Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kellena tahaksid elada?
#1
Nonii! Kellena te siis tahaksite elada?


Isiklikult on mul tekkinud kaks mõtet:
1.) Tahaks elada kuskil Aastal 1918:ee:
2.) Tahaks elada muistses egiptuses! Laugh

Muudetud: 6-6-07 kell 08:59:42 Hallucigenia
Vasta
#2
Mõne keskmist sorti aadlikuna... sügaval keskajal (Aasta võiks olla umbes 1100/1200) Inglismaal, oma kindluses.
Lapsest saadik on see ajastu mind huvitanud...

Võiks ka Egiptuses, aga siis palju muistsemal ajal, kui Ropz siin arvatavasti silmas peab - Osirise ajal... Tahan teada tõde... kuidas need krdi püramiidid siis ikkagi püsti pandi...
Vasta
#3
tahaks elada üksikul saarel ilma loomade ja inim-massita,:o see oleks juba midagi minu hingele.
Vasta
#4
tahaks elana minu vabana, selles samas maailmas selles ajas, aga veidi raha võiks küll olla siis saaks vabalt elada iseendana : igavese maailmarändurina.
Vasta
#5
Niisiis. Tahaks elada...
1) ...Kuskil veel avastamata saarel mingi kiskjana.
2) ...Kreekas... Kuskil 2000a ekr. Kellegi mõjuvõimsana.
3) ...Pariisis... Keskajal.
Vasta
#6
Mul 1 väga suur soov olnud ning teine väiksem soov....

Väga suur soov oleks elada Eesti Muinasajal, vott see oleks midagi minu hingele.....ürgsed hiied ümberringi, kohalikud nö. sugukonnad...... kui kunagi minu ajal peaks olema võimalik ajas rännata siis see oleks mul esimesi kohti kuhu läheksin, tulevik mind nii väga ei huvitakski.... natukene kahtlane see rändamine küll, aga see-selleks....

Teine valik oleks mul talupoeg aastatel umbes 1200-1300 või kuskil seal kandis{mar
Vasta
#7
Minu soovid:

1) Paleosoikumis, näiteks karboniajastul (olen zooloogiahuviline ning tolleaegse looduse uurimine kindlasti täidaks mind siira vaimustusega). Ainult et soovin, et elu lõpul saaks tänapäeva pöörduda ja oma avastused publitseerida.

2) Vana-Egiptuses, et ka püramiidide ehitamist näha, ja loomulikult ikka mõne kõrgklassi inimesena (orjana elamine nagu ei tõmba eriti Laugh)

3) Põhja-Ameerikas indiaanlaste juures, millalgi minevikus ja kuskil, kus valge inimese mõju eriti pole tunda veel.
Vasta
#8
1) Tahaks elada Atlantise ajastul, et näha, mis siis seal päriselt oli ja kui võimas see kõik ka oli.

2) Praeguselgi ajal väga viga pole, võiks mõned kümned tagasi minna ja ameerikasse.
Vasta
#9
tahaks elada suure paugu ajal.
Vasta
#10
1) teine maailasõda idarinne eesti 1944 ja teenida eesti leegionis
3) iga poisikese unistus on olnud kunagi elada kauboide ja indiaanlaste ajas
2) 12. sajandil viikingina (suure punase habemega ja vihase pilduga berserk)
Vasta
#11
hmm hea küsimus Bleh
-> vb kunagi tulevikus kosmoseajastul mingi impeeriumi valitsejana Laugh
-> siis vanas egiptuses, et näha kuidas püramiidid ehitati
-> ~20 000-16 000 aastat tagasi, et näha mis ikkagi juhtus, et nii palju liike välja suri
-> muinas-eestis, sest elan kohas kus lõppes muistne-vabadusvõitlus
-> 1970ndad Laugh - ei tea, tundub selline hea ilus ajastu Bleh
Vasta
#12
1969 Woodstockis, endana. õujea
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: glaurung


Võiks ka Egiptuses, aga siis palju muistsemal ajal, kui Ropz siin arvatavasti silmas peab - Osirise ajal... Tahan teada tõde... kuidas need krdi püramiidid siis ikkagi püsti pandi...

Täpselt sama aega ma mõtlesingi! :o
Vasta
#14
Ma tahan elada aastal 1900 rändajana.
Vasta
#15
1. Antiikajas.
2. Kuskil tulevikus aasta 3000 või 4000.
Vasta
#16
Antiikajal kuskil Jeruusalemmas, Kreekas või Egitpuses.
Elada maailma viimastel päevadel ja näha inimkonna kokkuvarisemist.
Vasta
#17
Egipuses, püramiidide püstitamise ajal. Kuningana.
Inglismaal, aastal 1500. Mõne suvalise rüütlina.
Ameerikas, aastal 1973. Ise endana.
Ameerikas, aastal 1500. Ise endana.
Vasta
#18
aastat ei oska pakkuda kuid ikka minevikus
maadeavastaja või siis rändaja tahaks olla Smile
Vasta
#19
Kas me sellele küsimusele vastates, et tahaksin seal või seal ning siis või siis ja selle või tollena elada, ei pea tegelikult silmas võimalust siinsest elust midagi kaasa võtta ... mingeid mälestusi vähemalt ... või isegi võimalust siia tagasi tulla (mälestusi sealt kaasa tuues), st ajarändu ... või isegi võimalust kahes ajas korraga (!) elada ... Sest muidu oleks see ju nagu enesetapp, et mitte kuidagi enam siin ei saa, lõpetan ära ... Ja kui midagi (vaimuski) kaasa võtta ei saa, mis siis minul sellest, et kunagi elas üks hiina keiser ... või buda munk ... või mingi tähesõdalane kauges tulevikus ... kelle kehas kunagi oli ... või saab olema minu hing ... aga see hing on ju sellisel juhul midagi (kedagi) kellest "minul" endal mingit aimu pole ... võõras rändur, kes oma õndsakssaamise eest võiks ise hoolitseda ... Ja pole minu asi ega huvitagi mind, kust ta tuli või kuhu läheb ...
Vasta
#20
Tahaks elada linnuna..aeg pole tähtis..
Vasta
#21
tahaks elada iseendana. Tähtis pole kest vaid see mis kesta sees on.
Vasta
#22
Oh jah, jälle see sügav iseendana elamise teema. Küll paari aasta pärast elad ka.

Mina ise tean küll kellena tahaks kasvõi üks päev elada, aga noh...
Vasta
#23
1. väga ammu- ürginimesena
2. 10,11 saj muistses eestis, skandinaavias(seal veits varem)- paganana, suure sõdalasena
3. midagi douglas adamsi raamatu stiilis- mööda galaktikat ringi kolistada, eksida ära pidudele ja niisama olla vinge sell Laugh
Vasta
#24
1) Ürgaeg.
2) 1918
3) 1944 idarinne, näoga itta.
4) 1944-..... Metsas
5) 400 pärast kristust Kesk-Euroopas
6) Enne Muistset vabadusvõitlust ja selle ajal.
Vasta
#25
Aga jah kui tõesti peaks nii valmia siis ma tahaks elada
1. Hiinas Tiibeti mungana ja praegusel ajal

2. l Lõuna-Ameerika vihmametsas, kuhu ükski teine peale nn meie hõimu oma jalga tõstnud. Sügavas, sügavas metsas, kõigest eemal
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat