Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aina korduvad unenäod
#1
Sõidan kuskil mägiteel, buss inimesi täis, korraga sõidab buss kuristikku, siis ärkan üles, üleni hirmul. Kusjuures see unenägu on umbes 2-3 aastase intervalliga, nähtud seda 3 korda, 4 kord peaks varsti tulema, mis see küll tähendama peaks.

[Teadet on muutnud 29-9-2004 postitaja Imhotep]

Muudetud: 6-5-07 kell 09:06:06 Hallucigenia

[Muudetud: 8-3-2010 Cassiopeia]
Vasta
#2
On sul äkki plaan kuskile exkursioonile või reisile minna?
igatahes matax sellised reisiplaanid kohe maha :o minesatea vb on mingi ennustus :vaim:

PS: pealkiri võix nati rohkem infot pakkuv olla näitex lisa sinna sõnale Korduv juurde unenägu ja kohe parem pealkiri

[Teadet on muutnud 29-9-2004 postitaja z3r0 c001]
Vasta
#3
et ära eales kuskile mine ja isegi mitte plaani minna? ...irw
Vasta
#4
ära jumala eest lase kellegil lähedasel kunagi enam bussiga sõita ... kindel laks Sad Ma ka enam ei sõida, sest minetea läbikelle silmade sa seal unenäos oled. Kunagi ei või teada millal buss mägiteele satub :S
Vasta
#5
ise olen ka korduvaid unenägusid näinud, aga mitte selliste intervallidena nagu, aga mul pole nad siiamaani küll veel midagi tähendanud.....

aga, et ära jumala eest midagi tee ja kuskile mine jna, siis selle lõpptulemus on final destination 2-es näeb ilusasti, mis juhtus selle ainsa ellujääjaga - istus vabatahtlikult polsterdatud seintega hullaris... kuid jahh peab tõdema, et lõpuks siiski sai ta otsa......
aga, et nüüd terve elu vältida sellist asja???

Aga mul oleks küsimus, et rääkisid, et näed seda 2-3-e aastaste intervallidena, et sellisel juhul, kas seltskond bussis on koguaeg üks ja sama? Kas sa näed ennast nagu tulevikus mingil kindlal ajahetkel seal või näiteks praegu olevikus, et sellisel juhul, kas see seltskond kaasa-arvatud sina, et kas see selle 2-3-e aastaste intervallide käigus on vananenud ka samamoodi nagu sa päriselus või on kogu aeg üks kindel vanus seal kõigil?
Vasta
#6
Mina olen läbi aegade näinud unes, kuidas meie maja kõrvale hiidmeteoriit kukub. Väga apokalüptiline unenägu koos päris tõsise surmahirmuga. Unenägu lõpeb alati tohutu lööklainega. Iseenda jaoks olen ma selle unenäo lahti seletanud. Arvan, et peaksid ka enda jaoks oma hirmud ja õudused lahti mõtlema. Või kui tõesti nüüd Tallinna kanti meteoriit kukub, siis Sul bussiga sõita ei soovita.
Vasta
#7
Mul on ka nii olnud et kolisin ära ühte korterisse ja siis mingi jõulude ajal nägin unes et mingid sellised ussiaolised elukad vei sellised suured anacondad söövad nagu ära ja siis esimest korda nägin nagu selle kohani kus mu õde oli ära söödud ja mingi uss astus uksest sisse ja ma,ema ja isa mängisime surnut ning ta läks minema järgmine aasta nägin samat unenägu aga see lõppes ennem ära ja nii umbes 5 aastat järjest kuni kolisime teise kohta elama
Vasta
#8
Mul oli kunagi mingi palkidega jama.. Kuskil palkide peal jooksime.. siis tuli mingi ilus maja jne.. Ma ei mäleta enam.. Vanasti oli see mul väga tihti (kord kuus) , aga mingi 5 aastat ple enam olnud...
Vasta
#9
Nojaa... Kahtlane... Ma olen korduvalt näinud seda, kuidas mu jooksen ringi peeglitega ruumis... Nagu seinad on peegleid täis... See ruum on nagu ringikujuline ja selle keskel on ka mingi post, mis on samuti peegel Bleh Bussisõitu ei peaks nüüd küll kartma... Ma olen ka enda unenäo enda jaoks lahti seletanud ja sellel ei ole kohe üldse pistmist mingite peeglitega...
Vasta
#10
Olen korduvalt unes näinud, kuidas mu ema tuleb oma autost välja...lööb selle ukse kinni ja siis sõidab temast hästi lähedalt mööda mingi suur auto ja mu ema jääb enda auto ja selle "monstrumi" vahele.
Surma ta õnneks ei saa, küll aga tugevat muljutud (mäletan lahtiseid luumurde ja muud seesugust valusat).
Ise näen seda justkui pisut kaugemalt...suvalise pealtnägija silmade läbi.
Vasta
#11
näen korduvalt kahte unenägu.

1. ma hakkan järsku kuskilt kukkuma kukun ja kukun ja kui olen juba peaaegu maapinna lähedal siis ärkan üless. :S

2. ma sõidan rongiga kuhugi tundmatusse kohta kõik mu ümber on võõrad mitteühtegi tuttavat ja järsku täiesti ootamatult lõppevad rongi rööpad ja ma ärkan..
Vasta
#12
huvitav, et enamvähem kõik sellised unenäod on sellest kuidas keegi surma saab .... kas keegi ilusat korduvat unenägu ei näe ka või ? :S

Muudetud: 9-5-05 kell 14:59:44 fragger
Vasta
#13
kindlasti näevad aga.
kas need ka meelde jäävad?
vaevalt.
Vasta
#14
Misasi mina näen küll pidevalt ühte ja sama unenägu kus sõpradega viina ja õlut joome:hy: korduv tore unenägu ju...Laugh
Vasta
#15
selle pärast ei maksa nüüd küll nurka hirmunult konutama jääda , sest asi ei pruugi olla nii hull , kui see ongi hoiatav unenägu asi võib olla veidi leebem , et äkki lihtsalt mingi pisiõnnetus on sind ootamas ja see tingimata ei pea juhtuma bussiga
Vasta
#16
Olen ka näinud korduvaid unenägusid ja koguaeg on millegi pärast sama olukord ja lõpeb samas kohas ära ka..koguaeg üks ja sama...kusjuures see uni ei ole ei hea ega halb ta lihtsalt on...Tihti on juhtunud. et mõnes täiesti erinevas unes jooksen kuskil kellegagi ja äkitselt näen tuttavat kohta, tekib deja-vu tunne..meenub mõni eelmine uni kuigi unede teemad on täiesti erinevad.
Vasta
#17
Jaa.ma olen päris mitu aastat näinud korduvat unenägu.teatavate vahedega küll aga..alati tundub see nii reaalne.
Ma lendan.Tulen kuskil koju hilja öösel ja siis mõtlen, et prooviks jälle lennata ja siis ma hakkan jooksma ja tõusen lendu..ja nii ma võin üle katuste lennata. :angel:
tihti olen niiviisi ka kellegi eest põgenenud.

oskaks seda päriselt ka siis ..
Vasta
#18
Hadzi Oglõ arvamus:

tegemist võib olla ajajoonte tagasikerimise kogemusega.

Vt. minu tänast informatsiooni "Lihtsad mõtted maailma loomisest" juures.

Lugupidamisega,
Hadzi oglõ
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: lagunendmaja
Sõidan kuskil mägiteel, buss inimesi täis, korraga sõidab buss kuristikku, siis ärkan üles, üleni hirmul. Kusjuures see unenägu on umbes 2-3 aastase intervalliga, nähtud seda 3 korda, 4 kord peaks varsti tulema, mis see küll tähendama peaks.

[Teadet on muutnud 29-9-2004 postitaja Imhotep]

minuga peaaegu juhtus see pull, väljaarvatud kuristikku kukkumine - ega palju ei puudunud, aga seekord pääsesin. see oli juba 1993. aasta suvel Norras. Sa võibolla näed seda, mis oleks pidand olema.
Vasta
#20
No minu korduv uni vapsee veider. Mina näen 6 korda aastat unes et saatan valis mu oma lapse kandjaks. Iga kord ta tuleb, meelitab aga kunagi me ei jõua selle suguühteni. Kusjurres ma hakkan talle vastu, sest olen ristitud noh, alati loen palveid ja löön risti ette ja ta taganeb. Samas vahest tunnen tõmmet tema suunas.
Kord nägin, et pidin temaga abielluma...ta nägi välja väga sümpaatse mehena, aga minul polnud kleiti seljas, selle asemel keerlesid tulekeeld mu ümber ja need olid sinised. Imelik oli see et kedagi rohkem polndki seal...
Mitu korda on ta mulle öelnud, et ta tuleb ja et ma pean valmis olema. Imelik jah.
Arvan, et see on lihtsalt proovikivi mulle.
Vasta
#21
olen näinud paljusi mõtetuid unenägusi , mis on kordunud või sarnanenud mõnele varem nähtud unenäole ... just teatud detailid , mida ma mäletan mõnda aega , mis on muudes unenägudes juba olnud .



1 unenägu on mulle täiesti selgelt meelde näinud ... ( jube )

See juhtus siis kui ma mingi 10 aastane olin .
..Olin ööseks jäänud oma vanaema juurde , kes elab Põltsamaal , ise elan Pärnus . Ning ma magasin vanaemaga 1 ja samas toas , aga eri voodites mis olid mõlemad erinevas toa nurgas . toa keskel laen oli lamp . Ma olin nagu juba magama jäänud , kui ma äkki põmaki voodist ülesse hõljusin . Mul oli pidžaama seljas ja keegi nagu tõmbas mult kratist ja ma ei saanud hingata . See keegi tõmbas mu lambi külge kinni kuidagi ja pani mu sinna rippuma ning pöörlema . Ma pyydsin vaadata , et kes see on aga ei saanud , sest ma olin nagu halvatud ... ma vaatasin vanaema poole ja ta magas rahulikult , siis yritasin ma appi talle karjuda kuid ei suutnud , kuna ma olin nagu hingetu :ink: ... siis suutsin ma kuidagi ennast lahti rabeleda ning lendasin põmaki oma voodisse tagasi . Peale seda ärkasin ma kylmas higis ja karjudes ülesse ... Vanaema rääkis mulle hommikul et ma olin oma voodis öösel soninud midagi imelikku millest ta aru ei saanud :ink:


Muidu , mul õde ja ema on rääkinud et ma olen öösel nende tuppa läinud ja midagi naq soninud . Ja siis äkki enda voodisse tagasi jooksnud :vaim:

Ükskord olin ma täiest kõrist õe toas karjuma hakanud ja terve maja ülesse ajanud ( elan naq sellises majas , millel on kaks korrust ja minu pere yleval elab kah 1 pere weel ) .

Mu sõbrad on kah mulle r22kinud et ma olen unes soninud ja veidraid liigutusi teinud ... ( neile naljanumber Laugh )

On arvamusi mida see t2hendada võix ??

Muudetud: 31-12-05 kell 04:36:14 Sharp
Vasta
#22
Ma mäletan , et nägin ammu , mingi viis aastat tagasi kogu aeg sellist unenägu , et ma löön vennale noaga pähe...see oli niii hirmus..appi...mitu päeva järjest nägin seda
ja teine oli selline , et laman haiglas ja mingi arst üritab mind seal tappa..tõmbab mul tilgutid välja ja sellle hapniku maski..igaljuhul..hirmsam selle juures see , et kogu aeg käib see muusika...kui inimene sureb..tuleb sellline vastik muusika...jube....
Vasta
#23
ma olen pidevalt unes näinud et olen kinni seotud ja pikali kuristiku serva peal,kuid samas olen teiselpool kuristiku ja näen kõike seda mingi must kaabuga mees lükkab mu alla, siis teen mingi nõksatuse ja ärkan ülses..
Vasta
#24
Ma nägin, et ma olin rase. Ema oli kah. Läksin temaga haiglasse ja ema sünnitas juba ära. Arst ütles mulle, et mine kõnni ringi ja osta omale pulgakommi, et rahuneda. Ma siis ostsin. Lõpuks hakkasin sünnitama pulgakomm suus. Suht tore oli, aga oma last ma ei näinudki, sest ärkasin üles Laugh

Muudetud: 4-1-06 kell 12:14:51 Yumi
Vasta
#25
Kunagi väiksena nägin tihti üht ja sama unenägu kus ma eksisin ühte hoonesse ära mis meie maja lähedal on. See hoone oli tegelikult ka olemas, selline hästi pisikene kahekorruseline. Koguaeg nägin unes, et läksin sellesse hoonesse ja see oli seest hästi suur ja lagunenud, nagu mingi pooleliolev mahajäetud ehitis - kõik oli tolmu all, toad olid igasuguseid viltuseid raudlatte ja poste täis ja ma ei saanud sealt kunagi välja. Seal olid trepid millel olid vahepeal pooled astmed puudu nii et nendest aukudest oli raske üle saada. Need unenäod olid alati väga vastikud ja ma nägin neid nii tihti. Ja siis need äkki lõppesid. Ma unustasin nad ära ja siis nüüd, mingi kolme-nelja aasta pärast nägin seda jälle. Kogu tegevus toimus ka mingi kolme-nelja aasta pärast, ümbrus oli teistsugune ja inimesed olid ka niipalju vanemad. Nägin unes et meie pere ostis selle hoone ära ja mul tuli unes selline deja vu tunne, et olen seda maja varem näinud... ja siis tuli kogu see eelmine unenägu meelde nagu lapsepõlv. Pidin uuesti sinna majja minema ja kõik oli veel rohkem segamini ja ma ei saanud sealt jälle välja.
Ei ole siiamaani aru saanud, missugune olukord võis nooremana nii väljapääsmatu tunduda, et unes selliseid asju nägin Bleh

edit: mu teismeliseea kirjastiil on ikka üle mõistuse
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Erinevad unenäod ja nende tõlgendused Imotep 1,084 231,417 03-11-2023, 17:31
Viimane postitus: xcad
  Mida mu unenäod tähendavad? Para-P 15 13,108 03-11-2023, 13:27
Viimane postitus: Blondiin007
  hirmutavad unenäod nupsu 9 3,874 26-09-2020, 19:40
Viimane postitus: kalldunn
  Unenäod saavad tõeks Hallucigenia 39 24,377 28-08-2017, 18:53
Viimane postitus: Marimu
  Pidevad unenäod Jinny 5 5,089 27-06-2016, 06:51
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Häirivad unenäod PrincessOfMoon 3 6,698 30-07-2014, 07:53
Viimane postitus: olematu
  Värvilised unenäod, abi? :) plantique 2 2,650 02-06-2014, 17:14
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Hirmutavad unenäod Maris 2 2,889 08-04-2014, 15:22
Viimane postitus: Mannu
  Veidrad juhtumised ja unenäod peale vanaema surma. Vabahing 5 3,542 08-07-2013, 14:20
Viimane postitus: Vabahing
  Unehäired, halvad unenäod - mis toimub? LiisuS 38 15,685 19-06-2013, 16:54
Viimane postitus: euroruubel

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat