Postitused: 6
Teemad: 3
Liitus: May 2009
24-04-2011, 08:40
(Seda postitust muudeti viimati: 24-04-2011, 09:13 ja muutjaks oli Lobsang Rampa.)
Selline video on värskelt netti pandud. Arvestades poliitilist olukorda seal riigis, siis kus ikka veel taevasse ilmuda.
http://www.youtube.com/watch?v=kgMMrPw2JfY
Postitused: 86
Teemad: 7
Liitus: Feb 2011
No ei saanud midagi aru! Ausõna....
Postitused: 26
Teemad: 1
Liitus: Feb 2007
Kõige huvitavam on see, et kõik ootasid teda seal pikka aega. Umbes 1:30 juures tuleb lõpuks midagi nähtavale...
Postitused: 286
Teemad: 7
Liitus: Jan 2008
Nojah, kuivõrd see just see Neitsi seal oli, aga huvitavat vertikaalset valgusvihku jagas keegi/miski küll. Tasub ehk natuke lisaks lugeda NASA projekti "Blue Beam" kohta.
Natuke saab teada siit:
http://educate-yourself.org/cn/projectbl...ul05.shtml
Jõuda iseendani - kas mitte selles polegi kõigi maailmas ette võetavate reiside tegelik mõte?