Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 2 Häält - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ristvaatlus Häädemeestel
Autor Sõnum
Tacian
Vana kala

Postitusi: 398
Liitunud: Aug 2006
21-08-2011 16:23
Postitus: #226
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
Tervitused uurijatele.

Para-web keskkonnas keegi teavitas, et Igor Volke teadvat, et selles lahesopis olevat vene sõjaväel olnud pisike alvelaeva treening keskkus.
Ei läinud palju aega, et sellele jutule saaks tõe terakesi lisada ...

"Ruhnu lähistelt leiti allveelaeva vrakk"
Neljapäev, 04. august 2011
"Allveearheoloog Vello Mäss on aga kindel, et tegu on 1958. aastal Nõukogude armee õppe-eesmärgil põhja lastud Štšuka-klassi allveelaevaga (vene keeles Щука). Uputamise ajaks oli see mereväe arvelt juba maha kantud ja laeva kasutasid näiteks tuukrid õppesukeldumiste korraldamiseks. Oma viimsesse puhkepaika laev Mässi sõnul enam ise ei sõitnudki..."

http://www.saartehaal.ee/index.php?conte...term=Ruhnu lähistelt leiti allveelaeva vrakk

------------
Dr.Koltsi, 13 augusti piltide avalikustamine tuleb kogu Häädemeeste sündmuskäigule kasuks.
Mina pildistaksin RAW formaadis, kuna see on informatsiooni rikkam asitõend.
Tõsi arhiveerimisele kulub siis kuhjaga rohkem kettaruumi mis on aga seotud rahaga. Saba kinni, nokk lahti Smile

Mitte just 100% analoogset, kuid sarnaseid objekte on nähtud Lõuna Ameerikas.


Jõudu ja jäksu kõigile uurijatele.

Kulgeme
Tacian
(selle postituse viimane muutmine: 22-08-2011 21:34 Tacian.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
sähvatus
Tavaliige

Postitusi: 106
Liitunud: Feb 2011
27-08-2011 11:25
Postitus: #227
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
Kolts peaks oma fotoka maha müüma ja midagi sellist soetama:

http://www.teleskop-express.de/shop/prod...ieces.html

...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jõhvikas
Veteran

Postitusi: 2,538
Liitunud: Apr 2009
27-08-2011 12:00
Postitus: #228
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
Kolts Koltsiks, aga sa võiksid siiski oma elu elada ja vähem muretseda, mida peaks keegi teine omale ostma.
Päikest!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
27-08-2011 12:31
Postitus: #229
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
Olin jälle Kihnus ja tegin majaka juures vaatlusi. 24 aug oli seal lendobjekt näha ja see oli keskmise tähe heledusega...algul uurisin seda binokliga et ehk on lennuk. Lend oli Häädemeeste majaka juures Kõrgus 32 kraadi lennusuund nagu alati. Seal olles sai kontrolliks laevi pildistada. Need jäid hästi peale. Meri oli selge ja lainetust polnud. 25 vaatasin seda teisest kohast aga objekti lend oli hiljem ,seda ma einäinud, olin juba toas.Merebaasi ei õnnestunud vaadelda....
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
sähvatus
Tavaliige

Postitusi: 106
Liitunud: Feb 2011
27-08-2011 13:23
Postitus: #230
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
(27-08-2011 12:00 )Jõhvikas Kirjutas:  Kolts Koltsiks, aga sa võiksid siiski oma elu elada ja vähem muretseda, mida peaks keegi teine omale ostma.
Päikest!
mis sind järas? see oli soovitus, et siis ta näeks paremini oma valguseid...

...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tacian
Vana kala

Postitusi: 398
Liitunud: Aug 2006
29-08-2011 01:13
Postitus: #231
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
Tervitused uurijatele.

Kas keegi ehk teab kas antud piirkonda saaks jälgida ka Eesti riig merevaatlus kaameraga !?

* Pildil olev kaamera asu(b)s Vaindloos.
---------
Lisatud hiljem.

Soovitan vaadake ära History Channeli poolt uus saade:
Secret Access - UFOs On The Record.
(saade Starmani pumbas täispikalt olemas või siis http://www.youtube.com/watch?v=-GpadrhpU..._embedded)

Saate lõpus näitab Douglas Trumbull oma tehnilist varustust.
mõned pildid sellest:


Kulgeme
Tacian

Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)
               

(selle postituse viimane muutmine: 29-08-2011 03:07 Tacian.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
nokitseja
kalavana

Postitusi: 913
Liitunud: Sep 2009
30-08-2011 00:28
Postitus: #232
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
Mingil hetkel märkasin, et juba tükk aega pole pläägutatud Eesti õhuruumi tunginud Vene lennukitest.
On kellelgi infot piiririkkumiste aegadest ja asukohtadest - justkui on mällu jäänud, et midagi toimus
ka Pärnu kandis?
Kui on infot, siis saaks selle ühitada parakaardiga ja vaadata kas piiririkkumistest paistab ka muud kui
vaid jõudemonstratsioonid ja luure - et kas on kokkulangemisi ufo-raportite paikadega vmt.
Minu arust tasuks selle kallal urgitseda.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,864
Liitunud: Apr 2011
30-08-2011 00:41
Postitus: #233
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
Enamus punakotkaste poolseid Eesti piiri ületusi on toimunud Vaindlo saare juures, kus Eesti õhupiir ei arvesta Eesti veepiiris olevat "jõnksu" Vaindlo saare juures - st veepiiri järgi rikuvad punakotkad Eesti piiri, kuid õhupiiri järgi ei riku.

Enne IIMS algust kuulusid paljud Soome lahe idaosas olevad saared Soomele, ning Soome lahes kulgesid riigipiirid hoopis teist moodi kui tänapäeval (sisuliselt Peterburi külje all).

Aastaid tagasi on punakotkad "lõiganud" oma teekonda üle Tallinna, et Eesti liituks kabuhirmus Natoga (st ole kelle kaitsva tiiva all tahes, kõverninadele kuuluv kaitsetööstus saab oma andami igal juhul kätte ülehinnatud sõjatehnika hinnasildi näol).

Mina ei näe siin küll mingit seost ufo vaatluste ja punakotkaste piiriületuste vahel - pealegi on nii venkudel kui ameeriklastel olemas "omad otseliinid" tulnukatega, st neil puudub igasugune vajadus mingite segasevõitu ufo-vaatluste järele.
(selle postituse viimane muutmine: 30-08-2011 00:45 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
30-08-2011 12:54
Postitus: #234
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
Olion kirjutas:
Tsitaat: Käisin ise ka Häädemeestel tuttavatel külas ja tegin ka huvipärast kohal mõned vaatlused, filmisin ja kaamera salvestab seal tõpoolest lendavaid objekte. Seal piirkonnas lendavad tõesti tundmatud lendavad objektid mere poole. Baas eksisteerib seal ja see on eestis üks suuremaid ja võimsamaid merealuseid baase.

Mis puudutab Dr. Koltsi filmiaterjale siis on tegemist tõeliselt huvitava filmimaterjali koguga. Käisin ka Dr. Koltsil külas filmimaterjale vaatamas ja info viitab igati maavälise baasi olemasolule. Huvitav üllatus ,et nägin Koltsil videot kus merest tõuseb ülivõimsalt suur tulnukate baas, mis meenutab suurt massiivset saart, millel väga suured massiivsed mõõtmed. Veest üles kerkinud objekti siseneb ka suur võimas kosmose laev. Kõige hämmastavam kokkulangevus oli, et kaardile märgitud veest kerkinud laeva asukoht kattus Dr. Koltsi filmiga.

Samad sõnad minu poolt. Külastasin Häädemeestet, imetlesin oma silmaga nii tundmatut lendobjekti kui vaatasin üle ääretult mahukat ja lausa vapustavate piltide- ja videotekogu.
Dr.Kolts on teinud suurt ja vaevanõudvat tööd, mille eest saab öelda ainult tänusõnu.
Seejuures jäid silma ka needsamad hämmastavad fotod ja videod, kus mitmed tundmatud objektid laskuvad merel olevasse suuremasse objekti.
(selle postituse viimane muutmine: 30-08-2011 15:08 Müstik.)

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
30-08-2011 13:33
Postitus: #235
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
Mul on kah kodus üks tõsiselt hämmastav video sellest, kuidas kosmoselaev laskus minu maja tagahoovi, kiirgavas valguses tulid alla kolm humanoidi ning viisid Kirjaku kaasa, tõpranahad!

Aga ma seda videot ei jaga kellegagi, ehk vaid mõne asjassepühendunuga. Eile pildistasin 50 km kaugusel asuvat prozektorit öösel pimedas, käest ning 1800 isoga. Käib teile küll...

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PiziIngliito
Proua

Postitusi: 1,688
Liitunud: Sep 2007
30-08-2011 14:11
Postitus: #236
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
Mõnede kasutajate suhtes tekib kange tahtmine küsida, et kas nad kunagi millelegi maiselt ka lähenevad?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,623
Liitunud: Sep 2007
30-08-2011 17:25
Postitus: #237
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
(30-08-2011 14:11 )PiziIngliito Kirjutas:  Mõnede kasutajate suhtes tekib kange tahtmine küsida, et kas nad kunagi millelegi maiselt ka lähenevad?

Siinkohal tuleb üks tsitaat meelde:

Kergeusklikule vaimule meeldib kõige rohkem uskuda kummalisi asju, ja mida kummalisemad need on, seda kergemini ta neid usub; aga lihtsate ja võimalike asjade poole ta ei vaatagi, sest neid võib ju igaüks uskuda.
-Samuel Butler-

"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
30-08-2011 19:45
Postitus: #238
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
Mitte et õnnestus midagi ebamaist jäädvustada, vaid dr. Koltsil õnnestub seal huvitavaid objekte pildistada ja filmida pea iga päev (õigemini küll öö) Üks nähtus põnevam kui teine!
Tõsi on ka päevi kui ilmastikuolud ei ole pildistamiseks ja filmimiseks sobivad, aga niisuguseid päevi (öid) on sel suvel olnud üllatavalt vähe.
Minu teada Eesti piirivalve ja õhuvägi ei ole eales tegelenud UFO-de registreerimisega?
Asi ei ole üldse salajane. Häädemeeste nähtustest on tehtud film ja siin foorumiski räägitakse neist nähtustest juba oma üheksa kuud.Täpsemini 26.novembrist 2010:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...meeste+UFO
Hulgaliselt on olnud huvitavaid pilte üleval. PALJUD FOORUMLASED on ise kohal käinud, nähtusi jälginud ja pildile saanud jne.
Uudishimulikke nägin seal ka oma silmaga. Kuivõrd pimedas muidugi näod näha on. Üldjuhul uudishimulikud ainult häirivad vaatluste salvestamist ja ei ole seal sugugi teretulnud.
Aga edu, kui oled tõsine huviline!Smile
(selle postituse viimane muutmine: 30-08-2011 19:59 Müstik.)

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,864
Liitunud: Apr 2011
02-09-2011 20:32
Postitus: #239
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
Kui suurt nö "tõeväärtust" omab laevaliiklust näitav internetiportaal Marinetraffic?


http://www.upload.ee/image/1630310/marin...t_2105.JPG

http://www.upload.ee/image/1630312/marin...t_2122.JPG


Praegu tehtud copy-paste põhjal oleks justkui Häädemeeste ja Pärnu vahel Tahkurannas madalikule sõitnud 54 meetrine kaubalaev, mida on eelnevalt veel veetud üle Eesti maismaa.


Või ongi nii, et Koltsi kritiseerimiseks kõlbab Marinetraffic küll, kuid igapäevased Marinetrafficu anomaaliad pole midagi.

Või on põhjus hoopis selles, et lendavad taldrikud kasutavad enda "peitmiseks" laevade sateliitsignaale - nii on hea öelda, et Koltsi tulede/taldriku asemel oli laev - kuid ka tulnukad eksivad vahel: nende taldrikud suudavad liikuda nii õhus, vees kui maa sees, kuid inimeste laevad seda ei suuda veel - ja sellega nad vahele jäävad: täielik analoogia Koltsi tuledega, mis liiguvad merel, kivises rannikumeres ja maismaal ühtemood.
(selle postituse viimane muutmine: 02-09-2011 20:35 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Leena
Bännitud

Postitusi: 1,474
Liitunud: Sep 2009
02-09-2011 22:02
Postitus: #240
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
(02-09-2011 20:32 )lahendused Kirjutas:  Või on põhjus hoopis selles, et lendavad taldrikud kasutavad enda "peitmiseks" laevade sateliitsignaale

Ja mina arvasin, et nad peidavad ennast supitirinates....aga see selleks. Äkki seletad selle "peitmiseks" laevade sateliitsignaale ka veidi lahti kui lahkus lubab.
Äkki peidavad nad ennast ka http://www.flightradar24.com/ olevate kutsungite taha? Olen näinud kuidas sealt vahel mõned kaovad ja meedia katastroofidest ei pajata, samas olen näinud neid üle lendamas ja seal pole jälgegi....

PS: Ma kahtlustan tegelikult, et nad on peidus ka Windowsis. Peidavad ennast akende taga. Vahel jääb aken kinni ja ei lase hiirega liigutada. Aitab ainult kas kolm põrsakest või restart.

----------------------------
Kui inimene ajab jama ühes pisikeses valdkonnas mida ma täpselt tean, siis miks peaksin arvama, et ta ei aja ka mujal jama?
Einstein oli kindel vaid Universumi ning inimimlike lolluste lõpmatuses. Kusjuures esimeses ei olnud ta lõpuni kindel.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
TDK
Eriliige

Postitusi: 287
Liitunud: May 2006
03-09-2011 11:41
Postitus: #241
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
Käisin esimest korda eile õhtul ka ise isiklikult Dr.Koltsil külas ning vaatlesime umbes poolteist tundi. Sinna sõites olid kõik ilmastikuolud vaatluse vastu- oli tuult ning ka vihma sadas üsna palju. Sinna jõudes (umbes kell 22.00) avanes aga endalegi ootamatult hea vaade ning taevas oli selge. Paraweebudele öeldes, läksin sinna täiesti neutraalselt ning objektiivset hinnangut enda jaoks hankima, mitte igast tulest ufot välja mõtlema.

Nüüd aga vaatlusest :

- Kohe vaatluse alguses nägime paremat kätt teises kaldas mingisugust valgust kõrkjais, kuid peale seda lõi taevast justkui välku ning kogu maa umbes sekundiks muutus täiesti valgeks ning tundus, et ka ise olime üleni valgustatud. (tundus, et valgus tuli otse meie ülevalt) Mürinat aga ei järgnenud ning taevas oli selgemast selgem. Selle peale Dr.Kolts ütles "Näed, välk selgest taevast " (Kusjuures kõigile, kes arvavad, et Kolts liiga palju usub igast tuledesse ja mastidesse siis tema arvas, et see valgus pärineb mõnelt autolt, kuid järgnev välgatus oli täiesti seltamatu) Ju see siis oli väike trikk tervituseks, mis iganes seal ka ei oleks.

-Teiseks oli seal paar tähte mida oli raske hiljem tuvastada ka Stellariumist. (Paar tähte oleks nagu ülearused ning liiga heledad)

- Üks väga hele täht otse meie kohal tegi aga hoopis kummalisi manöövreid. Nimelt oli selgelt näha, et kogub kõrgust ja vahepeal kaob ning seejärel tuleb jälle alla poole muutudes heledamaks. (skeptikud võivad lugeda seda atmosfääri mänguks, kuid ise kunagi midagi sellist näinud ei ole)

-Vaatluse lõpus nägi ära ka selle nn ingli lennu, küll aga pooliku. Objekt umbes sama hele, kui 4 tähte (allpool pilvi liikus üsna kiirelt umbes 4 sekundit ja kadus)

Vaatluse käigus nägime ka väga palju langevaid tähti, lennukeid, ka 2 satelliiti ja teisi maiseid objekte, mida Dr.Kolts ilusti maiste nähtustega ühte patta liigitas.

Kokkuvõttes oli vaatlus üsna edukas, kuigi Dr.Kolts ütles, et see on alles tühiasi ning ehk järgminekord näeb veel rohkem. Endal aga on nähtusi juba küll mida nüüd seedida.

Tutvusin samuti ka Dr.Koltsi piltidega ning saan aru samas ka neist, kes siin kisavad ja maiseks kõikki neid tembeldavad, kuna ühe pildiga ei pane tegelt suurt pilti kokku ning alles , kui oled näinud rohkem saad aru, et tegu ikka laevadega ei ole.


Soovitus ka kõigile niisama ilkujatele, et kui te ei saa millestki aru või arvate, et tegu võib olla millegi selle või teisega, siis äkki oleks mõistlik kõigepealt ise kohal käija ja vaadelda ning siis järeldusi teha. Eks arvamuste paljusus ole muidugi hea, kuid kui niisama kõikke maha teha-see näitab pigem harimatust.

(lisaksin selgituseks, et olen ka varem seal vaatlustel käinud, kuid ilma Dr. Koltsita)
(selle postituse viimane muutmine: 03-09-2011 19:25 TDK.)

Kõik on võimalik.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,790
Liitunud: Oct 2007
03-09-2011 11:55
Postitus: #242
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
Tegelikult võib olla küll tegu ka areneva Peruu Rama laadse kontaktiga, sellisel juhul kus grupp ja noored kellest esmajoones Orioni seltskond oma näppude voolimiseks huvitatud on.
http://www.scribd.com/doc/17293883/Sower...-Peru-1974
Kui neid pikalt kutsuda siis üritavad nad iga inimese seljas ratsutavad loomulikud mitteorgaanilised ratsanikud maha raputada ja keha endale üle võtta, kui see õnnestub, siis võib tekkida produktiivne kontakt ja suhtlemine.
Loomulikud ratsanikud on põhiline põhjus, miks ET kontakte nii vähe on, kõik on ju hõivatud. Ja ükski tsivilisatsioon ei taha oma laevale kaasa võtta vaenulikke mitteorgaanilisi, nende eemaldamine kehast tekitab aga transilaadse seisundi milles olles pärast midagi ei mäleta.
Tehke grupp ja kutsuge, vene julgeolekujõudude grupid on seda praktiseerinud Kaukasuses ja tulemuslikult.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,864
Liitunud: Apr 2011
03-09-2011 14:22
Postitus: #243
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
1) Kas VS poolt mainitud "inimese seljas istuvad mitteorgaanilised ratsanikud" pole midagi sarnast, nagu Celticu poolt mainitud "ego, kui kroontsakra külge klammerduv parasiit"?

St mõlemal juhul on tegu füüsilist keha mitte omavate vaimolenditega, kes üritavad inimese tegevust juhtida/kontrollida: Celticu poolt mainitud "ego olend" üritab inimese hinge alla suruda ja elatuda kõiksusest kroontsakrasse tulevast energiast - VS poolt mainitud "mitteorgaanilised ratsanikud" üritavad samuti inimese hinge alla suruda ja saada kätte inimeste vaimse energia - või on ikkagi tegu olemuslikult erinevate olenditega?

2) Ruhnu ja Kihnu vahel olevas veealuses Konföderatsiooni baasis peaks elama ikkagi "luust ja lihast" tulnukad - vajadusel suudavad nad liikuda ka vaimolenditena, nagu shamaanid rännakul astraalkehaga liiguvad väljaspool keha: analoogia on nagu metspart, kes lühikest maad kõnnib, pikka maad lendab ja vajadusel suudab sukelduda, ehk maa-õhk-vesi ja siit analoogiaga tagasi tulles füüsiline keha-eeterkeha/astraalkeha-vaim.

Kui Häädemeeste tulnukad peavad kunagi vajalikuks ja materjaliseerivad ennast füüsiliste kehadena, siis ei tohiks seda reaalsust ignoreerida suuta ei "ego olend" aga "mitteorgaaniline ratsanik".
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
euroruubel
vaatlen ja jälgin

Postitusi: 2,428
Liitunud: Apr 2011
03-09-2011 18:29
Postitus: #244
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
Lahendused-poiss, niipalju kui mina aru saanud olen, siis Celticu poolt mainitud tegelinski on siiski rohkem bartertehingu moodi, et inimese arengus siin ilmas on nad siiski vajalikud. VS-i poolt hoiatatavad ratsanikud on puhtalt parasiidid.

mäng mängus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Acme
Tavaliige

Postitusi: 118
Liitunud: Dec 2010
03-09-2011 19:06
Postitus: #245
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
Kasutaja TDK on väga hea ülevaade!
Tänud selle info eest!

Kahelda võime igaüks, kui käia kohal ja olla õigel ajal, siis nagu näha näeme ka nähtusi, mis ei ühildu tähtede, laevade, lennukite jne...
Minu kahtlused siin osas hakkavad vähenema ning üritan mõista. Ma ei peaks siin üldse kahtlema!
Infot on vaja rohkem, et endale parem pilt ette saada.
Ning tänu foorumi liikmetele, kes Häädemeestel käivad saab infot juurde.
Kindlasti tahan ise ka seal ära käia.

Kokkuvõttes tahaksin kindlasti öelda seda, et varsti hakkavad ka suurema kriitikud seda asja teisel pilgul nägema!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
TDK
Eriliige

Postitusi: 287
Liitunud: May 2006
03-09-2011 19:33
Postitus: #246
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
Pole tänu väärt Acme.

Vaevalt, et kriitikud oma arvamust nii lihtsalt muudavad, kuid igaljuhul tasub kohal ära käija. Oma silm on ju kuningas.

Kõik on võimalik.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

Postitusi: 3,790
Liitunud: Oct 2007
05-09-2011 20:17
Postitus: #247
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
Oi ruubel no kuidas siis nii peremehi alandada, kui keegi peab sigalat ja aretab paremaid lihakehi siis kuidas teda nimetada, parasiidiks või peremeheks.
Tema õige nimi on omanik, kelle omanduses on sigala ja ta hoolitseb kõigest väest et liha hästi paljuneks, et liha maitsev oleks ja kõige tähtsam, et lihakeha kogemata tiibu ei kasvataks ja üle aia minema ei lendaks.
Mis puutub aga bartertehingutesse siis mis bartertehing see niisugune on, mina sulle teadmised ja võimu sina mõne aasta pärast mulle lauale jõulupõrsaks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,864
Liitunud: Apr 2011
05-09-2011 21:11
Postitus: #248
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
VS poolt mainitud "sigala" on viimase tuhande ja saja aasta jooksul saanud Konföderatsiooni omadelt mitu haledat laksakat, mis on paljud sigalavalvurid oimetuks löönud - sigalas töötab vaid põgenevate sigade kinnipüüdmise automaatsüsteem, kuid ka see lammutatakse järgmise/ülejärgmise aasta jooksul.

Häädemeeste lähedal elavad aga need, kes järgmine aasta "sigala" valvesüsteemi ära lammutavad - nenede baasidesse suunduvad laevad on aegajalt ka Koltsi piltide peale jäänud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lihtne
Tavaliige

Postitusi: 128
Liitunud: Feb 2011
05-09-2011 22:00
Postitus: #249
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
(05-09-2011 21:11 )lahendused Kirjutas:  laenenede baasidesse suunduvadvad on aegajalt ka Koltsi piltide peale jäänud.
Vahi kurja, seda poleks nüüd küll uskunud. Endal muidugi Häädemeestel vaatlus tegemata, aga siiski sihuke tagasihoidlik küsimus, et kas vaatluases tuvastatavatel laevadel on võimalik vahet teha, st., et neid annab liigitada?
Liigitamise all mõtlen, et kas laevadel ja laevadel annab vahet teha? Küsimuses pean silmas:"laenenede baasidesse suunduvadvad...........".

Kas Kolts või mõni kohalik on nede laevade omanikeka kontakti astunud?
Ja kui on kontaksteerunud, siis kuidas võib kindel olla, et nad ei häma või neid on valesti mõistetud, tõlke viga???
(05-09-2011 21:11 )lahendused Kirjutas:  Häädemeeste lähedal elavad aga need, kes järgmine aasta "sigala" valvesüsteemi ära lammutavad -

Maamuna peal on kindel ainult surm ja maksud. Ka on kindel, et tasuta lõunaid ei ole. Kui lõuna on sinule tasuta, siis keegi peab selle eest maksma nii kui nii. Seega väidan, et NEED valvesüsteemide lammutajad lõid sigala praeguse peremehe minema, lammutavad mittesobiva süsteemi ja ehitavad endale vastava süsteemi asemele. Kuna tasuta ei saa miskit, siis kinni maksab selle ürituse ikkagi inimene. Võimalik, et jah, inimkonnal tõuseb miskit ja sellega kaasnev rikub meid Orioni söögilaual. Tõusev vibra ja vaimu tase seab meid söödavaks hoopis teisele seltskonnale.
(selle postituse viimane muutmine: 05-09-2011 22:08 Lihtne.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,864
Liitunud: Apr 2011
05-09-2011 22:41
Postitus: #250
RE: Ristvaatlus Häädemeestel
1) Tulnukate laevade all pidasin ma silmas lendavaid taldrikuid.
Koltsil on üks piltide seeria, kus baasi tuled on igal pildil samad (skeptikud nimetaks seda seisvaks kaubalaevaks), kuid eri aegadel tehtud järjestikustel piltidel on näha baasi suunas laskuv "punane tuli" (skeptikud nimetaks seda ilmselt juhitavuse kaotanud alla kukkuvaks lennukiks).
Koltsi lähedal Häädemeestel elav meedium Anita on tulnukatega mitmeid kordi kontaktis olnud ja nende taldrikutega sõitnud astraalkeha tasandil - ta nimetab neid "olendeid" ingliteks - ingel on aga lahti seletatuna jumala poeg, ehk maisemas keeles väljendatuna humanoid/tulnukas.

Häädemeestel olevad tulnukad ei ela mitte 3D ruumis, vaid 4D ruumis - kõrgemamõõtmelisi kujundeid/objekte saab nii keerata, et neist jääks 3D-sse nähtavaks vaid väike täpike, mida Kolts ja paljud teised näevad igapäevaselt väikeste lendavate pallikeste/tulekeradena.

2) Mis aga puudutab "halbade farmerite" asendumist "heade Konföderatsiooni omadega", siis on siin põhimõtteline erinevus:

Konföderatsiooni omi huvitab vaid inimeste vaimne/hingeline areng, st see et hinge/vaimu ei eraldataks kõiksusest; ehk see et inimesed mäletaks oma eelmistes eludes omandatud teadmisi; ehk midagi sellist nagu on budistlik lähenemine elule.

Halbu farmereid huvitab vaid see, et surevate inimeste hingest/vaimust saaks eemaldada neile elu jooksul lisandunud "hingevalguse osakesed" - see on neile nagu "ülim vaimne toit", millest nad parasiitidena elatuvad; ehk VS väljenduses "toidupüramiidi jätkumine mitteorgaanilise maailma"; ehk midagi sellist nagu Egiptuse lähenemine elule, kus püüti konkreetset füüsilise keha ja hinge seost igaveseks "lukku panna" muumiate näol.
(selle postituse viimane muutmine: 05-09-2011 22:44 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog