Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FILM: "The Nines"
#1
Otsing ei andnud selle filmi kohta tulemusi, seega teen eraldi teema, kuna soovitan kindlasti vaadata.

Film koosneb kolmest eri episoodist, kus iga keskmes on number 9 ja selle tähenduslikkus "Look for the nines". On kolm eri (kuid samas sama) tegelast, kelle elu jookseb teatud kohtades kokku - samad inimesed, laused, teod. Kolmanda episoodi lõpus selgub, kes kõik need kolm isikut tegelikult on ja miks tema/nende elu just selline välja kujunenud.

Ei taha sisu või mõtet välja kirjutada, sestap ka kohati segane jutt. Igatahes soovitan kindlasti vaadata neil, kes huvituvad valgusolendeist või dimensioonidest ja reaalsuse kontseptsioonist. Film võib küll kohati mõne jaoks veniv tunduda, kuid jätab hilisemaks küllalt küsimusi. Smile

IMDB: "The Nines"
Vasta
#2
Nuustik uurib asja. Tundub hea. Bleh
Vasta
#3
Nähtud- kuuldud ja film vaadatud. Olen IMDb-ga samal arvamusel ja annaksin umbes 6,6/10 punkti.

Jagaksin filmi vaatajaskonna kolme gruppi:

I. grupp
Inimesed kellele film ei meeldi üldse, kuna ootavad actioni ning sisu oma ootustele ning ei viitsi süveneda ja analüüsida filmi, mis nende jaoks mõttetu ja sisutühi ega oska näha seda, mida neile vihjatakse.

II. grupp
Inimesed, kellel film väga meeldib ning kes teevad sellest järeldused ning vaatavad maailma korra teise nurga alt, filosofeerivad ja mõtisklevad ja on vaimustuses sellest, kuna need inimesed on küll väga haritud aga ei ole kunagi nii maailma vaadanud. Küsivad endalt Miks ? Milleks ? Kuidas ? Mis on siis maailm ja vb on ka meie elu siin puhas illusioon.

III. grupp
Inimesed, kes tihti mõtlevad kaugemale materiaalsest maailmast ning filosofeerivad tihti küsimustel, mis neid huvitavad. Käivad vahest ka sellistes foorumites nagu Para-Web, et leida või jagada informatsiooni, mis neid huvitab üle kõige. Sellele grupile samuti film meeldib, kuid ei paku kindlasti midagi uut ja ennekuulmatut.

Endale küll film meeldis, kuid siiski jäi minujaoks vähemalt sealt midagi puudu ning oleks saanud olla palju parem.See IX teema ja üks aste enne jumalat oli veidi kuidagi lohakas ja oleks võind veel rohkem läbi mõeldum olla, kuid oli ka nii vaadatav.
Soovitaksin rohkem ise filmi The Others, kus lahendatud filmi käik veelgi põnevamalt ning tõesemana. See oli esimene film 10 aastat tagasi, mis pani tõsiselt mõtlema, et kas me tegelikult oleme elus, surnud, mis on paralleelmaailmad ja palju muudki. Soovitan kindlasti vaadata neil, kellele ka The Nines meeldis.


Igaljuhul tasub seda üheksate filmi vaadata ning ka oma arvamus avaldada.
Sisust ei hakka detailsemalt rääkima- vaadake ja kuulake Smile
Vasta
#4
Vaatasin seda mingi aeg tagasi. Kutsun selliseid linateoseid "wannabee" (ehk "tahan midagi öelda aga täpselt
ei tea mida ja seda mida tean ei oska ka arukalt väljendada") filmideks. On korjatud kokku terve plejaad siiski
huvitavaid ideid esoteerikast laiemalt ja püütud teha neist film mis peaks ütlema KÕIK, kuid keskmine aeg mis
määratud filmi jaoks jääb ääretult lühikeseks. Siis tulebki selline film mis vihjab 1000+1 asjale, kuid midagi ei
ütle. Peaosa täitja on ka mees kes senini osalenud hiilgavalt mitmes komöödia filmis ja minu meelest tegi see
filmi tervikule kahju. Peamine sõnum mis mulle seal sümpatiseeris oli armastuse/perekonna motiiv ja see siiski
tegi filmi täiesti vaadavaks ja ei viinud seda kategooriasse "täiesti raisatud aeg".
See on minu arvamus - usun, et teised leiavad sealt veel midagi ja mõnedele on vihjeid vaja, kuid otse ütlemised
on siiski tunduvalt vajalikumad. TDK järgi olen siis vist seal kuskil 3. grupis - enda arvates.
Vasta
#5
(07-06-2011, 14:23 )TDK Kirjutas: Soovitaksin rohkem ise filmi The Others, kus lahendatud filmi käik veelgi põnevamalt ning tõesemana. See oli esimene film 10 aastat tagasi, mis pani tõsiselt mõtlema, et kas me tegelikult oleme elus, surnud, mis on paralleelmaailmad ja palju muudki. Soovitan kindlasti vaadata neil, kellele ka The Nines meeldis.

Julgeks ka seda filmi soovidada ja kui kedagi
huvitab, siis filmile on ka eesti k. sub. olemas.
Alles vaatasin, seega tean.

http://www.imdb.com/title/tt0230600/

Vasta
#6
The Others'it vaatasin.

Jäi närima, et miks, miks, miks - miks on vaja inimestel paaniliselt kõike karta?
Miks on vaja süvendada usku, et absull iga vaimolend tahab meile käru keerata?

Seal filmis kajastatud situatsioon oleks minu meelest võimalik KOOSTÖÖ abil lahendada ning nii vaimolendid kui inimesed mahuksid kenasti ühte (- eriti säärasesse grandioossesse - ) paleesse ära.

Aga noh, võimalik, et ma olen liiga naiivne ning kõik vaimud tõesti tahavad meid nahka panna...
Sest ei, nad ei ole ometi ju kuidagi inimestega seotud... onju. Laugh
Vasta
#7
Sul päris õigus. Väga lihtne lahendus oleks ju
tavaline kass.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Parim/lemmik film Indr3k 454 214,591 01-04-2024, 03:54
Viimane postitus: Lokster
  Film: Katõn excubitoris 21 11,062 15-04-2022, 18:01
Viimane postitus: vasamasa
  Film: Matrix henzukaz 54 33,516 26-12-2021, 23:37
Viimane postitus: Lynx Titan
  film (needus, neetud)/the conjuring Kahvanägu 6 2,768 25-12-2020, 23:41
Viimane postitus: Kahvanägu
  Film: lühifilmid zen faran 18 12,759 09-09-2020, 11:51
Viimane postitus: Vesilik
  Film: "Saladus: julge unistada", romantiline draama. Teloslane 0 1,695 07-09-2020, 12:10
Viimane postitus: Teloslane
  FILM: The Bad Batch. Lisaks Fairchild FH-227D Andides Tyto Alba 16 7,721 27-06-2020, 11:58
Viimane postitus: Tyto Alba
  Film maa all elavaist super-ussidest? hulkuv hing 8 4,838 04-03-2020, 10:34
Viimane postitus: xawa
  FILM: The Wandering Earth (2019) Tyto Alba 0 2,807 03-03-2019, 19:34
Viimane postitus: Tyto Alba
  Film: The Man from Earth GertEST 8 8,228 11-02-2018, 17:29
Viimane postitus: pikksukk

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat