Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suur-karja 18
Autor Sõnum
Liine
Vana kala

04-12-2010 22:07
Postitus: #26

Tsitaat:Algselt postitas Marina
Liine, kui Sa lähed teda ära saatma, siis palun küsi minu poolt, et mis teda Suur-Karja 18-s kinni hoiab?

Oskar oli tõeline vana kooli džentelmen, kes elas pika ja lõbusa elu, ja ei mingit traagilist surma nagu paljude kummituste puhul.

Sellel ajastul, kust see kummitaja pärit on, polnud Suur-Karja 18 majast veel lõhnagi. Läheduses linnamüür, värav ja bastionid, karjamaa, ajaks paistis 1600 millegagi (1630-1650, täpsemalt kahjuks ei saa). Oskar ta pole. Väitis, et oli läbisõidul.

Mind ka huvitab, mis juhtus ja miks ta ära ei läinud. Ta on selline kidakeelne, suurt rääkida ei taha.

Chaos Control. WW Uniwersumi parimas strateegiamängus osaleja.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Demoriel
Uustulnukas

05-12-2010 01:00
Postitus: #27

Heh, kui kaabust ja sulest juttu oli, tuli kohe silme ette d´Artagnan Laugh Kusjuures nood Prantsuse musketärid pärinesidki 17.sajandi esimesest poolest.

Raskem kui tarka juttu rääkida, on õigel ajal suu pidada.
Nazz
Veteran

05-12-2010 08:37
Postitus: #28

Tsitaat:Algselt postitas Liine
Liine, kui Sa lähed teda ära saatma, siis palun küsi minu poolt, et mis teda Suur-Karja 18-s kinni hoiab?

Oskar oli tõeline vana kooli džentelmen, kes elas pika ja lõbusa elu, ja ei mingit traagilist surma nagu paljude kummituste puhul.

Sellel ajastul, kust see kummitaja pärit on, polnud Suur-Karja 18 majast veel lõhnagi. Läheduses linnamüür, värav ja bastionid, karjamaa, ajaks paistis 1600 millegagi (1630-1650, täpsemalt kahjuks ei saa). Oskar ta pole. Väitis, et oli läbisõidul.

Mind ka huvitab, mis juhtus ja miks ta ära ei läinud. Ta on selline kidakeelne, suurt rääkida ei taha.
Käisid kohal? Kui käisid, miks siis mõnda uurimisgrupist kaasa ei võtnud?
VironShaman
Saidil

Kui võtaks ja müristaks

05-12-2010 10:30
Postitus: #29

Nazz, ära ole lihtsameelne, Liine on Soomes ja vaevalt ta hakkas sellepärast siia tulema, ega vaimuga kohtumiseks pole vaja oma füüsilist keha kohale vedada, käiakse niisama kehata kohal, olgu siis tegu Ameerika või Eestiga.
Kui vaim vaba saab igatsugu imeasju teha. Ka sulle endale koju külla tulla, ainult et vaevalt sa rohkem aru saad kui tekib külmatunne.
Nazz
Veteran

05-12-2010 11:10
Postitus: #30

Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Nazz, ära ole lihtsameelne, Liine on Soomes ja vaevalt ta hakkas sellepärast siia tulema, ega vaimuga kohtumiseks pole vaja oma füüsilist keha kohale vedada, käiakse niisama kehata kohal, olgu siis tegu Ameerika või Eestiga.
Kui vaim vaba saab igatsugu imeasju teha. Ka sulle endale koju külla tulla, ainult et vaevalt sa rohkem aru saad kui tekib külmatunne.
Vabandust, kui ma pole Liine eraeu ja asukohaga kursis.
Samuti pole ma kursis sellega, et kust võtad infot, et ma ei saa aru, kui mõni füüsilise kehata hing külas on.
Veel pole ma kursis põhjusega, et miks võtsd minu kahte küsimust nii isiklikult?
Müstik
Shambalas

05-12-2010 11:50
Postitus: #31

Tsitaat:Algselt postitas Demoriel
Heh, kui kaabust ja sulest juttu oli, tuli kohe silme ette d´Artagnan Laugh Kusjuures nood Prantsuse musketärid pärinesidki 17.sajandi esimesest poolest.

Aga minule tuli silme ette hoopis Rembrandti autoportree Saskiaga:

http://et.wikipedia.org/wiki/Rembrandt
Palju neid sulgi sellel kummitusel on õigupoolest kaabu peal?
Jahikübaratel kasutati ka sulgi.

http://et.wikipedia.org/wiki/Rembrandt

Aga Liine ja VS lobisevad siin oma astraalsetest külaskäikudest juba paar aastat omavahel ja seni pole see küll kedagi häirinud.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Liine
Vana kala

05-12-2010 17:47
Postitus: #32

Eratosele.
Ei kelgi ma mingite võimetega ja kui abi on küsitud, siis olen võimalust mööda aidanud. Valikuliselt. Loe: Aitan ainult neid, kes tegelikult abi vajavad. Vahest on need vaimolendid, vahest inimesed.

Vaimu kohta veel. Unustage see d`Artagnani kübar Laugh Musketäridega tal küll miskit pistmist pole. Pidi jõudma Saksamaale - kaubareisil(?). Siin haigestus ja suri umbes 30-selt.
Muidu oleks kõik korras, kui haudu poleks segi kaevatud. Segipööratud haudade juurde jäävad maetute hingeosad tihtipeale ringi kolama.

TriinuMeoww
Imaginary friend

05-12-2010 18:23
Postitus: #33

Liine, kas sa käisid siis ise kohal või mida ?

"Death is nothing more than a doorway, something you walk through."
Müstik
Shambalas

05-12-2010 18:53
Postitus: #34

Küllap ta siis vaimusilmas kohal käiski - kust ta muidu kindlaks tegi, et too "kummitus" suri umbes 30-lt ja enne seda oli haige!?

Mina vaimusilmaga seda meest ei näinud. Tõsi mulle ilmus silme ette tekkel, kui mediteerisin.
Seejärel otsisin googlest ja leidsin oma hämmastuseks selle Oskari ja seoses just tekliga.
Lugu oli siis niisugune:
"Kord lossimäest alla minnes haaras keegi häbematu noor tal (Oskaril) selja tagant värvitekli peast. Kerson pööras end kiiresti ümber ja andis naljatajale kõrvakiilu. Siis aga märkas, et tüütaja oli noor plika. Kerson, kui vana koolitusega kavaler, palus otsekohe vabandust, kuna ta ei olevat märganud, et tegemist on daamiga. Tülitaja kuulis esmakordselt elus, et teda kutsutakse daamiks ja andis tekli viisakalt tagasi ning kõrvakiilust ei tekkinud tüli."
Terve jutt siin:
http://www.vironia.ee/korp/meenutused/brk

Nii, et ma imestan kogu aeg, et sellel kummitusel on sulega kaabu peas. Äkki ikka tekkel?

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Liine
Vana kala

05-12-2010 21:19
Postitus: #35

Tsitaat:Algselt postitas TriinuMeoww
Liine, kas sa käisid siis ise kohal või mida ?

Ei käinud kohal. Kutsusin selle vennikese välja Smile

Olen viimased kaks aastat ja natuke peale Soomes olnud. Ja Eestisse käin suht harva.

Rubma
Uustulnukas

06-12-2010 19:31
Postitus: #36

Ah et seepärast teda siis siin ei ulkunutki Smile Oli soomes teine Bleh
Minu rumalus nii palju et ei tea mis on tekkel. Aga see ikkagi kaabu moodi ja siuke hallikas sulg.
Ei midagi uhket. Ja kadunud musketeri poeg see ka pole. Ja vastuseks ka köigile et keegi pole siin käinud.
Enne et ära ajada pean ikka ülematelt ka luba saama. Niisama ei saa ju teisi siia uudistama kutsuda.
Aga ikkagi on ta selle too sammuse Oskari nägu. Vöta siis näpust. Ja see too filmimine mul ka ei õnnestund.
Sai tunnike vaimude tunnil filmitud ja hiljem tunnike siis tühja ladu silmitseda Smile
Mannu Eemal
uxake

06-12-2010 21:02
Postitus: #37

Tekkel.

Brain expedition.
Nazz
Veteran

07-12-2010 07:27
Postitus: #38

Imelik on see mõtlemisviis, et vaimust peab koheselt lahti saama. Kui ta otseselt ei häiri, siis pole ju midagi. Las ta olla rahus. Mõneti võib kasutada ütlust: "Ära torgi sitta, sitt läheb haisema."
Tekkel.
Vägagi hea mõte mütside ja koolide teemalt.
See tundub minu jaoks vähe usutavam, kui 17. sajandi musketäär.
Celtic
ja sina pead kandma maailma

07-12-2010 11:39
Postitus: #39

Nazz - kõik, mis ei kuulu siia ilma, mõjutab meid ühel või teisel määral. Seega iga roju oma koju.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Ilo
Avatariks Orioni Tähevärav xendra

08-12-2010 01:22
Postitus: #40

Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Nazz - kõik, mis ei kuulu siia ilma, mõjutab meid ühel või teisel määral. Seega iga roju oma koju.
Hmm, aga mis või kes määrab selle, kuhu miski kuulub?
Kui vaim on meie reaalsuses ja ta mõjutab meid siis järelikult on sellel ka kindel põhjus - (Igale jõule on olemas vastassuunaline jõud)
Celtic
ja sina pead kandma maailma

08-12-2010 01:30
Postitus: #41

Jah, kindel põhjus on tavaliselt see, et nö. vaim on vaid hunnik energeetilist pahna, millel pole peale füüsilise kesta surma erinevatel põhjustel lastud laiali laguneda ning mida on piisavalt kaua hoitud kinni, et sel energiakogumikul tekiks "pseudoteadvus"

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
pcd
Bännitud

11-12-2010 21:26
Postitus: #42

tervist proovige seda ruumi pühitseda äkki aitab või kui tõesti rääkida ei julge siis kutsuge sinna mõni selgeltägja kes oskab aidata sellised inimesed teavad kindlasti kuidas aidata ma loodan et said natukenegi abi ja võtke kõik teatavaks et kummitused on väga sõbralikud neid ei ole vaja karta edu sellegi poolest

Now u know that i never wanna be whitout u
Leena
Bännitud

11-12-2010 21:42
Postitus: #43

Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Jah, kindel põhjus on tavaliselt see, et nö. vaim on vaid hunnik energeetilist pahna, millel pole peale füüsilise kesta surma erinevatel põhjustel lastud laiali laguneda ning mida on piisavalt kaua hoitud kinni, et sel energiakogumikul tekiks "pseudoteadvus"

Azo. Kui pahna siis pahna. Aga ega ma kõigest peagi aru saamaBleh
Jõhvikas
Veteran

13-12-2010 19:15
Postitus: #44

Liine, aga mina sooviksin teada, et kuidas see ärasaatmine käib? Salasõnu (mu-ta-bor jne Bleh) ei ole vaja reeta, aga nii üldisemalt palun. Küsid sa tema soovi jne?

[Muudetud: 12-13-2010 Nazz]
Rubma
Uustulnukas

13-12-2010 19:18
Postitus: #45

No Nii. Pärast seda teema postitust on nagu meil laos ka köik vaikseks jäänud. Vb ongi kuskil lund lükkamas vöi ei tea mis toimumas. Aga jah. Ma arvan et sain vist teada siis ka mis vaja ja arvan et vöib jah lukku panna. Suured tänud köigile ja rahulikke jöule ! Smile
Mannu Eemal
uxake

13-12-2010 20:57
Postitus: #46

Tsitaat:Algselt postitas Rubma
Ma arvan et sain vist teada siis ka mis vaja ja arvan et vöib jah lukku panna. Suured tänud köigile ja rahulikke jöule ! Smile
Kas see mis Sa teada said oli midagi isiklikku või oli see midagi sellist, mida tasuks teada kõigil, kel võib kummitustega tegemist tulla? Isiklik asi mind ei huvita, aga küll kõik see, mis kummituste tekkimisse puutub.

Ahjaa, ja kas Paraweebi omad siis said mõõtmas-pildistamas käia või ei? Kui jah, siis kas leiti mingeid mõõdetavaid anomaaliaid?

[Muudetud: 13-12-2010 Marina]

Brain expedition.
Nazz
Veteran

13-12-2010 21:45
Postitus: #47

Üritasin natuke midagi aretada. Jagasin teema kaheks. Lumekoristuse leiate siit: http://para-web.org/viewthread.php?tid=6818
Palun seda juttu jätkata seal teemas.
Kuna see teema on mingil määral isegi asjalik, siis kinni panema seda ei hakka ja samuti ei kõlba see laste müstikanurka.
Liine
Vana kala

13-12-2010 23:20
Postitus: #48

Puruvanale. Sul on endal ju vastused olemas Smile

Milline võib olla maailm, kui me hommikul ärkame? See võib olla täpselt niisugune, nagu soovisime.

Parem oleks öelda - soovime või kui võtad vastutuse enda peale, siis ärkad ja saad sellise maailma nagu soovid.Smile

PiziIngliito
Proua

14-12-2010 02:08
Postitus: #49

Jah, eks ta nii ole, et enda soovidega tuleb olla ettevaatlik, need võivad täide minna.
Rubma
Uustulnukas

14-12-2010 23:05
Postitus: #50

Ei saanud ma luba ülemuselt et kohale kutsuda kedagi kes asja uuriks vöi pildistaks.
Ja ega ma siis ka ilma loata midagi seal korraldada ei saa ... Kahjuks muidugi .
Teada sain nii isiklikult kui ka üldiselt ja muidugi oma silmaringi rohkem avartatud .
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog