•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75(current)
  • 76
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
(15-12-2021, 09:16 )lahendused Kirjutas:
(15-12-2021, 02:51 )isemaag Kirjutas: Misasi see on mis paraweebi niimoodi tõmbab?/ :


Tähelepanu on see, mida igasugu trollid-ja-tüütused siit saavad ... kui päriselus hakata "herilasepesa torkima", siis saad küll herilaste tähelepanu, kuid saad ka korduvalt valusasti nõeleta ... kui päriselus minna kõrtsi teistega tüli norima, siis saad küll nende tähelepanu, kui koos tähelepanuga saad ka nö "molli & lendad koos akna-raamidega kõrtsist välja" ... kuid virtuaalsetes foorumites saab üsnagi ohutult tülinorimisega tähelepanu võita.


Trollide vastu aitaks järgmine rahaline meetod: registreerimiseks pead "10 raha" üle kandma - kui oled kuu aega mõistlike postitusi teinud, saad raha tagasi - kui aga hakkad trollima, siis konto blokitakse ja raha tagasi ei saa.

Need, kellel üldse raha pole, saaksid tasuta registreeritud, kui kirjutavad moderaatori poolt antud teemal nö "arutleva kirjandi" (muidugi võiks iga uustulnukas ka ise välja pakkuda teema milles ta rohkem kodus on): materialistidest trollide olemus paljastuks taolise kirjandi abil vägagi ilmekalt, ning neid ei lastaks sisse (näiteks kahtluse korral võiks moderaator küsida veel kolme uut arutlevat kirjandit).

Ülekõige on mulle vastvõetamatuim õpetajate seltskond. Teadjate grupis siuke natuke nigu õpetaja peast ka püüdis kanna alla koolitada. Miks teatud lontrustele ongi osaks jäetud vaid vaimlemine välistele allikatele toetudes? Kui tippuihkajatele saaks võimalikuks saavutada ka päriselt kunniseadused, oleks kogu lugu juba läbi. No vot kotkapoegadest hermiitidele on ju sisse pandud programm ,et kaost PEABKI korratabelisse sundima. Ei tohi olla absurdi, abstraktsionismi, kaootilisust ja ettearvamatust kuna see on ju teadmatus ja see on oi kui hirmus. Kastikesed, kuubikud, filtrid ja aedikud. Vabadust purki ei pane. Vähemasti kauaks vangistada ei saa. Füüsika ei allu lõputult korrale. Hm, mõelda vaid. Kunagi kui ma siia weebi sattusin, siis mu ravimise võtsid käsile Chaos, Positiivne ja Kage. Kaks esimest siis inkvisiitoritest teaduslast, kes hinges nukralt ikka veel ootavad et nende sisemine laps leiaks lõpuks muinasilma. Soov ,,lolle esoteerikuid,, välja naerda ja oma tõde tõestada on matnud lapse ahastuse - palun tõestage ,et vaimuilm ON olemas. Kolmas neist oli veel kurvem. Tema laps oli ilma jäetud tunnetest üldse. Mul on siiralt temast kahju, sest tema otsingud olid siirad. Ajaa, nielander oli kah too materialist ,kes siit ei saanudki oma hingele imesid. Paljud ootavad ,et neile avataks imede muinasvõlu maailm. Jah aga tabeli, võimutsemise, vaimlemise ja mõistusega ei leiagi. Mne ptsi peajalgne. Võlgned saatmise kulud ja päveapalga.
Vasta
(12-12-2021, 13:08 )Q11 Kirjutas: . Kas pole imelik, et mitmed kui neid blokeeritakse teevad siis uusi kasutaja nimesi (ei hakka üles lugema) ja püüavad iga hinna eest salaja tagasi hiilida.
Misasi see on mis paraweebi niimoodi tõmbab?
Ehk keegi kes on teinud muid kasutajanimesi oskaks selle asja lahti seletada?
See minupoolne arutlus vist „Modereerimise“ teemasse sobib ja ei ole trollimine?
vahel lüüakse aega surnuks mõttetute tegevustega
Vasta
(03-01-2022, 22:31 )euroruubel Kirjutas: Väljendada saaks ka end vähe viisakamalt, eriti mitte nõustudes. Ja see kerro on sotsmeedias aktiivne, kui midagi pakitseb, saab kontakti võtta. Nii need teemad ära solgitakse. Neis muudes ette, selgelt ja taha nägemise teemades ikka lendab keegi kirvega peale ja kukub raiuma, et miks seda ja toda ette ja taha ei näe ja kuidas selgeltnägija nii loll on, et üldse aru ei saa. Korduv muster.

Mõelge parem sellele, et kui oleks tõesti mingi super, et raiub nagu naelu lauda, kas siis üldse net kerro oleks enam eestisse lastudki. Et tos vene selgeltnägijate saates andekamad ei võida, aga andekamad nopitakse vaikselt välja ja edasi lõpetavad kuldpuuris, on ka meil vastavas teemas läbi arutatud.

Ma olen siin varem öelnud, et vaevalt kerro midagi erilist räägib, mida kerro teab, teavad ka need, kes neid veel andekamaid kuldpuurides hoiavad.

Nii et jälle üks minu postitustest, antud teemas, kustutatud!

See, et sa kulla euroruubel oled meie staarnõia talendi tulihingeline- ja fanaatiline austaja, ei anna sulle küll vähimatki moraalset/eetilist/juriidilist õigust, oma suva järgi, oponendi st. minu postitusi antud teemast kustuda!
Et kui eneseväljendusvõimekust napib/kohe kuidagi hakkama ei saa, siis võib väikestviisi ja salamahti ka väiklane ja alatu olla! Eks ole?
Põhimõtteliselt on sellisel juhul kogu teemakäsitlus mandunud sinu kirutud delfi või mõne "avatud" ja "demokraatliku" suhtlusgrupi tasemele, kus teisitimõtlejate vaigistamiseks on kõige lihtsam nad lihtlabaselt tasalülitada, postitused ära nullida...

Tsitaat:Väljendada saaks ka end vähe viisakamalt, eriti mitte nõustudes.

Paluks viidet kasvõi üheainumale ebatsensuursele väljendile/roppusele minu postituses!
Ja kas see on sinu isiklik teema, kus läheb arvesse ainumalt sinu maailmavaade ja arusaam?

PS. Kuna suure tõenäosusega ootab seda postitust sama saatus, siis duubeldan selle ka teise teemasse...

Ehk siis samas kohas tagasi, kõik, mida euroruubel tõeks peab, on tõde. Võimatu on näha reaalsust teisiti kui euroruubli silmade läbi.
Vasta
Selline lärmav ja agressiivne pealelendamine ongi täpselt see põhjus olnud, miks siit postid on lennanud ja ma vaatan ,et peale lendava agressiivsusega koheldakse kõike, mis parasjagu
cambodial endal ette jääb. Niivisi vastuseid küll ei saa. Päris elus ka.

Vasta
(04-01-2022, 03:01 )euroruubel Kirjutas: Selline lärmav ja agressiivne pealelendamine ongi täpselt see põhjus olnud, miks siit postid on lennanud ja ma vaatan ,et peale lendava agressiivsusega koheldakse kõike, mis parasjagu
cambodial endal ette jääb. Niivisi vastuseid küll ei saa. Päris elus ka.

Mida sa õigupoolest endale lubad siin?

Juriidilises kontekstis on ilmselgelt tegemist sinupoolse huvide konfliktiga "Marilyn Kerro" teemas!
Siin ei ole isegi millegi üle vaielda!

Huvide konflikt on ametiisiku ametikohustuste ja erahuvide vastuolu, kus erahuvid mõjutavad ametikohustuste täitmist.
Foorumi raames siis moderaatori õigustes persoon kustutab/modereerib oponendi postitusi vastavalt oma maailmavaatelistele arusaamadele!
Koos hilisemate vastavasisuliste omapoolsete negatiivsete kommentaaridega, andmata oponendile kordagi sõnaõigust.

Päris elus:
Huvide konflikti korral või selle riski vähendamiseks või maandamiseks kasutatakse konflikti vältimist tegevus- ja toimingupiirangutega, elik enesetaandamise kohustust!


Ehk teisisõnu, kui lugupeetu tahab antud "Marilyn Kerro" teemas aktiivselt kaasa lüüa, jätab ta antud teema modereerimise moraalsetel ja eetilistel kaalutlustel kellegi teise kanda, kel on oskust ja tahtmist objektiivselt olukorda hinnata!
Vasta
(18-12-2021, 14:40 )Maakristall Kirjutas:
(15-12-2021, 09:16 )lahendused Kirjutas:
(15-12-2021, 02:51 )isemaag Kirjutas: Misasi see on mis paraweebi niimoodi tõmbab?/ :


Tähelepanu on see, mida igasugu trollid-ja-tüütused siit saavad ... kui päriselus hakata "herilasepesa torkima", siis saad küll herilaste tähelepanu, kuid saad ka korduvalt valusasti nõeleta ... kui päriselus minna kõrtsi teistega tüli norima, siis saad küll nende tähelepanu, kui koos tähelepanuga saad ka nö "molli & lendad koos akna-raamidega kõrtsist välja" ... kuid virtuaalsetes foorumites saab üsnagi ohutult tülinorimisega tähelepanu võita.


Trollide vastu aitaks järgmine rahaline meetod: registreerimiseks pead "10 raha" üle kandma - kui oled kuu aega mõistlike postitusi teinud, saad raha tagasi - kui aga hakkad trollima, siis konto blokitakse ja raha tagasi ei saa.

Need, kellel üldse raha pole, saaksid tasuta registreeritud, kui kirjutavad moderaatori poolt antud teemal nö "arutleva kirjandi" (muidugi võiks iga uustulnukas ka ise välja pakkuda teema milles ta rohkem kodus on): materialistidest trollide olemus paljastuks taolise kirjandi abil vägagi ilmekalt, ning neid ei lastaks sisse (näiteks kahtluse korral võiks moderaator küsida veel kolme uut arutlevat kirjandit).

Ülekõige on mulle vastvõetamatuim õpetajate seltskond. Teadjate grupis siuke natuke nigu õpetaja peast ka püüdis kanna alla koolitada. Miks teatud lontrustele ongi osaks jäetud vaid vaimlemine välistele allikatele toetudes? Kui tippuihkajatele saaks võimalikuks saavutada ka päriselt kunniseadused, oleks kogu lugu juba läbi. No vot kotkapoegadest hermiitidele on ju sisse pandud programm ,et kaost PEABKI korratabelisse sundima. Ei tohi olla absurdi, abstraktsionismi, kaootilisust ja ettearvamatust kuna see on ju teadmatus ja see on oi kui hirmus. Kastikesed, kuubikud, filtrid ja aedikud. Vabadust purki ei pane. Vähemasti kauaks vangistada ei saa. Füüsika ei allu lõputult korrale. Hm, mõelda vaid. Kunagi kui ma siia weebi sattusin, siis mu ravimise võtsid käsile Chaos, Positiivne ja Kage. Kaks esimest siis inkvisiitoritest teaduslast, kes hinges nukralt ikka veel ootavad et nende sisemine laps leiaks lõpuks muinasilma. Soov ,,lolle esoteerikuid,, välja naerda ja oma tõde tõestada on matnud lapse ahastuse - palun tõestage ,et vaimuilm ON olemas. Kolmas neist oli veel kurvem. Tema laps oli ilma jäetud tunnetest üldse. Mul on siiralt temast kahju, sest tema otsingud olid siirad. Ajaa, nielander oli kah too materialist ,kes siit ei saanudki oma hingele imesid. Paljud ootavad ,et neile avataks imede muinasvõlu maailm. Jah aga tabeli, võimutsemise, vaimlemise ja mõistusega ei leiagi. Mne ptsi peajalgne. Võlgned saatmise kulud ja päveapalga.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Teen ettepaneku sedasinast Maakristalli laga modereerida või ta ehk ise modereerib end. Tema poolt mulle omistatu on asoluutselt olematu, nii andekas ma nüüd kaa ei ole.

Vasta
Masendav kobarkollektiivne vaenumine. Ei hakka iga teema alla eraldi vastama. Mingi sarireageerimine on lahti läinud. Teatud hulk ,et mitte öelda KÕIK, mu poste lugevad inimesi võtavad kõike isiklikult. Justkui ma oleks nende jaoks kirjutanud. Kohe väga valuliselt reageeritakse. Üldiselt hakkab jaks otsa saama ( paljude rõõmuks ) kordamisest. Ma ei anna kellegile valmisvastuseid vaagnal. Kui keegi loeb ( enda vastutusel), siis on tema enda teha , kas kasutab saadut või ei. Inimesel võiks ( see oleks parim ) tekkida tahe ise otsida, ise küsida-vastata enda sees eelkõige. Hakata lõpuks ise, oma , enda vaimu-hinge kasutama. Mina ei suuna, ma ei aja, ma ei sunni jms. ( teie arust negatiivsed sundsuunad, mida justkui sunnin peale ) aga ma ka EI ANNA mitte midagi mugavalt tarbimiseks. Mitte kellegi eest ei hakka elama. Mitte kellegi eest ei tee ÜHTEGI valikut. Ja lugejad teevad just vastupidi.

Ja veel, see läheb juba nõmedaks. Kui ma oleksin ELIIIDI esindaja, siis ma elaksin ka elitaarselt eksole. Kui ma oleksin seda, kas ma teile puust ja punaselt vat kohe niimoodi paljastaksin kõike seda, mida loete? See kui ma kirjutan midagi lahti taipamiseks, pole just väga ,,salajuhtme ,, moodi. Aga no ma tean, ega see aita. Mis pähe võetud, seda ei kõiguta. Jälle üks tempel juures. Ja seejuures olen ma saanud enim isiklikuks minevaid solvanguid ( mind see ei morjenda), silte, joobeekspertiise, diagnoose, hälbeid, süüdistusi ja nii lõputult edasi. See kui ma midagi lahti räägin, ei tähenda et ma olen selle pooldaja, õigustaja või juurutaja. Ärge kandke oma hirmusid ja paranoiasid mulle üle eks. Põhjus miks ma teile jalgu jään on ju selles, et ma kirjutan paljut lahti enne kui see juhtub ja apljut seda, mis alles hakkab inimeste massimääni praegu jõudma. Kui see on teie jaoks insaideri vilepilli mäng, siis palju õnne. Parakas vaimuilma õigustada ilma teadusfakte esitamatta pole võimalik. Ja seda ma teha ei plaanigi. See kuidas ja kust ma saan infot.............. on teie jaoks arusaamatu ja te püüate oma analüütilise mõistusega valgeid laike katta. Tore. No aga eks ammutage , siis infot omadest allikatest. Ma ei sunni end peale. Ei meeldi, lasen end meelsasti tavakasutaja reziimile.
Kui nüüd veel mõnel jäi segaseks - ma keeran igas kaheksas ilmanurgas medalil pooli, end ühessegi kinnistamatta. Ja võin iga vaadet esitada neljalt platvormilt. S.t. ma asu neis üheski aga liigun kõikjal. TEIE püüate mind ankurdada TEILE sobivasse punkti kuna TEIL on nii kasulik. Jah, ma pole sina, teie, nemad. Ja ma pole nagu kõik. Ja siin ei ole meiesid.
,,Müstikat,, oli parakas varem vähemasti kolmandik. Nüüd vaevu prossuke. Müstika on läinud raevuka tsensuuri alla. Enamus poste on täiesti labane päevapoliitika ja kollane klatš, millele on NII mugav panna juurde tempel- ,,vandenõu,,. Sellest lähtudes peaks hakkama süüdistama kõiki vandenõuteoreetikuid insaideriteks jah? Xcad on Bili käsilane? Arlich vatikani käpik? Q -6G on Zukkerbergi häkkerid? Ja kui palju on siin veel refi häälestajaid ja liberaalseid suunamudijaid. Ja loomulikult on enamus ju pastorijüngrid ja lollimajast plehku pannud skisod. ,,Ohhhh, Parapeeglike ,parareeglike weebi peal, ütle, kes on kõige................,,

Ko baraweb.meta teab kõike ja tema silm püramiidi tipus kuulub kotkale. Tuuletallaja on tema kohal alati ...........
Vasta
Meta morfoos ongi alanud nagu eelnevalt sai mainitud. Kotka viimnegi käpik allub nüüd ihale välja pressida metadatat. ,, Kes sa oled, Loksu,,. Kui sind pole veel kodeeritud, sind pole olemas. Viimaseks ja sundkorras korrastamiseks saab DNA koodi kontroll. Eliidi KORD on arust kuri ja mõistus võetakse ning antakse tehislikule. KUid veel on see vastupidi. Massi tunded on kaoses, ja selle eest maksab kümnist keha, kuid veel on see pahupidi. Mannu siin mainis para meta uuenduspalgeid ja see on müstiline ja vandenõu hõnguline. Kõrgemalt see KORD, ükskord kukub ladvaõunana. Seeme ja väetis. KORRAvalvurid on vabaneva kaose ees paanikas. Sa oled kas must või valge. Või põimid need kokku ja kannad tervikut...........või väljud neist ja oled vaatleja. Neli. Kolmainsuse lõpp. Ja ma väga tänan, keegi pole kellegi omanik, mina ei tantsi kellegi jaoks ega rõõmuks. Ka siin paras mitte. Tsenseerige kui tahate. KUstutage, bännige, võimutsege kui meeldib. Teie deemonid ja põhjused-tagajärjed sellest ei kao.
Vasta
Üks küsimus on mind vaevanud, miks ma iga päev pean siin foorumis jälgima, et mul automaatset sisselogimist ei oleks ? Korjan tekkinud linnukese kastist ära ja jälle on ta hiljem tagasi . Mis värk on sellega ?
Vasta
Mina ei oska öelda.
Võibolla on see seotud sellega, et foorumi vana vorm enam osasid funktsioone ei toeta?
Varsti saab foorum uue välimuse ja turvalisema ka.
Aga sisselogimisega oli mul varem nii, et kui sisse logida foorumi pealehelt, siis hoidis jah sisselogituna. Kui aga logida sisse "tänased postitused" lehelt, siis välja logimisega olid ka välja logitud.
Vasta
Mul vahet ei ole, kuskohast ma sisse login, sama jama ikka .
Vasta
(21-01-2022, 08:45 )olematu Kirjutas: Üks küsimus on mind vaevanud, miks ma iga päev pean siin foorumis jälgima, et mul automaatset sisselogimist ei oleks ? Korjan tekkinud linnukese kastist ära ja jälle on ta hiljem tagasi . Mis värk on sellega ?

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

See värk asub guugli seadetes, kui hoolega otsida antakse ette automaatse sisselogimise osa ja oii kui palju võib neid automaatseid olla. Saab automaatse maha võtta ja elu jälle on lill.

Vasta
Ei ole seadetes asi. Siis oleks ju teiste foorumitega ka jama . Kuid ainult para-webiga on .
Vasta
On jah mingi jama välja logimisega, see on seotud küpsiste/cookiedega. Kui brauseri vahemälu tühjaks teha, siis enam ei ole sisselogitud.
Foorumis tarkvara uuemas versioonis peaks see probleem ära kaduma.
Vasta
(21-01-2022, 13:46 )olematu Kirjutas: Ei ole seadetes asi. Siis oleks ju teiste foorumitega ka jama . Kuid ainult para-webiga on .
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Too aadress seadetes tuleb ehk kustu panna, mingeid linnukesi ei mäleta. Sisselogimiste paroolide lehekülg antakse ette koos aadressidega, paljusid enam pole meeles, kuhu kõikjale sai end tutvustatud, endal avastasin üle saja. Õudne!

Vasta
Kes  mu allkirja rea on ära k*ppinud, enne oli nii korralikult keskel ja aktiivselt sinine nüüd on hall ja vasakul nagu kirbu s*itt. Kas asjad käivad nüüd nii, et keegi, kellel on arvutiga alati häda olnud  prääksatab ja ülejäänute,  näiteks minu,  esteetiline vaade peab kannatama?  Allkirja kirjapind on kenasti väiksemaks tehtud, see on hea.
Vasta
Viimne Roomlane sai kremli trollina alalise bänni. 
Ma küll murdsin selle teo juures oma lubadust bännida ta alles järgmise avaliku kremlimeelse postituse peale. Kuid putini vastu putini enda meetoditega - roomlane ise ju provotseeris. 
Tõeline põhjus - kuna ta kasutab propatööks ka privaatsõnumeid, siis ma ei ju seda ei näegi.
Vasta
(03-03-2022, 11:41 )Mannu Kirjutas: Viimne Roomlane sai kremli trollina alalise bänni. 
Ma küll murdsin selle teo juures oma lubadust bännida ta alles järgmise avaliku kremlimeelse postituse peale. Kuid putini vastu putini enda meetoditega - roomlane ise ju provotseeris. 
Tõeline põhjus - kuna ta kasutab propatööks ka privaatsõnumeid, siis ma ei ju seda ei näegi.

Kui ta nüüd vpniga uut kasutajat ei tee, aga käekiri peaks ju tuntav olema?
Vasta
Mannu, sa kustutad varsti oma kogu Foorumi ära oma käitumisega, oled nagu paha mesilasepidaja kes võtab kõik mee ära ja paneb alkoholi mesilastele asemele...
Vasta
Mis tekst Sul Lynx jälle ära kustutati? Mesilastele vist ikka suhkrut pannakse mee asemele...ma pole küll kuulnud, et keegi viinapudeli tarusse mee asemele asetaks. Shock
Vasta
(09-03-2022, 10:41 )Q11 Kirjutas: Mis tekst Sul Lynx jälle ära kustutati? Mesilastele vist ikka suhkrut pannakse mee asemele...ma pole küll kuulnud, et keegi viinapudeli tarusse mee asemele asetaks. Shock

Inimesi on igasuguseid, ta müüb meie postitusi Agentuuridele kõva rahaga edasi...
Vasta
(09-03-2022, 11:59 )Lynx Titan Kirjutas: Inimesi on igasuguseid, ta müüb meie postitusi Agentuuridele kõva rahaga edasi...

Mis laimu sa siin postitad?
Vasta
Õhtumaalane sai kaks nädalat bänni, kuna hakkas jälle foorumit spämmima.
Vasta
(13-03-2023, 21:50 )isemaag Kirjutas: /.../ Ja foorumi adminnidele kivi kapsta-aeda: Otse vastata ei lastud koos eelnenud textiga, kui ilma eelnevata vastata siis vahel midagi haihtub ja seda võimalust ma ei võimalda mitte mingil juhul omasoovselt, ausust kas on või ei ole, no ja on vahepäälne võimalus nagu ühes juturaamatus, Hodza Nazredin, rahurikkuja, noateral üle silla.

Kui vajutada "tsiteeri" nuppu selle postituse juures, millele tahetakse vastata, ning seejärel veel allpool olevat "uus vastus" nuppu, siis avaneb vastusekast, milles on tsitaadikastis tsiteeritud postitus.
Vasta
Juba võttis minuga ühendust paravebi tähtis asjapulk. Asjata ja ilma mõtteta. Minu roll selles  väkses maailmas on lihtne. Jätke mind rahule. Ma esitan siin ainult oma isiklikke mõtteid.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75(current)
  • 76
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
3 külali(st)ne

Expand chat