•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 70
  • 71
  • 72(current)
  • 73
  • 74
  • ...
  • 76
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Eithea. Arvan et ma ei hakka sama teemat hetkel enam taastama, uued huvitavamad tulevad juba peale. Energiavälja on vastav kood juba väljalastud, küll sealt info ise enamvähem kinni püüadSmile
Vasta
Kas iseenda algatatud teemasid on võimalik kustutada?
Vasta
Vabandan väga oma väljenduse pärast, kuid- mille pagana pärast peab para-web (Eesti foorum) olema pikemat aega täidetud vene või soome videotega?
Mitmes kolonn siin tegutseb?
Hiina või Põhja-Korea videosid ei ole veel näinud, kuid vist on varsti aeg sealmaal ka.
Vasta
Eesti keeles on liiga vähe aga katsun viga parandada....ikka hiinamaa poole! Ka jaapanis on kindlasti palju huvitavat....Bleh
Vasta
(24-01-2021, 21:10 )jooshik Kirjutas: Vabandan väga oma väljenduse pärast, kuid- mille pagana pärast peab para-web (Eesti foorum) olema pikemat aega täidetud vene või soome videotega?
Mitmes kolonn siin tegutseb?
Hiina või Põhja-Korea videosid ei ole veel näinud, kuid vist on varsti aeg sealmaal ka.

Arvan, et vastus on pragmaatiline - need on keeled milles midagi tehakse ja millest siin ka aru saadakse.
Eesti videod mis on õnnestunud leida on vaid sisuliselt tõlked ja needki on tasemelt suht nõrgad.
Sisuliselt ainukene kes peavoolu väliselt eesti keeles midagi teeb on Jüri Lina.
Keelte oskus ON väga kasulik ja iga mitte emakeele oskus avab inimesele uu maailma.
Leian, et nii väikse rahva esindajad nagu meie siin ei peaks foorumi keelte rohkuse üle nurisema.
Pigem tundub, et nurisejaid vaevab mingi komplekside kogum.
Rohkem keeli = rohkem infot = laiem silmaring = vähem viljakat pinda "kolonnidele".
Vasta
(24-01-2021, 21:44 )Tyto Alba Kirjutas:
(24-01-2021, 21:10 )jooshik Kirjutas: Vabandan väga oma väljenduse pärast, kuid- mille pagana pärast peab para-web (Eesti foorum) olema pikemat aega täidetud vene või soome videotega?
Mitmes kolonn siin tegutseb?
Hiina või Põhja-Korea videosid ei ole veel näinud, kuid vist on varsti aeg sealmaal ka.

Arvan, et vastus on pragmaatiline - need on keeled milles midagi tehakse ja millest siin ka aru saadakse.
Eesti videod mis on õnnestunud leida on vaid sisuliselt tõlked ja needki on tasemelt suht nõrgad.
Sisuliselt ainukene kes peavoolu väliselt eesti keeles midagi teeb on Jüri Lina.
Keelte oskus ON väga kasulik ja iga mitte emakeele oskus avab inimesele uu maailma.
Leian, et nii väikse rahva esindajad nagu meie siin ei peaks foorumi keelte rohkuse üle nurisema.
Pigem tundub, et nurisejaid vaevab mingi komplekside kogum.
Rohkem keeli = rohkem infot = laiem silmaring = vähem viljakat pinda "kolonnidele".

Ei vaeva siin mingid kompleksid. Keeleoskus on igaühe oma teha.
Kelle oskused valdavad, need leiavad oma keeleoskusele vastavaid foorumeid nii vene, saksa, inglise vms keeleruumilis-foorumites.
Internet on suur ja lai. Igaühel on võimalusi rakendada bitte-baite ja oma keeleoskust seal, kus jaksab.
Antud hetkel on see eestikeelne foorum.
Oma "keele" kompleksid võib jätta mujale.

Vasta
Ilma võõrkeelsete videoteta ilmselt ikka ei saa, aga pange juurde asjalik sisututvustus!!!! Mitte selline, et "vaadake, mis te arvate?" või et "jube värk, mis meist nüüd saab?". See pole sisututvustus.
Ja mõne kasutaja puhul - vähem postitusi on parem! Kontrollige kvaliteeti!
Vasta
Ma olen siin üle 13 aasta registreeritud kasutaja olnud, enne seda olin ka niisama lugemas juba. Kindlalt mu lemmik eestikeelne foorum. Kuid mul tekivad pausid ja enamasti aastateks, mil ei külasta. Ning alati ühel ja samal põhjusel- kasutajad, kes ei anna mitte üheski teemas mitte midagi juurde vaid käivad läbusamas ja norimas. Olgu, alati on tere tulnud n.n. maa peale tagasi toomised aga (ilmselt ei pea siin nimesidki mainima) need, kes lihtsalt käivad solkimas. Kui ma nüüd eelmine kuu üle viie aasta uuesti foorumit lugema hakkasin (sest maru huvitavad sündmused maailmas) siis ei läinud kaua, kui oli selge, kes tuleb igno-listi panna. Samas pole sellest ju tolku, kui ma loen uusi postitusi ja pooled nendest on ikkagi temaga vaidlemised teemavälistel asjadel. Kas üldise foorumi tervise huvides ei võiks neid kasutajaid lihtsalt ära bännida, kui nad ei räägi mitte midagi para-teemadel ja vaid käivad spämmimas?

Samas tundub, et excu on tagasi, mis para koha pealt on muidugi tore.
Vasta
(26-01-2021, 10:44 )BleedingOutMyEyes Kirjutas: Ma olen siin üle 13 aasta registreeritud kasutaja olnud, enne seda olin ka niisama lugemas juba. Kindlalt mu lemmik eestikeelne foorum. Kuid mul tekivad pausid ja enamasti aastateks, mil ei külasta. Ning alati ühel ja samal põhjusel- kasutajad, kes ei anna mitte üheski teemas mitte midagi juurde vaid käivad läbusamas ja norimas. Olgu, alati on tere tulnud n.n. maa peale tagasi toomised aga (ilmselt ei pea siin nimesidki mainima) need, kes lihtsalt käivad solkimas. Kui ma nüüd eelmine kuu üle viie aasta uuesti foorumit lugema hakkasin (sest maru huvitavad sündmused maailmas) siis ei läinud kaua, kui oli selge, kes tuleb igno-listi panna. Samas pole sellest ju tolku, kui ma loen uusi postitusi ja pooled nendest on ikkagi temaga vaidlemised teemavälistel asjadel. Kas üldise foorumi tervise huvides ei võiks neid kasutajaid lihtsalt ära bännida, kui nad ei räägi mitte midagi para-teemadel ja vaid käivad spämmimas?

Samas tundub, et excu on tagasi, mis para koha pealt on muidugi tore.

Eks alati leidub neid kes üritavad iga hinna eest hävitada seda, mida teised on vaevaga üles ehitanud. Kuid mida rohkem neid torkida, seda destruktiivsemaks nad muutuvad. Ja kui üks konto ära bännida, siis jonni pärast teevad mitu kontot asemele. Üldjuhul on kõige effektiivsem see kui neid lihtsalt ignoreerida.
Vasta
Oled sa Xawa ühtegi vene foorumit lugenud? See on võrreldes eest omaga nagu öö ja päev. Seal nii uimaselt ning ükskõikselt ei toimetata. Pänni võid saada võrdlemisi ruttu kui reeglitest kinni ei pea.Smile
Vasta
Kas sellele ka mingi seletus leidub, kui näiteks terve teema on kustunud? Ja see pole poliitiline.
Hakkas nagu ühes vanas teemas huvitavaks minema ja siis selline jama:

https://www.para-web.org/showthread.php?...p#pid86685

"Ettekuulutuste alusel on selle templi ja maailma jaoks määravad aastad 2018 ja 2025, mis on tema õitsenguaastad, tähistades olulist rolli maailma ajaloos otseste kontaktide arendamisel teiste tsivilisatsioonidega ja tänu sellele Valguse Templile toimub 2025. aastaks kõikide Maa rasside ühinemine... Aga niipalju siis iidsetest ennustustest."

Nendele postitustele toetudes kaldun uskuma, ehkki jutt tundub mõnele esmapilgul ehk utoopiline, et küllap on venkud hästi tulevikusaladustesse pühendatud, ainult meie siin ei tea ööst ega päevast. Ehkki ennustused on lausa foorumisse kirja pandud."

http://para-web.org/viewthread.php?tid=2...1#pid33656
Vasta
Ei oska kommenteerida. Minu meelest on mõned teemad kaduma saanud, kui kuskil 10-15 a tagasi foorumi tarkvara uuendati, kuid võin valesti mäletada. Kinni sellist teemat ikka pandud ei ole, mõned Atlantise teemad liitsin kunagi kokku (nüüd on neid ainult kümmekond), Valguse Templitega pole kokku puutunud.
Vasta
Kedagi näikse minu viimase aja postitused kangesti häirivat?
Lühikese aja jooksul suisa kaks minema pühitud...

Ma julgen siiski vägagi kahelda, kas üldtuntud faktide edastamine, vigade parandus, kellegi riigimehe tsiteerimine, ikka on nii koletu patt, kui mõni kaasfoorumlane korralikult oma teadmatust demonstreerib...

Kordame:
Postitus: #3027
RE: Naljanurk
"...sturmbanführer Stirlitz..."
On olemas Sturmbannführer (kaks nn-i ja suure tähega loomulikult), mitte sturmbanführer.
Ja tolle legendaarse raamatukangelase auaste oli teadaolevalt hoopistükkis (SS-)Standartenführer...
Vast ei oleks vaja automaatselt igatmasti lollusi foorumisse kopeerida!

Ja nüüd hakka nobedasti kustutama!



Vasta
(03-04-2021, 09:28 )cambodia Kirjutas: Kedagi näikse minu viimase aja postitused kangesti häirivat?
Lühikese aja jooksul suisa kaks minema pühitud...

Ma julgen siiski vägagi kahelda, kas üldtuntud faktide edastamine, vigade parandus, kellegi riigimehe tsiteerimine, ikka on nii koletu patt, kui mõni kaasfoorumlane korralikult oma teadmatust demonstreerib...

Kordame:
Postitus: #3027
RE: Naljanurk
"...sturmbanführer Stirlitz..."
On olemas Sturmbannführer (kaks nn-i ja suure tähega loomulikult), mitte sturmbanführer.
Ja tolle legendaarse raamatukangelase auaste oli teadaolevalt hoopistükkis (SS-)Standartenführer...
Vast ei oleks vaja automaatselt igatmasti lollusi foorumisse kopeerida!

Ja nüüd hakka nobedasti kustutama!

Ka nagu sekundeeriks, et oma mälu järgi lisasin ka sinna midagi.
Kas kellegile jäi ette Petka vagu kesapõllul või tundis ennast puudutatuna?
Omast ei cambodia ega mina midagi pahasti ei ütelnud?
Vasta
Mõnikord juhtub niimoodi, et saadan oma postituse ära aga ilmub alles veerand tunni pärast.
Kui foorumi viga ei ole, eks moderaatorid ka kustutavad kui märkavad, et asi kipub jälle lobisemise peale minevat või teemast välja. Täiesti mõistetav, sest kui kaks-kolm kasutajat hakkavad omavahel õhinal näiteks Deemoni väikese karakteristika üle vaidlema muutub see teistele igavaks ja nad ei loe seda teemat . Ja kus muutub asi asjatuks vaidluseks või lobisemiseks otsustabki moderaator oma äranägemise järgi. Ega see kerge töö pole....Smile
Vasta
Tere!
Koroona teema sulgemine moderaatori poolt ei olnud objektiivne vaid subjektiivne. Moderaator võttis kriitikat isiklikult. Moderaator, kes ei suuda jääda objektiivseks, ei sobi modereerima. Isiklike arusaamatuste jaoks on privaatne keskkond paraveebis.

Paraveebi pikaaegne liige ja lugeja
stalo
Vasta
(02-05-2021, 20:07 )stalo Kirjutas: Tere!
Koroona teema sulgemine moderaatori poolt ei olnud objektiivne vaid subjektiivne. Moderaator võttis kriitikat isiklikult. Moderaator, kes ei suuda jääda objektiivseks, ei sobi modereerima. Isiklike arusaamatuste jaoks on privaatne keskkond paraveebis.

Paraveebi pikaaegne liige ja lugeja
stalo

Kui muud moodi aru ei saada millest teemasse postitada. Mitte kedagi ei huvita tagantjärgi lugeda lõputuid teemaväliseid vaidlusi.
Vasta
(02-05-2021, 20:07 )stalo Kirjutas: Tere!
Koroona teema sulgemine moderaatori poolt ei olnud objektiivne vaid subjektiivne. Moderaator võttis kriitikat isiklikult. Moderaator, kes ei suuda jääda objektiivseks, ei sobi modereerima. Isiklike arusaamatuste jaoks on privaatne keskkond paraveebis.

Paraveebi pikaaegne liige ja lugeja
stalo
Tuleb lihtsalt 4-jas osa, muud midagiBleh
Vasta
(11-08-2021, 07:30 )Eithea Kirjutas: Mis toimub, miks ma teemat teha ei saa?

Peaks saama. Lähed vastava alamfoorumi lehele, seal on kleepuvate teemade all nupp "uus teema". Foorumi personali poolt sulle küll mingeid etteheiteid ega takistusi pole.
Vasta
(11-08-2021, 08:05 )Mannu Kirjutas:
(11-08-2021, 07:30 )Eithea Kirjutas: Mis toimub, miks ma teemat teha ei saa?

Peaks saama. Lähed vastava alamfoorumi lehele, seal on kleepuvate teemade all nupp "uus teema". Foorumi personali poolt sulle küll mingeid etteheiteid ega takistusi pole.

Tänan, lõpuks leidsin, ammu pole kasutanud ja nii ei leiagi.
Vasta
(11-08-2021, 21:34 )äikesepoiss Kirjutas: Kuulge nüüd, see oli ennatu. Naljanurgast läksid kustu pihutäis anekdoote, mida ma nii suure hoole ja armastusega kogunud olen ja tõlkinud. Liiga neegrivihased ja juudivaenulikud?
Kuidas see protseduuriliselt käib siin foorumis? Keeg kaebab või annab korraldusi?
Mul neid nalju on päris palju. Mõtlesin iga päev ühe anekdoodi avaldada.

Mis eesmärgil sa seda rassistlikku jura sinna postitad ? Vaja foorumi mainet teatud suunas kujundada ?
Vasta
(12-08-2021, 10:25 )äikesepoiss Kirjutas:
(12-08-2021, 09:58 )Malandro Kirjutas: Mis eesmärgil sa seda rassistlikku jura sinna postitad ? Vaja foorumi mainet teatud suunas kujundada ?

Aah. Selles siis mure. Ma mõtlesin eelkõige anekdootide peale. Edaspidi varustan lugejahoiatusega - kas nii sobib? Siin foorumis on juudivaenu ja neegrivimma ju küll ja rohkem, kus siis veel neid anekdoote postitada?
Provotseerid -eskaleerid, sul vist on hoopis mingi kindlam siht- äratada teatud kontori kõrgendatud tähelepanu foorumi suhtes ja sellega kaasnevat repressiivsust teemade ja kasutajate suhtes. Muide- su naljad olid maotud igasugusegi naljaivata, ise vist soperdasid oma vähenõudliku huumorimeelega kokku.

Vasta
Ma ütleks, et enamus muud teemad provotseerivad palju rohkem kui üks tühine naljanurk.
Kui naljast aru ei saa, siis ära loe.
Vasta
Kuidagi kummaline on see ilmaelu . Ja siinse foorumi viimase aja praktika meenutab mulle kangesti ühte anekdooti Brežnevist ja tema anekdootide kogumisest . Miskipärast ma olen rumalalt arvanud, et juudid, kes enamus on olnud tegevad meditsiinis, teaduses ja panganduses , nii madala valulävega pole, et isegi entsüklopeedias leiduvate sõnade peale leili minna. Ise nad sinna raamatu sisse ju panid .Ja küllap naljadki nende kirja pandud on. Tööinimesel pole aega neid luua. Seda , et raamatuid püüdlikult ümber kirjutatakse , olen juba kuulnud . Nüüd jääb ainult üle oodata, millal järg jõuab teatmeteoste ja kokaraamatuteni . On ju olemas sellised patused maiustused nagu neegrimusi ja moorapead ?? Vot see on para, et sümbolitesse mässitud veeb naljale sõja kuulutab . Ja kui kellegile nali terav tundub, ehk hakkab mõtlema, miks nii üteldi, selmet ära keelata . Nii et teha võib, aga ütelda mitte ?
Vasta
Neid juudi- ja neegrianekdoote võib ju vahel olla küll (ka mina olen ühe juudianekdoodi postitanud), kuid äikesepoisi käes kipub kõik üle piiri minema. Nii ka nende anekdootidega, tuli teisi kui Vändrast saelaudu, habemega naljade hõng juures, mõni veidi naljakas ka, mõni pani õlgu kehitama. Ning siis kui tuli lubadus, et iga päev üks selline nali, siis .... no kui kuidagi muidu ei saa, siis iga nägal üks ja hoolega valitud ... wink
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 70
  • 71
  • 72(current)
  • 73
  • 74
  • ...
  • 76
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat