Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Külaline minevikust
#1
Tere, leidsin ühest teisest foorumist viite Para-Web'ile ning sooviksin rääkida siis meie pere kogemustest niiöelda teistpoolsusega. Olgu siis nii palju öeldud, et kolisime 2007 linnast maale, vanasse teeremondi kontorisse. Tegu on kahekordse, suure ja vana elumaja-tüüpi hoonega, kus all oli siis nagu juba mainitud, kontor ning kellegi korter. Tegime uksed lahti, vedasime vanad asjad välja ning korrastasime kodu vastavalt omadele soovidele. Ühendasime omavahel kontori- ja eluruumid, lõhkusime mitu ust lahti. Algas siis asi sellest, et naaber küsis kas meil on keegi külas, et tema nägi aias liikumas vanemat naist, ilusa värvilise kleidiga. Ütlesime, et pole meil kedagi külas ja asi jäi nagu sinnapaika. Mõne aja pärast mõtlesime, et võiks nagu seina sisse peidetud uksed lahti teha ja seda me ka tegime, tungisime siis nagu öeldakse korteripoolele ka. Renoveerisime ruumid ära ning paigutasime oma äsja koduseks jäänud vanaema sinna. Talle väga meeldis tuba, sest tegime kõik nii nagu tema tahtis. Mõne aja pärast hakkas ta rääkima, et keegi nagu kurjustab. Keegi ütles talle pomisedes " Aga kus siis mina nüüd elan? Korraks lähen ära ja sellised ümberkorraldused tehtud!" Minu vanaema on küll vana inimene, kuid seniilseks ma teda ei nimetaks mitte eales - väga aktiivne ja ise endaga hakkama saav inimene. Mõne aja pärast ütles ta, et nägi tagaruumis, ehk siis sahvris ühte vana daami, kleit seljas ja juuksed ilusti soengusse sätitud. Hakkasime siis asja uurima ja küsisin oma siinse tuttava käest, et kas meie majas on keegi elanud. Tuttav ütles, et kontori poolel mitte, kuid korteripoolel elas üks vanem naine, tema sõbra ema või vanaema(mina enam ei mäleta kumb). Küsisin, et milline ta siis oli ning ta ütles selle peale, et ega tema täpselt ei mäleta, kuna oli nii noor siis, aga käis alati mingi kleidiga ringi. Mind täitsa hämmastas see, kuna antud inimesed ei puutuks mitte mingil juhul kokku, veel vähem räägiksid siis niisama omavahel sellistest asjadest. Isiklikult on endal olnud kogemusi ainult sellega, et kuuled üksi kodus olles, kuidas keegi ohkab teises toas ja paneb nagu suitsu põlema. Seda on ka külalised kuulnud. Kõva suitsunaine pidi olema vist Smile. Samuti on kurdetud seda, et öösel ei jõua omale tekki peale tõmmata, kuna keegi istuks nagu voodiserva peal, tekk pepu all. Uste avamistest ja selle peale ukse juurde jooksmistest, et kes nüüd tuleb ma parem ei hakka rääkimagi. Seda juhtub pidevalt, ilma et keegi tuleks. Vanaema ütles, et muidu ta teda ei karda, kuid viimane kord, kui nägi teda, ta kartis, sest ta oli kuidagi kuri.. Ja mis kõige hämmastavam on, on see, et juuksed on, keha on, aga no miks sa siis ei või oma nägu näidata, milleks vaja selliseid jubedaid mustasid aukusid näkku.
Vasta
#2
Peris huvitav lugu. Ja tundub, et te eriti ei karda külalist minevikust. Millised plaanid teil on? Kas jätate vale-üürniku
kummitama v. juhatate ta teispoolsusesse? Postitusest ei selgu, kas kummituse ilmumise eel ilmneb mingeid muudatusi
õhus, lõhnas/lehas või teie tunnetes? Kas olete valmis kutsuma oma koju Para-uurijaid? Siin on selleks huvi.
Olulisem: tere tulemast Para-web`i!
Vasta
#3
Aitäh tervituse eest! Kuna ise pole teda otseselt näinud, siis paraku ei oska öelda, kas kardaksin teda. Kindlasti praegu ütlen, et reaktsioon oleks šokeeriv ja jääksin hauasambaks, aga kuna pole nagu kokku puutunud temaga, siis ei tea mis tunde ta minus otseselt tekitab, kuid vanaema ei karda teda üldiselt. Nüüd viimased korrad on ta kurtnud, et ühe korra vaatas tigedalt sisse(Hämmastav, aga valge mantliga) ning siis kadus ära. Täitsa inimese moodi pidi olema, aga nagu teine tunne tuleb ikka sisse. Loomades(meil kaks kassi ja koer) alguses nagu muudatusi ei märganud. Alguses lihtsalt vaatasid sama lolli näoga, kui kuulsid mingit sammumist või häält, kuid nüüd on kass hakanud urisema. Võibolla see on ka sellest tingitud, et keegi/miski ründas minu vanaema öösel ja kass sõna otses mõttes päästis ta ära. TUndis, et on rõhumise all ning liigutada ei saanud. Kass oli peale hüpanud ja hakanud mudima ja asi sellega oli korras. Muidu alati ta ajab nad oma toast minema, et karvu ajavad ja nii, kuid siis lausa mitu päeva lasi enda juures kassil magada, sest ta kartis. Vanaema toas isiklikult on minul ebameeldiv olla. Mitte, et ma kardaks, et kuskilt nurgast hüppab tont välja, aga ma kardan seal olla. JA ilma mõjuva põhjuseta ma sinna ka ei roni. Arvan iseenesest, et tore oleks, kui tädike läheks teispoolsusesse ja jätaks meid rahule. Paar korda olen ka unes näinud seda, et mingi jama selle tädikesega jälle on. Ja ma paaniliselt kartsin teda unes. Tänud sooja vastuvõtu eest ja vähemalt siin ei pea ma ennast täiesti ogaraks, et sellest kirjutan.
Tahtsin veel lisada, et kontoris viibisid tihti teetöölised ja olid parajad viinaninad olnud. Enamus neist on traagiliselt hukkunud, kas siis alkoholi-, uppumis- või haigusesurma. Aga nagu muid hingesid ei ole täheldanud. Mind paneb ainult see asi imestama, et kui ta seal korteripoolel(kus vanaema on) ainult elas, et kas ta võib liikuda ka kontoripoolel? Enamik sissetulemise hääli tuleb just kontoripoolelt ja memm, peale selle, et suitsetab vanaema kõrvaltoas, suitsetab ka koridoris, mis on kontoripoolel. Küsisin just vanaema käest täpsemalt, ta ütles, et hirm pole, aga kangestub.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Öine külaline Nõmmel asuvas korteris slonik 3 4,248 24-07-2014, 15:45
Viimane postitus: kalldunn
  mälestused minevikust. ripnoi 2 2,368 08-04-2012, 17:31
Viimane postitus: Mannu
  unes külaline k21 5 3,753 22-03-2011, 19:01
Viimane postitus: Makota
  Tundmatu öine külaline draakonkrissu 34 13,559 26-03-2010, 01:48
Viimane postitus: lyllu215
  salapärane külaline või hoopis paranoia? napoleon 3 3,338 02-01-2006, 20:22
Viimane postitus: napoleon

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat