Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kahtlane: vaimud kodus?!
#1
Tere, mina olin see, kes kirjutas selle "appi!" postituse.

See selleks, aga eile juhtus selline asi, et olin arvutis, vaatasin filmi, mingit multikat, kuni läks mul ühe meetri kaugusel suure hooga sahtel lahti. Seal sahtli sees olid noad ja kahvlid, mis kolisesid, kui sahtel suure hooga lahti läks. Nagu täitsa iseenesest. Ema oli voodis. Magas. Koduloomi ega sugulasi mul pole. Vnoh, mul on hiired, aga nad olid puuris.

Jooksin seejärel kohe ema kaissu. Kuid öösel, umbs 00.04, kuulsin, kuidas hiired mul puuris piuksusid nagu keegi teeks neile haiget. Ning teate ju neid värke, joogipudeleid, kust hiired joovad. Tavaliselt nad joovad kiiresti .. tõtõtõtõtõtõ, aga siis ma kuulsin, et keegi nagu oleks sealt joonud sellises tempos: tõtõt .. tõtõt .. jne, kuid väga kummaline. Shock

Kuigi jah, kunagi ma kutsusin sõbrannaga vaime välja ning siis ma tegin kõike valesti ..
1) Mul ei tohtinud risti kaelas olla, aga mul oli (oli veel taldriku peal, see rist).
2) Mul pidi olema küünla ümber punane niit/lõng, et vaim läheks sinna tagasi, kust ta tuli, kuid mul ei olnud.
3) Ma ei tohtinud taldrikut üles tõsta, kuid ma tõstsin ning arvatavasti pääses vaim sealt välja.

Kui te ei teadnud, siis sõna "kummitama" tähendab seda, et vaim ei pääse sinna tagasi, kust ta tuli ning jääb tähelepanu otsima, et teda tagasi saadetaks.
Vasta
#2
Tekstis võiks olla vähem komasid, on lihtsam lugeda.
Tundub, et sa oled väga noor ja ma eriti ei usu, et kummitusega tegu ( ära muretse, siinsed inimesed teavad, mida see tähendab). Ise kutsusin ka lapsena vaime välja ja tegin igasugu trikke uudishimust, kuid mitte midagi ei juhtunud. Ometigi sai ka kõike suhteliselt valesti tehtud. Samas sõbrad rääkisid tõsimeeli, mida kõike nendega toimunud on.
Ma ei väida nüüd, et lapsed valetavad, kuid enda kogemused näitavad, et fantaasiast puudu ka ei tule.
Vasta
#3
to ilmaneitsi
Mis puutub siia noorus ja kummitused.
Et kui noor oled siis ei kummita või.
Aru ma ei saa.
Vasta
#4

Kui ühe 15 - aastase näitsiku elamises juba mööbel liikuma hakkab, siis ehk on mõttekas huvi tunda nähtuse "poltergeist" vastu. Usun, et ka siit foorumist leiad midagi...

Vasta
#5
(04-06-2011, 23:55 )kivikas666 Kirjutas: to ilmaneitsi
Mis puutub siia noorus ja kummitused.
Et kui noor oled siis ei kummita või.
Aru ma ei saa.



Ma arvan, et ma põhjendasin oma arvamust piisavalt. Tundub, et sul on peale arusaamise ka lugemisega raskusi.
Vasta
#6
(05-06-2011, 00:00 )ykskuukiir Kirjutas: Kui ühe 15 - aastase näitsiku elamises juba mööbel liikuma hakkab, siis ehk on mõttekas huvi tunda nähtuse "poltergeist" vastu. Usun, et ka siit foorumist leiad midagi...
Ma just eile vaatasin üht 7-aastast tüdrukut ja tuli selline mõte poltergeistidest, et teatud vanuses nooruses toimub inimese ja keskkonna vahel väga intensiivne "aine"vahetus. Tavalises mõttes ainevahetus on niikuinii ka, kuid pubekaeas hakkab toimuma energeetiline ainevahetus eriliselt intensiivselt. Mõlemas suunas, lapselt ümbritsevasse ja ümbritsevast lapsesse. Ja see paneb igasugused asjad "liikuma". Täpsem vanus on üsna kõikuv, mul endal pigem varastes kahekümnendates, mitte pubekaeas. Mõnel ei pruugi see "ainevahetus" eriti intensiivseks minnagi - millest see sõltub, ei tea.

Muutus: Ise küsin, ise vastan wink No kuna teismelisi tüdrukuid peetakse poltergeisti katalüsaatoriteks, mitte üheselt ja otseselt põhjuseks, siis ilmselt peab keskkonnas olema ka piisaval hulgal psüühilist ja emotsionaalset (lõhkuva iseloomuga energiat). Siis on "ainet" mida vahetada wink

Vasta
#7
Kas see maja on väga vana. Kas te olete seal esimesed elanikud? Võibolla on need eelmised elanikud. Näiteks minu lähedal asuv maja on otse katku surnute surnuaia kõrval ja tal kummitab täiega.
Vasta
#8
Kõigepealt see, et mida tohib ja mida ei tohi- see mõõdupuu saab asuda vaid sinu südames(võid lugeda sinu armastuses, et paremini mõista).

Igast loetud ja kuuldud hirmujutud unusta ära, hirmuga sa vaid annad energiat ära. Hirm teeb sind nõrgaks.

Vaime on igalpool meie ümber, osad neist on niiöelda piinatud(kinnijäänud vaimud), kes vajavad abi ja siis vastuvõtlikumatele inimestele nad saavad kuidagiviisi ennast nähtavaks või tuntavaks teha. Vahel võib see olla justkui pehme tuuleiil või kellegi puudutus, aga kui vaim vajab abi või tahab midagi öelda, siis minu kogemus on see, et ta hakkab tiirlema selle inimese ümber, justkui keerutades spiraali. Kui ta sinu ümber otseselt ei tiirutanud ja asjad kusagilt ei kukkunud(et sinu tähelepanu püüda), siis oli see ilmselt juhuslik uitaja, vb ka majaelanikSmile, ole igaljuhul rahulik, sest ükski vaim sulle peale energiakao(mille sa võid ise põhjustada oma hirmuga), sulle halba teha ei saa.

Aga sinu ridu lugedes ja sind tunnetades, on sul fantaasia ka päris tugev, mis on iseenesest väga hea, sest sellega saab väga ilusaid maailmu enda ümbere luua, samuti on sul tunnetus hea, mis sa parasjagu näed ja tunned, siis küsigi endal, kas see on tõesti nii, või sa kujutad seda endale ette.


Parimat
Vasta
#9
to ilmaneitsi.
Ikka ei saa aru.
Mida sa öelda tahad.
Selgita palun vanale ja väetile.
Vasta
#10
(11-06-2011, 02:20 )kivikas666 Kirjutas: to ilmaneitsi.
Ikka ei saa aru.
Mida sa öelda tahad.
Selgita palun vanale ja väetile.


Ma ei suuda uskuda, et mu jutt nii keeruline.
Lastel on üldiselt hea kujutlusvõime, tean, sest olen ka ise laps olnud ja seda ka teiste pealt näinud. Iga krabina võib mõne kolli süüks ajada ja eks aegajalt juhtub, et ongi tegemist millegi paranormaalsega.
Olen vanemaks saades muutunud skeptiliseks kuigi olen lapsena kuulnud näinud veidraid asju, samuti ka praegusel ajal. Kuid siiski üritan mõelda kainelt ja igat veidrat juhtumit vaimude süüks ei aja.
Nii et kallis inimene, loodan siiralt, et seekord saad mu jutu mõttest aru. Ja kui ei, jääb see sinu probleemiks.









Vasta
#11
(15-06-2011, 13:43 )Ilmaneitsi Kirjutas:
(11-06-2011, 02:20 )kivikas666 Kirjutas: to ilmaneitsi.
Ikka ei saa aru.
Mida sa öelda tahad.
Selgita palun vanale ja väetile.


Ma ei suuda uskuda, et mu jutt nii keeruline.
Lastel on üldiselt hea kujutlusvõime, tean, sest olen ka ise laps olnud ja seda ka teiste pealt näinud. Iga krabina võib mõne kolli süüks ajada ja eks aegajalt juhtub, et ongi tegemist millegi paranormaalsega.
Olen vanemaks saades muutunud skeptiliseks kuigi olen lapsena kuulnud näinud veidraid asju, samuti ka praegusel ajal. Kuid siiski üritan mõelda kainelt ja igat veidrat juhtumit vaimude süüks ei aja.
Nii et kallis inimene, loodan siiralt, et seekord saad mu jutu mõttest aru. Ja kui ei, jääb see sinu probleemiks.


Kuulge ärge vaielge. Ma saan aru, et sa nii arvad. Igal inimesel on oma arvamus. :d







Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimud, tondid ja kummitused birdy 20 15,506 18-11-2023, 16:49
Viimane postitus: Maario
  Maantee vaimud/kummitused n6iakissa 56 40,772 08-02-2016, 10:11
Viimane postitus: Addy
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 5,048 13-10-2014, 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Vaimud? Pirx 7 5,968 21-01-2014, 09:44
Viimane postitus: Pirx
  Väikse lapse vaim kodus? Ann 17 10,478 02-01-2014, 23:14
Viimane postitus: Müstik
  Kodus kummitab cherry- 17 12,644 11-12-2013, 06:20
Viimane postitus: MarkoJ
  Kodus toimuvad kahtlased asjad. KittTheCat 6 5,027 11-12-2013, 04:21
Viimane postitus: MarkoJ
  Kivi sees vaimud /////ALPINE 32 14,330 06-10-2013, 12:43
Viimane postitus: jonnipunn
  Midagi on mu kodus väga valesti... InRager 6 5,037 04-04-2013, 16:53
Viimane postitus: Unetujahirmul1
  Kahtlane roheline valguskogu pildil Lullaby 2 2,826 29-12-2012, 22:54
Viimane postitus: Lullaby

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat