Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liiga palju juhuseid?
#1
Kuna töötan meditsiinis, siis võiks eeldada, et puutun surmaga rohkem kokku, kui suvaline inimene tänavalt. Viimasel ajal olen täheldanud, et on mingi eriline "buum" ja inimesed lahkuvad täiesti ootamatult. Mitu patsienti on väga lühikese ajaga näiteks kopsupõletikku jäänud ja surnud - kõik see on toimunud vaid paari päeva jooksul; noored inimesed (sh lapsed) sattunud intensiivi ja ega nendegi väljavaated just suurepärased ole; üks patsient poos ennast üles. Ühes teises haiglas (üks mu töökaaslastest rabab mitmes kohas ja rääkis) olevat täna valvearst jalapealt surnud, teine arst on juhitaval hingamisel ja kolmas matab paariaastast last ning sama inimese teinegi laps vaagub hinge. Miks inimesed "lahkuvad" ja niimodi hulgim korraga?
Vasta
#2
Kuumuselaks? Aga see ohustab pigem vanu inimesi, kel tervis niigi käriseb.... Tappev elutempo? Aga mis stressi ja tempot lastel on...Vanematevahelised pinged?
Vasta
#3
Juhuseid on viimasel ajal saanud omamoodi normiks.
Juhuslikult on hiljuti veel aset leidnud:
-üüratu magnituudiga maavärinad Tšiilis ja Jaapanis
-nimetatud maavärinast tingitud läbi aegade suurim (või vähemalt II koha vääriline, kuidas kellelegi tundub) tuumakatastroof
-aegade suurimad üleujutused mitmel pool maailmas
-läbi aegade hävitavaim tornaadohooaeg Ameerikas
-lubatakse seninägematuid päikesetorme
-Araabia kevad
-üleilmsed finantsprobleemid, mis võivad praeguse majandussüsteemi hävinemisega kulmineeruda
ja nii edasi..

Paljude kokkusattumuste taga võib näha süsteemi, võib ka näha süsteemitust. Kuidas kellelegi paremini mekib.
Vasta
#4
Kas äkki astroloogiliselt on mingi raske seis.
Minu ümbruskonnas lakkavad järjest funktsioneerimast igasugu seadmed -
auto, pesumasin, arvuti kõvaketas läks lambist Angry
Vasta
#5
(30-06-2011, 18:39 )MarcAurel Kirjutas: Juhuseid on viimasel ajal saanud omamoodi normiks.
Juhuslikult on hiljuti veel aset leidnud:
-üüratu magnituudiga maavärinad Tšiilis ja Jaapanis
-nimetatud maavärinast tingitud läbi aegade suurim (või vähemalt II koha vääriline, kuidas kellelegi tundub) tuumakatastroof
-aegade suurimad üleujutused mitmel pool maailmas
-läbi aegade hävitavaim tornaadohooaeg Ameerikas
-lubatakse seninägematuid päikesetorme
-Araabia kevad
-üleilmsed finantsprobleemid, mis võivad praeguse majandussüsteemi hävinemisega kulmineeruda
ja nii edasi..

Paljude kokkusattumuste taga võib näha süsteemi, võib ka näha süsteemitust. Kuidas kellelegi paremini mekib.
Ära unusta India ookeani tsumanit mõni aasta tagasi. Nali naljaks, aga minu arust katad sa liiga pikka ajaperioodi, et ebatavaliseks juhuste kokkusattumiseks neid nimetada.
Vasta
#6
Huvitav, Pizi.
Ma küll ei tööta meditsiinis, kuid kuulsin ka läinud nädala paiku järjest kahest infarktist oma tutvusringkonnas.

Ma arvan, et paljudel on see aeg, kus nende mitte- või siis hoopis ülepingutamine toob neile Lahkumise. St siis - restardi ühe elu lõpu ja peale selle läbitöötamist uue alguse läbi.

Nad tulevad uuele ringile, sest selle ringi kogemustetsükkel jäi end kordama.

RÕHUTAN, eelnev On arvamus.
Vasta
#7
Ole mureta, tsunami on meeles. Ajaperiood pole sugugi pikk, sündmused hakkavad lihtsalt järjest enam kontsentreeruma ja midagi sellest kõigest lõpuks sünnib.
Vasta
#8
Ma olen täiesti kindel, et juhuseid ei ole olemas. Kuna on tunda juba muutusi energeetilistel tasanditel, siis olen ma arvamusel (isiklik arvamus), et maakera kui tervik valmistub muutusteks. Sellega kaasneb masspopulatsioonide (nagu inimesed) vähendamine. See on nagu looduse seadus, kui sind saab mingil hetkel palju olema, siis populatsioonisiselelt toimub massväljasuremine, et populatsioon saaks uuesti õide puhkeda. Ma kardan, et loodusel on ka inimeste jaoks midagi sellist varuks.

Kõik need asjad, mis praegu igal pool maailmas juhtuvad, on kõik seotud.
Vasta
#9
Okei, oletame, et tegemist mingi populatsioonide vähenemisega, aga kas need inimesed siis ise on mingil tasandil nö võtnud vastu otsuse, et on aeg? Minu jaoks näiteks arusaamatu, miks nö ühe seltskonna piires nii palju minekuid on.
Vasta
#10
Ahaa, muidugi - need kalaparved ja linnud pidavat hukkuma muutuste tõttu magnetpoolustes. Väidetavalt siis on tekkinud raskusi orienteerumisega. Magnetiline põhjapoolus ju lausa kihutab viimasel viiel-kuuel aastal Venemaa poole ja lisaks on täheldatud märkimisväärset planeedi magnetvälja nõrgenemist.
Veel üks kergelt apokalüptilise hõnguga näide sinna viimase aja juhuste nimekirja Smile
Vasta
#11
Mind häirib veits, et mis seost on küll kalaparvedel ja inimestel. Inimesed surevad nüüd magnetpooluste nihkumise tõttu? Võiks ikka teema esimese postitusega seosesid tekitada.
Vasta
#12
Ma vastan sellele algatuse elegantselt siis ära.

Mine talvel sula ilmaga õue, tee märklaud ja hakka seda lumepallidega pommitama.Varsti sa märkad, et pallid lähevad märgist mööda, aga mööda enamvähem ühes suunas.Proovi järgmisel päeval jälle, näed, et pallid lendavad mööda mingi teise reegli järgi, aga reegli ikkagi.
Küsimusi on?
Vasta
#13
(30-06-2011, 17:54 )PiziIngliito Kirjutas: Kuna töötan meditsiinis, siis võiks eeldada, et puutun surmaga rohkem kokku, kui suvaline inimene tänavalt. Viimasel ajal olen täheldanud, et on mingi eriline "buum" ja inimesed lahkuvad täiesti ootamatult. Mitu patsienti on väga lühikese ajaga näiteks kopsupõletikku jäänud ja surnud - kõik see on toimunud vaid paari päeva jooksul; noored inimesed (sh lapsed) sattunud intensiivi ja ega nendegi väljavaated just suurepärased ole; üks patsient poos ennast üles. Ühes teises haiglas (üks mu töökaaslastest rabab mitmes kohas ja rääkis) olevat täna valvearst jalapealt surnud, teine arst on juhitaval hingamisel ja kolmas matab paariaastast last ning sama inimese teinegi laps vaagub hinge. Miks inimesed "lahkuvad" ja niimodi hulgim korraga?

See on kurb, et lastega nii juhtub. Ja arstidest on ka kahju. Ehk on mingid tähtkujude mõjud nagu siin keegi juba ka viitas? Loodan siiralt, et sellel kuul on vähem niisuguseid surmajuhtumeid.


Vasta
#14
(02-07-2011, 06:29 )AnnaNuustik Kirjutas: Ps: Üks asi meenus veel.
Loomadel on niisugune kodeering, et kui neid liiga palju on, hakkab neid äkitselt hulganisti surema.
Ehk on inimestel sama, kuid kuna inimene on teadagi, pujäänik, on meie liiki tiba raskem reguleerida?

See tõi mulle (heas mõttes) naeru näkku. Iseenesest oleks ju hea, kui inimesed end niiviisi reguleeriks - väga palju probleeme jääks olemata. Ja ärge nüüd arvake, et ma siin Aadut teen. Kuna inimesi sigib liiga palju, ei taastu ka ressurssid nii kiiresti. Kui meil oleks miskine isereguleeruv "süsteem", poleks ju neid näljahädasid ja rahamuresid (jaja, tean, et pangandus-majandus ka süüdi).


Mis juhtustesse puutub, siis üks seletus, mis mulle endale alati "meelepäraseim" tundunud, on vanadekodu näitel. Näiteks kui ühes palatis/ruumis on kuus inimest ja kaks neist hinge heidavad, järgnevad suure tõenäosusega teisedki. Haiglas on teised lood, kuna haiglas on inimestel veel lootus (ja see on omaette teema).

Vanaema, kes seal mõne aja töötas, ütles, et koolnust jääb maha n-ö surmalõhn, mis omakorda ka teiste ajju/meeltesse jõuab.

Kuna mõttejõud on võimas, hakkavad ka teised endale surma ette kujutama. Ja kujutavad seniks, kuni see tulebki. Niisamuti on igasuguste enesetapulainete jm-ga. Kui meile aastast aastast seletatakse, et kaamose ajal on enesetappude arv kõrge, kinnistub see kusagile kuklasse ja hakataksegi tablette neelama või veene lõikuma.

Seega ühe osa inimeste "langemise" võiks lugeda psühholoogiste mõjude tagajärjeks.

Pealegi. Mis sinna surmajärgsesse ellu ikka üksi minna, tuleb teised ju ka seltsiks kaasa võtta.Smile
Vasta
#15
Maailm käib ikka samas taktis nagu enne. Muidugi - muutused võivad tulla sisse tänu sellele, et inimpsüühika on rikutum ja haigem, kui varasematel sajanditel, ent mingit erilist, vaid aastakümnete jooksul toimuvat negatiivse mõjuga lainet ei ole.

Pigem on selliste asjade MÄRKAMINE seotud tähelepanelikkuse ja maailma teadvustamise suurenemisega. Ehk siis, mida enam sa märkad ümbritsevat ja tajud seda teadlikult, seda enam suudad luua seoseid toimuvate mosaiigipiltide vahel.

Muidugi ei saa eitada, et toimub ka põlvkonnasiseseid nö. arenguhüppeid, kus esivanemate poolt kaasa pakitud karmavõlad üle kirjutatakse ja hinge arengule seega uus hingamine antakse. See on šamaanide üks ülesannetest - valmistada ette põlvkondade vahelisi kvanthüppeid (põlvkond, kes ei kanna endas suguvõsa karmat) ja selle tegevuse käigus toimuvad ka järellainetusena väiksemad, põlvkonnasisesed hüppet. Neid võibki tajuda nö. selginemiseperioodina, kus tajud hakkavad registreerima seoseid, mida varem ei osanud täheldada.
Vasta
#16
Astroloogid seletaksid selle ilmselt planeetide seisudega, mis juunist alates on olnud väga huvitavates positsioonides enamuse tähemärkide jaoks.

http://www.astrologyzone.com/forecasts/
Vasta
#17
Mõned peavad tagasi tulema enam või vähem muudetud programmiga (ülesandega).
Kui korraga... siis on järelikult kiire.
Kusagil on justkui tüüripinni näpitud... sest juhuseid ei ole olemas. Mitte ainsatki.
Vasta
#18
Veits on selline tunne nagu gaas oleks põhja vajutatud, sest see kõik toimub nii peadpööritava kiirusega. Selle lühikese ajaga jälle paar lahkunut.

Eespool räägiti küll loomade massilisest suremisest ja keskkonna mõjudest, no aga need inimesed ju pole omavahel NIIMODI seotud. Ja suremise põhjused on väga-väga erinevad.
Vasta
#19
(08-07-2011, 01:06 )PiziIngliito Kirjutas: Veits on selline tunne nagu gaas oleks põhja vajutatud, sest see kõik toimub nii peadpööritava kiirusega. Selle lühikese ajaga jälle paar lahkunut.

Eespool räägiti küll loomade massilisest suremisest ja keskkonna mõjudest, no aga need inimesed ju pole omavahel NIIMODI seotud. Ja suremise põhjused on väga-väga erinevad.

Oijah, et nagu jala pealt kukuvad? Muidu suht-koht terved inimesed?Sad


Vasta
#20
(08-07-2011, 01:06 )PiziIngliito Kirjutas: Veits on selline tunne nagu gaas oleks põhja vajutatud, sest see kõik toimub nii peadpööritava kiirusega. Selle lühikese ajaga jälle paar lahkunut.

Eespool räägiti küll loomade massilisest suremisest ja keskkonna mõjudest, no aga need inimesed ju pole omavahel NIIMODI seotud. Ja suremise põhjused on väga-väga erinevad.
Äkki on põhjused pealtnäha erinevad, aga ühine nimetaja siiski on : Jõud saab otsa?Ph34r2

Vasta
#21
Ilmselt pandigi turbo vahele, nagu paar kuud tagasi kuulda oli...
Vasta
#22
(08-07-2011, 06:34 )euroruubel Kirjutas:
(08-07-2011, 01:06 )PiziIngliito Kirjutas: Veits on selline tunne nagu gaas oleks põhja vajutatud, sest see kõik toimub nii peadpööritava kiirusega. Selle lühikese ajaga jälle paar lahkunut.

Eespool räägiti küll loomade massilisest suremisest ja keskkonna mõjudest, no aga need inimesed ju pole omavahel NIIMODI seotud. Ja suremise põhjused on väga-väga erinevad.

Oijah, et nagu jala pealt kukuvad? Muidu suht-koht terved inimesed?Sad

Osad ei paistnud haiged vms (medpersonal), ja teised olid küll haiged, aga ei oleks pidanud VEEL surema, st põhihaigus ei olnud nende jaoks letaalne vaid miski muu.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  ENESETAPP-uurimustöö , PALUN vastake , aitate mind palju :) dess 24 13,808 07-02-2020, 18:17
Viimane postitus: Minaelan

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat