Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas koer ikka näeb vaime?
Loomade nägemisspekter on veidi nihkes kui inimeste oma, seega täitsa võimalik et selle nihkega muutub ka nägemisväli.
Vasta
Koer võib näha küll Vaime...aga.... Koer ei tea, et ta koer on. Niiet kes siis näeb?
Vasta
(26-12-2021, 16:04 )Q11 Kirjutas: Koer võib näha küll Vaime...aga.... Koer ei tea, et ta koer on. Niiet kes siis näeb?

Et te ka kõik nii sõbralikult koos aktiveerusite peale puhta valguse meditatsiooni. Ei tea jah keegi midagi. Kotkas teeb nämm nämm. Ja suur HETK kärgatab jälle end lõpmatusse.
Vasta
„...Et te ka kõik nii sõbralikult koos aktiveerusite peale puhta valguse meditatsiooni. Ei tea jah keegi midagi. Kotkas teeb nämm nämm. Ja suur HETK kärgatab jälle end lõpmatusse....“

Noja mida see prääksatus siis jälle pidi tähendama Loksu? See, et Sul ego punkti pole (ehk?) ei tähenda, et Sa ei võiks ennast tsipa selgemalt väljenduda...wink
Vasta
Seda tähendabki ,et te kõrgepoolsed õgite kotka rõõmuks elujõudu, kehasid, tundeid, egosid, mõistust, teadvust, tajusid jne. Sorri su liftinupu valik jääb ära. Ah et koer ei tea ja kass ei tunne? Kuule kas ihuvahe söögist tiine ja nüüd tahaks jälle tsirkust?
Vasta
Koer ei tea, et ta on koer. Inimese puhul toimub samastumine. Mina olen inimene. Selle kaudu on võimalik Valgustumine. Ma ju polegi Inimene. See „Ma ju polegi“ on võimalik ainult siis kui on toimunud pidamine Ennast Kellekski.
Peab olema Kuu. Vastupeegeldus.
Vasta
(26-12-2021, 17:35 )Q11 Kirjutas: Koer ei tea, et ta on koer. Inimese puhul toimub samastumine. Mina olen inimene. Selle kaudu on võimalik Valgustumine. Ma ju polegi Inimene. See „Ma ju polegi“ on võimalik ainult siis kui on toimunud pidamine Ennast Kellekski.
Peab olema Kuu. Vastupeegeldus.

Koer näeb hingesid ja inimeste väärtusi, selle pärast kui koer märkab 200m kaugusel et inimene teeb "Haram" ja läheb vargile koer teeb wuf wuf

Koerad on tuleviku loomad sest nad aistivad sinu ajuväärtuse ja neuronite lennu enda ninas, nemad on loonud Islami usu aga neid vihatakse selle pärast ja see on valesti Sad
Vasta
Mul on 2peni... Siberi Husky ja Jack Russell Graantz...
Ja oma kogemustest võin öelda, et näevad!
Väike peni uriseb tavaliselt, kui näeb miskit...
Suurem pöörab korraks pilku, kuid ei tee väga välja...

Mõned aastad tagasi olin pere maakodus, kus on aeg ajalt imelike nähtusi kajastunud.
Nimelt kell 2 öösel- 3ööd järjest ajas väike peni mind haukumisega üles- haukus viimase toa ukse poole. Peale minu ja koerte kedagi majas ei olnud...
Mõni päev hiljem selgus, et vanatädi oli surnud... (eks ta siis käis lapsepõlvekodu üle vaatamas)

Aga Huskyga oli selline nähtus, et ta kottpimedas (mina autotuledevihus nägemas) mängis kellegagi- hüppas-kargas ringiratast, nagu ta muidu käitub, kui ma palli hoian... see kestis mõned minutid.

Aga jah, nad näevad vaime... muidugi mitte nii mitmedimesiooniliselt,kui kassid, aga siiski.
Vasta
(03-02-2012, 11:21 )Mannu Kirjutas: Ma ei tea, kas see on nüüd rahvauskumus või ainult ammusest lasteraamatust pärit väide, aga seal raamatus oli salm: "Tuksil sel on neli silma, ta võib näha vaimuilma". No, koera nimi võis midagi muud ka olla, ei mäleta enam. Aga point siis selles, et "nelja silmaga" koerad näevad vaime.

Kommentaariks  ise ma seda väga tõenäoliseks ei pea, pigem see ikka looma tundlikkusest sõltuv.
Eriliselt tuleb hoida koeri ja kasse, kel märgid silmade kohal, neile alati pai teha, nad on suisa telepaadid, väga arukad, see on ise nähtud mitmeid kordi, hiljem sain lugeda interhorrorist ja alles siis tekkis arusaamine. Nood normaalsed kes viivad oma abilisi sandikslõikamisele ja hiljem kuulutavad kui hää see on, kõik saab hästi ka noile endile. Was langzam kommt, kommt Jurakas /saksa keeles/.
Vasta
Loomade juures tuleks vaadata nende nö "kehastuste täituvust" (kas ta kehastub 1. kord ullikesena/totuna vastava looma sisse, või 100. kord täiuslikult arenenuna vastava looma sisse).

Näiteks 100-s kord kassiks kehastunud nö "tark linna-kass" oskab autosid vältida (ootab minuteid tee ületamist, kuni autode müra enam pole) - esimesi kordi kassiks kehastuv nö "loll maa-kass" hakkab ennast reflekside põhiselt maanteel "peitma" auto eest (no ilmselgelt sõidab auto taolise loll-kassi lömaks: järgmises kass-kehastuses oskab selline kass juba autosid vältida).


Loomade tunnetuse/kanalduse/selgeltnägemise võime tuleneb mingis osas nende "sabast" (saba kui antenn, mis püüab kinni peen-maailma signaale) .... mingis osas aga nende "suurtest kõrvadest" (mis kuulevad inimesele kuuldamatuid helisid).

Näiteks kui kogenud kassil on mingi "võitluse olukord", siis liigutab kass intensiivselt saba (nii aistib/skännib ta sabaga peen-energeetilisi kihte) ... esimesi elusid kehastuval kogenematul "rentsli-kassil" on aga pool saba "ära mädanenud": taoline poole-sabaga-kass on äärmiselt saamatu/totu hiirte kinni püüdmisel.
Näiteks kui kogenud kodu-kass sattub suurde kast-lõksu (kus on 3 külge läbipaistmatu vineeriga kaetud, kuid 1 külg läbipaistva võrguga kaetud), siis keerab ta pead kogu aeg ümber lõksu kõndiva inimese suunas, ning kräunub välja saamise järele (ehk näeb/tajub/kuuleb/aistib "läbi vineeri") ... esimesi kehastusi kogev "täielikult metsik kass" aga vahib vaid läbipaistva võrgu poole, ning üritab ümber lõksu kõndivat inimest rünnata läbipaistva võrgu kaudu (ehk ei näe/taju/kuule/aisti "läbi vineeri": ta kasutab vaid 5-meele põhist nägemist enda tulutu rünnaku-vektori alustamiseks metallist võrgu vastu, mille taga näeb ta ohtu/inimest). 


Kogenud kass suudab tajuda peedi-hunniku sees olevat rotti: kassi keha-keelest on võimalik välja lugeda roti asukoht peedi-hunnikus (kass vaatab või on ninaga mingi kindla peedi-hunniku osa suunas)- inimene tõstab vaid õige peedi-hunniku osa ees olevaid peete ära, ning ühel hetkel hüppab kogenud kass ära võetava peedi alla ja saab roti kohe kätte ... kogenematu kass aga kõnnib vaid sihitult ümber peedi-hunniku.

Sarnaselt kuulevad valve-koerad väga kaugelt müra, ning hakkavad haukuma ... jällegi on erinevus kehastuste arvus: kogenematu krants lihtsalt klähvib igas suunas - kogenud koer aga vaatab kindlas suunas.


Loom-kehastustesse saab sündida ka arenenud inimene/looja (näiteks mingi oma logiseva loom-kehastuse korda tegemiseks) ... taolised loomad on nö "targemad kui inimesed" (inimese eelnevatest kehastusest intelligentsus/taiplikus + looma kehast tulenevad paremad tajud) .... üld-tuntud näide on "Hitleri koer" (kes olevat väidetavalt olnud "targem", kui pooled 3Reichi kindralid-ohvitserid kokku).



Kokkuvõte: loomadel on paremad tajud ... väga palju sõltub mitmendat korda hing/tervikolemus on kehastunud vastava looma sisse (loll või tark loom sama liigi põhiselt).
Vasta
(06-07-2023, 07:58 )lahendused Kirjutas: Loom-kehastustesse saab sündida ka arenenud inimene/looja (näiteks mingi oma logiseva loom-kehastuse korda tegemiseks) ... taolised loomad on nö "targemad kui inimesed" (inimese eelnevatest kehastusest intelligentsus/taiplikus + looma kehast tulenevad paremad tajud) .... üld-tuntud näide on "Hitleri koer" (kes olevat väidetavalt olnud "targem", kui pooled 3Reichi kindralid-ohvitserid kokku).
Olen sellist koera kohanud. Koer saab jutust aru isegi siis kui tahad mõtet peita jutus. Enam õue ei taha ja lamab kotil.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas vaim võis mu keha üle võtta,või saatis oma sõbrad roberdd 6 3,246 22-01-2022, 00:08
Viimane postitus: xcad
  Kas kellelegi on mõni vaim,kummitus või kaitseingel näidanud karl 33 18,381 01-11-2018, 18:13
Viimane postitus: Avatud aken
  Miks osad inimesed näevad vaime, osad mitte? epic 46 17,408 09-02-2018, 20:46
Viimane postitus: isemaag
  Kas liikumisandur reageerib kummitusele ? Ring 15 10,295 17-02-2015, 14:24
Viimane postitus: Addy
  Hingedepäev- kas hinged liiguvad siis rohkem? sensitiiv 14 8,977 03-11-2014, 13:51
Viimane postitus: Paganini
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 3,914 23-03-2014, 11:33
Viimane postitus: pisike17
  Koer näeb vaime? elupida 4 4,063 14-03-2014, 09:42
Viimane postitus: Mitic
  Kas on võimalik,et surnud inimesed naasevad oma pere juurde surmatooja 16 8,240 06-06-2013, 21:04
Viimane postitus: Wilholmensis
  Kas elad edasi vaimuna peale suremist? Makota 52 16,375 24-05-2012, 07:13
Viimane postitus: lahendused
  Kas siin foorumis on kedagi, kes näeb hingesid? I-See 24 11,165 11-02-2012, 01:10
Viimane postitus: koit46

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat