•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10(current)
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
KADAKA JUTUD 54.
Sugukond, Riitused ja Usk.
https://www.dropbox.com/s/edhcytjkkfzmyj...0-CeFoUT_I

Veedad ütlevad, mis toimub Inimesega Svarogi öö ajal.
Svarogi Öö või Kali Juga ajal toimub Inimeste degradatsioon.
Sellel on kolm astet:
1) Esimesel etapil väheneb nende Kujundite arv, millest Inimene aru saab. Siis jäävad alles Traditsioonist Pärimused, ütlemised, suust-suhu jutud sellest, kuidas varem elati, kuid me enam ei mäleta seda.
2) Teine etapp – Kujundi terviklikkuse lagunemine, Kujunditest saadakse erinevalt aru.
Traditsioonis on küll Esivanemate-Jumalate Käsud olemas, kuid Inimesed arvavad, et nad võivad kõik käituda erinevalt. Siis ei ole ka reegleid.
„Miks mina ei või teha seda või seda?” Varem seda polnud, sest kui oli kokku lepitud teisiti, siis ei tekkinud küsimustki kas tohib.
3) Kolmandaks hakkab kaduma Kujundite omavaheline side.
See viib juba otsese valeni ehk hakatakse uskuma valet.
Keegi ei pidurda enam valetamist ja kui vaatate ringi, siis peale valede me enda ümber midagi ei näegi - kõik on üks pseudo, üks läbivettinud vale.
Nende Teadmiste läbi, mis on tulnud ja säilinud ja mille jätsid meile meie Esivanemad, siis AINULT tänu nendele Teadmistele me oleme täna alles, oleme tulnud läbi Svarogi öö.
Edasine sõltub juba meie edasisest käitumisest ja taktikast ja sellest, kas me oleme nii targad, et võtame järgnevaks käitumisjuhendiks taas oma kuulsate Esivanemate poolt soovitatud reeglistiku.
Austus on Võti Teadmiste juurde.

Teadmised on tugeva Inimese alus, tema vundament.
Teadmised on ka tugeva Sugukonna, tugeva Rahva vundament.
Kuid Teadmiste saamise saladus - vähemalt üks saladustest on Austus.
Ja just sellepärast, et meid hoida Teadmistest eemal, tehakse meist vääritud parasiidid, hirmunud, loe: agressiivsed, vihased parasiidid, kelle inforuumi on vallutanud kokkukuhjatud deemonlik pudru ja kapsad.
Alles siis, kui sa taastad austuse Loodu vastu, hakkavad sinu ühendused Looduga, Loodusega taastuma.
Alles siis kui sa taastad austuse oma Sugukonna vastu - taastub sinu side sinu Rod-i. sinu Sugukonnaga, Kes on sinu Teadmiste peamine Allikas ja ka sinu Elu - Ülesande täitmise eest seisev ja seda toetav, abistav meeskond.
Ilma kõrvalise "nähtamatu" toeta ei tee mitte keegi siin Javi Ilmas mitte kui midagi.
Alles siis kui sa taastad austuse oma kuulsate Jumalate ehk oma Esivanemate vastu, taastub ka sinu võime saada taas kõrgemaid, heledamaid Teadmisi.
Ja kui sa kõik need komponendid oled ühendatud - oled sa rahus ja mõõdukas, puhas ja kirgas, tore ja meeldiv, selge ja vastutav ja sind on vaja nii sinu Sugukonnale kui ka sinu lähedastele ja ka sinu Rahvale.
Ja loomulikult ka sulle endale.
Ja kui sa oled jälle enda leidnud, oma Inimesed avastanud tuleb koolis saadud trauma parandada ehk kaleidoskoopilisest idioodist peab sirguma Süsteemne Inimene, Tervik, Teadmisetega oma Päritolu mäletav, mitte pseudo - "ajalugu" tundev, vaid oma Esivanemate Kaštšuune ehk Oma Lugu mäletav Valge Vägilane. Olla pidevalt koos oma Esivanematega, oma Jumalatega aitavad Riitused.
Nende käigus toimuvad võimsad puhastused, valede programmide maha laadimine ja õigete algoritmide peale kirjutamine enda Arvutisse, Riitustel toimuv võimendus ja enese korrastus,
Selle Kujundi mõistmine ja oma Järglastele edasi andmine on järjepidevuse nurgakivi.
Neid Traditsioone on lõhutud, kuid nad on alles, nad ei kao kuhugile ja sinu küsimus on, millal sa ärkad, millal sa alustad ja millal sa alustad taas Inimese Tee käimist!
Päikest ja Valgust, särage kaugele!
Õige Allikas:
http://slavyanskiebogi.ru/slavy.../51-sl...jskie-vedy
Vasta
Valgusküllast ja vägevat, muutusi toetavat saabuvat Koljaada-päeva ja Menari pidustusi!
Koljada - see on iidne veeda pidupäev, mis toimub talvise pööripäeva ajal. Pidupäeva nimetatakse ka Muutuse/Vahetuse päevaks või Menariks (День Перемен или как Менари.
Koljada pidustused (või Muutuste Päev) on seotud kahe sündmusega:
1. Jumal Perun avas kahe maailma vahelised väravad Karpaatia mägedes ja vabastas põrgutulest meie esivanemad, kes olid sinna kavaluse ja jõuga lõksu püütud.
2. Päike tuleb oma pesast välja ehk öö ja päeva pikkus vahetuvad, päev muutub pikemaks.
Seega on sel ajal kõige pikem öö ja kõige lühem päev. Selle põhjuseks on teine sündmus, mis juhtus 13 tuhat aastat tagasi Suure Jahtumise ajal, kui Maa telg vajus viltu ja sündis pikk öö ja lühike päev. Ehk sellest ajast saadik, kui hävitati Fatta kuu.
Kuid sündmus, mil Perun vabastas meie esivanemad, juhtus palju varem. See oli siis, kui Perun käis teist korda Midgardimaal ja läbis sel ajal maailmadevahelise värava Põrgusse ning vabastas sealt SuureRasseenia inimesi, keda pettuse ja jõuga oli sinna tiritud. Lisaks meie Esivanematele vabastas Perun sealt ka teisi orjusesse langenud elusolendeid, nii humanoidseid kui ka teisi mõtlevaid eluvorme.
Inimesed läksid läbi Maailmadevahelise värava Midgardimaale ja nendega koos tulid ka teiste Ilmade vabastatud olendid. Kuid samal ajal hiilisid võõraste olendite varjus Midgardimaale ka Põrgu põliselanikud - surnud ja erinevad deemonid.
Pärast viimase vangi vabastamist mattis Perun Kaukaasia mägedes asuva Põrgusse viiva Maailmadevahelise värava kinni. Seejärel hävitas Perun 9 päeva jooksul kogu Midgardimaale tunginud kurjuse.
Surnute ja kõiksuguste deemonite otsimise käigus käis Perun mööda teatud kindlaid radu.
Hiljem arvutasid Inimesed selle teekonna välja joonistasid ta üles sümbolina, mis pandi ka templite ja asulate lähedale. Talvisel Peruni päeval kõnnime seda rada paljajalu 9 korda, markeerides kunagist Peruni teekonda.
Jumal Perun läks esmalt idast läände, järgides Päikese liikumist. Seejärel pöördus Põhja, vabastades Põhjapoolsed maad, sealt edasi Lõunasse ja lõpuks taas Itta. Nii kõndis ta kokku 9 ringi.
“Ja kurjadest jõududest võitu saamise sümbolina torkas Perun maasse särava mõõga” ning sellest ajast saadik süüdatakse Peruni päeval mõõk, kui sümbol kurjade jõudude võtmise üle. See tähendab siis 33ndal Veiletil, talvisel Peruni päeval. On veel ka suvine Peruni päev, mis on tema teine tulemine.
Paljud küsivad, miks süüdatakse Peruni mõõk nii Peruni päeval, kui ka Kupala ja Tšišlaboni päeval? Nendel kõikidel on põlev mõõk sümboliks, tähistades Valguse võitu Pimeduse üle.
Jumal Koljaada
- Kõrge jumal, kes juhib ja suunab Suuri Muutusi meie sugukondade ja taevaste klannide järeltulijate elus.
Iidsetel aegadel kinkis jumal Koljaada paljudele Sugukondadele, kes rändasid läänepoolsetele elupaikadele, sessoonse aja arvestamise süsteemi - Kalendri (Коляды дар ehk Koljaada kingitus ehk kalender). Ning samas kinkis ta inimestele ka oma Targed Veedad, juhised ja reeglid.
Koljaada on sõdurite ja preestrite kaitsejumal. Teda kujutati sagedasti mõõka käes hoides, mõõga tera suunatud alla. Allapoole suunatud mõõk sümboliseeris põlistel aegadel jumalate ja esivanemate tarkuste ja teadmiste säilitamist ning taevaste seaduste vankumatut järgimist, mille jumal Svarog oli kehtestanud kõikidele Svarogi ringis olevatele tšertoogidele.
Jumal Koljada ülistus.
Гимн-Правьславление:
Бозе Коляда! Славен и Триславен буди! Благодарим Тя, за благодатну помощь Родам наша! И да буди Ты заступой во всех деяниях наша, ныне и присно и от Круга до Круга! Тако бысть, тако еси, тако Буди
Слава Коляде! Слава Богам и Предкам Наша!
Koljaada ja Peruni Päev
1. Jumal Koljada päev. Esivanematega kohtumine. Tänapäeval tuntakse Menari pidupäeva Koljaada nime all, kuid traditsioonid on jäänud samaks - laudadele asetatakse lisataldrikud Esivanemate jaoks, käiakse sarvilisteks deemoniteks ja muudeks Põrgust pärit tegelasteks maskeerituna talust talusse, et meeles hoida kunagisi sündmusi. Pererahvas tervitab sanditajaid rõõmuga ja kostitab neid alati lahkelt rikkalike kuklite ja maiustustega, sest deemonid suuda taluda rõõmu ja õnne, see tähendab, et rõõmsad ja lahked emotsioonid peletavad neid eemale. Koljaadade lauludes korduvad mineviku jutustused sellest, kuidas tuleb kurju ja püüab meie esivanemaid kaasa haarata, kuid esivanemad kingivad neile hoopis saiakesi, juustukooke ja maiustusi. Hiljem võtsid selle püha üle kristlased.
2. Langenute mälestamise päev.
Kuna mitte kõikidel esivanematel ei õnnestunud tagasi tulla, siis järgneb esivanematega kohtumise päevale terve nädal, mille kestel austatakse langenud ja teel hukkunud esiemasid ja esiisasid.
3. Talvine Jumal Peruni päev. Sel ajal, kui inimesed pidutsesid ehk siis tervitasid tagasitulnuid ja üldse kõiki oma Esivanemaid, käis Perun maailms ringi ja hävitas ära kõik “mitte-elava”, puhastades Maa siia pääsenud ebapuhtusest. Perun tegi ühe tiiru ümber maa, mille peale tumedad jõud arvasid, et ega ta enam uuesti ei tule. Kuid perun kõndis 9 korda seda teed.
Seetõttu lõppeb Esivanemate Austamise nädal veel ühe pühaga, milleks on Talvine Peruni Päev, ehk päev, mil oli puhastanud oma rada käies Maa pealt ära kõik ebapuhta ja sulgenud Kaukaasia mägedes olevad maailmadevahelised väravad ja kurjade jõudude alistamise märgiks torganud maasse oma särava mõõga.
Seega on Koljaada päev (Muutuste päev) mitte ainult muutused looduses: päeva ja öö pikkused muutuvad, talv taandub, üha rohkem on Päikesevagust, mis tähendab, et on rohkem soojust. Kuid see püha tähendab muutusi ka inimeste eludes: esiteks tulid meie esivanemad Midgard-Maale tagasi ja nende elu muutus. Seetõttu nimetatakse seda püha “Muutuste Päevaks” või teiste sõnadega Menariks (Мѣнари).
Menari pidustuste tsükkel
Menari pidustused algavad Koljaada päevaga ja lõppevad Peruni päevaga.
13 Бейлетъ (tänapäevase kalendri järgi 23.12.2021) – Jumal Koljada päev.
22 Бейлетъ (kaasaegse kalendri järgi 01.01.2022) – Suure rahu Päev (st 9 eelneva päeva jooksul hävitas jumal Perun kõik “mitte-elusad” ja negatiivse energia voog Maale lõppes, katkes).
23 Бейлетъ – Esivanemate mälestamise Nädal ( Kestus 9 päeva ehk Veeda kalendri 1 nädal).
33 Бейлетъ – (kaasaegse kalendri järgi 12.01.2022) - Jumal Peruni austamise Päev.
Vasta
JUMAL KOLJADA HÜMN:

Бозе Коляда!
Славен и Триславен буди!
Благодарим Тя, за благодатну помощь Родам наша!
И да буди Ты заступой во всех деяниях наша,
ныне и присно и от Круга до Круга!
Тако бысть, тако еси, тако Буди!
Cлава Богу Kолядей!

Jumal Koljada Päev või Menari või lühendatult Kalida.
Jumal Koljada on Kõrgeim jumal, kes juhib suuri muutusi Suure Rassi Sugukondade ja Taevase Sugukonna Järeltulijate Elus.

Iidsetel aegadel andis Kõigeväeline Jumal Koljada paljudele läänemaadele rännanud Sugukondadele välitööde hooaja arvutamise süsteemi - kalendri - Koljada Dar.
Samuti tema targad Veedad, käsud ja juhised.

Jumal Koljada on sõjameeste ja preestrite Patroon.
Koljadat kujutati sageli mõõgaga käes, mõõgatera allapoole.
Allapoole suunatud mõõk tähendas iidsetel aegadel Jumalate ja Esivanemate Tarkuse säilitamist, samuti Taevaste Seaduste kõigutamatut järgimist, mille Jumal Svarog on kehtestanud kõigi Svarogi Ringi Saalide jaoks.

Jumal Koljada auks pühendatud püha langeb talvise Pööripäeva päevale, seda püha nimetatakse ka Menariks, s.o. Muutuste päev.
Pidustuste ajal käisid õuedes erinevate loomade nahka riietatud meesterühmad (ряженые), keda kutsuti Koljada salkadeks. Nad laulsid Koljadat ülistavaid hümne ja korraldasid haigete inimeste ümber spetsiaalseid ringtantse, et neid tervendada.
Vasta
Veedad. See pole kerge. Sa pead Varjust välja tulema ja Pimedus ei lase seda sul teha. Igatahes pole see kunagi kellelegi kerge olnud. See nõuab ka Tahet. Loeksin...elaksin...tooksin...viiksin...ja sinna ta jäi. Loe ja ära -ksita kogu Elu! Tingiv kõneviis loodi Tvaride poolt Inimese mahapidurdamiseks. Aga ei pea ju lugema. Veeda on ikkagi vaid mõeldud vaimsele eliidile, sellele kes teostab Evolutsiooni. Kui oled valinud degradatsiooni - au sulle selle tee käimisel. Ka põhjakäimine on ikkagi vaid Tee. Kui selle lõppu jõuad, võidakse sulle öelda - põhjakiht. Ära siis solvu!

Valgetele aga Igavest Jarilo Päikest!
Vasta
Veda tekstid ei ole eriti pikad, ühe tunniga jõuab kõik hümnid üle lugeda...

Vasta
ÄRGATA ...
Kas nad ärkavad?
Kas nad ärkavad unustusest?
Kas loor eemaldatakse silmadelt?
Suurte esivanemate poolmandunud järeltulijad. Kuulsusrikkad ja võimsad inimesed minevikus, muutusid haletsusväärseks ja väärtusetuks jäätmeks. Väikesed piisad endisest täisvoolulisest Jõest. Kunagise suure Puu koltunud poolkuivanud võrsed.
Puu on peaaegu kuivanud, Jõgi on peaaegu kuivanud, need, kes olid kutsutud hoidma ja suurendama oma Esivanemate suurt Au, langesid vaikselt udusesse unustusse. Ja Venemaa jäi magama ...
Kas ta ärkab üles?
Kuid uinunud vägeva Venemaa asemele kerkis selle kõver peegeldus, tema kunagise Võimu ja Suuruse – "Venemaa" – ilmetu udune peegeldus.
Slaavlaste veri, mis on nakatunud võõrast räpast - kõõrdsilmsed mongoloidid, ebaselged, pungsilmsed - kas nad kõik on venelased, kes end nii nimetavad?
Kas Jumalate järeltulijad?
Hirnuvad ja kavalalt silmi kissitavad pikaninalised, lõugavad ja valetavad näkku, tallavad karistamatult maatasa suure Maa mineviku. Ja Maa oigab ja tahab saada puhtaks ...
Kas ta puhastatakse?
Ja röövivad avalikult, varjamata, pohmelliunustuses viibivate Suurte järeltulijate hüvesid. Ja äkki raputab keegi pead, püüdes unist loori oma silmadelt maha visata - nad viskavad talle haletsusväärse kübeme, pooleldi näritud kondi - näh, jära, mees ...
Ja nad närivad ja rõõmustavad nende kübemete üle ja suudlevad võõramaalaste käsi, kes on neile "halastust kinkinud". Ja jälle vajuvad nad unustuse hõlma. Ja rändavad nad unustusehõlmas, teadmata radadel-teedel, justkui hämaras, justkui udus, unustades, kes nad on ja miks nad siin on.
Kas nad ärkavad?
Jumalad ei ole surnud, Jumalad näevad. Vaadates oma mahamüüdud ​​lapselapsi, rüvetatud templeid ja pühamuid, vaadates nõrku, pimedaid ja kurte, kes on unustanud oma päritolu, lööb vastu pimedaks muutunud maad Jumal Veles oma sauaga, Jumalanna Lada süda tõmbub leinas kokku, Jumal Daždbogi helge nägu tumeneb. Ja Jumal Perun möiratab vihaselt taevas, justkui üritades oma järeltulijaid äratada ...
Kas nad ärkavad? ..

Vasta
SUURE RAHU PÄEV 1 jaanuar.

Kellele teadmiseks, kellele meeldetuletuseks - täna, 1. jaanuaril, on Suure Rahu päev! ????☀️
Sellel päeval blokeeris Jumal Perun väravad põrguilma ja meie maailma vahel. Ja siis saabus rahu kogu Midgardil.
Seepärast on see päev meie jaoks erilise tähendusega, kui me mitte ainult ei meenuta oma vägevat minevikku, aga ka võtame aega, et rahus ja vaikuses seda uuesti mõtestada.
Suure rahu päeval meie Esivanemad proovisid isegi mitte rääkida. Nad said õhtupoolikul kokku oma koduste Altarite juures ja süütasid vaikides viirukid, vaatasid vaikides Tuld ning lugesid mõttes üles kõikide Esivanemate nimed, kes ei tulnud põrguilmast tagasi. Veeda preestrid veetsid päeva sügavas meditatsioonis, sellega nad lasid Ruumil puhata.
Sellepärast soovitame veeta tänane päev rahus ja mälestada mõttes oma Esivanemaid. Isegi kui teil ei õnnestu olla terve päev Keha, Vaimu ja mõtete ja sõnadega rahuseisundis, olge kasvõi 10 minutit enne und ja 10 minutit pärast ärkamist.
Kinnitan teile, et rahu, mille tõi Midgard-maale suuremeelne Jumal Perun, imbub teie Hinge.
Tänasele järgneb Esivanemate mälestamise nädal (Veeda nädal on 9 päeva). See on enda sisekaemuse aeg, endasse vaatamise aeg, kui ärkab sügavam Sugukonna mälu selle kohta, Kes me oleme ja kust me põlvneme.

Vasta
HEAD JA KURJAD PUUD

Head ja kurjad puud slaavlastel.
Iidsed slaavlased jagasid puud heaks ja kurjaks. Tublisid kasutati maja ehitamiseks, majanduslikeks vajadusteks ja rituaalseteks tegevusteks. Tänapäeval on bioenergistid kinnitanud puuliikide jagunemist nendeks, kes on võimelised inimesi energiaga kütma ja vastupidi, elujõude ära võtma. Esimeste hulka kuuluvad tamm, kask, mänd, kastan.
Slaavlastel on head ja kurjad puud
Osina, meie linnades leviv kuusk ja pappel võivad nõrgestada inimese energiat. Aga iidsed slaavlased leidsid neile ka kasutust: peavaludest vabanemiseks kasutasid nad aspole ja hambavalu vastu hõõrusid nätsu aspolega. Energia, haab leevendab pingeid, leevendab valu.
Meie esivanemad jätsid tihti majja kasvama hakanud puu või ehitasid õilsat tõugu tünni ümber maja. 20. sajandi alguses istutati Siberis noor seeder kohta, kus kodus oleks põõsas. Nad istutati punasesse nurka, kuhu hiljem, kristluse aegadel, hakati ikooni riputama. Slaavlased uskusid, et maailm põhineb Puul, mis toetab Maad ja kõiki üheksat taevast. Maja ehitus võrdus Rahu seadmega.
Puid, millest eriti lugu peetakse, ei ole kunagi majanduslike vajaduste pärast raiutud - kõrgeid, laiu ja vanu. Nad uskusid, et surnud õiglaste vanameeste hinged on neisse asustatud. Haudadel kasvanud puid maha ei raiutud, - aga äkki kolis surnute hing selle puu sisse! Kardeti puudutada arenguanomaaliatega puid - käänulised, käänatud, eriti "vastu päikest" (vastu päikest). Ei kasutanud "needetud" liiki - haab ja kuusk. Austusest - nii see, kes kandis kingi kui vahel kandis ka iidseid slaavlaste pärna. Nad ei võtnud kuivi surnud puid, neil polnud eluenergiat inimest kütta. Talvel puitu ette ei valmistatud, kuna taimed magasid, olid esivanemate sõnul "surnud. "
Iidsetel slaavlastel oli idee Maa kujust ning päeva ja öö vahetusest.
Ümber Maa, nagu munakollased ja koor, üheksa taevast (üheksa kolm korda kolm püha arv erinevaid rahvaid). Seepärast ütleme me ikka veel mitte ainult "taevas", vaid ka "taevas".
Igal slaavi mütoloogia üheksal taeval on oma eesmärk:
üks päikesele ja tähtedele,
veel üks kuule,
veel üks pilvedele ja tuultele.
Seitsmes meie esivanemate järgi, mida peetakse "tahkeks", taevase ookeani läbipaistvaks põhjaks. On olemas elava vee varud, ammendamatu vihmaallikas. Meenutagem, kuidas öeldakse raske allavihma kohta: "Taeva leib on murdunud". Lõppude lõpuks on "leib" mere sügavik, veeruum. Me mäletame veel palju, aga me ei tea, kust see mälestus pärit on ja millele see kuulub.
Slaavlased uskusid, et maailmapuu otsa ronides pääseb mistahes taevasse, mis ühendab Alammaailma, Maad ja kõiki üheksat taevast.
Iidsete slaavlaste sõnul näeb maailmapuu välja nagu tohutu laialivalguv tamm. Sellel tammel on aga küpsed kõikide puude ja maitsetaimede seemned.
See puu oli iidse slaavi mütoloogia väga oluline element - ta ühendas kõiki kolme maailma tasandit, levis okstega maailma neljale küljele ja tema "riik" sümboliseeris inimeste ja jumalate meeleolu erinevates riitustes:
roheline puu tähendas küllust ja head jagamist,
ja kokku kuivanud sümboliseeris heidutust ja seda kasutati riitustel, kus osalesid kurjad jumalad.
Ja kus Maailmapuu tipp tõuseb seitsmenda taeva kohale, on "taevaleibades" saar. Seda saart kutsuti "Iriyam" või "Viriyam". Mõned teadlased usuvad, et praegune sõna "taevas" pärineb sellest, mis on meie elus nii tugevalt seotud kristlusega. Ja kaitsevõrku kutsuti ka Buyani saareks. See saar on meile tuntud paljude muinasjuttude poolest.
Ja sellel saarel elavad kõigi lindude ja loomade esivanemad: "vanemhunt", "vanemhirv" jne. D. Slaavlased uskusid, et just taevasaarel lendavad linnud sügisel. Seal tõusevad loomade hinged, mille on hankinud jahimehed, ja hoiavad vastust "vanuritele" - nad räägivad, kuidas inimesed neid kohtlesid. Sellest lähtuvalt pidi jahimees tänama metsalist, et ta lubas tal naha ja liha võtta, mitte mingil juhul mõnitada. Siis lasevad "seeniorid" metsalise varsti tagasi Maale, lubavad uuesti sündida, et kalu ja loodust üle ei kanduks. Kui inimene on süüdi, siis ta pahandustest lahti ei saa.. .
Meie esivanemad jätsid tihti majja kasvama hakanud puu või ehitasid õilsat tõugu tünni ümber maja. 20. sajandi alguses istutati Siberis noor seeder kohta, kus kodus oleks põõsas. Nad istutati punasesse nurka, kuhu hiljem, kristluse aegadel, hakati ikooni riputama. Slaavlased uskusid, et maailm põhineb Puul, mis toetab Maad ja kõiki üheksat taevast. Maja ehitus võrdus Rahu seadmega.
Vaata originaalteksti-
Добрые и злые деревья у славян.
Древние славяне делили деревья на добрые и злые. Добрые использовались для постройки дома, хозяйственных нужд и обрядовых действий. В наше время биоэнергетики подтвердили разделение пород деревьев на способные подпитывать человека энергией и, наоборот, забирающие, высасывающие жизненные силы. К первым относятся дуб, береза, сосна, каштан.
Добрые и злые деревья у славян
Осина, ель и распространенный в наших городах тополь способны ослабить энергетику человека. Но и им древние славяне нашли применение: осиновое полено прикладывали для избавления от головной боли, осиновой щепкой натирали десну при зубной боли. Вытягивая энергию, осина снимала напряжение, ослабляла боль.
Наши предки часто оставляли начавшее расти внутри дома дерево или строили дом вокруг ствола благородной породы. Еще в начале XX века на месте, где будет сруб дома, высаживали молоденькую рябинку, березку или дубок, в Сибири – молодой кедр. Сажали в красном углу, где позже, во времена христианства, стали вешать икону. Славяне верили, что мир основывается на Дереве, которое поддерживает Землю и все девять небес. Возведение дома приравнивалось к устройству Мира.
Никогда не рубились для хозяйственных нужд особо почитаемые деревья – высокие, широкие и старые. Верили, что в них вселились души умерших праведных стариков. Не рубили деревья, выросшие на могилах, – а вдруг в это дерево вселилась душа умершего! Боялись трогать деревья с аномалиями развития – искривленные, закрученные, особенно «против Солнца» (противосолонь). Не использовали «проклятые» породы – осину и ель. Из уважения – и обувавшую, а иногда и одевавшую древних славян липу. Не брали сухие мертвые деревья, в них уже не было жизненной энергии, которая подпитывает человека. Не заготавливали древесину зимой, так как растения находились в спячке, по мнению предков – были «мертвые».
Древние славяне имели представление о форме Земли и смене дня и ночи.
Вокруг Земли, подобно яичным желткам и скорлупе, расположены девять небес (девять трижды три священное число у самых разных народов) . Вот почему мы до сих пор говорим не только "небо", но и "небеса".
Каждое из девяти небес славянской мифологии имеет свое собственное предназначение:
одно для Солнца и звезд,
другое для Месяца,
еще одно для туч и ветров.
Седьмое по счету наши предки считали "твердью", прозрачным дном небесного Океана. Там хранятся запасы живой воды, неиссякаемый источник дождей. Вспомним, как говорят о сильном ливне: "разверзлись хляби небесные". Ведь "хлябь" - это морская бездна, водный простор. Мы все еще многое помним, только не знаем, откуда эта память и к чему она относится.
Славяне считали, что на любое небо можно попасть, взобравшись по Мировому Древу, которое связывает между собой Нижний Мир, Землю и все девять небес.
По мысли древних славян, Мировое Древо похоже на огромный раскидистый дуб. Однако на этом дубе зреют семена всех деревьев и трав.
Это дерево было очень важным элементом древнеславянской мифологии - оно связывало все три уровня мира, простиралось своими ветвями на четыре стороны света и своим состоянием "состоянием" символизировало настроение людей и Богов в различных обрядах:
зеленое дерево означало достаток и хорошую долю,
а засохшее символизировало уныние и использовалось в обрядах, где участвовали злые Боги.
А там, где вершина Мирового Древа поднимается над седьмым небом, в "хлябях небесных" есть остров. Остров этот называли "ирием" или "вирием". Некоторые ученые полагают, что от него происходит теперешнее слово "рай", так прочно связанное в нашей жизни с христианством. А еще ирий называли островом Буяном. Этот остров известен нам по многочисленным сказкам.
И на том острове живут прародители всех птиц и зверей: "старший волк", "старший олень" и т. д. Славяне полагали, что именно на небесный остров улетают осенью перелетные птицы. Туда же возносятся души зверей, добытых охотниками, и держат ответ перед "старшими" - рассказывают, как поступили с ними люди. Соответственно, охотник должен был благодарить зверя, позволившего взять свою шкуру и мясо, и ни в коем случае не издеваться над ним. Тогда "старшие" скоро отпустят зверя назад на Землю, позволят снова родиться, чтобы не переводились рыба и дичь. Если же человек провинился не оберется беды…
Наши предки часто оставляли начавшее расти внутри дома дерево или строили дом вокруг ствола благородной породы. Еще в начале XX века на месте, где будет сруб дома, высаживали молоденькую рябинку, березку или дубок, в Сибири – молодой кедр. Сажали в красном углу, где позже, во времена христианства, стали вешать икону. Славяне верили, что мир основывается на Дереве, которое поддерживает Землю и все девять небес. Возведение дома приравнивалось к устройству Мира.
Vasta
Valge Rassi esindajad ja tema Esivanemad tulid Põhjanaelalt ja elavad seal siiani, mis on siis Väikese Vankri tähtkuju seitsmes täht.
See täht on Tara.
Nüüd saate ka aru kust on pärit nn Taara usk, millest on säilinud tänu hallide usinale kustutustööle ainult nimetus.
Nii-et ühtedele kahejalgsetele kehtib ütlus, mullast oled sa võetud ja mullaks saad sa ka tagasi.
Kuid Inimesele öeldakse - Taaralt oled sa tulnud ja Taarale lähed sa ka tagasi. Taara on ühe meie Rahva Koduplaneetidest.
Vasta
KADAKA JUTUD 55.
Palve - Inimese tööriist.

Veeda Inimesed kasutavad Palveid oma heledate Jumalate ja Esivanemate poole pöördumiseks.
Ja pidage meeles, et MITTE KUNAGI ei küsita midagi, ei paluta, ei anuta Jumalatelt midagi, vaid lihtsalt pöördutakse Nende poole.
Kui võrdne võrdse poole.

Kõik, mida näete enda ümber, on hingestatud. Seda, mis pole hingestatud, siin ei eksisteeri. Seda sa ei näe - sest mateeria koospüsimise eest peab keegi alati hoolitsema, peab olema selle kehastus, peab ise olema See.

Kõikidel Jumalatel või Olemustel või Stiihiatel on nimetused, neid teati ja neid Jõude kasutati. Aktiivselt. Kogu aeg.

Pöörduti Andide andmiseks, Jumalate mälestamiseks ja pöörduti kindlatel kuupäevadel kindla Jumala poole. Sellel päeval, kui selle konkreetse Jumala energiad olid kõige võimsamad.
Kui vihma ei saja - pole ka mõtet pange räästa alla sättida...
Pöörduti kindlate Palvetega ehk Loitsudega, mis mõjutasid ümbritsevat, mis muutsid seda ja mida sooviti muuta.
https://www.dropbox.com/s/pmjffxbplp92uw...eKGHIX3pz4
Vasta
KEELE ARENG

Iga keel areneb seljuhul, kui tema kujundlikkus suureneb.
Iga rahva keel on selle rahva arengu näitaja.
Tähestikuga keeltes on Kujund enamasti juba kadunud.
Tegu on "surnud" keelega. Selline keel on inglise keel, kuid ka eesti keel valdavalt on "surnud".
Surnud keeles pole võimalik anda edasi Teadmisi.
Seega - kui sa ei valda Elusat Keelt PUUDUB sul ligipääs Teadmisele, sest Teadmised on kõik Elusad.
Surnud tarkust aetakse segamini Teadmistega ja sellepärast, et täna ei puutu oma elu jooksul inimene kokku Teadmistega ja ta ei tunneks ka ära Teadmist, sest tal puudub Kujundi tajumise võime. Peamine selle Ande hävitaja on digi-tehnoloogia oma virtuaalse põrgu-Reaalsusega.
Lähim Elus Keel on vene keel, mis põlvneb slaavi keelest, mis on olnud algselt Elus Keel koos Elusa Teadmisega.
Elusasse Keelde on juba Teadmised sisse kodeeritud ja Inimese kasvatus peab võimaldama tal neid Koode ja Võtmeid mõista.
Keelde on pakitud enamik sellest, mida sa enda ümber näed.
Kui tahad veel sügavamale peensustesse minna, siis võta järgmine keele-kiht lahti ja kui veel, siis järgmine, mis on juba Ruun.
Ruun on lihtsustatud Kujund ehk Elus "ajalis-ruumiline mudel".
Edasi uurid juba ise.
Näitena toon ära meie Esivanemate tähe "i" mida oli varasemal ajal 7 erinevat varianti koos sellest tulenevate erinevate mõistetega.
Siit leiad ka koha, kust saad ise juba edasi uurima hakata.
Head avastamist Sulle kui oled Inimene.
Loo Valgust Ole Valgus Jaga Valgust
Allikas:
https://derzhavarus.ru/7-bukvic-i-mir.html
Vasta
SURITSA -
ON EBATAVALINE JOOK, MIDA VALMISTASID MEIE ESIVANEMAD!

Kõige tervislikum toit on selle piirkonna loomulik toit, kus inimene elab. Sama võib öelda ka jookide kohta.
Aiaürdid, metsalilled, lõhnavad lilled – kõik sobib meie vanaisade iidse joogi Suritsa valmistamiseks.
Kõige üllatavam on muidugi maitse. Ja maitseid võib olla lõpmatu arv. See on koht, kus perenaise loominguline fantaasia saab lennata.
Kui panna metsmaasika lehed ja piparmünt kokku - saad ühe maitse ja kui paned vaarikad, estragoni, õunad - teise. Aga kui raudrohi, sõstar vms, - kolmas maitse.
Võid panna kõik ürdid korraga kolmeliitrisesse purki, täites nendega purgi umbes kolmandikuni või iga ürdi eraldi. Seejärel täidad purgi allikaveega, kui seda on, pluss 150 g mett. Katad marliga ja hoiad kolm päeva ereda päikese käes. Tunneta erinevust siin: mitte pimedas soojas kohas, vaid päikese käes. Selleks, et Päike jääks selle joogi sisse.
Kui päevad on kuumad, eemaldame ürdid kahe päeva pärast. Vastasel juhul võib selle veidi kauemaks jätta seisma.
Talvel teeme Suritsat kuivatatud maitsetaimedel. Ja see lihtsalt seisab laual, köögis - laaagerdab.
Seejärel eemaldame ürdid ja valame sisu pudelitesse.
Suritsa on valmis!
Head tervist!
Vasta
"Sina ei pea mitte teiste usku pilama".
Valge Rahvas on salliv ja nii on kirjas ka Valgete Jumalate Käskudes. Las teised usuvad sodi - see hukutab nad. Mis see sind puudutab mida keegi usub. Kui sa ei jõua oma Esivenemate Teadmiste ja vanausuga tegeleda, ei jõua sa ka teiste uskudega tegeleda.
Tegele Veeda Teadmistega ja asjad hakkavad muutuma. Alusta Riitustel käimisega maailma muutmist. Tegele nendega kes on sinu seisusele kohased - kui oled Jumalate laps siis suhtlegi Jumalatega, mitte idiootidega. Kes tahab - las süstib, kes tahab - las lämmatab ennast maskiga, kes tahab - las mürgitab ennast kätepuhastiga, teleriga, meediaga.
Kõigega ei pea siin tegelema ja ei saa ka.
Tee head, õpi Teadmisi ja tegele olulisega.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  TV:Maailma saladused Anna Chapmaniga Vesilik 60 35,556 30-12-2014, 16:36
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat