Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vanamees kummitab
#1
Tihti, kui ma vanaema majas teisele korrusele ööseks jään, siis kuulen imelikke samme. Algul arvasin, et kuulen esimese korruse inimeste samme, hiljem uurisin järgi, et kõik magasid sel ajal. Selline asi on juba mitmeid aastaid kestnud. Umbes aasta eest nägin trepist üles tuleva vanamehe kujutist. See vanamees oli kiilakas ja tal oli habe. Ma ei rääkinud sellest kellelegi, sest arvasin, et kujutasin seda ette. Sel kuul(juuni) koristasin ülemist korrust ja leidsin ühest kapist vana piibli aastast 1904, seal vahel olid mingid matuse kutsed ja paar fotot. Esimesel fotol oli oli kehvasti pildistatud mingit vanamutti. Teisel oli see sama vanamees kirstus ja ta ümber olid lilled. Kui ma seda pilti oma emale näitasin, siis ta ütles sellepeale, et pane see sinna tagasi. Hakkasin selle vanamehe kohta uurima ja leidsin, et ta oli mu vana-vanaisa, ta nimi oli Mihkel. Mu vanaema rääkis, et Mihkel oli purjus peaga põllul surnuks külmunud. Mida soovitate teha vaimust lahti saamiseks.
Vasta
#2
Miks on vaja vaimust lahti saada,... kas hirmutab? Kui ei hirmuta, ei lärma-kolista... . See ju lisab kinnisvarale hinda! Palju neid
maju on jäänud, mis veel kummitavad? Kui otsest vajadust pole ja vanamehe vaim ei ilmuta selleks soovi, siis las ta kummitab
edasi!
Tasuks tõsiselt seda kaaluda.
Vasta
#3
Läbi palve saad teha valgusetee talle ülesse, kas ta seda kasutab on siis tema valik.
Rituaale ma otseselt sulle hetkel ei soovitaks.

Osad hinged jäävad kinni ja ei pääse ülesse, nad võivad olla väga vaevas ja vajada abi. Aga on ka hingesid, keda mingid tegemata asjad piinavad ja nad ise ei taha ära minna.
Vasta
#4
Ärge olge mineviku suhtes nii õelad, ajakonservis on kõik need inimesed täitsa olemas ja elavad selles majas oma elu, oli üks inglane kes õppis selles minevikuelus edasi tagasi rändama, siis oli tema nende majas elajate jaoks vaim tulevikust.
Sellest on ta raamatu kirjutanud, äkki kellegi meeles ja lugenud. Kui vanu mõisasid vaadata siis on seal põlvkondade kaupa neid vaime ja vaimukesi vana head aega tagasi õhkamas. Kunagi maeti esivanemaid lee alla et nende jõud kogu aeg käepärast võtta oleks, alles kristlus kui meie alade võõrkeha tahab kõiki hingi papi kõssituse alla haudadesse kirikusurnuaiale Jahve usku toitma. Ju siis ee hing nii kõva, et lirtsatab papi peale pikalt ja mõnuleb kodus nii nagu eluski. Kui ta su oma vanavanaisa siis mida karta, las olla, kui teil kõigil mingi tõsine häda tulemas, küll ta siis märku annab.
Vasta
#5
(10-06-2011, 23:59 )Ott Sama Kirjutas: See ju lisab kinnisvarale hinda!

Laugh

Tahaks näha peret, kes on nõus maksma ekstra kummituse eest Laugh.
Vasta
#6
eestis vast mitte aga v2lismaal ei ole mingi erand et valetatakse maja myyes, et kummitab ja topitakse veel hinda otsa ka t2nu sellele
Vasta
#7
Püsime ikka teemas, ei lähe offtopicuks!
Rahutu hing see vana-vanaisa.
Vasta
#8
Kas sind ei huvita tõesti kes olid sinu vanavanemad. Kas sind ei huvita sinu sugupuu? Nüüd said midagi teada. Miks sa emalt enne ei küsinud kust sa pärined? Hoia seda piiblit ja neid fotosid nagu oma silmatera.
Vasta
#9
Mina isiklikult Sinu asemel viiks end rohkem kurssi kummituse maise eluga. Võibolla on tegu väga toreda mehikesega, kellest polegi vaja vabaneda. Smile Off-topic natuke, aga Eestis kummitus minu teada küll kinnisvara hinnale juurde ei anna, kui asi on päris hull, siis pigem võtab maha.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummitab marti602 71 30,683 02-04-2024, 20:23
Viimane postitus: isemaag
  Kodus kummitab cherry- 17 12,717 11-12-2013, 06:20
Viimane postitus: MarkoJ
  Vaim kummitab jupats333 3 4,042 25-07-2012, 23:52
Viimane postitus: star scream
  Kodus kummitab? Dred 10 6,089 19-03-2012, 19:23
Viimane postitus: John24
  Kummitab või lihtsalt lollid kuulujutud? Chris 17 13,443 07-12-2011, 10:39
Viimane postitus: marx07
  Meie majas kummitab. raneth 8 7,360 18-10-2011, 13:44
Viimane postitus: Päikeseinsener
  sõber kummitab rauno4477 13 6,477 26-11-2010, 22:13
Viimane postitus: Ekvard
  Töökohas kummitab Raksha 11 6,310 24-06-2010, 21:19
Viimane postitus: Anonymous
  kui kummitab lyllu215 4 3,159 19-05-2010, 23:49
Viimane postitus: lyllu215
  Meie kooli õpetaja kummitab.... maritaana 52 18,597 21-11-2009, 15:49
Viimane postitus: greete155

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat