Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4.-6.nov Para-webi sünnipäev Otepääl
#1
Heihopsti!

Sain lõpuks rohelise tule parawebi sünnipäeva korraldamisega seoses ja kuna enda graafik oktoobri lõpus enam ei luba, siis oleks võimalik sünnipäevake novembri esimesel nädalavahetusel teha. Oleksite siis Otepääle tulekuga käpad jälle? Teen igaks juhuks küsitluse ka, et ei tuntaks nagu oleks selle otsustamisega jälle kellelegi liiga tehtud. Kui valdav enamus otsustab, et see ajavahemik või koht mingil põhjusel ei peaks sobima, siis jätan korraldamise kellelegi teisele Smile

Tervitades,
Pizi

-------------------
6. oktoobri seisuga on küsitlusele vastatud 14 korda: antud on 12 poolthäält ja 2 vastuhäält, seega üsna ülekaalukalt on kasutajad Otepääl nõus kokkutulekut pidama. Jätkame siis siin teemas edasist arutelu kokkutuleku üle. Lisan nagu ka eelmistel kokkutulekutel siia ka maja reeglid, mis on igale kokkutulekule tulijale kohustuslikud.
Aadress: Otepää, Mäe tn 29. Telefoni nr'it võite kohale jõudmiseks küsida U2U.
Reeglid leiad siit - avaneb MS Word'i-ga.

Tulijad:
1. Pizi
2. Aztecca + 1
3. Cassiopeia
4. InDemand
5. euroruubel
6. excubitoris + 1
7. usiik
8. Metafor
9. Tehnoloog
10. katz + 2
11. Thorondor
12. Elis
13. shokolada
14. parabool
15. lippadiloppadi
16. DaamValges + 3
17. mürakaru
18. paadikapten?
19. Ott Sama?
20. Geku
21. kukoc
Vasta
#2
Sobib. Oleksin tulija.
Vasta
#3
Pead ei anna, aga olen ka huvitatud.
Esialgu ei luba.
Vasta
#4
Üritan anda endast parima, et kohale tulla Smile
Vasta
#5
Sekundeerin Cassule - ei oska öelda mis takistama peaks minu saabumist.
Aega piisavalt antud ja kui tähed piisavalt hästi paistavad siis seljanka minu poolt.
Teen ka kalendrisse märke.
Vasta
#6
4.-6. nov? Järelikult peab mingi ööbimisvarustus endal kaasas olema. Kogenumad Otepää parasünnade pidajad võiks nüid oma kogemusi jagada.

Vasta
#7
Magamisvahendid ehk magamiskott/tekk ja padi vms võiks olla, voodeid kuigipalju jagub, aga jahedamal ajal ei saa mõndasid majaosi korralikult kütta, seega oleks magamiskott kõige parem lahendus. Vanad olijad oskavad ehk seda jahedamates ruumides magamist kommenteerida. Mul üks aasta oli selle tarbeks kaasa võetud ka puhur, uksed vahelt kinni ja natuke sooja ikka hoidis Smile Kui kellegil on mõni normaalne radiaator üle, võib ka seda kasutada (koha peal on üks vanemat sorti õlikas, aga see ei küta eriti hästi). Ma ei oska ka kommenteerida mis ilmasid novembri alguses lubab.
Kaasa kindlasti soojad sussid või villased sokid, sest põrandapinda jagub, millel ringi tatsata Smile
Galerii alt saad eelmiste kokkutulekute pilte vaadata, kui huvitab.
Vasta
#8
Söögivärk tuleks ka lahti rääkida....mis potid-ahjud koha pääl on, mida kogemus ütleb, mida teha saab?
Vasta
#9
Kokkuhoiu poliitika mõttes saab muidugi vabalt sooja sööki koha peal teha, panne-potte mingil määral on ja olemas ka kahe auguga elektripliit, millel ahi all ja olemas ka täitsa korralik puupliit. Üldiselt on paljud käinud väljas söömas, kellel vähegi rahakott lubab, aga nagu ka excu ütles, siis supitirin sai eelmine kord tehtud ja ilmselt ka seekord Smile
Vasta
#10
Esiteks seda, et jeee! Smile Teiseks: seal on üldiselt päris soe, sest meid ühes toas (üldjuhul) palju ja "kehad kütavad toa soojaks". Et eelmisel korral oli küll üsna soe olemine.

Kolmandaks toetan seda ühise tirina mõtet. Tookordne seljanka oli päris mõnus. Ja pood-söögikohad päris lähedal, nii et kellele ei sobi, saab end muuga varustada küll.

Neljandaks. Kas sa, Pizi, tahad sel korral ka miskist raha ja kas kogume aja lähenedes supi jaoks miskise raha kokku või klaarime kohapeal?
Vasta
#11
Ma arvan jah, et mingi 2 € võiks nägu olla (kui arvestada, et mitu päeva on 3-4 ahju vaja kütta, elektrit tarbitakse ilmselt palju, vesi, igast vetsupaberid ja asjad, ühesõnaga krõbisevat ikka kulub selliste ürituste puhul). Usun, et ei võta tükki küljest ära ja tunduvalt rahakotisõbralikum, kui mingit RMK tasulist maja võtta Smile Kui tahate, et supi/koogi raha ka enda kätte kogun, siis võiks kokku leppida palju see võiks olla.
Vasta
#12
Supiköögist siis - lähtuvalt eelmistest kogemustest siis enamuse toor materjalist kogun
kokku ja toon ära - kaasa arvatud poti (mis metsamajas oli väga heaks lisaks) ja see
kõik sõltub transpordist. Kuna endal mootoriga rattaid all ei ole siis sõltub asi kollektiivist.
Kas siis autoga või suurema grupiga kelle vahel saab ära jagada poti tassimise. Seljanka
põhja teen enne kodus valmis ja kui graafik nagu vanasti siis laupäev on supi päev Smile

Loodan Pizi, et külastuse graafik peab paika nagu viimased korrad - esimesed usinad võivad
laekuda juba reedel mingi hetk ja viimased lahkuvad pühapäeval?
Vasta
#13
Nii olen arvestanud jah Smile
Vasta
#14
2 euri. Naljanina, kes see siis nii odavalt läbi ajab? Laugh
Igatahes tundub väga huvitav kokkutulemine tulema.
Vedage end siis kõik ka kohale, mitte ärge piirduge lugemise ja unistamisega, et võiks...
Vasta
#15
(01-10-2011, 09:11 )Aurora Blue Kirjutas: 2 euri. Naljanina, kes see siis nii odavalt läbi ajab? Laugh
Igatahes tundub väga huvitav kokkutulemine tulema.
Vedage end siis kõik ka kohale, mitte ärge piirduge lugemise ja unistamisega, et võiks...

Et võiks... ka tulla kui keegi autos mulle koha reserveerib ja
eriti tasu ei küsi... Endal praegu kitsad ajad, et omaga päris
kohale sõita. Ega eeldagi et just minu juurest läbi sõidetakse,
sobib ka Põltsamaalt peale ronida, sinna pole mul kauge.
Mis aga 2 euri puutub, nimetaks selle sümboolseks miinimumiks,
millest rohkem võib alati pakkuda, eeldades et ka vastu võetakse.
Eelmistest kordadest on kogemus, et koht ja võimalused seal
on meile suurepärased!
Vasta
#16
Para-web om minu elust peale suvist kokkutulekut puhta kadunud. Eeskätt ajapuuduse tõttu. Sad
Aga kokkutuleku panen kalendrisse ja plaanime terve perega end kohale vedada.
Vasta
#17
Tundub, et novembri algul Otepääl näeme Smile Täiendasin ka esimest postitust ja lisasin sellele maja reeglid.
Vasta
#18
Mind võib üle pika aja tulijaks nimetada, teoorias peaks kõik hetkel klappima.

Vasta
#19
Tundub põnev! Ma olen vist liiga uus kasutaja, et tulla Smile
Aga küsin sellise rumala küsimuse, et mis vanuses enamus tulijatest on?
Vasta
#20
Enamus tulijatest on vanuse poolest seinast seina.
Ütleks, et keegi pole piisavalt uus kasutaja et mitte üritusele kohale tulla kui ta tunneb et ta seda teha tahaks.
Vasta
#21
Kuna tegemist mitmepäevase üritusega ja eeldades, et enamus kasutajaid tuleb kaugemalt, kui Otepäält, siis uued kasutajad võiksid selle kõrva taha panna, et kui tegemist on alaealisega, siis võiks ikka vanemate luba olla. Ekstreemsematel juhtudel oleme näiteks uurimisgrupi väljasõitude puhul väga noorte kasutajate vanematelt lausa luba küsinud - näost-näkku kohtunud, kas ikka lubatakse kaasa Smile
Ja shokolada: kokkutulekul ju kohtudki uute ja huvitavate inimestega ja hiljem on võib-olla sedaenam põnev foorumit lugeda! Nii, et sellepärast ei tasu küll pabistada, et uus.
Vasta
#22
Hiidlane ja MissIs tuleksid ka Smile
Vasta
#23
(11-10-2011, 22:56 )Aurora Blue Kirjutas: ...Ma ajan oma vanemad siis kohale. Bleh Bleh Bleh

Tegelikult ma ootan seda istungit. Võin selle lubatud pannkoogimee sinna ka vedada, no problemo! Laugh


Ah, oih, ja mu kasutajanimi käib lahku, palun. Nii on oluliselt stiilsem! =))
* Aurora Blue läheb öötaevast värvima.

Võid ju oma khm, vanematele ära kaevata, et su kasutajanimi on kokku kirjutatud, khm .

Bleh


kui teemast ka nüüd rääkida, siis võiks organiseerida transpordikulude kokkuhoidu: pandagu nime taha kirja,kas on auto või jalamees. Ja kust tulema hakkab. Ja palju on nõus rahvast autosse laadima.

Ei ole mõtet nt Tal'nast tulla "eestlase kombel": igaüks oma autos. Nii on võimalik aegamisi sõitmisi kokku leppida ja tulijaid on mujaltki: nt keegi kirjutab, et tuleks selleks ja selleks ajaks Mäo risti, keegi võtaks mu pääle?

Ise olen Tartust, jalamees, seega küüdimees on igati tervitatav.

Ühistranspordiga Tal'nast Otepääle edasi tagasi, vanas rahas umbes 400 krooni. Jõhker.



Vasta
#24
(11-10-2011, 23:08 )euroruubel Kirjutas: Ühistranspordiga Tal'nast Otepääle edasi tagasi, vanas rahas umbes 400 krooni. Jõhker.

TEHTUD ja lausa 2x - siiani elus - asi pole siis ka kolmas kord teha.
Kuigi jahh - autoga on mõnevõrra lihtsam.
Aga sa euroruubel ära unusta, et ka autosõit maksab.
Kuigi sellisel juhul juht annab oma tunnid "ühiskatlasse"
siis bensu rahaga tuleb ikka toetada, et ta vähemalt seda
ei peaks oma taskust maksma.
Aga seni on hakkama saadud minu teada ja tänud juhtidele.
Ise üritame ka ühe juhi "ära sebida" aga arvan, et saab ka
ühistranspordiga kohale.
Vasta
#25
Tere!
Tahaks väga teie kokkutulekuga ühineda. Kuidas see võimalik oleks ja kellega sellest rääkima peaks?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Paraweb'i sünnipäev 2019 PiziIngliito 9 4,353 02-11-2023, 03:56
Viimane postitus: levis
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 423 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,311 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,382 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018 PiziIngliito 22 11,252 18-11-2018, 14:59
Viimane postitus: Mannu
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,370 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web'i sünnipäev 2017 PiziIngliito 11 9,558 26-11-2017, 11:53
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-web'i sünnipäev 2016 PiziIngliito 40 28,437 17-10-2017, 11:55
Viimane postitus: Addy
  Para-Jaanipäev PiziIngliito 4 11,675 13-06-2017, 18:48
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-Webi sünnipäev 2015.a. stalo 28 28,901 17-10-2016, 16:56
Viimane postitus: katz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat