•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 38
  • 39
  • 40(current)
  • 41
  • 42
  • ...
  • 57
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erakonnad rahva kallal
Mind huvitab, et kas kellelgi on andmeid, pagulaste koju tagasi saatmiste kohta. Pagulase staatus antakse ikka mingiks kindlaks ajaks ja peale seda, peaksid nad ikkagi koju minema. Palju neid siis on vanast euroopast koju saadetud, kui ei ole, siis mis põhjustel ei ole. See on ilmselgelt võimatu, et nad kõik on suutnud endale kodakondsuse saada. (Suvine laiskus ei viitsi kohe kuidagi statistikat uurida.)
Vasta
See,et pagulase koduriigis olukorra normaliseerumine toob kaasa ka automaatselt pagulase koos perega oma armastatud kodumaale saatmise on tänapäeva "demokraatia" tingimustes jõhker inimõiguste rikkumine. "Pagulane" ollakse vaid teatud periood kus antakse elementaarne teave ühiskonda sulandumiseks. Pärast seda on juriidiliselt tegemist samaväärse elanikuga kui sinule lätist kolinud naabriga. Mõnda aega elades saab valimistel osaleda ja poliitikat mõjutada. Nimelt "euroopalikud väärtused" näevad ette iga inimese vabat valikut omale elu ja töökoha suhtes.

Näiteks 516 hääletajat arvasid neeger Abdul Turay olevat kõige kohasema olevat edendama eesti keelt ja kultuuri läbi aegade Tallinna linnas. Ja mida näeme - ühte suuremaid multi-kulti aktiviste ja rahvusriigi hävitajat. Ma ei tea mida mõtlesid need 516 valijat aga igatahes oma rahvale on nad ühe suure karuteene teinud.
Vasta
Ma olen ka vahel mõelnud et kas pole teatavate poliitiliste ringkondade Euroopasse pagulaste sissetoomise üheks põhjuseks see et neist saavad tänulikud valijad kes hakkavad andma oma häält neid Euroopa meepottide juurde lubanud poliitilistele parteidele. Kahjuks ei tehta poliitkorrektsuse huvides küll sellekohast statistikat aga täitsa põnev oleks teada, kui suure osa moodustavad näituseks Rootsi sotside poolt hääletanuist tulnukad võõrsilt? Põhimõtteliselt toimib seesama süsteem siin ju meilgi - mitteeestlaste hääled lähevad teadagi kuhu ja seda nii KOV-i kui ka Riigikogu valimistel.
Vasta
Ma just mõtlesin sõna Pagulased. Mitte muu vana maailma häbenemise pärast sisse lastud või isegi lastavad ex koloniaalmaade asukad, kes said, võib olla ka saavad emamaal automaatse kodakondsuse. (Rootsi on omaette ooper) Vaid ikka pagulasi. Peaks ju kuskil olema statistika millal kuskil saab nende aeg täis, kas kuskil on juba saanud ja kui on saanud ja midagi pole ette võetud, siis millistel põhjustel. Lihtsalt kodakondsuse kinkimine pole mõeldav.
Vasta
Kas kusagil on rahunenud mõni pagulasi tootnud kriisikolle? Ega vist.
Aga uusi koldeid on juurde tekitatud ja praegu rajatakse pagulaste jaoks läbipääse Euroopasse uute konfliktide abil. Sihtriigi kodakondsus pole oluline, oluline on kodakondsusetus, siis pole kuhugi tagasi saata. Sellest ka püüe iga hinna eest pagulasi näidata sõjapõgenikena, mis annab manipulatsioonideks vabad käed.

Kas on veel kahtlusi miks oli vaja kramplikult hoida võõraste õigust kohalike asjade üle otsustada?
Kas on veel kahtlusi miks oli vaja kehtestada valimisea langetamine nii kiirelt ja nii toore jõuga?

Loitsualused, kaaluge iga oma kavatsetavat tegu hoolega!
Vasta
Elu nagu ulmefilmis. Algul segadakse Maa rassid omavahel ja edasi juba maaväliste rassidega.

Mind paneb imestama see, miks mõned inimesed, kes pagulaste pealt midagi ei teeni ega ka muud kasu ei saa, nii tuliselt seda niinimetatud solidaarsust pooldavad. Naiivsus, et inimkond on valmis üksteisega rahumeelselt koos elama? Mul isiklikult pole midagi teise nahavärvi või religiooniga inimeste vastu, sest tähtis on inimene ise mitte need sildid, kuhu ta liigitatakse, aga alati leidub äärmuslasi, kes hakkavad viha õhutama.
Vasta
(16-06-2015, 15:16 )Anonymous Kirjutas: ......Mul isiklikult pole midagi teise nahavärvi või religiooniga inimeste vastu, sest tähtis on inimene ise mitte need sildid, kuhu ta liigitatakse, aga alati leidub äärmuslasi, kes hakkavad viha õhutama.
Kas mina olen ka äärmuslane kui tahan neegrite rahvalaule tam-tammi saatel aafrika reisil kuulata-vaadata aga mitte oma koduakna all ja siis kui neegritel parasjagu tuju on ?

Ei häbene avalikult välja öelda - neegrite importijad vaadaku ette ja hoidku minust eemale kui isalikku õpetust saada ei taha. Rihma ja toeka metallpandla kaasabil.

Vasta
LOE KUIDAS TOIMUB INIMKAUBANDUS: Newsweek'i paljastav lugu: kuri geenius, kes seisab migrandikriisi taga

Sitsiilias maffiavastasele võitlusega tegelev prokurör Calogero Ferrara hakkas inimsmugeldajaid uurima 2013. aasta oktoobrihommikul, mil Lampedusas suur laevaõnnetus juhtus ja 366 migranti uppus. Ta käskis oma ametnikel aluselt eluga pääsenud inimeste käest küsida meeste telefoninumbreid, kes neid teele aitasid.
Migratsiooniprogrammide väljatöötamisse liitusid Eesti ametnikud hiljemalt 2014. aasta alguses

18 kuu jooksul salvestas Ferrara meeskond üle 30 000 kõne. Osasid mahakirjutusi jagas näitas Ferrara USA väljaandele Newsweek, ning neist paljastub täiesti uute, üle mitmete riikide ulatuvatate kriminaalsete sündikaatide olemasolu, mille väärtus aastas kokku on kuus miljardit eurot.
...
Daily Mail kirjutas selle aasta aprillis, et väidetavalt teenis Ermias Ghermay koos oma kuritegevuskaaslase Mered Medhanie'iga kahe aasta jooksul inimkaubitsemisega ligi 99,5 miljonit eurot.
Oot-oot, kes olid need saadikukäkid, kes siia miljon võõrast tahtsid tuua? Eks ikka Riisalu ja ACTA-mees Randpere, kõvad ärimehed mõlemad.



PILDIDBlehagulaste raske elu Eestis: Pagulaskeskuses kõksitakse jalgpalli, aetakse juttu vene keeles ja kurdetakse niru kliima üle
Majutuskeskuse juures luusib töötu Ahmed Mrzoog Musa (28), kes õppis Hartumi ülikoolis kaks aastat vene keelt, aga ei lõpetanud õpinguid. 2013. aastal tegi ta otsuse Sudaanist Euroopasse tulla.
Esialgu rändas ta Egiptusse, sealt Ukrainasse, kust omakorda edasi Venemaale. Koos kahe kaasmaalasega sõitis ta enda väitel kaheksa kuu eest taksoga Pihkvast Eesti-Vene piirile, kus jalgsi salaja Eestisse tuldi. Seal metsas nabisid Eesti piirivalvurid ta kinni.

...
Elektrikuks õppinud Nazar Abbas (32) jõudis Eestisse viie kuu eest samuti läbi Venemaa, kus ta viibis vaid üheksa päeva. Ema-isa, viis venda ja õde jäid maha Lääne-Sudaani Darfuri.
Eestisse tulek seondub jõe ületamisega, ent Nazar ei suuda meenutada, mis jõgi see oli. Inimkaubitsejatele tuli Sudaanist Eestisse jõudmise eest maksta 3000 dollarit, mis saadi kariloomade müügist. "Kui sa annad talle kolm tuhat, teeb ta kõik, mis vaja," iseloomustab Nazar inimkaubitsejat.


Vaid mõni tund pärast vestlust Reedaga käis Eesti meedia-ruumist läbi kahuripauk: mõjuka Saksa ajakirja Der Spiegel andmetel ongi Euroopa Komisjon töötanud välja kava, mille järgi peaks Eesti vastu võtma kuni 10 000 põgenikku.

Eesti riigil kulub keskmiselt 1800 eurot ühe pagulase keeleõppele ja tõlketeenusele ning 400 eurot kuus ühele pagulasleibkonnale kodu andmiseks.



Taustal toimuvad samal ajal sellised lood:
Leinas vanemad: "Ametnike sekkumiseta oleks meie tütar elus..."
Samal ajal haiglas oli politseinikel ema mäletamist mööda tõrge last ema sülest ära võtta. Ja lastekaitsjad karjusid politseinikele, et nood ometi lapse võtaks.
Mööduv meditsiiniõde lükkas ema vastu voodiserva ja haaras lapse - nagu viiks uuringule. Ja andis võõrastele kaasa.

...
Alkoholi seal peres ei tarbita, narkootikume samuti mitte. Vägivalda nad ei kasuta; ei teineteise, ei laste vastu. Nii kinnitavad nad ise ning infost, mida nende pere kohta kohtupaberitest lugeda saab, ei ilmne vastupidist.
...
2011. aasta kohtupaberitest saab lugeda, et kohtunik nõudis perelt tööleminekut - et kui tööl ei käida ning ainult toetustest elatakse, ei saada laste kastavatamisega hakkama.
...
„Minult on küsitud, kas ma tahaksin steriliseerimist," märgib Siiri. „Ütlesin, et ei taha. Ma olen terve naine ja saan terveid lapsi ning suudan neid kasvatada. Siis on mulle öeldud, et mul on vaimne puue.
...
Irooniline on tõsiasi, et perelt ära võetud lapsed elavad asenduskodus, mille palgaline ema pani masu ajal kinni liiga vähe sissetoonud õmblusfirma - nii võib lugeda ühest tema kunagisest intervjuust -, ja pühendus oma tööle asendusemana.
„Tema saab minu laste kasvatamise eest palka," ütleb Siiri Treier mõtlikult. „Aga minule öeldakse, et ma olen emaks sobimatu, kui ma tööl ei käi ja tahan kodus oma väikesi lapsi kasvatada. See on nii julm, et mul ei ole sõnu..."




Tsitaat:Täpsustaksin ainult seda, et kuna (ilmselt?) hakkab loitsu lugemine vanal kuul, siis võiks olla loits ise ja ohutis lõpus pisut eraldatud. Loitsu eesmärk maarahvast kahjustava poliitika lõpetamine; ohutis igaks juhuks kinnitab kasu maarahvale. Kui noores kuus alustada, poleks nii oluline.

Eurosaadikud ja riigikogulased,
valitsuse liikmed ja nõuandjad,
maavanemad, kohtunikud, president!
Soovin teile ja teie peredele mitmekordselt kõike seda sama,
mida teie olete teinud ja teete maarahvale ehk siinsele
pärisrahvale neid esindades ja valitsedes!
Nii hea kui halb tasutagu teile kümnekordselt!
Ja mingu see kõik teile kolme noorkuu jooksul kohale.
***
Öeldud sõnad ja energia ei kahjusta minu ja maarahva elu ning tervist,
füüsilist, vaimset, energeetilist ja materiaalset heaolu ja läheb ainult
pärisrahva kasvuks ja kasuks.

Ja saagu nii!
Vasta

Mis äärmuslikud? Selles videos ma ei näe küll ühtki äärmuslast. Täiesti normaalsed tavalised konksud.
https://youtu.be/psZBaJU_Cvo

Ses mõttes, et ega nende allahil pole sellest midagi, kui rannas bikiinide väel lebavat valget naist paduhooraks peavad ja neid, kui lihatükina süüdimatult vägistada võivad. Proovi sa aga nende naistele silma vaadata! (või kuhu siis veel ei tea).
Ma saan aru, et inimkonda valitsevad psühhopaadid ja sinna ei saa midagi parata aga mille kuradima pärast on lihtsurelikul vaja veel õli tulle valada, vot see minu pähe ei mahu ka kuidagi ära.
Ja kui midagi sellist peaks nende endiga või lähedastega juhtuma, siis pakun, et enne lööb Stocholmi sündroom välja, kui teisiti mõttlema hakkavad.
Vähemalt ühte sellist ma tean siin foorumis.
Ja Mihkel Raua stiilis laseme hundu aga tuppa, meid varemgi näksatud on ka haige, mis haige.
Vasta
Integratsioon juba toimib...

Vao külas vägistasid pagulased purjus naise?

http://www.reporter.ee/2015/06/16/vao-ku...jus-naise/
Vasta
(16-06-2015, 22:02 )istrat Kirjutas: Integratsioon juba toimib...

Vao külas vägistasid pagulased purjus naise?

http://www.reporter.ee/2015/06/16/vao-ku...jus-naise/

Tundes meie meediat, siis öeldakse, et esiteks - naine oli ise süüdi, et purjus oli ja teiseks - need on ju täisjõus mehed, kes ongi harjunud omal maal seksima kõigiga, kes aga ette jäävad....see on nende elustiil, olge mõistvad.
Ja kuna neil siin naisi pole, siis ....kannatage ära!!! Haiguste levitamisest ma ei räägigi!

Ja mustade lapsed võivadki teisi lapsi kividega loopida, sest nad on sellise tegevusega üles kasvanud, see lihtsalt on nende elustiil...

Tõesti masendav. Huvitav, et kui palju vägivalda need pagulased peavad enne tekitama, et valitsus nad minema kihutaks. Rootsit/Soomet ja Lõuna-Euroopat vaadates - mitte kunagi....
Vasta
(17-06-2015, 08:05 )Minaelan Kirjutas: Tõesti masendav. Huvitav, et kui palju vägivalda need pagulased peavad enne tekitama, et valitsus nad minema kihutaks. Rootsit/Soomet ja Lõuna-Euroopat vaadates - mitte kunagi....

Valitsus ei kihuta neid siit kunagi minema. Saa aru, praegune valitsus on ja on olnud meil valdavalt globalistide kohalik ripats, mittelegaalne Eestit okupeeriv moodustis, teisi jokk skeemidega valitsema ei lastagi, ma mõtlen neid, kes seaks esikohale Eesti enda rahvuslikud huvid. Suuremas plaanis on nähtavasti eesmärk genereerida islami ja läänemaailma vahel suurem konflikt, Kolmas maailmasõda, seepärast neid kohustuslikke immigratsiooniprojekte riikidele peale surutaksegi ja kultuurikonflikte genereeritakse. Tees vs. antitees = süntees (multikultuursed, ilmaliku ühiskonnakorraldusega islamiriigid Lähis-Idas) Sõjategevus Lähis-Idas laieneb iga päevaga Süüria, Iraak, Jeemen,... See on pikemas perspektiivis kõik eesmärgipärane tegevus, esialgu vaid üksikud killud suuremast mosaiigist. Pagulaskeskus oleks võinud ju jääda edasi sinna Illuka valda metsade keskele, ei olnud seal pagulastega mingeid probleeme, kellele oli seda eksperimenti seal Vao külas kohalike ja pagulastega vaja? Need uued saabuvad pagulased majutataksegi edasipidi põhiliselt Eesti maapiirkondadesse kohalikku natsionalistlike kalduvustega talupojakultuuri rikastama ja maaelu uueks looma, kohaliku lahkunud põlisrahva asemele.
Vasta
(17-06-2015, 08:05 )Minaelan Kirjutas:
(16-06-2015, 22:02 )istrat Kirjutas: Integratsioon juba toimib...

Vao külas vägistasid pagulased purjus naise?

http://www.reporter.ee/2015/06/16/vao-ku...jus-naise/

Tundes meie meediat, siis öeldakse, et esiteks - naine oli ise süüdi, et purjus oli ja teiseks - need on ju täisjõus mehed, kes ongi harjunud omal maal seksima kõigiga, kes aga ette jäävad....see on nende elustiil, olge mõistvad.
Vabatahtlikke huvilisi leidub küllaga, ongi päris ime, et neid seal veel näha pole. Kauge ja tülikas käia vist, olla pole kusagil ja valik ka veel väike.

Probleem pole mitte selles, et lapsed kaklema kipuvad, vaid et neil on selleks püsiv eeskuju. Rootsi näide linnaosast kuhu kohalikel asja pole, on ju väga selge sõnum - riiukuked, kes kodus peksa said.
Nende käitumine demonstreerib ilmekalt, et nad pole põgenenud ülekohtu eest, vaid on lihtsalt koduse tüli käigus alla jäänud osapool pärast tüli kiskumist. Takkapihta veel ka rassistid, sest getosse eraldumine ei toimu rahvuse, vaid nahavärvi järgi. On toimunud justnimelt eraldumine. Kahtlaselt tuttav mudel.
Ülekohtu eest põgenejaid pole EL kunagi aidanud, kedagi pole Euroopasse toodud genotsiidi eest päästmiseks. Aga inimkaubanduses osaletakse väga innukalt.
Meie valitsus kihutab minema ainult neid, kes seda äri segavad, näiteks vastikuid rahvuslasi.
Üks nüanss veel. On huvitav, et Iisraelis tohib nn. pagulased tarasse panna ja neid seal hoida ning maalt lahkumist nõuda, kuid kui siin peaks midagi taolist juhtuma, on finantsvõimekate nn. "vaba press" kohe karjumas.
Vasta
Kui varem räägiti pidevalt, et meil on oht Idast, siis praegu olen kindel, et oht Läänest on mitu korda hullem.

Neegrid juba armu ei anna ega kedagi ei austa. Neid ajendab vaid saamahimu.

https://www.facebook.com/martin.navratil...nref=story
Vasta
(17-06-2015, 18:13 )Minaelan Kirjutas: Neegrid juba armu ei anna ega kedagi ei austa. Neid ajendab vaid saamahimu.

Minu mure piirdub hetkel meie oma valitsusega, mis käitub täpselt nagu väidetavalt Ermias Ghermay poolt käigushoitava süsteemi teine ots. Kõigepealt edukas majaremont, siis saadetis vastu võetud ja ulualla toimetatud, tema on oma osa täitnud ja sellega lõpeb ka tema vastutus.

Rahva vastuseis ei loe midagi, mis näitab et tegemist pole Eesti valitsusega, vaid asevalitsusega Eestis. Eesti valitsus oleks aus ning astuks tagasi - sellistes oludes pole me võimelised toimima - ja blokeeriksid kogu välise surve. Valitsuse tagasiastumine pole midagi enneolematut, seda toimub pidevalt. Aga ei, mõisakontori kiltritel-kubjastel-aidameestel pole selleks vajadust. Nad ju teevad nii nagu peab ja valitsuse vahetus ei tule mõttessegi, sest välja vahetada tuleb hoopis rahvas.

Kahjuks jõuab see kõik ringiga tagasi mädase valimissüstemi juurde.
Vasta
Valitsus on meid maha müünud. See pole lihtsalt tühi lause, vaid ...vaatluse tulemus.
Arvan, et ei hakka seda siin pikemalt lahkama, sest eks kõik saavad ise aru, mis toimub.
See pidev usa presidentide, dalai-laamade, EU asjapulkade ja ämbritäie EU ministrite sissepõikamine meie pisikesse ja alles hiljuti veel tähtsusetusse riiki ei ole juhuslik.
Meedias käib muidugi läbi pidevalt selline mõiste, et ...see kõik on AU meile.

Ise arvan, et meid on tapaohvriks määratud...kui laseme sellele muidugi juhtuda.
Mina ei lase, sestap võitlengi nii siin kui delfis...kuni võimaldatakse.
Vasta
(17-06-2015, 19:19 )Minaelan Kirjutas: See pidev usa presidentide, dalai-laamade, EU asjapulkade ja ämbritäie EU ministrite sissepõikamine meie pisikesse ja alles hiljuti veel tähtsusetusse riiki ei ole juhuslik.
Ise arvan, et meid on tapaohvriks määratud...kui laseme sellele muidugi juhtuda.
Mõtlesin ka, et misskit on lahti, et kuidas kõik tihedalt ja korraga on järsku siia käima asunud (luba siin territooriumil...) Ainus küsimus on kuhu ja kellele papp kukkus(b) ja see peab üsna suur sumakas olema...
Vasta
Vao talumehed istuvad Püssirohutünni otsas ja nöör juba põleb!
Kujutlege olukorda, kui 4-5 pagulast vägistavad kohaliku koolitüdruku.
Enne veel, kui ametivõimud kohalegi jõuavad, riputavad kohalikud talumehed kõik kättesaadud ja käeulatuses olevad tõmmud mehed kuuse oksa tuulduma. See on kindlamast kindlam.
Ja kujutlege, kuidas siis kogu Euroopa meedia laob natse, Fašiste, rassiste jms ja millise näidispoomise siis Eesti riik oma kohtusüsteemiga nende talunike puhul toime paneb, ise asja juures mõnuledes.
Ja pärast seda võib tuua siia keda ja kui palju tahes ja toodavad võivad teha mida ja kellega tahes.
Mitte üks ei julge enam välja astuda, vaid lakutakse vaikselt nurgas haavu.
Tundub, et konflikti suisa provotseeritakse!
Vasta
(17-06-2015, 20:02 )Aadu66 Kirjutas: Vao talumehed istuvad Püssirohutünni otsas ja nöör juba põleb!
Kujutlege olukorda, kui 4-5 pagulast vägistavad kohaliku koolitüdruku.
Enne veel, kui ametivõimud kohalegi jõuavad, riputavad kohalikud talumehed kõik kättesaadud ja käeulatuses olevad tõmmud mehed kuuse oksa tuulduma. See on kindlamast kindlam.
Ja kujutlege, kuidas siis kogu Euroopa meedia laob natse, Fašiste, rassiste jms ja millise näidispoomise siis Eesti riik oma kohtusüsteemiga nende talunike puhul toime paneb, ise asja juures mõnuledes.
Ja pärast seda võib tuua siia keda ja kui palju tahes ja toodavad võivad teha mida ja kellega tahes.
Mitte üks ei julge enam välja astuda, vaid lakutakse vaikselt nurgas haavu.
Tundub, et konflikti suisa provotseeritakse!

Õige loogika.

Kuid mul on usku Eesti rahvasse. Lihtsalt sisetunne. Me küll nääkleme üksteisega ja mängime Andrest ja Pearut.
Kuid usun, et me kõik tõuseme siiski üles oma maa naiste ja tütarde eest, hoolimata valitsuse tehtud alatutest kokkulepetest...
Vasta
Tsiklijuhid tahavad sõita Vao külla, näitamaks, et sajad pagulased pole Eestis teretulnud
4. juulil plaanib kogukond nimega Tsiklirahvas ühist sõitu Vao külla, et kohalikele elanikele toetust avaldada.
No nii, läkski lahti - ärplemine Sad
Toetada tuleb hoopis valitsust tema otsuses tagasi astuda.


Siin on, palun, tõend kahtlejatele aja vastupidises suunas kulgemise võimalikkuse kohta. Kõigepealt tuuakse põgenikud siia ja siis hakatakse uurima kas neid saab siia tuua:
Riigikontroll hakkab uurima Eesti ettevalmistusi pagulaste vastuvõtmisel
Riigikontrolör Alar Karis andis täna riigikontrolli auditiosakondadele korralduse asuda ette valmistama auditit, mis analüüsiks mitmekülgselt Eesti riigi võimekust erinevates valdkondades, mis seotud pagulaste, täiendava rahvusvahelise kaitse või ajutise kaitse saanute vastuvõtuga.
Vasta
Ei saa ravida ega süüdi mõista. Lihahaamriga juhuslikke inimesi peksnud mees pääses karistuseta.

•• Kuritegu, mille sarnast poldud pealinnas kurikamehe rünnetest alates nähtud, sai ootamatu lahenduse: ründaja on süüdimatu, aga sundravi ei vaja.
•• Seega tuli suvaliselt ohvreid valinud mees vabaks lasta. Järelevalvet tema üle ei tehta, nagu ei tehta ka teiste inimeste üle, kes sundravilt vabanevad.

Muidu valitsusega täitsa sarnased, kuid on üks suur erinevus - üht ei saa kinni panna, teist lahti lasta.

Üha raskem on kõrvale tõrjuda mõtet, et loitsualused lausa spetsiaalselt provotseerivad igas võimalikus kohas ja igal võimalikul viisil konflikte, mida siis liitlaste heakskiidul saaks maha suruma asuda ning rahvale õppetund kätte anda.
Vasta
Tsipras: olen valmis ütlema kokkuleppele ei ja vastutama
Tsipras väitis, et Kreeka poolt laenuandjatele tehtud ettepanekud täidavad tema meelest kõik vajalikud nõuded. Kuid laenuandjate poolt esitatavad tingimused pole Ateenale vastuvõetavad.

Tsiprase sõnul on ainukeseks võimaluseks see, kui kokkulepe laenuandjatega saaks selline, mille võiks heaks kiita Kreeka valitsus ja parlament. Kui seda aga ei tule, siis „võtame me vastutuse öelda „suur ei“ Kreeka jaoks katastroofiliste poliitikate jätkamisele“, rääkis Tsipras viidates tema poolt põlu alla pandud eelarvekärbete ja maksutõusude meetmetele.


Mis võiks veel parem aeg olla ka siin "suure ei" ütlemiseks kui impeeriumi arveldused käivad hoolimatult nii rahas kui rahvustes?
Ja kui meilgi on kaelas mingi nö. "Die Kanzlerakte", millest meil õrna aimugi pole, siis on kõik nagunii kokku üks suur pettus ja edasine tee viib vaid lihakombinaati - vähekaaluline biomass.


Riigikontroll: aastatel 2005–2013 rändas Eestisse 25 000 välismaalast, neist umbes 18 000 väljastpoolt Euroopa Liitu
Et keegi peab ülal pidama meie pensioni- ja ravikindlustussüsteemi, riiki ja ühiskonda tervikuna, on Eesti elanike elatustaseme säilitamise ja majandusarengu tagamise seisukohast üheks lahendusevõimaluseks sisseränne.

Kas mäletate lõiku mõned postitused tagasi suurest perest? Neid lugusid on ju veel ja veel ja veel. Ebaratsionaalne on siin inimesi üles kasvatada, majanduslikult otstarbekam on poolfabrikaate sisse vedada - pole ju midagi isiklikku, ainult bisnis...

Kord käivitatuna on see protsess pöördumatu ja peatamatu!
Vasta
Ikka sellest n.n. demokraatiast ja sõnavabadusest.
Juhendmaterjal ajakirjanikele: Kuidas kajastada pagulastega seotud teemasid

Rahvusvaheline Migratsiooniorganisatsioon (IOM Eesti esindus)
Pdf PAGULASED JA EESTI MEEDIA - Juhendmaterjal ajakirjanikele
Vasta
Selle pagulasteteema puhul on kõige nukram see, et joonistub selgelt välja valitsuse iseteadlikus ja rahva arvamuse ignoreerimine. Eesti rahvas on tulnud läbi nn ajaloo vasktorudest ja säilitanud oma näo. Nüüdse valitsuse plaan paistab olevat selle näo kaotamine. Mis iganes need põhjused ka pole, on valitsus võtnud suuna iga hinna eest need pagulased siia tuua. Toompea on ammu juba teflonkattega kaetud ja meeleavalduste seal pidamine mõttetuks muutunud. Küllap üritatakse 4 juuli kogunemisele mingit silti kleepida, kuid ettevõtmine kuumas kohas paistabki ühiskonna valupunkti arvestades õige olevat.
Kuna kogunemist Vaos ära hoida oleks pea võimatu, siis tuleb juba täna pagulasi õnnitleda tasuta bussieksursiooni eest. Pole ju vaja seda jama, et mõni pagulane kogemata oma turvamaja aknast sel päeval teistele eestimaalastele keskmist näppu näitab.
Vasta
Möhh!?
Juhtkiri: Eesti kui ühine kodanikeriik

Kui mõtlete endast kui oma rahvuse ja Eestimaa rahva esindajast, siis kelle hulka kuuluvaks te end peate? Esmapilgul lihtsas küsimuses peitub suuresti Eesti tulevik. Kas siin elavate inimeste jaoks on tähtsamal kohal etniline mõõde või hoopis side Eesti kui kodanikeriigiga?
Äsja esitletud Eesti integratsiooni uuringus esitati niisugune küsimus nii siin elavatele eestlastele kui ka mitte-eestlastele. Uuring aitas mõõta, missugune on Eesti elanike riigiidentiteet.
Tuleb välja, et mitte-eestlaste puhul on see üle ootuste tugev. Kokku üle 80% mitte-eestlasi peab enda seost Eestiga kas tugevaks või väga tugevaks. Eesti meeldib tänu sellele, millisena oleme teda siiani üles ehitanud – näiteks võrdlemisi tugeva õigusriigina.

Eestlaste puhul mõõdeti riigiidentiteedina ennekõike valmidust kaasata vähemusi. Säärase kriteeriumi järgi said eestlased isegi mõnevõrra nõrgema tulemuse. Teisisõnu oli vähem neid, kes usuvad Eestisse kui riiki, mis on kõikide siinsete rahvaste jaoks.


Tahtes teada inimeste keskmist kaalu riigis, mõõdame pikematel pikkust ja lühematel käte siruulatust.



Sven Mikser: loodetavasti ei muutu me ise hüsteerilise mõttevahetuse käigus pagulastele ohtlikuks
Kaitseminister Sven Mikser väljendas tänasel valitsuse pressikonverentsil lootust, et praegu toimuva kohati hüsteerilise mõttevahetuse tagajärjel ei muutu me ise pagulastele ohtlikumaks kui nemad meie kultuurile või õiguskorrale.

Lugupeetud kaitseminister! Loodan südamest, et kohati hüsteerilise heidutuskampaania käigus ei muutu me ise heidutatavale ohtlikumaks kui tema meile.



ÜRO põgenikeorganisatsioon: oma kodudest on põgenenud ligi 60 miljonit inimest
2014. aasta lõpus oli kodudest põgenenud 59,5 miljonit inimest, mis on suur tõus võrreldes eelneva aasta 51,2 miljoni ja kümme aastat varem olnud 37,5 miljoniga.
...
Olulisim põgenike arvu kasv on toimunud alates 2011. aasta algusest, mil algas Süüria sõda, mis on nüüdseks muutunud maailma suurimaks põgenemise põhjustajaks.

Oskab ehk keegi soovitada ohutut viisi kuidas ülemusele selgitada, et vajan matemaatika alast ümberkoolitust? Ei taha ju töökohaga riskida.

Syria
Population - July 2014 estimate 17,951,639 (2014 est.)
Kui - estimate (eeldatav) tähendab seda, mis alles jääb, siis vast pääsen ümberõppest.
60 miljonist on enamus siis kui arv ületab 30 miljonit, seega põgeneb iga süürlane kodust aasta jooksul jämedalt arvestades ligi kaks korda.
Üks kahest on möga - kooliharidus või see nn. uudis. Jah, edasi tuleb artiklis ka teisi numbreid, kuid emotsionaalselt arvudega manipuleerides lihtsalt tekitatakse süütunnet.

Kõige olulisem on see, et tõestub pikaajaliste planeeringute olemasolu.
Samamoodi nagu kunagi likvideeriti Venemaad Euroopast eraldavaks müüriks olnud Poola, on praegu käsil massrändele vajalike teede lahtiraiumine.
Liibüa kanal ongi juba vaba, kuid Süüria on veel vastu pidanud. Aga paisu taga kasvav surve kasvab järjekindlalt ning sama järjekindlalt uuristatakse tammi sisse auke. Küll ka see ummistus varsti lahti lükatakse. Unustage nafta, mis on vaid boonus ja vahend operatsioonide rahastamiseks.



Serbia peaministrit üllatab ja šokeerib Ungari otsus ehitada migrantide vastu piirile neljameetrine tara
„Müüride ehitamine ei ole lahendus. Serbia ei saa vastutada olukorra eest, mille on tekitanud migrandid, me oleme lihtsalt transiitriik. Kas Serbia on vastutav kriisi eest Süürias?“ küsis Vučić. Peaminister küsis, kas Serbia peaks omakorda ehitama müürid Makedoonia ja Bulgaaria piiridele, kust migrandid Serbiasse saabuvad.

Šokeerivaks saab pidada vaid vajadust käivitada Maal mõistusliku elu otsimise programm.



Prantsusmaa andis Venemaale üle osa Mistral-klassi helikopterikandjate ehitamise tehnoloogiast
Venemaa sai Prantsusmaalt osa Mistral-klassi helikopterikandjate ehitamise tehnoloogiast, teatas foorumil Armija-2015 ühendatud laevaehituskorporatsiooni (OSK) sõjalis-tehnilise koostöö osakonna direktor Aleksei Diki.
...
16. juunil teatati, et Neeva projekteerimis- ja konstrueerimisbüroo on välja töötanud dessantlaeva Priboi projekti, millest saab alternatiiv Prantsuse Mistralile. Ehitust kavatsetakse alustada 2016. aastal.

Elegantne lahendus probleemile.
Ah et mis see erakondadesse puutub?
Ja mis puutub erakondadesse järgnev, kas neil on seos?

Nõmme raadio "Lõunatund" 18.06.2015. Margus Lepa:.
Aga täna on põhimõtteliselt neljapäev. Eelmisel neljapäeval oli muidugi kenamaid sündmusi, nimelt Göteborgis kamandati umbes 120 lasteaialast osa võtma rootsi homoaktivistide korraldatud paraadist. Et ikka maast-madalast ja nii edasi.. Lastele anti hüüdmiseks ka loosungeid - keda sa tohid armastada? Igaüht, keda sa tahad!

Pole enam kaugel aeg kui ka lasteaia lastel peab olema asjas selguse saamiseks võimalus kõiki viise proovida ja et kuna nii väikestel on probleeme, siis küll täiskasvanud aitavad.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 38
  • 39
  • 40(current)
  • 41
  • 42
  • ...
  • 57
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti rahva meeleavaldused Toompeal 2021 Maario 14 3,556 06-05-2021, 17:38
Viimane postitus: xcad
  Seame sisse Eesti Rahva tänumedali ancien 4 3,140 08-08-2008, 07:51
Viimane postitus: lepa

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat