Teema hinnang:
  • 3Hääli - 2.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nanohap - kas imeravim?
#1
[Pilt: logoywo.png]
http://nanohap.eu/
Väidetavalt siis aitab eelkõige enimlevinud luustiku- ja liigesehaiguste puhul.
Ida-Tallinna keskhaigla ortopeedia osakonna juhataja Andres Kööp ütleb, et kahtlemata, on tegemist huvitava ainega. Neil puuduvad selle aine suhtes tõenduspõhised meditsiiniuuringud, mis tõestaksid selle aine efektiivsust. Antud preparaat on kehaomane, ta ei ole mürk, mille tõttu ta ei tohiks olla inimesele kahjulik ja kui mõned inimesed tunnevad, et sellest abi on, miks mitte seda kasutada.

Aine koostis hüdroksüapatiit(HAp) - Ca10(PO4)6(OH)2 (üldisemalt kaltsiumfosfaat). - ametlikult ei ole tegemist ravimi või toidulisandiga.
Seda ainet leidub meil luudes, hammastes ja küüntes - kokku ~1.5-2kg.

Müstika peitub selles, et osakesed on tehtud nii väikeseks (suurust mõõdetakse nanomeetrilisel skaalal), et organism suudaks seda ainet omistada.

Puusavaludes vaevelnud mees jõudis liigeseravimi tootmiseni
http://www.parnupostimees.ee/?id=359582

Üks minu tuttav tellis juba nanohap.eu lehelt omale kapslid ning kui on mingid tulemused (pos.neg.neut), siis kirjutan siia tagasiside.
Tema on väga hea juhtum, sest puusaga on asi hull ja ta oli juba haiglas puusaopile minemas kui arst ütles, et jalgade tursed, tromboos ja üldine tervislik seisukord ei lubanud operatsiooniga riskida. Nüüd ravib ennast ja hea võimalus ka antud preparaati katsetada.
Paistab, et nõudlus on suur, sest J.Saar kirjutab oma lehel:"Tänan teid huvi eest, aga kahjuks polnud ma valmis nii suure hulga inimeste aitamiseks... Lihtsalt materjal on juba otsas.
Tellitud komponendid jõuavad tõenäoliselt kohale nädala lõpus, siis jätkan koheselt seniks juba makstud tellimuste täitmist.
"
Vasta
#2
Jah, anna tõesti teada, sest kui sellest miskitki tolku on, siis kuluks see mu isale ka marjaks ära!



Ma ei muutnud midagi, unustasin enne panna linnukese "telli e-postile teavitus uute vastuste kohta" ette ja ei leidnud, kuidas teemat teistmoodi tellida Hrmm
Vasta
#3
olen asja uurinud-nanohap on lihtsas keeles korallidest valmistatud calcium ja kahjuks meie vabariigi apteekides ei ole saada.Ostsin ise selle ebayst ja toimib !!
Vasta
#4
(18-01-2011, 17:26 )marusja Kirjutas: olen asja uurinud-nanohap on lihtsas keeles korallidest valmistatud calcium ja kahjuks meie vabariigi apteekides ei ole saada.Ostsin ise selle ebayst ja toimib !!

Kui kaua oled tarbinud?
Millest järeldad, et toimib? Ehk siis milline oli olukord enne kui tarbima hakkasid ja milline on olukord praegu?
Vasta
#5
Pätsu ja Vene ajal soovitati sellistel puhkudel süüa pulbriks hõõrutud kanamunakoori ja lubjakivi. Organism omastab vajaliku kaltsiumikoguse ning ülejääk tuleb loomulikul teel välja.
Vasta
#6
Aga mis siis saab kui "imeravimeid" enam mingil inimlikul põhjusel ei saa toota?
Kas äkki oleks mõistlikum ravimi tootmisele kuluv raha kulutada uurimiseks - miks inimestel üldse on need haigused? Aaa õige jah see varjant ei sobi meie "roosilisse" ühiskonda.
Vasta
#7
(20-01-2011, 20:05 )lihtsalt Kirjutas: Aga mis siis saab kui "imeravimeid" enam mingil inimlikul põhjusel ei saa toota?
Kas äkki oleks mõistlikum ravimi tootmisele kuluv raha kulutada uurimiseks - miks inimestel üldse on need haigused? Aaa õige jah see varjant ei sobi meie "roosilisse" ühiskonda.

Näiteks minu isa puhul on teada miks tal liigestega on nii nagu on - tippsport. Mis siis edasi, keelame tippspordi ära? Ma saan aru, et ennetamine on tervitatavam kui ravimine ja olen ka ise seda meelt (ravimifirmad küll ei ole...), aga see ei tähenda, et ravimise arvelt saaks sügavalt süvenemata ressursse ära võtta.
Vasta
#8
(17-01-2011, 18:45 )levis Kirjutas: ..................................
Üks minu tuttav tellis juba nanohap.eu lehelt omale kapslid ning kui on mingid tulemused (pos.neg.neut), siis kirjutan siia tagasiside.
Tema on väga hea juhtum, sest puusaga on asi hull ja ta oli juba haiglas puusaopile minemas kui arst ütles, et jalgade tursed, tromboos ja üldine tervislik seisukord ei lubanud operatsiooniga riskida. Nüüd ravib ennast ja hea võimalus ka antud preparaati katsetada.
.......
Näib, et tegemist ongi imeravimiga...

21.01.2011 algas Nanohapi manustamine, millest on möödas 4 kuud ja aeg anda pisike ülevaade.
Kõrvaltvaatajana on seis kardinaalselt muutunud. Varem oli pidevalt, et hirmust valu ees ei julgenud ta tihti toolilt tõusta ja tõustes oli valu kohati nii suur, et pidi karjatama. Jalga maast eriti kõrgele kergitada ei saanud, autosse istumine oli väga raske ja valulik.
Nüüd võib ta istuda-tõusta üsna vabalt ja vaatamata sellele, et jalgade tursed on kohati isegi hullemad, siis jalga saab tõsta tunduvalt kõrgemale ja ilma valuta, autosse istumine ja autost väljumine pole enam probleem.
Ise ta väidab, et kuigi tema üldine seisund on väga komplitseeritud, siis puusaliigesega seotud probleemid on täiesti kindlalt suures osas taandunud. Kahjuks uut röntgenipilti puusast ei ole saanud teha, ehk õnnestub tulevikus.
Üldiselt siis näib, et Nanohap on teinud imet, mitte küll kohe silmatorkavalt esimeste nädalatega, aga esimeste kuudega juba kindlasti.
[Pilt: nanohap20suur1.jpg]

Järgnev tekst on tuttavalt, kes tarvitab Nanohapi:
"Kõik ravimid pole kõigile ja tervetele pole neid üldse vaja ! Pessimism pole kunagi kedagi aidanud ja ei saagi aitama . Mina tarvitan nanohappi siiani 4 kuud . Alustasin parema puusa tõttu peaaegu liikumisvõimetuna - iga vale samm kepi najal pani karjatama . Operatsioon oli ja on välistatud trombotsiitide tõttu . Nüüd kõnnin küll kepile kergelt toetudes , suured valud on möödas . Ilma nanohapita oleksin ratastoolis . See ravim on mu ainus alternatiiv ja tõepoolest toimiv . Ma ei propageeri kõigile ja karta on et kõigile ei jatkugi . Tahan ainult öelda, et nanohap toimib ravivalt !"
Vasta
#9
Inimene, kellest rääkisin, siis nüüd 4+ aastat hiljem tänavu suvel käis puusaopil ja operatsioon õnnestus, taastumine on olnud normaalne.
Puus oli ikka liiga puru omadega, et ilma operatsioonita see imeväel oleks paranenud.
Tagantjärele ei olegi nii lihtne hinnata, et kui palju Nanohap ikkagi tegelikult aitas. Mingi vahe näis, et ilmselgelt sümptomid paranesid, aga kokkuvõttes, siis katkist puusa Nanohap ikka ära ei lappinud Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas sain näidata, et energia jäävuse seadus ei kehti? doktorKes 57 15,715 21-05-2018, 09:44
Viimane postitus: lahendused
  Vaakum - kas tühjus või aine ja antiaine kombinatsioon? Pohlatohlakas 7 5,148 22-03-2012, 05:22
Viimane postitus: Lorenz
  Miracle Mineral Solution - kas imeravim? levis 8 9,457 18-01-2011, 20:29
Viimane postitus: val
  Kas kass on suurem või hiir väiksem? Hallucigenia 7 3,980 04-06-2008, 09:33
Viimane postitus: Narsiaanlane
  Kas Sa oled skisotüüp? Hallucigenia 11 4,799 23-10-2006, 18:03
Viimane postitus: maktub

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat