Postitused: 4,920
Teemad: 189
Liitus: Nov 2003
29-09-2011, 20:13
(Seda postitust muudeti viimati: 29-09-2011, 20:22 ja muutjaks oli Thorondor.)
Para-webi tassi kavandi konkursi võitja on selgunud!
kliki pildil
Konkursile esitati ainult üks kavand. Ega hääletusvoor seetõttu olemata jää. Kui kavand maha hääletatakse, siis vaatame, kas teile on üldse tassi vaja või teeme uue konkursi.
Kui autor loa annab, siis võib ka seda kavandit väänata ja värvida. Aga mitte nii.
Aega on jällegi üks nädal.
Postitused: 277
Teemad: 6
Liitus: Jul 2011
praeguse seisuga kaks inimest (k.a. mina) leiavad, et jah, läheb tassile.  See on ju 100% häälteenamus, paneme teema juba lukkuuu!
Postitused: 11,429
Teemad: 172
Liitus: Apr 2007
(29-09-2011, 20:37 )Aurora Blue Kirjutas: praeguse seisuga kaks inimest (k.a. mina) leiavad, et jah, läheb tassile. See on ju 100% häälteenamus, paneme teema juba lukkuuu! 
+1
Postitused: 1,033
Teemad: 52
Liitus: Mar 2008
Mina tegin. Luba natukene, ära põhiasju muuda.
I've heard it said, that people come into our lives for a reason, bringing something we must learn. And we are led to those who help us most to grow, if we let them and we help them in return.
Postitused: 1,671
Teemad: 57
Liitus: Sep 2007
Thor, kas ma selle uue kavandiga võiks tassi saada  See on lihtsalt nii humoorikas.
Postitused: 2,753
Teemad: 16
Liitus: Apr 2011
Teen ettepaneku, et tassi ei peaks vastama "steriilsetele euronõuetele" - võiks olla nt kergelt lopergune või äär kergelt ühele poole kaldu, kui kaks kõrva, siis üks suurem kui teine. Paratass noh.
Postitused: 1,003
Teemad: 52
Liitus: Jun 2007
(29-09-2011, 21:44 )levis Kirjutas: Kes selle tegi, kas on luba modifitseerida?
See mu ja Cassu kokku pand' pildike. Võib modida küll, ainult et ma ei saa enam aru, mis siin nende kavanditega toimub. Kui oli aeg kavandeid teha, ei teinud eriti keegi. Kui käidi kavandid välja, tekkis järsku osadel vajadus hakata oskusi demonstreerima. Et tuleks olla käpp ikka siis, kui õige aeg.
Tegelen argiselt samuti n-ö pildi-logode disainiga ja nagu praktika on näidanud - keegi ei ole kunagi rahul ja alati on need, kellel tekib pärast teenuse valmimist "oma nägemus".
Aga muidu - Thori kavand võiks ka olla tassi kavand. Sellisest jooks vahel küll, kui see oleks mingile eriti tobedale tassile peale pand'.
Sadamas on laev turvaline, ent laevu ei ehitata selleks.
Postitused: 188
Teemad: 1
Liitus: Jul 2011
Mitu kavandit ei või korraga käibel olla? Cassiopeia+InDemand'i oma ja siis kellegi teise?
Salvestan logo usb'le ja lähen lähimasse meenetepoodi ja lasen särgile teha. Või peab
ilmtingimata tellima läbi MTÜ? Ise jamamisega on ka see eeliseks, et siis saab valida ise
välja särgi. Õige kaelus, õige materjal jms.
Postitused: 3,461
Teemad: 16
Liitus: Aug 2010
30-09-2011, 08:48
(Seda postitust muudeti viimati: 30-09-2011, 09:00 ja muutjaks oli Mannu.)
Ja õige suuruse saab särgile valida
Või teha nii, et omale meeldiva kavandi kasutaja kannab mingi summa MTÜle üle ja laseb selle trükkida, millele ise tahab?
Postitused: 1,559
Teemad: 36
Liitus: Dec 2003
(30-09-2011, 07:44 )InDemand Kirjutas: (29-09-2011, 21:44 )levis Kirjutas: Kes selle tegi, kas on luba modifitseerida?
See mu ja Cassu kokku pand' pildike. Võib modida küll, ainult et ma ei saa enam aru, mis siin nende kavanditega toimub...... OK, ei modi enam midagi 
Mis puudutab Cthepy'i särgi kavandit, siis võidu korral vajas see nii või teisiti töötlemist.
Kes ei joo ega suitseta, sureb tervena.
Postitused: 11,429
Teemad: 172
Liitus: Apr 2007
30-09-2011, 09:27
(Seda postitust muudeti viimati: 30-09-2011, 09:29 ja muutjaks oli excubitoris.)
Ma arvan, et võimalus peaks jääma nii ja naa.
Kes soovib lase ise kes soovib läbi ParaWebi.
Hulgitöö peaks olema mõnevõrra odavam.
PS. Tasse kodus küll särkidest rääkimata.
Mõne kavandi võiks aga mõnele olemas olevale
särgile lasta küll peale teha - siis ehk saab
Otepääl nati eputada
Postitused: 4,920
Teemad: 189
Liitus: Nov 2003
30-09-2011, 12:03
(Seda postitust muudeti viimati: 30-09-2011, 12:04 ja muutjaks oli Thorondor.)
(30-09-2011, 07:52 )Arila Kirjutas: Mitu kavandit ei või korraga käibel olla? Cassiopeia+InDemand'i oma ja siis kellegi teise?
Salvestan logo usb'le ja lähen lähimasse meenetepoodi ja lasen särgile teha. Või peab
ilmtingimata tellima läbi MTÜ? Ise jamamisega on ka see eeliseks, et siis saab valida ise
välja särgi. Õige kaelus, õige materjal jms. Aga meenetepoest ei saa sa trükitult, vaid kuumpressitult. Mitte, et see väga palju halvem variant oleks.
Tassile tehakse pilt veel mingi kolmanda meetodiga vist. Ei usu eriti, et nad väga loperguse asja peale tahaks panna seda, võiks muidugi uurida.
Postitused: 277
Teemad: 6
Liitus: Jul 2011
Okei, aga kui lopergune tass ei kõlba, siis kandiline!
Ja mina ajan oma särgiasja ise.
Wink-wink.
|