Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film: Battle: Los Angeles (2011)
#26
Vabandage mind vàga , aga see et meil siin toimub filmi kohta eri arvamusi pole veel kõik ! Ma hakkasin ainult huvi pàrast Googledama , et mida siis inimesed ùldse sellest filmist arvavad ja ùllatus ùllatus , eri arvamusi on vàga palju ja hindeid on kriitikute poolt antud kah vàga suure erinevusega .
Paljud kriitikud seletavad paremini filmi puudu jààke ja mõtetust , kui mina . See ongi nende probleem , kuidas mingist filmist kirjutada ja avaldada oma arvamust nàhtu ùle . Mul sellist nàgemust pole , mina lihtsalt ùtlen lùhidalt vàlja , et see film mulle ei meeldinud , kuigi selle zaanri filmid mulle meeldivad !
Kõige paremini kirjeldab seda filmi Glenn Kenny, Special to MSN Movies , kus ta ùtleb nii ,
http://tinyurl.com/3lrxsg3

Lõpetuseks veel filmi kohta kùsimus , et mis seal nii head siis oli , et teile meeldis ? Kas see , et Mikid suudsid jàrjekordselt võitta sõja tulnukatega ja pààstsid inimkonna ? Ime , et selles filmis polnud veel peale igat stseeni reklaam ,
" Join the Navy " !
Vasta
#27
Tsitaat:et olelusvõitlus ei toimu ammu enam kaigastega/hammastega vaid pimedates tagatubades kus relvaks
mõistus ja salakavalus ning ärategemine.
Olelusvõitlus toimub igal tasemel. Vastavalt olukorrale. Olelusvõitlust võib pidada prügikastist hamburgeri jäänus otsides ja naaber asotsiaalile odekolonnipudeliga virutades. Selle asemel 46. astme massoonidele mõteldes võiks nälga surra.

Filmidega on paljuski nagu muusikaga, maitse asi. Sõnum ei pea olema oluline, on igasugu muid assotsatsioone ja elemente mida nautida. Laul võib olla tapmisest ja vägistamisest, aga tümps on taustal lõõgastav.
Ja kui ütleks, et kes räpi kuulajad ongi peerukotid, siis see võiks mu arvamust rõhutada, aga samas tõmbaks ühekülgne lahterdamine mu sõnumile vee peale.
Vasta
#28
Ise näiteks ootan mõnele vanale filmile järge. Kahjuks ei tule kohe filmi nimi meelde aga igal juhu oli seal filmis anktartikas tulnukate laev jääs kinni ning teadlased tegid selle lahti, mille tulemusena pooled avajatest kohe ära surid ning suure kaose ärahoidmise nimel visati sinna tuumapomm. Aga mingi seltskond sai just õigel hetle tulnukatega kaasa. Selles filmis mängiti inimese loomus välja kui üks "tohman" tulnuka tappis. Nüüd võiks sellele filmile järg tulla, kus siis need neli inimest Maale tagasi tuleksid... Oleks lahe! Midagi sellist mõttega ja sõnumiga võiks film olla, mitte ainult sõjaväelastele "kõvatamiseks".
Imelik, kuigi meil ja rezisööridel oleks vajadusel lõputu hulk materjali millest üks tosin korralikku ulmekat kokku vändata, ei tee neist seda eriti, peale juudi rahvusest Spielbergi, keegi. Nautisin tõsiselt Star Treki. Kahju, et neil ideed otsa said.
Vasta
#29
(05-04-2011, 17:55 )Vaba mees Kirjutas: Kahjuks ei tule kohe filmi nimi meelde aga igal juhu oli seal filmis anktartikas tulnukate laev jääs kinni ning teadlased tegid selle lahti, mille tulemusena pooled avajatest kohe ära surid ning suure kaose ärahoidmise nimel visati sinna tuumapomm. Aga mingi seltskond sai just õigel hetle tulnukatega kaasa. Selles filmis mängiti inimese loomus välja kui üks "tohman" tulnuka tappis. Nüüd võiks sellele filmile järg tulla, kus siis need neli inimest Maale tagasi tuleksid... Oleks lahe! Midagi sellist mõttega ja sõnumiga võiks film olla, mitte ainult sõjaväelastele "kõvatamiseks".

Ära kutsu mees kurja karja, pole sugugi kindel,
et kui filmile tuleb "järg", siis me kõik seal osalema..
oleme sunnitudPh34r2

Vasta
#30
(05-04-2011, 17:55 )Vaba mees Kirjutas: Ise näiteks ootan mõnele vanale filmile järge. Kahjuks ei tule kohe filmi nimi meelde aga igal juhu oli seal filmis anktartikas tulnukate laev jääs kinni ning teadlased tegid selle lahti, mille tulemusena pooled avajatest kohe ära surid ning suure kaose ärahoidmise nimel visati sinna tuumapomm. Aga mingi seltskond sai just õigel hetle tulnukatega kaasa. Selles filmis mängiti inimese loomus välja kui üks "tohman" tulnuka tappis. Nüüd võiks sellele filmile järg tulla, kus siis need neli inimest Maale tagasi tuleksid... Oleks lahe! Midagi sellist mõttega ja sõnumiga võiks film olla, mitte ainult sõjaväelastele "kõvatamiseks".
Imelik, kuigi meil ja rezisööridel oleks vajadusel lõputu hulk materjali millest üks tosin korralikku ulmekat kokku vändata, ei tee neist seda eriti, peale juudi rahvusest Spielbergi, keegi. Nautisin tõsiselt Star Treki. Kahju, et neil ideed otsa said.
See oli hea film küll jah... http://www.imdb.com/title/tt0327409/
Ma ei väidagi, et neid võrrelda saaks, nad täitsa erinevast klassist ju.
Vasta
#31
Ehtne lahing LA kohal aastal 1942: THE BATTLE OF LOS ANGELES; Photo analysis by Dr. Bruce Maccabee, Phd. | UFO Digest.
Vasta
#32
(05-04-2011, 17:55 )Vaba mees Kirjutas: Ise näiteks ootan mõnele vanale filmile järge. Kahjuks ei tule kohe filmi nimi meelde

Seda filmi näeb siit: http://www.megavideo.com/?v=UWPYJ0N1
Vasta
#33
Krt , vaatasin Battle of Los Angeles Battle : Los Angeles pähe... kõik ütlesid et hea film kes kinos käinud mõtlesin et wtfLaugh
Vasta
#34
Treilerid on alati paremad, kui film ise! See kehtib enamuste filmide kohta.
Vasta
#35
Näpistasin täna öösel oma uneajast see 2 tundi
ja vaatasin ka filmi ära...

Kui nüüd sõnu valida, et võimalikult viisakaks jääda,
siis.. see film oli äärmiselt sitt.
Vasta
#36
Kindel, et sa ikka õiget filmi vaatasid? Filmi pikkus on 1h45m
Vasta
#37
(09-04-2011, 14:43 )Celtic Kirjutas: Kindel, et sa ikka õiget filmi vaatasid? Filmi pikkus on 1h45m

Kahjuks või õnneks jah.
Kuigi mul näitab filmi pikkuseks 1h:51m?

Vasta
#38
1:45 või 1:51 annab laias laastus "2 unest näpistatud (ja raisatud) tundi"...
Mul on kodus mõned hobusesaba jõhvid kui juuste poolitamisest aega üle jääb wink
Vasta
#39
Äkki sitamehed räägiks siis lähemalt kah, mis see niiväga sitt oli? Muidu on niisama sitaga loopimine. Ja paluks põhjendatud väiteid...
Vasta
#40
No ütle mulle mis seal head oli?
Ei olnud seal põnevust, ei olnud seal head näitlejatööd,
mitte midagi ju polnud. Täiesti tühi film.
Filmi algusest peale hakkasin ootama ja jäingi ootama..
Aga see on minu isiklik arvamus ja kui kellegile meeldis,
siis on ju tore.
Kellele ema, kellele tütar..
Vasta
#41
Seega kaks tuni oli ekraan must ja siis jooksid tiitrid?
Vasta
#42
Ära taha olla see, kes sa ei ole, vaid ole see, kes olema pead ning avastad peagi, et olid see, kes olla tahtsid...
Vasta
#43
(09-04-2011, 19:22 )Celtic Kirjutas: Äkki sitamehed räägiks siis lähemalt kah, mis see niiväga sitt oli? Muidu on niisama sitaga loopimine. Ja paluks põhjendatud väiteid...

Äkki pasapeeter... - aga olgu - Celtic - saime aru, et sulle meeldib selline toodang ja oled kaelani leilis.
Teistele EI meeldi ja see ei anna sulle ei õigust ega alust ropendada - panin sõna sisse lihtsalt näitamaks, et
ka teised inimesed oskavad AGA EI PEA VAJALIKUKS ennast nendega väljendada.
Sina kui admin-mode ja kes iganes võiskid vähemalt nii palju viisakust välja näidata - kas on raske või võimatu?

PS. Hetkel ühtin täielikult Päikeseinseneri iseloomustusega filmi kohta, et asi selgem oleks.
Vasta
#44
Tuletan meelde, et Celticule meeldis ka selline vapustav meistriteos nagu "2012" :p. Igati loogiline olevat olnud...
Vasta
#45
(09-04-2011, 20:32 )excubitoris Kirjutas:
(09-04-2011, 19:22 )Celtic Kirjutas: Äkki sitamehed räägiks siis lähemalt kah, mis see niiväga sitt oli? Muidu on niisama sitaga loopimine. Ja paluks põhjendatud väiteid...

Äkki pasapeeter... - aga olgu - Celtic - saime aru, et sulle meeldib selline toodang ja oled kaelani leilis.
Teistele EI meeldi ja see ei anna sulle ei õigust ega alust ropendada - panin sõna sisse lihtsalt näitamaks, et
ka teised inimesed oskavad AGA EI PEA VAJALIKUKS ennast nendega väljendada.
Sina kui admin-mode ja kes iganes võiskid vähemalt nii palju viisakust välja näidata - kas on raske või võimatu?

PS. Hetkel ühtin täielikult Päikeseinseneri iseloomustusega filmi kohta, et asi selgem oleks.
Kui sa veidi tähelepanelikumalt loeks või vahel silmi peseks, siis näeksid, et kirjutasin vastuseks sellele, kui öeldi, et oli sitt. Mina pole öelnud pask, seega ei saa sa samadel alustel mind ka pasapeetriks kutsuda. Saad aru erinevusest? Seega antud hetkel hoopis sina solvad mind, mitte mina teisi.

Mis sa ise arvad, kuivõrd mõtekas on teema, kus kõik lihtsalt kirjutavad: "Jama" "Mõttetu" "Sitt film" jne jne ilma mitte midagi muud juurde lisamata. Täiesti mõttetu teema ju, peaks kuuluma kustutamisele.

Ma saan aru, et kui inimesel on tekkinud juba niivõrd äärmuslik nägemus asjast, et täiesti maha tehakse, siis peaks selle nägemuse taga olema ka mingi seletus. On seda seletust siis tõesti nii raske kirjutada või tahategi, et kõik teemad oleks mingid personaalse eelistuse hüüatused "BS" "jamaa..." jne?

Ma ei väidagi, et film oleks mingi kinokunsti šedööver olnud, ent kohe kindlasti ei olnud see nii jama kui siin üritatakse selgeks teha. Mõni vingub selle üle, et tulnukad olid lollid, mõni sele üle, et oli lihtlabane sõjafilm... filmi nimi on "World Invasion: BATTLE Los Angeles" ffs!
(09-04-2011, 21:16 )Tom Kirjutas: Tuletan meelde, et Celticule meeldis ka selline vapustav meistriteos nagu "2012" :p. Igati loogiline olevat olnud...
Otsisin, kus ma sellist asja väitnud olen, ei leidnud. Ehk viitaksid?
Vasta
#46
No kurat, ei leiagi. Siis vist nägin unes seda. Tundus nii reaalne..... Vabandust.
Vasta
#47
Miks me ùldse peame sinu ees vabandama filmi SITASUSES Celtic ? Pask on pask ( vabandan , et ropendan ) , aga see film tundus , et meeldis ainult Celticule , kes pole isegi seletanud , mida talle see filmi nii vàga uut ja huvitavat pakkus !
Mina juba ùtlesin siin , mis ma filmi kohta ùtlesin ja sina Celtic rààgid , et pole mitte keegi midagi filmi kohta sõnanud oma arvamusest ?
Loe ikka peale oma enda komme ka teiste komme vahest !!!!!

Ps. Rààgin ja vaidlen ilma isiklike solvanguteta vaid filmi kritiseerides !
Vasta
#48
Üha enam ja enam hakkab mulle tunduma, et eestlaste närvikava on ikka totaalselt pees. Igast teisest lausest loen välja hingepõhjani solvumisi.

Ma olen juba rääkinud sellest filist päris pikalt ja ka põhjendanud oma sõnu, hetkel tundub, et sa Foorumlane ei saanud vist päris täpselt ikkagi aru teema sisust ja kukud lihtsalt isiklikul tasandil sõimama.

Ah, et miks peaks keegi üldse midagi põhjendama? No ma ei tea, mis on siis üldse foorumi mõte? Äkki teeks lihtsalt ainult küsitlusi igale poole ja keelaks foorumisse kirjutamise? Siis kõigil hea meel filmidele negatiivseid jagada tundmata mingisugustki kohustust oma hinnangut põhjendada.

Kui te endiselt poindile pihta ei saa, siis ma loobun, pole mõtet peaga vastu seina joosta...
Vasta
#49

[/quote]

Ära kutsu mees kurja karja, pole sugugi kindel,
et kui filmile tuleb "järg", siis me kõik seal osalema..
oleme sunnitudPh34r2





Aga kui keegi viitsib, võiks ju arutada millega need tagasi tulijad inimkonda üllatada võiks ja mismoodi üritatakse selgitada, et kas ikka on kuskil parem eksisteerimise variant kui see meie oma siin. Planeeti ja oma enese elukeskonda risustades,nii et isegi vett pole varsti enam mida juua ei näe eriti pikka tulevikku. Milline võiks olla ühiskonna mudel. Teaduspõhine ? Rahal põhinev nagu praegu? Kas peab alati keegi "valitsema"? Tulevik näib üsna tume ressursside koha pealt. Ja olen üsna kindel , et u 50 aasta pärast hakkab tõsisem olelusvõitlus. Ise arvan, et kui ehitatakse valmis robot mis teeb ära inimese töö- siis hakkab "bioloogiliste töömesilaste" hävimine. Järele ei jää rohkem kui 20% inimkonnast. Hetkel on rikkus jagunend nii 10% inimeste käes on 90% kogu rikkussest. Umbes 10% kohandub olukorraga kus robotid teevad töö ära ja ostavad ka endale robotid kes nende töö ära teevad ja võtavad selle eest raha. J ülejäänud tõrjutakse tööturult lihtsalt välja ja tekib olukord kus raha enam söögiks ei ole. Maad saaks harida aga maksud on kallid ja ei jõuaks inimene köögivilja ja liha müües isegi maa maksu tasutud kuna robotid teevad seda tööd palju odavamalt. Kuid filmist millest siin juttu on, tunduvad olendid esialgu robotite moodi. Ja üleüldse milleks peaks tulnuka liik ni palju vaeva nägema maa vallutamiseks. Tulistamine ei ole ju ainuke viis inimest tappa. Kasvõi viirus teeks selle töö ära palju lihtsamini. Tuleks viirus vihmana maha ja ongi kõik. Isegi meil maal on räägitud juba geneetilistest viirustest mis on suunatud just rassi, vanuse või isegi silmavärvi järgi ründavaks. Milleks nendel tulnukatel kõik ära lõhkuda ning pärast siia prügimäele kolida! See ei oleks mõistlik.
Vasta
#50
Kasuta otsingut ja leiad siit teemasid küll ja küll,
kus seda kõike on uuritud ja puuritud.
See ei tähenda muidugi, et kõik selge oleks.
Lihtsalt vihjan, et see on vale teema..
Leia õige teema ja anna tuldwink
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Parim/lemmik film Indr3k 454 214,544 01-04-2024, 03:54
Viimane postitus: Lokster
  Film: Katõn excubitoris 21 11,061 15-04-2022, 18:01
Viimane postitus: vasamasa
  Film: Matrix henzukaz 54 33,515 26-12-2021, 23:37
Viimane postitus: Lynx Titan
  film (needus, neetud)/the conjuring Kahvanägu 6 2,767 25-12-2020, 23:41
Viimane postitus: Kahvanägu
  Film: lühifilmid zen faran 18 12,757 09-09-2020, 11:51
Viimane postitus: Vesilik
  Film: "Saladus: julge unistada", romantiline draama. Teloslane 0 1,694 07-09-2020, 12:10
Viimane postitus: Teloslane
  FILM: The Bad Batch. Lisaks Fairchild FH-227D Andides Tyto Alba 16 7,716 27-06-2020, 11:58
Viimane postitus: Tyto Alba
  Film maa all elavaist super-ussidest? hulkuv hing 8 4,829 04-03-2020, 10:34
Viimane postitus: xawa
  FILM: The Wandering Earth (2019) Tyto Alba 0 2,805 03-03-2019, 19:34
Viimane postitus: Tyto Alba
  Film: The Man from Earth GertEST 8 8,222 11-02-2018, 17:29
Viimane postitus: pikksukk

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat