Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ajutine teema!
#1
Müstik on nii kena ja postitab nüüd siia teemasse ja mina kustutan siis enda esimese posti ära. Asja mõte oleks selgitada Müstikule, et nõnda paistab siis teistele, et teemaalgataja Müstik on.

Hiljem kustutab selle teema ära!
#2
Eks sa katseta. Kuskil nagu kirjutati, et kui esimene post ära kustutada, siis kaob kogu teema.
Ma saan ka siis teada, kas uued reeglid kehtivad!
#3
Kustuta nuppu ei ole.... muidu katsetaks küll.

Meenub. Thor muutis nüüd selle võimaluse ära, et esimest posti enam kustutada ei saaks.

Katse luhtus ja palun teema siis kustutada.
#4
Pane muuda ja seal on koht, kus saad teema ära kustutada.
Isegi kustutasin täna prooviks ühe teema ära!Smile
Lisaks on ju kõigil veel posti all KUSTUTA.
Ei usu, et sinul teistmoodi on.
#5
Thorondor on foorumis ja võiks vastata Müstikule. Esimest posti ei saa kustutada, pole sellist nuppu, aga minu teisel postil siisn juba on kustuta nupp. See, et enam esimest posti ei saa kustutada, see on hea uuendus. Siis jääb alles teemaalgataja mõte ja edasine teema jälgimine parem, isegi kui vahepeal on poste kustutatud.
#6
See on küll hea, et ei saa enam esimest posti kustutada, aga teema algataja saab siiski kogu krempli ise ära kustutada, kui tal selleks tahtmine tuleb.
Aga paistab, et sinul selleks ikkagi veel tahtmist ei ole?
#7
Näed, mis lööb mulle ette, kui teen kasti linnukese ja püüan kogu teemat kustutada: Sul pole juurdepääsuõigust sellele lehele. Põhjuseid võib olla mitu:

Sinu konto on kas peatatud või sul on selle ressursi kasutamine ära keelatud. Manuste alla laadimiseks peab omama vähemalt 4 postitust meie foorumis. Seejärel lisatakse Teid automaatselt 20 minuti jooksul vastavasse kasutajagruppi, kes saab manuseid alla laadida.
Sul pole juurdepääsuõigust sellele lehele. Kas soovid näha administratiivseid lehekülgi või kasutada ressurssi, mida sa ei tohiks? Kontrolli foorumi reeglitest järgi, kas sinu tegevus on lubatud.
Sinu konto võib ikka veel olla aktiveerimise või modereerimise ootel. (Saada aktivatsioonikood uuesti)
Oled momendil sisse loginud kasutajanimega '{1}'.


#8
No minul seda probleemi täna oma teema kustutamisel ei esinenud, nii et pead tõesti Thorondorilt nüüd nõu küsima.
Järgmine kord ole niisuguste teemade tegemisel ettevaatlikum!!!
#9
Milleks sellist totrust vaja?
Võimalus fooumi soovitustest, küimustest ja muredest on siin olemas: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5390

Mured igasuguse muude asjade kohta saab lähetada ka PM-ide kaudu auturiteetsematele isikutele.
#10
Müstik kas sa õues oled ikka käinud? Tee omale teed ja rahune ometi maha. Terve foorum on sinu tänast pilli täis. Meil kõigil on head ja halvad päevad, ega sellepärast siis saa siia tulla ennast tühjaks laadima.
Või kui sa tõesti ei suuda rahuneda, siis ole kallis ja sulge oma arvuti mõneks päevaks.

Kiiret paranemist sulle ja ilusaid jõule!
#11
Ega mina seda teemat ju teinud.Smile
Püüdsin algajale nõu anda, ta ju hädas. Ei olnud uusi õpetusi veel lugenud!
Aga eks ma siis kustutan need õpetused ära.
Pealegi Nazz andis talle lingi, kust lugeda.
Ja mis hädaldamisest sa räägid?
Lugesin pool päeva su pikki teemasid, kirjutasin sinna isegi ja panin häid hindeid.
Rohkem tärne ei ole siin lihtsalt ette nähtud, kui selle pärast pahandad?
Minu tervise pärast pole küll vaja muretseda, vaata et endale liigse postitamisega liiga ei tee!Smile

#12
(22-12-2010, 21:54 )Välek Kirjutas: Kustuta nuppu ei ole.... muidu katsetaks küll.

Meenub. Thor muutis nüüd selle võimaluse ära, et esimest posti enam kustutada ei saaks.

Katse luhtus ja palun teema siis kustutada.

(22-12-2010, 23:24 )Nazz Kirjutas: Milleks sellist totrust vaja?
Võimalus fooumi soovitustest, küimustest ja muredest on siin olemas: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5390

Mured igasuguse muude asjade kohta saab lähetada ka PM-ide kaudu auturiteetsematele isikutele.

Kui asjale pihta ei saanud, siis kordan veel, et palun kustutada see teema. Lugeda nagu ei oska? Raske on kustutada või?

#13
Olgu, jätame selle teema. Pole me keegi siin selleks, et omavahel jageleda. Lihtsalt lähme nüüd suure peegli ette.. vaatame iseendale silma ja tunnistame iseendale, et me oleme täna käitunud õigesti, just nii nagu peab!

Rahulikke jõule kõigile!
#14
Taastasin antud teemast kustutatud postitused.
Ega kui te ei taha postitada, siis ei pea. Suhelge U2U teel.
Kustutamine on rohkem moderaatorite rida. Vajutage nuppu teata, kui ei meeldi midagi.
Vaatasin õigused uuesti üle, nüüd ma suht kindel, et keegi ei saa oma teemat kustutada.
Kui vaja leiab vahendi, et personaalseid postituste kustutamise keeldusid jagada.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  see pole uus teema - väga vana - nüüd uuesti esile tulev. Henry Kalle 1 2,432 02-07-2015, 18:20
Viimane postitus: kalldunn
  "Sinu teejuht ristiusku"-teema hulkuv hing 2 2,757 01-11-2013, 11:24
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat