haige inimene peab toetama isegi kui haigus tundub ravimatu. Töö enda kallal on esmatähtis, aga siiski ma arvan et koos juhendamisega professionalide poolt saaks palju kiiremini terveks.
Vasta
#4
Pärnus tegutseb võimekas tervendaja Ragna Aavamägi, lugemist ja kontaktid internetist:
http://www.parnupostimees.ee/010808/tarb...6766_1.php
http://anahata.imelaps.ee/archive/vikerk.../1930.html
Vasta
#5
http://www.hot.ee/kiropraktik/
Vasta
#6
Suur tänu info eest!
Vasta
#7
Kiropraktik Andres Lindmäe kirjutab tolle Tuudori kohta nii:

Tsitaat:Kahjuks on "kalurihalli Tuudor" ehk Tuudor Siilak küll hea massöör ja kahtlemata ka paljusid aidanud, kiropraktik, kelleks ta ennast nimetab, pole ta aga küll mitte - küsige temalt paberit selle kohta ja vaadake, mis vastuse saate. Tegemist on inimesega, kes valelikult ehib ennast võõraste sulgedega. Kui ta Pärnusse kolis, siis võtsime ta ka tööle meie kliinikusse, aga vallandasime ta päevapealt just tema valelikkuse ja naispatsientidesse väga ebaprofessionaalse suhtumise tõttu. Kahjuks. Massöör oli ta vähemalt siis hea.
Vasta
#8
Tere, kas keegi teab, kuidas ravitseja Volli muidu on, kas saab abi või lihtsalt jutumees? Mul oleks väga tervisega abi vaja, aga ei tea kuhu pöörduda.
Ps. arstidest pole kasu, sest need ravimid mis kirjutatakse, on väga suurte kõrvalmõjudega.
Vasta
#9
Kas iseenda poole pöördumine ei võiks kõne alla tulla?
Vasta
#10
Pole siiani kuidagi õnnestunud , kuigi olen proovinud ise üle olla. PS. ma kardan, et mul teatud ravimist mingid tagajärjed ka jäänud, või on mööduv, seda ei tea. Otsiks ikka abi...
Vasta
#11
Keegi Sinu probleeme ju Sinu eest ära lahendada ei saa, ainult tagajärgi likvideerida, ja see on paraku ajutise iseloomuga.
Vasta
#12
Peep, mis tervisemure sul täpsemalt on?
Vasta
#13
(28-09-2011, 07:39 )PiziIngliito Kirjutas: Keegi Sinu probleeme ju Sinu eest ära lahendada ei saa, ainult tagajärgi likvideerida, ja see on paraku ajutise iseloomuga.

Tean, et probleeme lahendada jah teised ei saa minu eest, aga see üldse teine teema. Probleemid pole haigus. Ma siiski usun, et on olemas inimesi, kes teevad imet ja ravivad teatud haigused ära!
PS. Mina ju otsin ja palun abi ikka haigusest ülesaamiseks, mitte ei taha, et keegi mu probleeme lahendaks!
Vasta
#14
Aga millest muust need haigused siis ikka tekivad, kui mitte probleemidest? Võta näiteks Luule Viilma raamatud lahti ja saad äkki sabaotsast kinni, millest asjad alguse on saanud ja kust lahendama/ennast aitama hakata. Võid ju kirjeldada oma probleemi siin ja kui ise ei oska sealt konkreetset kohta leida, mis võiks Sinu murega seotud olla, siis võivad ju teised ka aidata.
Vasta
#15
Üks probleem mis tundub selle maailma "Luuledel" kahe silma vahele jäävat on see, et teatud
isikud tegutsevad aktiivselt ja mitmel rindel inimese kui isiku ja kui liigi tervise saboteerimisel.
Ei oska öelda kas vaikivad teadlikult, et oma nahka hoida või sunnitakse neid või mõni muu aspekt.
Vasta
#16
Mind Viilma aitas. Pani ka diagnoosi, milleni doktorid jõudsid 10 aastat hiljem.
Raamatuid pole kahjuks pole lugenud, kui siis põgusalt sirvinud.
Kindlasti on raamatutes laiaulatuslikumalt kirjas,et kuidas igasugu jamadest lahti saab. Ma ei räägi siin mingitest hingevaludest vaid ikka füülisest hädast, aga seda läbi hinge.
TO: Peep
Terves kehas terve vaim! Sama toimib ka vastupidi ja see ka Luule Viilma peamine moraal. Ega eriti ei uskunud seda värki, kuniks.... Viilma.
Kindlasti loe ja usu, see aitab. Loomulikult pead ka vastavalt õpetusele tegutsema.
Jõudsat tervenemist
Vasta
#17
No tegemist ongi füüsilise kui ka vaimse probleemiga. Aga tänud soovituste eest!
Ps. Ma ei tulnud siia üldse vaidlema, vaid abi otsima oma haigusele, tegmist pole lihtsalt probleemidega ma rõhutan veel. Haigus täiesti reaalselt olemas, mida saab ravida ka tabletidega, aga need tekitavad igasugust teist jama juurde.
Vasta
#18
No ma küsin teistkorda, Peep, mis tervisemure sul on? Miks sa mind ometi ignoreerid??
Vasta
#19
Ei ma ei ignoreeri sind "NATUKE". Mul on vegetatiivse närvisüsteemi probleemid. Aastaid on ka selline haigus nagu ärevushäire ja paanikahäire. Tõsi on, et ravimitega läks mõned aastad kergemaks, aga päris terveks ei saanud ja kõrvaltoimed nendest ravimitest on meesterahvale natuke liiga laastavad.
Praegu ongi see valik, kas võtan rohtu ja elan nagu "zombi" või otsin igasugust muud abi. Selle haigusega kaasnevad ka igasugused muud probleemid, nagu on: Pearinglus, süda klopib, ebareaalsus, nägemishäired, käed külmetavad, keha väriseb, väsimus, nõrkus jne. jne. Kõik see koguaeg on iga päev muutuv. Arstid seletavad seda kuidagi nii, et peaaju ei tooda vist mingit ainet piisavalt, ma ei tea ka täpselt. Iga päevaga läheb jälle asi hullemaks, rohu võtmisest on möödas 3kuud, aga olen kannatanud ja proovinud positiivselt mõelda, et see kõik möödub. Sellest pole kasu olnud.
Vasta
#20
Ilmselt võib tegu olla siis serotoniini puudusega, kui soovid väljastpoolt abi, võid proovida valgusteraapiat. Valgus paneb silma kaudu aju reageerima nii, et seda hormooni tekib juurde. Serotoniini vabanemisele aitab sellisel juhul loomulikult kaasa ka normaalne unetsükkel, st hommikul ärkamine, et valgel ajal üleval olla ja seda maksimaalselt ära kasutada. Toon ühe veidike veidrama meetodi veel lisaks ja selleks on nimelt rinnanibude stimuleerimine - seda kasutavad "rohelised" näiteks sünnitusel, et hormoonide eritumisele kaasa aidata (serotoniin mõjutab nende hormoonide tootmist). Serotoniini on muidu seedekulglas palju ja selle puudusel võib inimene alateadlikult hakata emotsionaalselt sööma, aga sellel on üks konks, seedekulglast ei pääse paraku serotoniin aju-verebarjääri tõttu ikkagi sinna, kuhu peaks ja sellisel käitumisel võib olla tulemuseks ainult ülekaal. Natuke võid juurde lugeda siit: http://www.luuleviilma.ee/index.php?id=7552 ja http://www.luuleviilma.ee/index.php?id=7974 ja ka http://www.luuleviilma.ee/index.php?id=7368 (võid sellele selgroo tabelile läheneda nii, et otsid üles sinule probleemse piirkonna ja sealt jõuad selleni, milline kehapiirkond selle eest vastutab - järelikult on selle kehapiirkonna tšakrad kas üle- või alatalitluses, tegeleda tuleks sellega: aga see on juba pikem jutt). Eks Sa ise veel uuri ja puuri, kui abi tahad, leiad kindlasti. Eespool kirjeldatule lisan, et tean mõnda, kes on neid asju proovinud ja tulemuslikult, seega pole lootus kadunud Smile
Keha tasakaalustamiseks võib kasutada ka kinesioloogiat, ärevushäirete puhul saab kasutada spetsiaalseid harjutusi, et neid leevendada või üldse elimineerida. Tahan öelda veel seda, et tuleks jõuda ikkagi konksuni, mis seda kõike Sul põhjustab, mis võis olla selleks faktoriks, mis hakkas neid asju põhjustama ja sealt saaks juba paremini aru, mida vaja teha on.

Tervitades,
Pizi
Vasta
#21
Ma seda täpselt ei tea üldse millest või kuidas see haigus kunagi võis tulla ja seega nagu põhjused puuduvad ka , et miks see haigus peaks mind jälle kimbutama. Nagu ravimit ei võta siis kõik jamad tagasi. Aga see läks nüüd täpselt täppi, et selle serotoniini puudus on! Smile
Ps. abi soovin kindlasti, praegu lihtsalt nii "liimist lahti" et oleks vaja inimest, kes toetaks natuke selle värgiga. Kõik harjutused ja nipid mis aitavad seda ainet toota on teretulnud! Smile
Vasta
#22
Aga tee ots lahti ja proovi neid meetodeid, mida soovitasin, ehk aitab Smile
Vasta
#23
(29-09-2011, 23:59 )PiziIngliito Kirjutas: Aga tee ots lahti ja proovi neid meetodeid, mida soovitasin, ehk aitab Smile

Mõtled seda valgusravi?Smile
Ps. see serotoniini puudus vist tekitab seda ärevushäiret ka ja muud pahad enesetunded? Täna juba tulin tahtejõuga kodust välja, et tööle saaks.Sad
Vasta
#24
Üks võimalik põhjus on magneesiumivaegus.

http://doctorjaan5.wordpress.com/2010/02...dub-tihti/

http://www.harmoonikum.ee/?p=112

Igatahes mina olen palju aastaid sarnaste hädadega plindris olnud. Rohtude suhtes olen ma ülitundlik, need on seni alati tekitanud mingeid halbu reaktsioone - fantoomvalud peas ja rinnas, jõuetus, sundmõtted, isegi mõttetegevuse täielik seiskumine (sellisel juhul elan nagu robot, ainult söön, magan ja väljas käin vaid toidu hankimiseks - hobid ega üldse elu ei paku huvi) jne. Lõpuks loobusin neist ja olen aastaid üritanud muid vahendeid leida. Tõsi küll, suvel proovisin Xanaxit, aga see tekitas samuti valusid rinnas.
Augusti lõpus hakkasin võtma magneesiumitablette, üks 250 mg tablett päevas. Algselt olid põhjuseks öised jalakrambid. Need kadusid ruttu, kui magneesiumi võtma hakkasin. Lisaks sellele on mul kordades vähemaks jäänud ka ärevuse- ja hirmuhood. Arstid muidugi ei oska seda kommenteerida, nende maailmapildis on magneesium vaid krambivastane vahend.
Ma ei oska siiski arvata, kaua ma magneesiumi krõbistada saan, enne kui üledoos tekib.
Vasta
#25
(29-09-2011, 18:54 )PiziIngliito Kirjutas: Ilmselt võib tegu olla siis serotoniini puudusega, kui soovid väljastpoolt abi, võid proovida valgusteraapiat. Valgus paneb silma kaudu aju reageerima nii, et seda hormooni tekib juurde. Serotoniini vabanemisele aitab sellisel juhul loomulikult kaasa ka normaalne unetsükkel, st hommikul ärkamine, et valgel ajal üleval olla ja seda maksimaalselt ära kasutada. Toon ühe veidike veidrama meetodi veel lisaks ja selleks on nimelt rinnanibude stimuleerimine - seda kasutavad "rohelised" näiteks sünnitusel, et hormoonide eritumisele kaasa aidata (serotoniin mõjutab nende hormoonide tootmist). Serotoniini on muidu seedekulglas palju ja selle puudusel võib inimene alateadlikult hakata emotsionaalselt sööma, aga sellel on üks konks, seedekulglast ei pääse paraku serotoniin aju-verebarjääri tõttu ikkagi sinna, kuhu peaks ja sellisel käitumisel võib olla tulemuseks ainult ülekaal. Natuke võid juurde lugeda siit: http://www.luuleviilma.ee/index.php?id=7552 ja http://www.luuleviilma.ee/index.php?id=7974 ja ka http://www.luuleviilma.ee/index.php?id=7368 (võid sellele selgroo tabelile läheneda nii, et otsid üles sinule probleemse piirkonna ja sealt jõuad selleni, milline kehapiirkond selle eest vastutab - järelikult on selle kehapiirkonna tšakrad kas üle- või alatalitluses, tegeleda tuleks sellega: aga see on juba pikem jutt). Eks Sa ise veel uuri ja puuri, kui abi tahad, leiad kindlasti. Eespool kirjeldatule lisan, et tean mõnda, kes on neid asju proovinud ja tulemuslikult, seega pole lootus kadunud Smile
Keha tasakaalustamiseks võib kasutada ka kinesioloogiat, ärevushäirete puhul saab kasutada spetsiaalseid harjutusi, et neid leevendada või üldse elimineerida. Tahan öelda veel seda, et tuleks jõuda ikkagi konksuni, mis seda kõike Sul põhjustab, mis võis olla selleks faktoriks, mis hakkas neid asju põhjustama ja sealt saaks juba paremini aru, mida vaja teha on.

Tervitades,
Pizi

Kas sinu juurde ei saaks seda kõike õppima tullaSmile?

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Otsin inimest, kes paneks diagnoosi raido90 25 10,624 14-05-2014, 20:55
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Rahustitest sõltuvus, otsin abi! Peep 7 4,776 15-07-2012, 22:21
Viimane postitus: alexa
  Silmades seletamatu valu. Otsin ravitsejat! Grete 12 7,543 24-05-2012, 10:22
Viimane postitus: Grete
  otsin nõida elektra123 10 8,088 20-03-2008, 10:45
Viimane postitus: Jason

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat