Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimesed ja aurad nende ümber
#26
Mida kallim masin, seda suurem on lõbu... ja mida suurem on lõbu, seda eredam on sinu aura!
Nii vist? Sest kui lõbu pole,... siis on ainult igav "tarbeaura!" Sitsigu siis koos, tarbeaurade ummikus!
Vasta
#27
Kas tead oma auto hinda? Kas ilus auto on ka hea auto?
Hea tuju mõjutab ehk veidi aura kõige jämedamaid kihte, aga peenematele see ei loe
Lõbutsemine "teedel" võib viia ntx. kraavi... või kokku suure rekkaga, millega ehk ei saa hakkama...
Lombakast ei saa veel korvpallurit, kui talle ka "Air Jordan"-id jalga anda Smile
Vasta
#28
Ott, mis see tarbeaura veel on?
Sensitiivid määravad aura järgi inimese tervisliku seisundi.

Või nagu Celtic kirjutanud on:
(25-07-2007, 14:21 )Celtic Kirjutas: Aura kui selline on hingevalguse kuma läbi füüsilise keha. See kiht moodustab omamoodi vundamendi energeetilisele kehale, mille abil inimene suhtleb välisilmaga.
Seega aura korrasolek näitab seda millise aspektiga sa parajasti oled avatud maailma jaoks.

On ka paremaid teemasid aura kohta, üks on siin:

http://www.para-web.org/showthread.php?t...dur+Haldre


Vasta
#29
(30-12-2011, 09:43 )kage Kirjutas: Kuna harjutades võib seda "ranti" tõenäoliselt iga inimene näha, siis näiteks mul tekib küsimus, et misasi see tegelikult on - kas aura vmt kiirgus või lihtsalt möödavaatamisest põhjustatud effekt.

Olen sama asja üle mõtisklenud. Aga see auto esiklaasi vaatamine sõitmise ajal pani lihtsalt mõtlema, et olgugi et klaas on füüsiliselt olemas, ma ei märka seda kui sõidan, kuna kogu tähelepanu on sõitmisele suunatud. Ja auraga võib ju sama lugu olla, et see energia on füüsiliselt olemas aga me ei oska seda vaadata. Asi on samas ka häälestumises, kes otsib, see ka leiab.

Aga mõned ütlevad, et nad ei näe aurat füüsiliselt silmadega, vaid oma sisemise silmaga. Ja eks nendel energia kihtidel inimese ümber ole ka erinevad tihedused. Võib-olla mõnda kihti on inimese silmad võimelised nägema, mõnda aga mitte?
Enda jaoks olen selgeks saanud, et see heledam rant ümber asjade ja inimeste on eeterkeha. Midagi enamat ma oma silmadega veel näinud pole. Ja see sisemise silmaga aurade nägemine erivärvides on ehk konkreetsele vaatlejale iseloomulik viis tajutavaid energiad tõlgendada. Üks kuulus inglise autistist geenius tajub numbreid maastikuna näiteks. Ja paljud inimesed ei seosta kõike nägemisega, mõni hoopis kuuleb oma sisemise kõrvaga (nt kuuleb kuidas organid räägivad) või tunneb lõhna oma sisemise ninaga.
Vasta
#30
"kuna harjutades võib seda "ranti" tõenäoliselt iga inimene näha, siis näiteks mul tekib küsimus, et misasi see tegelikult on - kas aura vmt kiirgus või lihtsalt möödavaatamisest põhjustatud effekt."
Möödavaatamisest see ei ole...sest kui käed ikka otseselt "auravad" valget auru välja ja seda maha raputada ei saa on see midagi muud. Harjutamine minumeelest on mingi enesesisenduse teema...Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Erinevad unenäod ja nende tõlgendused Imotep 1,084 231,415 03-11-2023, 17:31
Viimane postitus: xcad
  Häirivad võõrad unenägudes ja nende peletamine Vesta 15 9,018 25-01-2012, 14:41
Viimane postitus: Vesta
  Kas kõik inimesed näevad magades und? torujüri 7 4,502 14-09-2009, 16:51
Viimane postitus: ayra
  Inimesed peavad unenägusid tähenduslikuks InDemand 3 3,019 02-03-2009, 01:25
Viimane postitus: Tehnoloog

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat