Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ennustused aastaks 2011
Autor Sõnum
Jõhvikas
Veteran

Postitusi: 2,532
Liitunud: Apr 2009
25-12-2010 18:44
Postitus: #1
Ennustused aastaks 2011
Otsa teeb lahti Igor Mang.

3. veebruaril 2011 kell 04.31 algav kassiaasta on suurtest segadustest hoolimata vigade parandamise aeg. Päevakorrale tõuseb puhta vee saatus. Tähtsaks muutuvad lähedased suhted ja armuelu ning hoogustuvad noorteliikumised.Ühe suure kaslase valitsemis­aasta hakkab lõpule jõudma – tiigri asemel on troonile astumas valge metallkass. Võimuvahetus toimub neljapäeval, 3. veebruaril 2011 kell 04.31.

Aastataguses ennustuses lubasin, et tiigriaastal tuleb lausa ehmatavaid ja hirmuäratavaid sündmusi.

Tõesti – neid jagus kogu aasta peale: jaanuaris hävitav maavärin Haitil, veebruaris Tšiilis, aprillis vulkaanipurse Islandil, maavärin Hiinas, Poola presidendi hukkumine kummalises lennuõnnetuses Smolenski lähedal ja kohutav naftareostus Mehhiko lahes.

Aasta teisel poolel lisandusid veeuputus Pakistanis, ülemäärane kuumalaine kogu Euroopas (kaasa arvatud Eesti) ning tormid ja tulekahjud Venemaal, maavärin ja tsunami ning vulkaanipurse Indoneesias.

Kassisammud ja jänesehaagid

Mida on siis oodata kassiaastal? Kassiaasta (ka jänese- või küülikuaasta) kujutab endast õhtust aega, kus teetassi taga võetakse kokku päeva jooksul tehtu. Meenutagem, et Pühvel tähistab hommikust, Tiiger pärastlõunast, Kass õhtust aega.

Seega vaatavad inimesed 2011. aastal tagasi ja püüavad tehtule hinnangut anda. Võib-olla avastatakse teelaua taga arutades, et midagi unustati sootuks tegemata või tehti valesti, ning joostakse siis uuesti tööle, et asja parandada.

Nii võib tuleval aastal tunduda näiteks, et – vaat kus lugu! – valisime oma parteile sobimatu esimehe. Püüame nüüd kiiresti viga parandada ja õige valida.

Pole välistatud väiksem revolutsioongi – kiire ümberkorraldus struktuurides, olgu need ettevõttes, ministeeriumis või terves riigisüsteemis. Kas säärane radikaalne ettevõtmine end ka ära tasub, on raske öelda. Kusagil ehk tasubki, kuid teisal tekitab segadust juurde.

Niisiis on 2011. aastal ooda­ta jänesele omaseid haake ja ringiratast jooksmist või kassile iseloomulikku peitumist ning äkilist väljasööstu. Järsku on saabunud suur vaikus: ajalehed ei kirjuta, raadio ei räägi, TV ei näita, kuid ometi on tunda suurt pinget.

Tasub kellelgi poetada õige sõna, kui valla pääseb torm. Ja kõik löövad käsi kokku ning hüüatavad: “Vaat mis välja tuli!” On näha palju nii siia-sinna sõelumist tegudes kui ka seinast seina nägemusi maailmavaates.

Sedasorti avastus teelaua taga võib haarata tervet tsivilisatsiooni: “Tont võtaks, see kapitalism ei kõlba enam kuhugi!”

Tõde varjatakse

Kass on Tiigrist rahumeelsem. Kassiaastal vajatakse rahu juba selle pärast, et oleks aega lakkuda tiigriaastal saadud haavu.

On tunda rohkem soovi kodumugavuse ja soojade peresuhete järele. Enam vajatakse just isiklikku õnne, mistõttu hoogustuvad armuelu ja lähedased suhted. Senisest enam pööratakse tähelepanu omaenda asjadele ja vähem arvestatakse avaliku arvamusega.

Kass käib teatavasti omapead – magab päeval ning jahib öösel. Nii on see ka tema valitsemisaastal – öösel avaldub elu aktiivsem pool ja päeval pigem tukutakse. Üldse on palju salapära ja varjatust ning vähem konkreetsust.

Avalikkusele pakutav info on ebamäärane ja enamasti poolik ning tõe teadasaamiseks tuleb kasutada kõrvalkanaleid. Niisamuti ei jõuta tulemusteni asju otse ajades, vaid tundmatuid kõrvalteid pidi.

Kõigele sellele viitab salapärase Neptuuni tugevam positsioon uuel aastal.

Pimedusega löödud demokraatia

Taevas on Isa ja Maa on Ema. Praegune tehnokraatlik tsivilisatsioon ei austa üht ega teist. Inimesed on topitud elama kunstlikku elutusse raudbetoonist ja plastist maailma, kus toit on kemiseeritud, vesi reostatud ja õhk saastatud. Tagatipuks ülistatakse seda kui heaoluühiskonda.

Selline vaimupimedus kohutab. Targad inimesed on ammu öelnud, et demokraatia esindab pimeduse ajastut, olles materialistide asendusreligioon.

Demokraatia tuli ajalooareenile pühakodade rüvetamisega. Nimetagem vaid komöödiate lavastamist kirikutes Prantsuse revolutsiooni ajal või nende massilist barbaarset lõhkumist Venemaal.

Eeskujud ja autoriteedid määravad ära selle, kes oled sina.

Kuidas tahaks siis ükski korralik inimene olla ühes rivis selliste tegelastega nagu Robespierre, Danton, Lenin, Stalin, Mao, kes kõik olid ju suured demokraadid ja lubasid rahvale selles vaimus õnne tuua.

Mina tahaksin ühes rivis olla Augustinuse, Albert Magnuse, Aquino Thomase, Assisi Franciscuse, Emanuel Swedenborgi ja Carl Gustaf Emil Mannerheimiga. Nemad ei olnud demokraadid, vaid eetilised inimesed, kes kartsid ja armastasid Jumalat ning tema sõna.

Ateistlik maailm on inetu

Ilma kirikuta on maapealne elu põrgu. Sellise reaalse kogemuse said inimesed endises Nõukogude Liidus, kus evangeeliumi püüti asendada leige ilmaliku moraaliga; kus kehtis füüsilise rabamise eetika paradiisi ehitamiseks maa peale vahendeid valimata; kus vabrikutes ja tehastes peksti sepahaamriga välja igasugune hingelisus.

Selle vastandiks on talurahvas, kes elab puhtas looduses, küla keskel kirik. Selline pilt kujutab endast hingestatud maailma, kus õhk ja vesi on puhtad ning maa viljakas.

Kapitalism ja sotsialism – need mõlemad on modernismi tagajärjed justkui kaks venda, kes püüavad Jumala loodud hingestatud maailma asendada tehnokraatliku elutu maailmaga ning asendada evangeeliumi labase demokraatiaga ja aristokraatia hinge pööbli vaimuga.

Kõige selle tagajärjeks ongi apokalüpsis. Pärast kapitalismi pole elu maa peal enam võimalik. Kapitalism on kuritegelik süsteem, sest seda juhtivad valitsused on võimu usurpeerinud.

Legitiimne on ainult see võim, mida sanktsioneerib Jumal ja tema esindajad maa peal: prohvet, ülempreester ja kuningas. Nende olemasolu näitab, et tegu on pühadust hoidva sakraalse riigi kui jumalariigi analoogiga maa peal, mis on seega legitiimne ja väldib diktatuuride teket.

Sakraalses riigis luuakse selliseid šedöövreid nagu Pariisi Jumalaema kirik, Reimsi, Chartres’i, Kölni ja Viini katedraal, demokraatia ajal Mustamäe, Õismäe ja Lasnamäe tüüpi getosid.

Ateistlik maailm on inetu – see lähtub ainult rohujuure tasandist, kust alati võib esile kerkida mõni kodukootud diktaator. Religioosne maailm lähtub taevast, mis on ülev, avar ja suursugune.

Ajutine ja igavikuline tõde

Sakraalne riik võimaldab kõikidel inimestel pärast maist eksistentsi saada paradiisi – sest paradiis saabki kuuluda ainult taevasse ja mitte kunagi maa peale.

Paraku on demokraatlikus ühiskonnas tähelepanu foku­seeritud vaid füüsilises maailmas rabamisele: kapitalistlikus individuaalse mammona kogumise, sotsialistlikus võrdse majandusliku heaolu saavutamise nimel.

Ühiskonnaelu õige korraldus peab olema selline, mis võimaldaks kõikidel inimestel jõuda Jumala äratundmisele. Sellepärast ongi prohvet (nägija), ülem­prees­ter ja kuningas kõige tähtsamad ametid ühiskonnas, sest nende olemasolu viib paljud asjad ühiskonnaelus iseenesest korda.

Ideaalvariandis on seda kirjeldatud kuningas Arthuri loos, kus ümarlaua rüütlid kujutavad endast 12 tähtkuju, 12 arhetüüpi ja näitavad inimelu tsüklilisust.

Ideed tulevad kõrgelt taevast. Prohvetid, müstikud ja geeniused on need, kelle kaudu Jumal räägib ning nendelt saadud sõnumile ehitatakse kirik, kirikule omakorda riik.

Rohujuure tasandil on võimalik korraldada koristustalguid, kuid mitte tulemuslikke mõttetalguid. Ometi vajaks Eesti nii väga mõttetalguid, kuid kindlasti tuleks kaasa haarata ka professuur ja üliõpilased – siis võiks sellest midagi edasiviivat sündida.

Eesti ühiskonnas napib mõtete mitmekesisust. On olemas kaks tõde: üks ajutine ja hetkeline, mida esindavad demokraatia ja parlament, teine ideaalne ja igavikuline, mida esindab religioon ehk ülempreester ja
kuningas.

Esimese tõe aluseks on faktide loogika, teine lähtub kõrgemast reaalsusest ja eetikast. Esimese puhul sünnib mammonakummardamine, teise puhul saab kuju valguses elamine, kuna selles nähakse ideaali.

Olla vaimulik tähendab elada konflikti keskel, kus ühel pool on ajutised ja teisel pool igavikulised väärtused. Seetõttu kujutavadki kloostrid endast akent taevasse, sest seal pühendatakse end igavikulistele väärtustele ja nende kaudu tuleb seda valgust ka ilmalikele.

Igasuguse religiooni aluseks on müstika. Kuna viimase kahe sajandi jooksul on kehtestunud ateistlik maailmavaade, toimub enne nüüdse tehnilise tsivilisatsiooni kollapsit veel tagasivaade hälliaegadesse – antiik- ja keskaja Euroopasse, mis oli täis müstikat ja sakraalse kunsti ilu.

Ajalugu teevad geeniused

Teatavasti näeb ka inimene suremise eel oma elu nagu filmilindilt – surmahetkest tagasi sünnini, millega hing võtab läbielatu kokku. Kliinilises surmas viibinud inimestel on palju sellelaadseid kogemusi.

Samasuguse protsessi teeb läbi tsivilisatsioon. Siit on ka mõistetav praegusajal kasvanud esoteerikahuvi, mis võimaldab kokku puutuda elustavate juurtega ja igatseda taas puhta looduse järele.

Ajalugu ei tee rahvas, ehkki nii väidavad marksistid-leninlased ja usub tänapäevalgi enamik demokraate. Ajalugu teevad geeniused ja müstilised reformaatorid, kes on taeva saadikud ja kannavad endas uut paradigmat. Nemad viljastavad rohujuurel elava rahva taevast saadud sõnumiga ja panevad rahva kui naisprintsiibi esindaja käima peale.

Praeguseks kujunenud olukorda maailmas ei suuda lahendada ükski ateistlik partei, sest nende mõtlemises puudub taevane tasand ehk vertikaalne mõõde. Nad ei lähtu mitte Jumala tahtest, vaid oma piiratud inimlikest arusaamadest, millega on võimalik luua küll aktsiaseltse, kuid mitte riiki.

Inimühiskonda sunnitakse osalema igasugustes eksperimentides – vastavalt sellele, milline partei on parasjagu võimul.

Miks vaimulikes ordudes ja kogudustes sellist kõikumist ei toimu? Sest neid ühendav alus on vaimne õpetus, mis kannab endas igavikulisi väärtusi. Siin toimib püha traditsiooni järgimine sajandist sajandisse.

Tulekul suured muutused

Sarnaselt rämpstoiduga (nt Coca-Cola ja kartulikrõpsud) on olemas ka rämpsinfo – seda loevad paljud, risustades oma teadvust.

Tegelikult seisneb inimese elu eesmärk teadvuse avardumises kosmiliste mõõtmeteni, mõistmaks, et ta on osaline universumi ehitustöös. Inimesse endasse on kodeeritud kogu universumi informatsioon.

Ameerikas on 1970. aastatest tegutsenud Monroe’ instituut, kus uuritakse inimese teadvuse avardumise kogemusi.

Sadadel inimestel on olnud võimalus kogeda elu väljaspool füüsilist keha – peenematel, kõrgematel eluvormide tasanditel. Paljud neist kohtusid seal ammu lahkunud vanemate või sõpradega. Kõik sellise kogemusega isikud on seejärel oma eluväärtused radikaalselt ümber hinnanud.

Seal kõrgematel tasanditel on kirjas kõik inimese tehtu – nii hea kui ka halb. Elu on igavene ja selle aluseks on armastus, mitte vihkamine ja kadedus. Universum on täis elu, kus kõik on kõigega läbi põimunud. Siit saab ka mõistetavaks miks ülim käsk kõlab: “Armasta oma ligimest kui iseennast.”

Surm on kui üleminek ühest dimensioonist teise, sageduste vahetumine. Ilmselt antakse selliseid kogemusi inimestele edasi kõrgema maailma abiga, et kergendada suurte muutuste läbielamist 2011. ja eriti 2012 aastal, mis tunduvad tulevat üsna dramaatilised.

Need aastad nõuavad eluväärtuste ümberhindamist, mis tõstab kogu inimkonna teadvuse kõrgemale astmele.

Kõik see võib reaalseks osutuda lähiaastatel – sellele viitab ka Päikese kõrge aktiivsus, mis algab 2011 ja tipneb 2012. aastal. Tugevad päikesetormid võivad põhjustada tõsiseid rikkeid Maa elektroonika- ja elektrisüsteemides.

Selle olukorra positiivne pool on see, et ta paneb inimesi koondama oma jõupingutusi ja tunnetama end ühtse tervikuna.

Kõne all vesi

Planeedid, mis 2011. aastal tooni annavad, on Saturn (nagu eelmiselgi aastal) ja nüüd talle lisanduv Neptuun, mis aprillis liigub omaenda, Kalade märki, jäädes sinna augustini.

Kui Saturn viitab jätkuvale kokkuhoiule, koondamistele ja kontrollsüsteemide tugevdamisele ning looduses suurele külmale, siis Neptuun on tema vastand – kaos ja anarhia, mida tekitavad enneolematud looduskatastroofid: peamiselt üleujutused ja ülemäärane kuumus.

Neptuun kui merede ja ookeanide jumala Neptunuse võrdkuju näitab, et rohkem tulevad päevakorrale veeprobleemid. Meil on selleks Läänemere, joogivee ja reostatuse küsimused.

Kuna see planeet valitseb ka saarte üle, kujunevad saareriikide olud samuti raskemaks, avaldudes näiteks epideemiana levivate haiguste näol. Sama olukord võib märtsis-aprillis tabada ka Euroopa riike.

Veel valitseb Neptuun usuorganisatsioonide üle, mistõttu on alust arvata, et kevadel ja suvel on tulemas inimeste massiline usku pöördumine.

Religioon on Neptuuni positiivne pool. Positiivselt inspireeriv mõju on tal filmikunstnikele ja imearstidele. Neptuuni negatiivne pool soodustab kõiksugu kemikaalide, kaasa arvatud narkootiliste ainete ülemäärast kasutuselevõttu.

Noored aktiveeruvad

Tähelepanuäratav on 13. märtsil Uraani jõudmine Jäära märki, kuhu ta jääb aasta lõpuni ning veel järgnevaks kuueks aastaks. See on vägagi tähendusrikas ja viitab uute ideede tugevamale esiletulekule noorte inimeste seas, samuti üliõpilaste ja muude noorteliikumiste aktiveerumisele aasta teisel poolel.

Nii et 2011. aastal hakkavad koos toimima kolm n-ö üleloomuliku mõjuga planeeti – Pluuto, Neptuun ja Uraan. See annab aastale äratava iseloomu, aidates kaasa reaalsemale, objektiivsemale arusaamale maailmast ja inimese kohast selles.

Nende planeetide järgi otsustades aasta rahulik ei tule, olgugi et Kassi enda püüdlus on sellele suunatud. Selline vastuolu võib asjad ebamääraseks muuta, mistõttu alustatud ettevõtmised võivad soiku jääda – alustamist on palju, lõpuleviimist vähe.

Kõik justkui tahaksid rahu, kuid tegelikult selleni ei jõuta.

Veebruaris algab pikk segaduste aeg, oktoobris tõuseb elukallidus

JAANUAR

Aasta esimesel nädalal valitseb Neptuuni ja Veenuse kvadraadi tõttu kuni 7. jaanuarini segane olukord. See tähendab, et joodi ja lõbutseti ohjeldamatult ning lasti taevasse suurel määral ilutulestikku, mille varjus võib kusagil toimuda terroriakt. Jutuainet pakub ühiskonna moraalne olukord.

Olud paranevad ajavahemikul 8.–25. jaanuarini: rahvusvahelistes suhetes on tunda heatahtlikkust ja ka Eestis sondeerivad parteid pinda võimalikke liitlasi otsides.

26. jaanuarist 3. veebruarini halvenevad olud järsult, seda näitab Merkuuri kvadraat retrograadsele Saturnile. Tekib skandaal. Pole välistatud terrorism ega katastroofid ning rahvusvaheliste olude halvenemine sellel pinnal. Eestis on märgata, et parteidevaheline kemplemine võtab inetu iseloomu.

VEEBRUAR

Alates 3. veebruarist muutub energeetiline atmosfäär maailmas tervikuna ja olukord läheb vähemalt esialgu paremaks. Palju tuleb õnnitlusi uue looma-aasta alguse puhul. Kõik riigid näitavad üles heatahtlikkust.

19. veebruaril saabub uus segaduste aeg, mis on seotud kulissidetaguste intriigide ja mahhinatsioonidega ning kestab kuu lõpuni. Eestis on see aeg poliitiliselt kuum. Presidendi autoriteet tõuseb ja teda kuulatakse.

MÄRTS

Kuu tuleb segane ja rahutu, 13. märtsini väljendub see eelkõige sotsiaalses plaanis.

Inimesed ei jõua kuidagi omavahel rahu saavutada, endiselt on palju vaidlusi maailmavaatelistel teemadel. Sellele viitab Jupiteri ja Pluuto vaheline halb aspekt.

Valimispäev 6. märtsil paistab silma rahva suure aktiivsusega. Ometi on õhus kõvasti äikest ja see laheneb alles 14. märtsiks.

6.–13. märtsini on kuulda kõikvõimalikke seinast seina arvamusi.

14.–17. kuupäevani tulevad märtsi kõige paremad päevad. Siis võiks sündida uus koalitsioon, sest alates 18. märtsist kuni kuu lõpuni tuleb väga ebastabiilne aeg – täiesti võimalik, et aasta halvim.

Tekib teravaid sõnavahetusi ja lausa agressiivsust, vallandub streike ja rahvaliikumisi. Rahvas väljendab pahameelt riigis valitseva olukorra üle.

APRILL

Kuni 10. aprillini on tunda märtsi rahutuste järelkaja ja konfliktid on veel kerged tekkima. Alates 11. aprillist muutub olukord rahulikumaks. See on hea aeg tööks seadusloomega, et seadustada väljakuju­nenud olukorda.

Ometi on tunda kiirustamist, otsekui aimataks ette rahupäevade kiiret lõppu.

Nii see ongi: 18.–23. aprillini võib taas tulla ehmatavaid sündmusi. On rühmitusi, kes püüavad varasemaid kokkuleppeid ümber teha või täielikult tühistada. Võib kaasneda ka merega seotud katastroofe. 25.–30. aprillini on rahulik nädal.

MAI

Töörahva püha 1. mai ei kulge just rahumeelselt ja on üsnagi punastes toonides, ent muidu valitseb 19. maini rahulik ja ülesehitav õhkkond. Arutelu käib põhiliselt raha ja majandusküsimuste ümber. Selle kõrvalt jääb aega kevadrõõmudegi nautimiseks. Oleks kasulik võtta puhkust aiatöödeks, ent võib ka reisida.

20.–29. maini on näitajad reisimiseks halvad. See aeg viitab närvilistele oludele, segadustele reisidokumentidega ja avariiohule.

JUUNI

1.–2. juunil toimuva päikesevarjutusega (mis meil küll ei paista) kaasneb ebatavalisi sündmusi. Tekivad teravad diskussioonid parlamendis, rahva väljaastumised, kus nõutakse muudatuste tegemist seadustesse. Ka usu- ja loodusorganisatsioonid pöörduvad seadusandjate poole.

Juunis võib esineda tavatuid loodusilminguid, mis toovad kaasa tööstusavariisid ja tekitavad puhta joogivee nappust. Valitsusstruktuuride otsustusvõime on nõrk, pinnale kerkib poliitilisi skandaale.

Alates 17. juunist kuni kuu lõpuni on konstruktiivne ja rahulik periood. Rahvaasemikud soovivad enne puhkust probleemid kiiresti lahendada.

JUULI

Kuu esimene pool kuni 13. juulini on suhteliselt rahulik. Suurem osa inimesi veedab suvepuhkust. Tundub, et reisid piirduvad enamasti kas lähiriikidega või jäävad kodumaise taluturismi piiridesse. Valitsuse prioriteetküsimuseks on muutunud kõik põllumajandusega seonduv.

14. juulist kuu lõpuni tekib taas segaduste aeg, mis on seotud kulissidetaguste sepitsuste, tugevasti lokkava varimajanduse ning ootamatult tekkivate rahvusvaheliste sõjaliste konfliktidega. Võimalik on järjekordne kuumalaine. Sel ajal on jõustruktuuridel igatahes palju tööd.

AUGUST

Kuni 7. augustini on veel tunda juuli teise poole müristamiste järelmõju. Palju tuleb kuulujutte või ka teadlikku puru silma ajamist, millele viitab Merkuuri opositsioon Neptuuniga.

8.–21. augustini on kainem ja asjalikum periood, soodne puhkuseks ja reisimiseks. Inimeste tervis paraneb. See on sobiv aeg uute parteiliitude loomiseks. Eestis käivad ettevalmistused presidendivalimisteks. Hea, kui mainitud ajavahemikus jõutaks kokkulepeteni.

Kahjuks kestab alates 23. augustist kuu lõpuni aasta teise poole kõige segasem ja keerulisem aeg. Nii sisemaistes kui ka rahvusvahelistes suhetes tuleb palju erimeelsusi ja süüdistusi.

On õnnetusjuhtumeid nii maanteel kui õhus, tööstusavariisid ja kemikaalide põhjustatud keskkonnakahjustusi.

SEPTEMBER

20. septembrini on tunda augustitormide järelkaja, kuid samas ka püüdlust asju rahumeelselt lahendada. Palju on diskussioone uue olukorra ümber nii Eestis kui ka maailmas tervikuna. Rohkesti tuleb noorte väljaastumisi. Avalikkuse ette on astumas uued originaalsete mõtetega inimesed.

OKTOOBER

22. oktoobrini on hästi aktiivne aeg, mis kujuneb üsnagi konstruktiivseks. Valitsus tegeleb oma positsioonide kindlustamisega ja soovib seadustes teha muudatusi, mis aga nii rahva kui ka osade juristide poolt heakskiitu ei leia.

Rahvas nõuab, et valitsus tegeleks rohkem majandusega. Mingid muutused seadustes siiski aset leiavad.

Alates 23. oktoobrist kuni kuu lõpuni on olukord segane ja rahutu. Rahvahulkades põhjustab suurt pahameelt esmatarbekaupade tunduv kallinemine. Võimalikud on üllatused börsil ja rahamaailmas, kus rahakursid tugevalt kõiguvad.

NOVEMBER

Kuni 13. novembrini jätkub oktoobri lõpul alanud rahutu periood. Majanduslikud olud halvenevad, tuues kaasa varimajanduse ja kriminaalkuritegevuse kasvu.

On tunda moraalinõuete eiramist ja äärmusrühmituste aktiviseerumist. Võimalik on epideemiate levik. Paljud inimesed on stressis.

14. novembrist kuu lõpuni on seis parem ja eluolu stabiliseerub. Inimesed saavad taas rahulikult täita oma igapäevaülesandeid. Võimud on suutnud tagada suurema turvalisuse.

DETSEMBER

Kuu esimene pool kuni 15. detsembrini on üldiselt hea. Jätkuvad novembri teisel poolel alanud positiivsed tendentsid, tänu millele rahva enesetunne paraneb ja loomevõime suureneb.

Ka rahvusvahelistes suhetes on näha häid märke. Aktiviseerub tarbimine, kasvavad rahavood ja elavneb kaubavahetus. Inimeste meeleolus on tunda tõusu.

Kahjuks on 16.–21. detsembrini näha negatiivseid mõjusid. Opositsioonierakonnad kritiseerivad teravalt valitsust. Ajakirjanduses on palju poliitika­alaseid, sealhulgas europarlamendi kohta käivaid artikleid, samuti 2012. aasta päikese üliaktiivsuse teemal. Jõulud ja aasta lõpp toovad inimestesse taas lootusrikkust.

Allikas: Maaleht
(selle postituse viimane muutmine: 25-12-2010 18:44 Jõhvikas.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Päikeseinsener
Bännitud

Postitusi: 3,023
Liitunud: Jul 2010
31-12-2010 21:29
Postitus: #2
RE: Ennustused aastaks 2011
No täna on Õhtulehes ka Edgari ja Nastja ennustused olemas. Kuna mõlemad on juba teistes teemades läbi jooksnud, siis ei hakka neid siia enam kleepima(kuigi siin peaks vist just nende õige koht olema)


Lisaks veel enda prognoosi, küll kõigest ühe suunalise, aga siiski..

Igasugused "gripiviirused" hakkavad meil aastal 2011 väga laialdaselt "jälle" levima.
Nii uued, kui ka juba läbi "põetud".

"You're all individuals"
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jõhvikas
Veteran

Postitusi: 2,532
Liitunud: Apr 2009
31-12-2010 21:36
Postitus: #3
 
Päikeseinseneri arvamust arvestades arvan ise ka, et see jutt sobib ka siia teemasse väga hästi. Hiljem hea ühest kohast vaadata-lugeda.

Tsitaat:Ennustaja Edgar: 2011 on sama katastroofiline kui 2010

Ennustaja Edgari sõnul langevad tuleval aastal toiduhinnad, kuid euro on nagu uppuv Titanic.
Edgar rääkis Õhtulehele, et seitse aastat (alates 2008. aastast) on meil lumiseid ja külmasid talvesid ning soojasid suvesid.
2011. aastal on Eestis oodata palju õnnetusi, pahandusi ja veeuputust, kuid mujal maailmas on veel hullemaid asju - näiteks Venemaal tekib üleöö kodusõda, mis summutatakse aga maha.
Tavainimesele toob 2011. aasta aga head - toiduhinnad lähevad väga odavaks, sest keegi lihtsalt ei osta.
2011. aasta toob kaasa selle, et ajakirjandusele tuleb sein ette, sõnavabadust hakatakse piirama 80 protsenti, sellepärast, et liiga palju tõde on tulnud välja, ja tuleb veelgi.
Euroliit läheb laiali 2012. aastal ning Saksamaa, Prantsusmaa, Itaalia ja Venemaa teevad ühisliidu - samal aastal devalveeritakse ka euro.

Elu24

Nagu ma ühes teemas pakkusin, siis võiks ennustajate ennustusi võrrelda. Paadikapteni Õhtulehest pärinev Nastja jutt klapib vee suhtes kahtlaselt täpselt Edgari ennustusega. Muus osas on nende ennustused risti vastupidised. Edgar ennustab jätkuvalt rasket aasta, aga Nastja pehmemat ja rahulikumat aastat.

Muideks, Edgar näikse oma sõnu söövat ja jätkab endise innuga ennustamist. Lihtsalt üks tähelepanek ühest viimaseaja väljaütlemisest Edgari poolt.

Siiski olen seisukohal, et väga ei tasuks oma mõtteid nendel ennustustel hoida. Hoidku veel selle eest, et lausa uskuma neid hakatakse. Kui on usk ja veendumus, siis kipuvad asjad ka täide minema. Samas on nendes ennustustes alati piisavalt müstikat. Näiteks on ennustatud inimesele õnneliku ja väga edukat aastat ja seda sõja ajal... Kõik on siiski võimalik...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Päikeseinsener
Bännitud

Postitusi: 3,023
Liitunud: Jul 2010
31-12-2010 22:19
Postitus: #4
RE: Ennustused aastaks 2011
Olgu siis juba Nastja ennustus ka siia lisatud.
Selgeltnägijate saatest tuntud nõid Nastja sõnul keskendub uus aasta eelkõige naistele ja on ilust juhitud.
"Ükspäev kõndisin tänaval ja tekkis selline tunne, et tervikus saab algav aasta olema naiste aasta," räägib Nastja ajakirjale Naisteleht. Tema sõnul on naisenergia valitsev, mistõttu võib öelda, et 2011. aastat juhib eelkõige ilu.
Uus aasta tuleb Nastja arvates muutusterohke, ent erinevalt 2010. aastast toimuvad need muutused sujuvalt: aasta esimesel kolmel kuul, kuni märtsi keskpaigani, on tunda veel eelmise aasta mõjutusi, kuid aprillist alates läheb kergemaks.
Kui mullu valitsenud agressiivsest energiast sündis väga palju õnnetusi, siis tulev aasta on ka selles osas helge, kuid ühe ohuna näeb Nastja midagi veega seotut: "Pole selge, mis täpselt, aga näen, et meid ohustab vesi."


http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=408722

"You're all individuals"
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
WhiteWolf Eemal
Veteran

Postitusi: 1,081
Liitunud: Sep 2009
01-01-2011 08:13
Postitus: #5
 
(31-12-2010 21:29 )päikeseinsener Kirjutas:  Igasugused "gripiviirused" hakkavad meil aastal 2011 väga laialdaselt "jälle" levima.
Nii uued, kui ka juba läbi "põetud".
Miskipärast ei usu seda. Kas Sa kirjutad ka ulmet? Bleh

Aga Nastjaga tuleb üllatawalt paljus nõustuda... ehk siiski ei tule wäga wihmast suwe, waid selline paras... et aiapidajatel ja põllumeestel sügisel nägu naerul oleks.

Maa on kvantarvuti, millel jookseb Uniwersumi parim strateegiamäng.
(isiklik tähelepanek)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jõhvikas
Veteran

Postitusi: 2,532
Liitunud: Apr 2009
01-01-2011 10:57
Postitus: #6
 
Tsitaat:Lõuna-Koreas vallandus linnugripi ja suu-ja sõrataudi puhang


Lõuna-Korea kinnitas täna, et riigis on vallandunud linnugripipuhang ning ühtlasi on kiirelt üle riigi levinud suu- ja sõrataud.

Linnugripp avastati ametnike sõnul ühel pardil ja ühel kanal, vahendab CNN.

Valitsus on välja praakinud 119 000 lindu ja isoleerinud karantiinis farmid.

Uudis linnugripipuhangust tuleb napilt päev pärast seda, kui suu- ja sõrataudi hoiatus Lõuna-Koreas kõrgeimale tasemele tõsteti.

Nüüdseks on juba tapetud üle 495 000 karilooma 29 linna piirkonnas. Kokku kinnitas põllumajandusministeerium 60 suu- ja sõrataudi juhtumit.

2002. aastal tapeti Lõuna-Koreas suu- ja sõrataudi puhangu ajal 160 000 karilooma.

Pikemalt: http://www.postimees.ee/?id=365169
Selle uudise valguses on teatud kahtlused õigustatud. Aga see laine on arvatavasti jälle meelega vallabdatud ja ilmselgelt näen mina siin suunda Põhja-Korea vastu. See ammu näha, et ameeriklased diplomaatiat ei taheta kasutada ja ihkavad sõda.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Päikeseinsener
Bännitud

Postitusi: 3,023
Liitunud: Jul 2010
03-01-2011 16:23
Postitus: #7
RE: Ennustused aastaks 2011
Tähetargad ennustavad(TV3) 2011 a.

http://www.tv3play.ee/play/239206/?autostart=true

"You're all individuals"
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Päikeseinsener
Bännitud

Postitusi: 3,023
Liitunud: Jul 2010
05-01-2011 13:19
Postitus: #8
RE: Ennustused aastaks 2011
(31-12-2010 21:29 )päikeseinsener Kirjutas:  No täna on Õhtulehes ka Edgari ja Nastja ennustused olemas. Kuna mõlemad on juba teistes teemades läbi jooksnud, siis ei hakka neid siia enam kleepima(kuigi siin peaks vist just nende õige koht olema)


Lisaks veel enda prognoosi, küll kõigest ühe suunalise, aga siiski..

Igasugused "gripiviirused" hakkavad meil aastal 2011 väga laialdaselt "jälle" levima.
Nii uued, kui ka juba läbi "põetud".


Hakkab pihta http://www.tarbija24.ee/?id=367058

"You're all individuals"
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Päikeseinsener
Bännitud

Postitusi: 3,023
Liitunud: Jul 2010
01-02-2011 18:42
Postitus: #9
RE: Ennustused aastaks 2011
Minu "allikas" ütles mulle täna, et suur laevaõnnetus
on tulemas. Teen siia märkme, siis hea vaadata
kas "tal" oli õigus või mitte.

"You're all individuals"
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
val
midaiganes

Postitusi: 139
Liitunud: Aug 2005
01-02-2011 19:20
Postitus: #10
RE: Ennustused aastaks 2011
(25-12-2010 18:44 )Välek Kirjutas:  3. veebruaril 2011 kell 04.31 algav kassiaasta on suurtest segadustest hoolimata vigade parandamise aeg. Päevakorrale tõuseb puhta vee saatus. Tähtsaks muutuvad lähedased suhted ja armuelu ning hoogustuvad noorteliikumised.

Mis kalendri järgi kassiaasta hakkab? Hiina järgi hakkab jäneseaasta.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Leena
Bännitud

Postitusi: 1,473
Liitunud: Sep 2009
01-02-2011 20:52
Postitus: #11
RE:  
(01-01-2011 08:13 )WhiteWolf Kirjutas:  
(31-12-2010 21:29 )päikeseinsener Kirjutas:  Igasugused "gripiviirused" hakkavad meil aastal 2011 väga laialdaselt "jälle" levima.
Nii uued, kui ka juba läbi "põetud".
Miskipärast ei usu seda. Kas Sa kirjutad ka ulmet? Bleh

Aga Nastjaga tuleb üllatawalt paljus nõustuda... ehk siiski ei tule wäga wihmast suwe, waid selline paras... et aiapidajatel ja põllumeestel sügisel nägu naerul oleks.

Kas tead mõnda aastat kui inimestel ei ole grippi olnud?
Või mõnda aastat kui mõni lennuk ei ole alla kukkunud?
Või mõnda aastat kui mõni laev ei ole põhja läinud?

Enamus sellistest ennustustest lähevad täide.

Huvitav, et eelmise aasta märtsis oli lennuõnnetustega väike vahe, kuigi ei ole kindel, et kukkus alla mõni sõjalennuk mida siin kirjas ei ole.

http://www.planecrashinfo.com/2010/2010.htm

Teen ka ühe ebaausa ennustuse mis läheb kindlalt täide

http://www.planecrashinfo.com/2011/2011.htm

Siia tuleb varsti kahjuks täiendust.

Seega on ennustamine väga lihtne kui ennustada piisavalt ebamääraselt. Või eksin?

----------------------------
Kui inimene ajab jama ühes pisikeses valdkonnas mida ma täpselt tean, siis miks peaksin arvama, et ta ei aja ka mujal jama?
Einstein oli kindel vaid Universumi ning inimimlike lolluste lõpmatuses. Kusjuures esimeses ei olnud ta lõpuni kindel.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Päikeseinsener
Bännitud

Postitusi: 3,023
Liitunud: Jul 2010
01-02-2011 21:00
Postitus: #12
RE: Ennustused aastaks 2011
Mina isiklikult pole mingi ennustaja ega selgeltnägija.
Oma ennustuse lisasin puhtalt enda loogikast.
Viga on see, et olen kirjutanud "gripiviirused",
peaks olema lihtsalt "viirused".

Kusjuures siiamaani on SUHT vaikne olnud.

"You're all individuals"
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Leena
Bännitud

Postitusi: 1,473
Liitunud: Sep 2009
01-02-2011 21:26
Postitus: #13
RE: Ennustused aastaks 2011
(01-02-2011 21:00 )päikeseinsener Kirjutas:  peaks olema lihtsalt "viirused".

Veel hullem, Epstein-Barri viirusesse nakatub ilmselt kümneid tuhandeid sellel aastal......ja on veel palju igasugu viiruseid....

----------------------------
Kui inimene ajab jama ühes pisikeses valdkonnas mida ma täpselt tean, siis miks peaksin arvama, et ta ei aja ka mujal jama?
Einstein oli kindel vaid Universumi ning inimimlike lolluste lõpmatuses. Kusjuures esimeses ei olnud ta lõpuni kindel.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Päikeseinsener
Bännitud

Postitusi: 3,023
Liitunud: Jul 2010
01-02-2011 21:49
Postitus: #14
RE: Ennustused aastaks 2011
Siis järelikult on mu loogika vale!

"You're all individuals"
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Leena
Bännitud

Postitusi: 1,473
Liitunud: Sep 2009
01-02-2011 22:13
Postitus: #15
RE: Ennustused aastaks 2011
(01-02-2011 21:49 )päikeseinsener Kirjutas:  Siis järelikult on mu loogika vale!

Oleneb...loogika on õige. Aga kas sellisel ennustusel on mõtet? Kas on mõtet ennustada seda mis peaaegu kindlasti tuleb niikuinii? Või mida saab kunagi millegagi mis iganes seostades õigeks kuulutada?
Teema algusest:

Aastataguses ennustuses lubasin, et tiigriaastal tuleb lausa ehmatavaid ja hirmuäratavaid sündmusi.

See lubadus kehtib iga aasta kohta. Hiljem võib selle ju kenasti lahti seletada. Minu nägemus ennustamisest oleks see sama asi tagurpidi.
(selle postituse viimane muutmine: 01-02-2011 22:20 Leena.)

----------------------------
Kui inimene ajab jama ühes pisikeses valdkonnas mida ma täpselt tean, siis miks peaksin arvama, et ta ei aja ka mujal jama?
Einstein oli kindel vaid Universumi ning inimimlike lolluste lõpmatuses. Kusjuures esimeses ei olnud ta lõpuni kindel.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,071
Liitunud: Oct 2004
11-03-2011 18:02
Postitus: #16
RE: Ennustused aastaks 2011
Mang:
"Kui Saturn viitab jätkuvale kokkuhoiule, koondamistele ja kontrollsüsteemide tugevdamisele ning looduses suurele külmale, siis Neptuun on tema vastand – kaos ja anarhia, mida tekitavad enneolematud looduskatastroofid: peamiselt üleujutused ja ülemäärane kuumus.

Neptuun kui merede ja ookeanide jumala Neptunuse võrdkuju näitab, et rohkem tulevad päevakorrale veeprobleemid. Meil on selleks Läänemere, joogivee ja reostatuse küsimused.

Kuna see planeet valitseb ka saarte üle, kujunevad saareriikide olud samuti raskemaks, avaldudes näiteks epideemiana levivate haiguste näol. Sama olukord võib märtsis-aprillis tabada ka Euroopa riike."

Kuna märts on juba käes ja Jaapani maavärina tagajärjel (maavärin toimus 20 km sügavusel meres ja Jaapani rannikule jõudis maa vappumise järel kuue meetri kõrgune tsunami, mis tõstis kaldale laevu ning viis kaasa autosid ja hooneid ja ujutas üle Sendai lennuvälja), siis teeb mind murelikuks just see viimane Mangi lause, et sama olukord võib märtsis-aprillis tabada ka Euroopa riike.

Aprilli kohta on Mang öelnud aga järgmist:
18.–23. aprillini võib taas tulla ehmatavaid sündmusi. On rühmitusi, kes püüavad varasemaid kokkuleppeid ümber teha või täielikult tühistada. Võib kaasneda ka merega seotud katastroofe.
Igatahes jama selle neptuuniga. Aprillis liigub ta omaenda, Kalade märki ja jääb sinna augustini.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
OtuTotu
Uustulnukas

Postitusi: 17
Liitunud: Jul 2011
12-10-2011 11:39
Postitus: #17
RE: Ennustused aastaks 2011
(11-10-2011 14:06 )Matrix Kirjutas:  Hiiglased ("Giants- Mystery and the Myth")
Üha enam jääb mulje, et see "skeptitsism" on pigem diagnoos kui maailmavaade ja kusjuures tegu on kroonilise ja üha süveneva meelehälbega, sest vaid kroonilised kinnismõtteis tuterdajad on suutelised para-teemalises foorumis aastast aastasse oma usukuulutustööd tegema.

Igor Mang
Taevas on Isa ja Maa on Ema. Praegune tehnokraatlik tsivilisatsioon ei austa üht ega teist. Inimesed on topitud elama kunstlikku elutusse raudbetoonist ja plastist maailma, kus toit on kemiseeritud, vesi reostatud ja õhk saastatud. Tagatipuks ülistatakse seda kui heaoluühiskonda.
Selline vaimupimedus kohutab. Targad inimesed on ammu öelnud, et demokraatia esindab pimeduse ajastut, olles materialistide asendusreligioon.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Leena
Bännitud

Postitusi: 1,473
Liitunud: Sep 2009
19-12-2011 16:22
Postitus: #18
RE: Ennustused aastaks 2011
Üks silma jäänud kommentaar postimehest. Tõesust ei ole ise kontrollinud kuid peaks siia sobima.

Tsitaat:Inimene
19.12.2011 15:51
Lääneriikide jaoks nüüd küll asjad paremaks ei saa minna! Olete keegi kuulnud arvutimängust "Homefront", mis jõudis turule 2011 aasta alguses. Mäng algab 2011 aastal Kim Yong-ili surmaga ja võimule tõuseb Kim Yong-un. Uuel liidril on kurjad plaanid. 2012. aastal vallutatakse Lõuna-Korea ja luuakse uus Suur-Korea Vabariik. Edasi alustavad ühinenud korealased rünnakut Jaapanile, varsti langevad paljud Kagu-Aasia saareriigid. Järgmine sihtmärk on USA! Sõtta kaasatakse ka Hiina, kollase rassi väed vallutavad Havaii ja jõuavad California rannikule.
Allikas

----------------------------
Kui inimene ajab jama ühes pisikeses valdkonnas mida ma täpselt tean, siis miks peaksin arvama, et ta ei aja ka mujal jama?
Einstein oli kindel vaid Universumi ning inimimlike lolluste lõpmatuses. Kusjuures esimeses ei olnud ta lõpuni kindel.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lihtne
Tavaliige

Postitusi: 128
Liitunud: Feb 2011
19-12-2011 16:28
Postitus: #19
RE: Ennustused aastaks 2011
(19-12-2011 16:22 )Leena Kirjutas:  Üks silma jäänud kommentaar postimehest. Tõesust ei ole ise kontrollinud kuid peaks siia sobima.

Tsitaat:Inimene
19.12.2011 15:51
Lääneriikide jaoks nüüd küll asjad paremaks ei saa minna! Olete keegi kuulnud arvutimängust "Homefront", mis jõudis turule 2011 aasta alguses. Mäng algab 2011 aastal Kim Yong-ili surmaga ja võimule tõuseb Kim Yong-un. Uuel liidril on kurjad plaanid. 2012. aastal vallutatakse Lõuna-Korea ja luuakse uus Suur-Korea Vabariik. Edasi alustavad ühinenud korealased rünnakut Jaapanile, varsti langevad paljud Kagu-Aasia saareriigid. Järgmine sihtmärk on USA! Sõtta kaasatakse ka Hiina, kollase rassi väed vallutavad Havaii ja jõuavad California rannikule.
Allikas

See juba oleks midagi. Ainuke kehva asi on tuumaarsenal, mida eelmainitud riigid omavad.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
TDK
Eriliige

Postitusi: 287
Liitunud: May 2006
19-12-2011 17:48
Postitus: #20
RE: Ennustused aastaks 2011
On kuidas on aga ilmaennustused on küll enamasti mööda pandud Smile Ilmselt ei ole arvestatud oma ennustustes tuleva 2012. aasta lähedust vms. Kõik lubasid väga lumerohket ja külma talve, mis pidi juba umbes 2 kuud tagasi algama.

Kõik on võimalik.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
eeru
Tavaliige

Postitusi: 64
Liitunud: Mar 2011
19-12-2011 18:09
Postitus: #21
RE: Ennustused aastaks 2011
(19-12-2011 17:48 )TDK Kirjutas:  On kuidas on aga ilmaennustused on küll enamasti mööda pandud Smile Ilmselt ei ole arvestatud oma ennustustes tuleva 2012. aasta lähedust vms. Kõik lubasid väga lumerohket ja külma talve, mis pidi juba umbes 2 kuud tagasi algama.
Kuidas möödaAngry
5-ndal detsembril algas lumesadu....lõppu ole näha.7-ndal kannatas lumelauaga sõita.Mitte eriti kiire ja parajalt kohev lumi.
Iga öö -15 C ja vahest sekka -20 C. Jõuludeks lubab pisikest + kraadi.
Täiesti normaalne talv Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zen faran
veteran madu

Postitusi: 1,631
Liitunud: Dec 2011
19-12-2011 19:01
Postitus: #22
RE: Ennustused aastaks 2011
Pakuks et korralik külm ja lumi tuleb alles jaanuari lõpus, veebruari alguses.
Ja ega Päikeseinsener oma "viirustega" mööda pannudki - mida soojem talv seda rohkem igasugu hingamisteede infektsioone, külmakraadid ei lase muidu bakteritel levida. Pealegi, ebamäärase ilmaga ei oska inimesed ennast piisavalt soojalt riidesse panna ja sellega nõrgestavad oma organismi pideva külmetamisega.

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ennustused ja ettekuulutused Infinite 34 17,101 19-09-2020 11:44
Viimane postitus: torukoll
  Ennustused aastaks 2020 xawa 15 6,929 16-03-2020 16:31
Viimane postitus: Thorondor
  Ennustused aastaks 2014 Jõhvikas 81 51,786 28-12-2014 11:53
Viimane postitus: MarxVoss
  Ennustused aastaks 2013 Augustus 20 15,051 23-09-2013 20:17
Viimane postitus: corporis
  Sinu ennustused aastaks 2012? VLAD 54 21,581 11-05-2012 20:54
Viimane postitus: rissardo
  Mähe Edgari ennustused Savipats 183 79,547 08-01-2012 07:32
Viimane postitus: Foorumlane
  Sinu ennustused aastaks 2011? VLAD 37 16,455 23-11-2011 18:15
Viimane postitus: WhiteWolf
  Austatud Püha Isa Mitar Tarabichi ennustused excubitoris 1 3,859 12-03-2011 14:23
Viimane postitus: Vaba mees

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog