Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kogenematu
#1
Tere !
Registreerusin siia kasutajaks, et küsida nüüd oma veidra kogemuse kohta. kuna ise asjatundjam ei ole, siis sooviks saada vastust. Ehk tundun tobe, aga ütlen kohe ära, et ei ole tegemist siin ka mingi lapse fantaasiaga, täitsa tavaline täiskasvanud inimene, kes käib igapäevaselt tööl ja elab oma rahulikku elu.
Lugu siis selline, et proovisime sõbraga nö vaime välja kutsuda. Sattusin siia foorumisse juhuslikult ja lugesin erinevaid teemasid, nii ka tekkis huvi. kunagi 16-17 aastasena sai seda ka tehtud, aga siis oli itsitamist rohkem kui kõike muud.
Tegu oli siis taldriku meetodiga, esiteks taldrik liikus(me ikka kordamööda usutlesime üksteist, et ega nüüd sina vastu ei läinud vms), ise me seda ei liigutanud, kuna näpud polnud õieti pealgi täiesti. Üleüldse liikus väga kehvasti, nagu tahtis liikuda, aga jõudu polnud vms.
Veider selle kogu loo juures oli see, et sõber keset nö seanssi vaatas käsi ja avastas, et sõrmus oli läinud, lihtsalt ei olnud enam. See ta sõrmes olnud juba päris pikka aega ja ei käi just niisama loperdades edasi-tagasi. See selleks, mõtlesime, et no äkki ikka kuidagi viisi kaotas ära vms. Kuna taldrik liikuda ei jõudnud, siis palusin, et kui keegi meiega viibib, et annaks sellest märku, peagi hakkasidki kõlama eemalt väga veidrad hääled, sõnul kirjeldamatud, pole varem kuulnudki ja selle juurde ka veidrat kolkimist, päris kõhedaks ja vait võttsi küll see, olime tükk aega vaikuses, et kuulata ja mõelda, mis see küll olla võiks. Terve selle aja oli nii palju kahtlast ja ehmatamisi, et lõpuks otsustasime selle nö laua ära põletada. Mõeldud tehtud, veider selle juures oli see, et laud see plakat( paberist) põles kenasti ära, aga üks nurk jäi lihtsalt põlema ja põles ikka päris tükk aega, ma ei tea mis seal enam põleda oli, aga lihtsalt see pool, kus oli kirjutatud "JAH", põles ja aina põles, paber oli täielik tuhk, mitte kui midagi polnud enam mida põleda, aga siiski selline kolmnurk konkreetselt põles, kuigi ülejäänud paber oli põlenud ja leegid olid täiesti erkpunased(mitte kollakas oranžika kumaga vaid konkreetselt kollase ja erepunasega), mõtlesime, et nii kaua kui meie elanud oleme ja grille ning jaanipäevasid maha pidanud, pole veel sellised leeke näinud. Leegid põlesid tõelise elujõuga, neil polnud kavatsuski ära hääbuda, hoolimatta et millelgi polnud enam põleda. Ütlesin, et mina ennem siit ära ei liigu, kuni näen, et see ise ära kustub, aga kuhu sellega, olime tükk aega seisnud ja vaadanud aga sellel põleval kolmnurgal polnud kavatsust ka ära kustuda ning kustutasime ise ära.
Vaime meil ära saata ei õnnestunud.
Vasta
#2
vot kuna te ei suutnud vaime ära saata siis jäävadgi teid ikka ja jälle jälitama taltrikuga ei tohi tegelikult nallja teha . Aga noh mis tehtud see tehtud
Vasta
#3
Ma arvan, et lp. autor võiks läbielatu põhjal väikese mängufilmi lavastada. Oleksin kindel piletiostja.

ERITI meeldis mulle see osa!
"otsustasime selle laua ära põletada. plakat põles kenasti ära, aga üks nurk jäi põlema ja põles tükk aega, ei tea, mis seal põleda oli, aga see põles ja aina põles, paber oli täielik tuhk, midagi polnud enam põleda, aga siiski põles, kuigi paber oli põlenud. Leegid põlesid, neil polnud kavatsuski hääbuda, kuigi millelgi polnud enam põleda. sellel põleval kolmnurgal polnud kavatsust ära kustuda."
Pealkirjaks pakun "Põlev laud" ?
Ei?
Vasta
#4
Olen ise kogenud ja näinud enda jaoks midagi väga kummalist ja lugu võib olla täiesti võimalik. Kahjuks on nüüd aga väga kehva olukord sest ilmselt saite ühendust mitte just kõige lihtsamate jõududega ning jätsite ukse ikkagi mingiks perioodiks avatuks. (mis veel hullem sulgesite ukse ka ära minekuks) Oleksite pidanud kasvõi pool jõuga lõpetama vestluse ja isoleerima pealetükkivad jõud ja alles siis laua ära põletama. Kui see ei ole nali siis soovitan kindlasti võtta ühendust mõne spetsialistiga, kes vaimolendid ilusti minema juhataks, et vältida probleeme tulevikus. Või siis oled lihtsalt tulevane hea fantaasiakirjanik Smile

Vasta
#5
See oli nüüd küll halb , et te vaime ära ei saatnud . Ja lauaga MITTE KUNAGI nalja teha !!!!!!!!!!!!!!!!!
Vasta
#6
Olen kade kade kade inimeste peale, kes saavad taldriku liikuma. Ja lugu põnev - mullegi meeldis põleva kolmnurga koht - judinad jooksid üle selja. Loodetavasti saite siiski vaimu minema Smile
Vasta
#7
Ei oska siinkohal eriti kaasa rääkida,kuna pole kunagi taldrikuga seda proovinud.mINU ema kunagi rääkis et tema oli ka söbrannadega proovinud taldrikuga suhelda.
Ma ise olen suhelnud tähestiku ja nöela abil,väga hästi töötab.Pärast olen muidugi ära saatnud.
Olen näinud ka asjade liikumist ilma et keegi oleks nende lahedal.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat