18-07-2011, 20:38
Minu lugu on siis selline..
.. meil on eluaaslasega uus maja. Mees ise ehitas selle ja siin elanud oleme me umbes 2,5 aastat. Asume uuselamurajoonis.
Kui meie uude majja kolimisest oli möödas umbes pool aastat, siis ühel päeval pärast tööd olime me köögis. Järsku kõlas kolm kõva koputust välisuksele. Mees läks koheselt vaatama, kuid kedagi polnud. Peale seda hakkasin ma ka mõtlema, et kui keegi oleks tulnud, siis oleks koer kindlasti haukunud ja kallale läinud, sest talle ei meeldi, kui keegi võõras tuleb tema hoovi. Ta haugub ka siis, kui uksele koputada ja ta näeb nt mind, kuid ei jäta ennem haukumist, kuni sees olen.
Üldiselt on majas rahulik, kuid vahel olen ikka tähendanud ebatavalisi hääli, kuid olen alati enda peas sellele seletuse leidnud.
Teine juhtum leidis aset eile. Olime mehega magamistoas. Oli umbes keskpäev. Lobisisime niisama, ka koer oli meiega voodis. Järsku kuulsin naisterahva häält. Ka koer hüppas selle peale sügavast unest ülesse ning hakkas haukuma. Hääl ei olnud tugev ning kostus nagu raadiosaatjast või telefonist öelduna. Lause oli 2-5 sõnaline, kuid ma ei taibanud kohe seda kuulata, kuna see võttis korraks sõnatuks. Küsisin mehe käest, et kas ka tema kuulis seda, tema vastas: "kuulsin küll, aga ma arvasin, et kujutasin seda endale ette."
Kuna meil on vaikne naabruskond, elame maal ja naabrite hääled tunneksin ma ära, siis see pani mõtlema. Väljas kedagi naabritest ei olnud. Mida teie selles arvate?
.. meil on eluaaslasega uus maja. Mees ise ehitas selle ja siin elanud oleme me umbes 2,5 aastat. Asume uuselamurajoonis.
Kui meie uude majja kolimisest oli möödas umbes pool aastat, siis ühel päeval pärast tööd olime me köögis. Järsku kõlas kolm kõva koputust välisuksele. Mees läks koheselt vaatama, kuid kedagi polnud. Peale seda hakkasin ma ka mõtlema, et kui keegi oleks tulnud, siis oleks koer kindlasti haukunud ja kallale läinud, sest talle ei meeldi, kui keegi võõras tuleb tema hoovi. Ta haugub ka siis, kui uksele koputada ja ta näeb nt mind, kuid ei jäta ennem haukumist, kuni sees olen.
Üldiselt on majas rahulik, kuid vahel olen ikka tähendanud ebatavalisi hääli, kuid olen alati enda peas sellele seletuse leidnud.
Teine juhtum leidis aset eile. Olime mehega magamistoas. Oli umbes keskpäev. Lobisisime niisama, ka koer oli meiega voodis. Järsku kuulsin naisterahva häält. Ka koer hüppas selle peale sügavast unest ülesse ning hakkas haukuma. Hääl ei olnud tugev ning kostus nagu raadiosaatjast või telefonist öelduna. Lause oli 2-5 sõnaline, kuid ma ei taibanud kohe seda kuulata, kuna see võttis korraks sõnatuks. Küsisin mehe käest, et kas ka tema kuulis seda, tema vastas: "kuulsin küll, aga ma arvasin, et kujutasin seda endale ette."
Kuna meil on vaikne naabruskond, elame maal ja naabrite hääled tunneksin ma ära, siis see pani mõtlema. Väljas kedagi naabritest ei olnud. Mida teie selles arvate?

