Küsitlus: Kas sellise pildi võiks panna Para-webi tassile?
Võiks küll
100.00%
14 100.00%
Ei ole nõus
0%
0 0%
Mina ei tea, las teised otsustavad
0%
0 0%
Kokku 14 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-webi tassi kavandi valimine
#1
Para-webi tassi kavandi konkursi võitja on selgunud!
[Pilt: attachment.php?thumbnail=209] kliki pildil

Konkursile esitati ainult üks kavand. Ega hääletusvoor seetõttu olemata jää. Kui kavand maha hääletatakse, siis vaatame, kas teile on üldse tassi vaja või teeme uue konkursi.

Kui autor loa annab, siis võib ka seda kavandit väänata ja värvida. Aga mitte nii.
Aega on jällegi üks nädal.
Vasta
#2
praeguse seisuga kaks inimest (k.a. mina) leiavad, et jah, läheb tassile. Bleh See on ju 100% häälteenamus, paneme teema juba lukkuuu! Laugh
Vasta
#3
(29-09-2011, 20:37 )Aurora Blue Kirjutas: praeguse seisuga kaks inimest (k.a. mina) leiavad, et jah, läheb tassile. Bleh See on ju 100% häälteenamus, paneme teema juba lukkuuu! Laugh

+1
Vasta
#4
Mina tegin. Luba natukene, ära põhiasju muuda.
Vasta
#5
Thor, kas ma selle uue kavandiga võiks tassi saada Laugh See on lihtsalt nii humoorikas.
Vasta
#6
Teen ettepaneku, et tassi ei peaks vastama "steriilsetele euronõuetele" - võiks olla nt kergelt lopergune või äär kergelt ühele poole kaldu, kui kaks kõrva, siis üks suurem kui teine. Paratass noh.



Vasta
#7
(29-09-2011, 21:44 )levis Kirjutas: Kes selle tegi, kas on luba modifitseerida?

See mu ja Cassu kokku pand' pildike. Võib modida küll, ainult et ma ei saa enam aru, mis siin nende kavanditega toimub. Kui oli aeg kavandeid teha, ei teinud eriti keegi. Kui käidi kavandid välja, tekkis järsku osadel vajadus hakata oskusi demonstreerima. Et tuleks olla käpp ikka siis, kui õige aeg. Smile

Tegelen argiselt samuti n-ö pildi-logode disainiga ja nagu praktika on näidanud - keegi ei ole kunagi rahul ja alati on need, kellel tekib pärast teenuse valmimist "oma nägemus".

Aga muidu - Thori kavand võiks ka olla tassi kavand. Sellisest jooks vahel küll, kui see oleks mingile eriti tobedale tassile peale pand'. Bleh
Vasta
#8
Mitu kavandit ei või korraga käibel olla? Cassiopeia+InDemand'i oma ja siis kellegi teise?
Salvestan logo usb'le ja lähen lähimasse meenetepoodi ja lasen särgile teha. Või peab
ilmtingimata tellima läbi MTÜ? Ise jamamisega on ka see eeliseks, et siis saab valida ise
välja särgi. Õige kaelus, õige materjal jms.
Vasta
#9
Ja õige suuruse saab särgile valida Smile

Või teha nii, et omale meeldiva kavandi kasutaja kannab mingi summa MTÜle üle ja laseb selle trükkida, millele ise tahab?
Vasta
#10
(30-09-2011, 07:44 )InDemand Kirjutas:
(29-09-2011, 21:44 )levis Kirjutas: Kes selle tegi, kas on luba modifitseerida?

See mu ja Cassu kokku pand' pildike. Võib modida küll, ainult et ma ei saa enam aru, mis siin nende kavanditega toimub......
OK, ei modi enam midagi Laugh
Mis puudutab Cthepy'i särgi kavandit, siis võidu korral vajas see nii või teisiti töötlemist.
Vasta
#11
Ma arvan, et võimalus peaks jääma nii ja naa.
Kes soovib lase ise kes soovib läbi ParaWebi.
Hulgitöö peaks olema mõnevõrra odavam.

PS. Tasse kodus küll särkidest rääkimata.
Mõne kavandi võiks aga mõnele olemas olevale
särgile lasta küll peale teha - siis ehk saab
Otepääl nati eputada wink
Vasta
#12
(30-09-2011, 07:52 )Arila Kirjutas: Mitu kavandit ei või korraga käibel olla? Cassiopeia+InDemand'i oma ja siis kellegi teise?
Salvestan logo usb'le ja lähen lähimasse meenetepoodi ja lasen särgile teha. Või peab
ilmtingimata tellima läbi MTÜ? Ise jamamisega on ka see eeliseks, et siis saab valida ise
välja särgi. Õige kaelus, õige materjal jms.
Aga meenetepoest ei saa sa trükitult, vaid kuumpressitult. Mitte, et see väga palju halvem variant oleks.

Tassile tehakse pilt veel mingi kolmanda meetodiga vist. Ei usu eriti, et nad väga loperguse asja peale tahaks panna seda, võiks muidugi uurida.


Vasta
#13
Okei, aga kui lopergune tass ei kõlba, siis kandiline!

Ja mina ajan oma särgiasja ise. Laugh

Wink-wink.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas ja millal avastasid Para-Webi? dragonlord 250 157,286 11-03-2022, 12:12
Viimane postitus: Minaelan
  Para-Web Facebookis Celtic 55 55,010 07-10-2021, 23:30
Viimane postitus: Lynx Titan
  Para-webi raamatukogu - kas on juba loodud? Ülane 59 54,780 27-09-2019, 21:04
Viimane postitus: Avatud aken
  Mis kasu olete saanud Para-Webist? MissIs 57 53,421 20-03-2017, 16:24
Viimane postitus: Temimoor
  PW särgi ja tassi tellimine Thorondor 77 71,718 04-01-2017, 20:49
Viimane postitus: Thorondor
  Para-Webi eepos Celtic 27 30,533 10-12-2016, 22:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mittetulundusühing Para-web (80275679) Tutanhamon 27 38,975 11-03-2015, 19:51
Viimane postitus: PiziIngliito
  Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub Ülane 22 24,813 21-06-2014, 15:34
Viimane postitus: Schaumie
  Para-web youtube Balzzar 7 11,653 05-01-2013, 15:50
Viimane postitus: Balzzar
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 17,382 02-04-2012, 10:11
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne