Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkutulek Tartus 2011a augustis
#51
(10-08-2011, 23:28 )Aurora Blue Kirjutas: Niisiis - pakun välja 20. august



PS: äärmisel juhul saab 21-se augusti kasuks otsustada, sest ehk mõni tahab tähistada "iseseisvumisega" seotud pühkimisi... see tähendab - pühi.
Pizi tegu on järgmise nv.

Vasta
#52
(13-08-2011, 17:48 )katz Kirjutas:
(10-08-2011, 23:28 )Aurora Blue Kirjutas: Niisiis - pakun välja 20. august



PS: äärmisel juhul saab 21-se augusti kasuks otsustada, sest ehk mõni tahab tähistada "iseseisvumisega" seotud pühkimisi... see tähendab - pühi.
Pizi tegu on järgmise nv.

Misasi?

Vasta
#53
(13-08-2011, 14:38 )PiziIngliito Kirjutas: lihtsalt: kui nädal-paar ette planeeritultki huvilisi pole (järgmisest nädalavahetusest huvitujaid siiani minimaalselt), siis imestan ausalt öeldes Sinu optimismi üle täna veel kedagi kohata Smile

Kui minu eelmisest postitusest võis midagi muud välja lugeda, siis saan ma ju sellest suurepäraselt aru, et tegemist JÄRGMISE nädalavahetusega.
Vasta
#54
Minumeelest on kokkutulek õnnestunud ka siis, kui tuleb kokku viis nägu (ja ma tean, et te loete seda ning kõhklete, kas on mõtet...=)), kes viimasel hetkel siiski leiavad - anname asjale võimaluse. Ja need viis nägu võivad vägagi asjalikku juttu ajada. Mis tähendab maakeeles - kohtumine kordaläinud!
Vasta
#55
Teen tartlaste suunas toetava avalduse ja täiendan Aurora mõtet:
Oluline ei ole mitte kvantiteet vaid kvaliteet - inimesed saage kokku.
Uskuge mind see ON oluline - neti "anonüümsus" tapab suhted ja tunded.
Vasta
#56
Siin lõhnab võimaluse järgi välja pressida, mida ma ka hoolega kasutan - kui Aurora Blue oma rattaga mu õlled kohale tarib siis ma tulen. Smile

Tegelikult kui tõsiselt rääkida, siis häda on selles, et ma ei saa miskit lubada enne järgmise nädala keskpaika.


Vasta
#57
Ruubel - mis häda sul nende õlledega on?? Ega sa ometi taha väita, et üks
mees ei saa mõned tunnid kestva ürituse jooksul ilma alkoholita oldud???
Vasta
#58
(15-08-2011, 04:35 )excubitoris Kirjutas: Ruubel - mis häda sul nende õlledega on?? Ega sa ometi taha väita, et üks
mees ei saa mõned tunnid kestva ürituse jooksul ilma alkoholita oldud???

/šokeeritud vaikus/


.....ei saa või!?!?!....

Sick

Vasta
#59
On mehi ja naisi, kellel juba 5 minutit ilma alkoholita põhjustab igasugu fantoomsümptomeid Smile
Vasta
#60
Millal ja kus see ikkagi toimub........
Vasta
#61
Tartlased! Kui te tahate üksteisega kokku saada, ega siis ei pea ju kokkutulekuid organiseerima. Infoliikumise ajastu. Võtke üksteiselt msn'i, e-maili ja telefoni kontakte ja suhelge. Olge spontaansed. Tahate kokku saada, helistage või leppige msn'i kokku.
Väga piinlik on antud teemat lugeda ja vaadata kuidas te ei saa ühes lihtsas asjas kokkuleppele jõuda. Üheltpoolt ühed ei taha, teisetpoolt on probleeme organiseerimisega.
Vasta
#62
Selliselt on küll raske kokkusaada....lõpuks saab sedasi korralik labrakas vabas õhus....Olin ka vahepeal teatud kohas nn üritustel ja see jooma tedents on kõikjal. See näitab kui madalale on inimene omadega läinud. Minu arusaamisel peaks ikkagi kõik ilma kärakata toimuma siis saab ka asjalikku juttu ka ajada. Selline olukord oli ka vene aja lõpus enne lõhki minekut........Teie arvamus selle kohta.
Vasta
#63
(16-08-2011, 08:57 )HUGOTH Kirjutas: Selliselt on küll raske kokkusaada....lõpuks saab sedasi korralik labrakas vabas õhus....Olin ka vahepeal teatud kohas nn üritustel ja see jooma tedents on kõikjal. See näitab kui madalale on inimene omadega läinud. Minu arusaamisel peaks ikkagi kõik ilma kärakata toimuma siis saab ka asjalikku juttu ka ajada. Selline olukord oli ka vene aja lõpus enne lõhki minekut........Teie arvamus selle kohta.

Ma tegin niisama nalja, tegelikult eriti alkost ei hooli. Kas selle nädala lõpuks suudame siis aja ja koha kokku leppida, kus tarka juttu ajada?
Vasta
#64
(16-08-2011, 10:11 )lihtsalt Kirjutas:
(16-08-2011, 08:57 )HUGOTH Kirjutas: Selliselt on küll raske kokkusaada....lõpuks saab sedasi korralik labrakas vabas õhus....Olin ka vahepeal teatud kohas nn üritustel ja see jooma tedents on kõikjal. See näitab kui madalale on inimene omadega läinud. Minu arusaamisel peaks ikkagi kõik ilma kärakata toimuma siis saab ka asjalikku juttu ka ajada. Selline olukord oli ka vene aja lõpus enne lõhki minekut........Teie arvamus selle kohta.

Ma tegin niisama nalja, tegelikult eriti alkost ei hooli. Kas selle nädala lõpuks suudame siis aja ja koha kokku leppida, kus tarka juttu ajada?

Eeldan ,et katzi pakkumine on jõus, seega olen käpp, mida küll maha panema ei hakkaSmile

Vasta
#65
Vanasti ei olnud meil msni ja skaipi ja me ei suhelnud oma sõpradega arvuti teel. Isegi telefoni polnud. Kui kokku taheti saada, siis mindi akna alla ja hõigati. Ja inimesed tlid ja said kokku ja veetsid koos toredalt aega. Nüüd, mil võimalusi suhtlemiseks on mustmiljon, ei suudeta kuu ajaga kah miskit orgunnida ning heal juhul tulen 4-5 inimest kohale. Ollakse paar tundi ning minnakse minema... justkui oleks kõik ok.
Vasta
#66
organiseerijat ei ole - küll kõik paika loksuks, kui keegi otsustaks, mis kell ja kus toimub!
Vasta
#67
On ju kohtumispaik juba kokku lepitud, ma ei tea mis te tuututate siin veel Bleh Ehk Katz'i pakutud kohas: Veskimäel, mis on Tartust paariteistkümne km kaugusel. Ajaks on tuleva nädalavahetus.

Aga teen ettepaneku neile, kes linnast välja minna mingil põhjusel ei saa/taha, teha üks väiksem istumine siis Tartus. Ajaks pakun neljapäeva (18.august) õhtu 19:00 Werneri kohvikus. Igati soliidne ja mugav koht, pole liiga kärarikas ja väga maitsvate toitude/magusapoolise valikuga. Kui huvilisi leidub, paneksin ehk mõne lauakese kinni (endale meeldib teisel korrusel paremat kätt, kus on pehmed ja laiad diivanid Smile).
Koha kohta võite täpsemalt uurida siit: http://www.werner.ee/
Vasta
#68
(16-08-2011, 14:11 )PiziIngliito Kirjutas: On ju kohtumispaik juba kokku lepitud, ma ei tea mis te tuututate siin veel Bleh Ehk Katz'i pakutud kohas: Veskimäel, mis on Tartust paariteistkümne km kaugusel. Ajaks on tuleva nädalavahetus.

Aga teen ettepaneku neile, kes linnast välja minna mingil põhjusel ei saa/taha, teha üks väiksem istumine siis Tartus. Ajaks pakun neljapäeva (18.august) õhtu 19:00 Werneri kohvikus. Igati soliidne ja mugav koht, pole liiga kärarikas ja väga maitsvate toitude/magusapoolise valikuga. Kui huvilisi leidub, paneksin ehk mõne lauakese kinni (endale meeldib teisel korrusel paremat kätt, kus on pehmed ja laiad diivanid Smile).
Koha kohta võite täpsemalt uurida siit: http://www.werner.ee/

Pane laud kinni jah - usun, et võtan kaaslase ka kaasa.
Vasta
#69
Helistasin ja palusin kinni panna siis, homme täpsustatakse üle, kui miskit peaks muutuma, aga hetkel siis teisel korrusel neljapäeval ja kell 19 Smile
Vasta
#70
Nii, kahekümnenda augusti kohta ka siis aeg lähemalt rääkida.
Ma pakun, et kuskil õhtul kuuest võiks kogunema (st sinna jõudma) hakata? Teadupoolest on algul raske jutusoolikat käima lükata, aga pärast jälle pidama saada, seetõttu säärane kellaaeg. Kui keegi läheb autoga linnast välja, andku märku - teeme head üksteisele!

Ja saavad küll mehed ilma õlleta hakkama - käisin Avanemise Suvepäevadel ja tõdesin oma tagasihoidlike vaatluste põhjal, et 95% kõigist inimestest ei vaadanudki alkoholi poole ja ülejäänud 5 piirdusid millegi kergega...

Hugoth, hea inimene, teemas on juba kirjas, et Veskimäe külas ja 20ndal augustil.

Katz kirjutas:
"Mina oleks välja pakkunud Veskimäe. Kaunis kohake Emajõe kaldal, katusealune koos laua ja pinkidega. Tartust nii 15 km kaugusel- asfalttee(? ei tea kas õigesti kirjutasin). Kui on soov ööbida siis telkida saab ka. "


Ja Katz - võimalik, et annad meile nüüd täpsemad nooled-suunised? Mina isegi näiteks vajan ülipõhjalikku juhatust, muidu võin rappa sattuda. Laugh
Vasta
#71
Ma ei mõista kaarti siia organiseerida, aga juhatada pole ka kuigi raske. Ja AB tegemist pole mitte Veskimäe taluga vaid külaga, Mäksa vallas.
Niisiis:
1. Sõita Tartust välja Räpina suunal u. 10 km (ületada Emajõgi ja sealt on paarisaja meetri kaugusel silt KASTRE vasakule- keerata sinna)
2. Keerata Kastre peale
3. Sõita u. 5 km kuni näete tee ääres vasakul kahte palkidest kautsealust (puhkeplats) ja OLETEGI KOHALSmile

link ka: http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php?i...=2011.8.15
Vasta
#72
Aitäh, aitäh, aitäh.
Ja vabandust eksituse pärast. Loodetavasti see unub kõigil kiiresti ja mulle ei tehta soolavitsu! Bleh
On kellelgi kellaaja osas pretensioone? Südaööl läheb lukku, siis muutub mu netipulk kõrvitsaks! Laugh Bleh
Vasta
#73
(16-08-2011, 19:59 )Aurora Blue Kirjutas: On kellelgi kellaaja osas pretensioone? Südaööl läheb lukku, siis muutub mu netipulk kõrvitsaks! Laugh Bleh

Vihjeks - äkki aitab: Tarbijakaitse soovitab netipulka ostes kasutada prooviaega - Majandus

PS. Tulevikuks siis abiks ehk Smile
Vasta
#74
Tagantjärele tarkus on targutamine ja kes see peale kaklust rusikatega vehib?
Vasta
#75
Lõpetage see teemast mööda rääkimine? Nii tõepoolest ei leiagi siit midagi üles, kus ja millal siis midagi toimub.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 407 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,277 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,232 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Paraweb'i suvine kokkutulek 2018 PiziIngliito 46 21,256 17-06-2019, 18:02
Viimane postitus: Punahabe
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,242 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Kevadine kokkutulek PiziIngliito 38 24,025 05-03-2017, 18:08
Viimane postitus: stalo
  Suvine kokkutulek 2016 katz 38 31,285 19-07-2016, 16:19
Viimane postitus: PiziIngliito
  Sinimäed2012 vabadusvõitlejate kokkutulek togli 11 14,227 25-07-2015, 22:06
Viimane postitus: Wilholmensis
  Paraweb'i suvine kokkutulek 18.-19. juulil 2015. PiziIngliito 39 25,516 18-07-2015, 13:21
Viimane postitus: PiziIngliito
  Parajõul Tartus 2014 PiziIngliito 23 11,401 06-01-2015, 20:25
Viimane postitus: Veli Joonatan

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat