Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tähtis teada peale 1. aprilli
#1
Lugupeetud paraweebud - see, mis toimus täna, 1. aprillil, on tegelikult lubamatu. Läbu läbu küljes kinni. Seetõttu olgu see päev õppetunniks neile, kes kipuvad unustama, et foorum on arukate inimeste suhtlemise koht, mitte trollimise ja läbutsemise tallermaa.

Otsustasime selle väikse ühepäevase näitemängu tuua teieni, et juhtida tähelepanu viimastel nädalatel sagenenud virisemiste kohta moderaatorite töö aadressil, küll kustutatakse liiga palju ja küll kiusatakse vaeseid foorumlasi.

Seetõttu oleme otsustanud, et alates homsest, kui foorum on "puhastatud" ülevoolavatest emotsioonidest rahvusvahelise naljapäeva raames, hakkame veelgi rangemalt jälgima foorumi korda. St. mitte mingisugust OT-d, mitte mingisugust trollimist, mitte mingisugust isikupõhist suhtlust. Teemad peavad rangelt olema teemapõhised, isiklikud avaldused kustutatakse hoiatamata ning nende reeglite vastu eksijad saavad hoiatuse. Kaks hoiatust võrdub nädalase bänniga. Kolmas hoiatus on lõplik bänn. Ilma hoiatamata eemaldame foorumist aga ilmselgelt ebastabiilsed inimesed, kes jätavad kahtlase mulje.

Me ei soovi siin kedagi hirmutada, lihtsalt teadke, et see 1. aprill siin foorumis näitas ilmekalt, milliseks võib foorum muutuda, kui moded korda ei hoia.

Minu alter ego Rõnga_Ruudi läheb nüüd tagasi Liivanõmmele, oma naabrite Vova, Dima ja Voldemariga hundijalavett tarbima ja ööelu pilte tegema. Kahjuks jääb ära ka sajandi suurim parakokkutulek, kui keegi veel aru ei saanud, siis see oli aprillinali seal teemas.

Tänan tähelepanu eest.
Vasta
#2
Toreda pàvaga saite siin hakkama ! Vahepeal jàin kohe pàris jànni , et arusaada , mis pull see on ja ootasin , et keegi midagi ùtleks lõpuks !
Ausalt vahepeal naersin vedeledes põrandal Smile !
Edu teile ja head tööd teile foorumi kallal !
Vasta
#3
Mh, Celtic, oli siis nii kiire tolle postituse tegemisega? =)

Mul just oli lõbus. Ja enam ei ole. =)

Nüüd küsimus Selline - kas asjaosalised peaksid ise hoolt kandma oma pilapostituste eest või veedavad adminnid tõesti pika ja unetu öö võimaliku diskotamise/kerge vestlusringi asemel?
Ise kustutasin ära säärased, mida terve teemaga koos ei kustutataks.
Aga tegelikult – nüüd on võimalik veel paremini näha, et naljategemiseks on mõttekam kasutada jutukat, siis saaksid liikmed omavahelised jutud ka räägitud ilma, et foorumi teemadering ja sisu kannatama peaks.

Ootan kerge muigega tuleva aasta I. aprilli!
Vasta
#4
Ilmselt vaatame kõik eilsed teemad üle niikuinii. Võite ka ise oma pila kustutada. Võibolla siis meil lihtsam.
Vasta
#5
1.aprilli verbaalne prügi on kenasti kuskile kadunud. Tänud asjaosalistele, kes tekitasid ja raske töö tegijatele, kes koristasid.
Oli lõbus.
Mina ootan kerge muigega millal teised aliased (peale Ruudi, kes otsa lahti tegi) ka teada annavad, kes millise varjunime taga oli..


Vasta
#6
Jah, minu alter ego tomahook sai ka kenasti ülesandega hakkama - mõtlesin alul, et kisun niisama tüli, aga lõpuks tuli isu täiesti suvaliselt lahmida ja spämmida. Ülesande tipphetk oli see, kui kasutaja mu peale raporteeris. Seega võin end tubliks lugeda.Laugh

Nagu ma osalt juba eile kirjutasin, näitas see läbustamine kätte, kes läheb provokatsiooniga kaasa ja kes tabab asja tuuma. Paljud teist taipasid juba kohe, et tegu on naljaga ja mängisid ka ise kaasa.

Igasuguste libakasutajate loomine ja kohene spämmimine ilmestas suurepäraselt, kuidas nii mõnigi üritab siin vahel foorumi heaolu kõigutada. Loon endale suvalise konto, hakkan kohe postitama, kisan, kui midagi ei meeldi, norin, süüdistan teisi jne. Seega tuleks teinekordki suhtuda ettevaatlikumalt sellistesse kasutajatesse - ei või iial teada.

Aga jah, kokkuvõtlikult võib öelda, et pole ammu niiviisi naerda saanud (ja end välja elada). Nüüd mõistan veidi, miks inimesed kommentaarides ja isegi foorumites läbustavad - kui kirjutad seda, mis sülg suhu toob, on sel sama efekt, nagu üritaksid vihast vabaneda poksimise vm abil. See ei tähenda muidugi seda, et läbula edaspidi lubatud oleks.Smile
Vasta
#7
No eks te ole siin ju ennegi ajaviiteks omale teisi kasutajanimesid loonud ja teemasid rõõmsalt läbustanud!
Kohati oli ka tunne, et keegi üksi kirjutab, kasutades kolme erinevat nime.
Aga naljakas oli tõepoolest! Tomahook nii naljakas ei olnud, aga see Ruudi oli küll naljakas!
Ja rõõmus läbu hakkas ju peale juba eelmisel õhtul. Igatahes kuna Thorondor seal osales, siis oli ju kohe näha, et jätakatakse eelmise päeva pulli.
Kohati läks see läbu ka viisakast toonist kaunikesti välja, narkotsi tarbimine jms. Aga tore oli jälgida, et mida siis naljakaks foorumis adminnide poolt peetakse, kui neilgi võimalus läbustada.
Ega jah läbi nalja sai nii mõnigi asi selgemaks!


Vasta
#8
(02-04-2011, 09:33 )Müstik Kirjutas: No eks te ole siin ju ennegi ajaviiteks omale teisi kasutajanimesid loonud ja teemasid rõõmsalt läbustanud!

Ega jah läbi nalja sai nii mõnigi asi selgemaks!

Personal ei tolereeri reeglina topeltkasutajaid ning ei ole ise varem sellist käitumist kasutanud. Ära fantaseeri ja esita valeinfot.

Vasta
#9
Ega kõik ei olnudki mõeldud naljana, pigem oli eesmärgiks ka niisama spämmimine ehk võimalikult teemavälise ja suvalise jutu ajamine.

Mis personali huumorimeelde puutub, siis annaksin siinkohal ühe koomiksi, mis iseloomustab seda, millise sisuga naljad ei ole naljakad. Ja vabandan, kui keegi ootas eilsest akadeemilisi nalju.

[Pilt: Academics-WM_strip_DK_20110328.jpg]
Vasta
#10
Üks terav kirves see Tomahook! Mulle meeldis väga. Üldse olid kõik libakasutajad lahedad! Kui kontekstist aru saad, siis paneb isegi selline pealtnäha labane kommentaar, nagu "lollakas", südamest naerma.
Minu pärast võib küll teha üksikuid torpeedapostitusi. (Seda muidugi adminnide poolt, mitte tavakasutaja) Profülaktika mõttes. Näiteks kui asi kisub teemast välja või jutt muutub mölaks.

PS. Akadeemilisi nalju tehakse Pan Kleksi Akadeemias.Smile1
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat