Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sõber kummitab
#1
Nii, ma pole varem tegelend ega näind midagi paranormaalset,
aga täna juhtus midagi väga imelikku, mu sõber kes on olnud surnud pool aastat ilmutas mu ees end, ütle et ära muretse,
ma võtan su varsti endaga kaasa ja siis kadus.
Enne tema ilmumist mul olid mõtted tema peal, mida ma peaks tegema, kas ma võisin näha teda päriselt või sellele on mingi loogiline selgitus.
Vahest olen ka teda näind pimedas aknast välja vaadates, alati pilgud on kohtunud.
Vasta
#2
See võis olla meelepete, hallutsinatsioon...
just magama jäämas või ärganud, niisama väga unine, tugev emotsionaalne seisund, haigus, ravimite-ainete mõju jne.

Või siis ilmutaski end päriselt, näiteks võttis kuidagi telepaatiliselt teispoolsusest ühendust ja sa visualiseerisid pildi oma ajus kokku ning miksisid hetke reaalsusega.
Paljud NDE (near death experience) uurijad põrkavad kokku sellise nähtusega nagu "deathbed visions" nägemused surivoodil. Ja mis on huvitav, siis vahel näevad kollektiivselt nägemusi lahkunu juures viibivad lähedased, mida on raske uskuda, aga selliste juhtumite kirjeldusi leidub. On olemas ka selline ähmane asi nagu "kollektiivne hallutsinatsioon", aga sinna teemasse ei tahaks hetkel uppuda.
Seda, et keegi sureb (kasvõi ootamatult) ja samal ajal lähedane inimene unes kohtub lahkunuga ning saab kurva uudise teada, selliseid juhtumeid on väga-väga palju.

Antud juhul ma arvan, et sa kujutlesid teda alateadlikult nii palju, et aju suutis mängida väikese vingerpussi ja tootis pisikese hallutsinatsiooni. Sinu sees on arvatavasti piisavalt seda võimekust ja suutlikust alateadlikult visualiseerida, et muuta udused umbmäärased kujundid-peegeldused endale sobivaks kujutluseks, et siis neid võimendada ja kujutlus reaalsusesse uputada.

Mida vähem infot küsija jagab, seda pikem ja vaevarikkam peab olema vastaja teekond, et anda killukestki midagi tarka küsijale. Tavaliselt info vähesus seisneb küsija rumaluses näha, et millist peamist infot vastaja vajab ja muidugi ka laiskuses. Positiivse poole pealt tekitab puudulik info teinekord oodatud dialoogi, teemaarendusi mitmes suunas ning laiale ringile. Negatiivse poole pealt tõmbab sedasi ligi mõttetuid ja mööda vastuseid ja tõukab eemale asjalikke kommentaare.
Vasta
#3
Ei tahaks midagi valesti öelda ega teha, aga täna 22:00 hakkasin sirvima seda foorumit, ja 22:10 läks mu toa uks lahti ja tuli põlema, rohkemat ei toimund.
Et nagu ma ei saa seda ette kujutada, sõbra surmast iseenesest lähemalt, ta tegi enesetapu tallinnast ca 103km väljaspool, et miks ta tahab minu tähelepanu omale...
See on natuke imelik...
Vasta
#4
Uks võib veel lahti vajuda, aga lüliti nüüd küll iseenesest lülituda ei saa, seega raske juhtum, ma jään skeptiliseks, sest ei usu lihtsalt kõike mida räägitakse Bleh

Üks teooria-võimalus temaga kontakt saada on läbi unenäo.
Kui lähed magama, siis korruta oma peas järjest, et kui näen und, siis kohtun temaga ja räägin asjad sirgeks ning mäletan ärgates kõike. Seda sisendada enesele igakord enne uinumist ning väga suure tõenäosusega varem või hiljem see unenägu ka tuleb. Võib veel sisendada, et kui näen teda unes, siis tean, et see on uni ja nii võib isegi lucid dreami kogeda.

[Muudetud: 13-10-2010 levis]
Vasta
#5
Su sõber jäi sulle võlgu. Tema vabasurma motiiv on jäänud lahtiseks. Tunned ennast reedetuna ja soovid
teha sõbraga "viimast istumist", et "tasakaalustada" omavahelisi suhteid. Ju teispoolsusest tuntakse sama.
See on täitsa OK, et sa teda "näed". Võta aeg maha ja lihtsalt LEINA! See "tühjus", jääb sind edaspidi
saatma ja sellega tuleb leppida.
Vasta
#6
Ma leinasin teda väga tükk aega :'( , iseenesest on väga huvitav asi. Ma kuulan õhtuti raadiot aga nüüd pole tükk aega saand sest alati on nii et ma panen raadio tööle. Natukene aega tuleb muusikat ja siis jääb vait, kui ma toast ära lähen siis hakkab uuesti mängima, ja kui tuppa tagasi lähen siis jälle raadio vait. Raadio ei juhe pole isegi mu läheduses, ma alguses arvasin et jalg on peal või midagi aga ei see 1m minust eemal.. Võib see olla seotud?
Vasta
#7
Elektrisüsteemides on äkki kuskil mõni halb kontakt?

Eks Sa oled ise ka mingilmääral "liimist lahti", vb on lisaks sõbra surmale veel midagi, mis ei lase Sul taastuda sellest löögist. Süütunne äkki?
Ma ei tea, kas Su sõber käibki Sind kummitamas või on põhjuseks Su oma "liimist lahti" olek, mis lasi igasugusel "õhus" hõljuval infol muunduda Sinu ajus nägemuseks. Elektrikontaktid võivad "mängida" puht materiaalsetel põhjuste, aga ise arvan, et mingi konkreetsema infokogumi (kummituse) kohalolek võib seda "mängimist" soodustada. Aga see ei pruugi nii olla, et ongi sõbra vaim.

Veelkord: ma ei tea.
Aga huvi selliste asjade vastu on.
Vasta
#8
Võib olla jäi su sõbral midagi enne surma lõpetamata..Ja ta palub sinult abi...Või siis tuli ta sulle ütlema, et ka sinu päev läheneb kiiresti...ta ju ütles, et võtab ka sinu varsti kaasa.

Nt minu vanatädi Tanja nägi unes oma surnud õepoega.Nad olid surnuaias ja õepoeg näitas talle hauakivi-ilma kirjadeta.
Ta käskis Tanjal hästi järele mõelda mida ta teeb.Siis õepoeg kadus.Tanja tahtis ära minna kuid ei leidnud teed kalmistust välja.Ometi ta tundis seda nii hästi.
Mitu kuud hiljem avastati tädil vähk-viimases staadiumis.Ta suri üsna ruttu pärast vähi avastamist.

Mida ma selle looga öelda tahan on see, võib olla su sõber tahab sind hoiatada millegi eest...Püüa temaga sidet luua ja küsi mida ta vajab...või öelda tahab...Kui muu ei aita siis kutsu ta vaim välja..
Igatahes niisama ta sulle ennast ei ilmuta.
Edu...
Frost.
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas frostsparrow
Kui muu ei aita siis kutsu ta vaim välja..
Frost.
Oeh... tahaks aga ei oska, olen palju lugenud aga pole 6ieti aru saanud, ei tahaks nagu midagi valesti teha
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas rauno4477
Oeh... tahaks aga ei oska, olen palju lugenud aga pole 6ieti aru saanud, ei tahaks nagu midagi valesti teha

Kuule!!!!!
Ära muretse nüüd ometi. Mis Siis lahti on?- no näed unes ja siis?Või näed ilmsi?
Kui niimoodi edasi muretsed siis oledki varsti samas paigas kus sõber.
Või Sa ei muretse? Pakub hoopis huvi?

[Muudetud: 11-14-2010 Halo]
Vasta
#11
Tegelt on m6lemat, ma tunnen nagu huvi ja mingi hirm on ka sees. Et tahaks v2lja selgitada et mis t6siselt toimub..
Vasta
#12
Kas Sulle tundus , et nägi teda unes- või ilmus sõber Sinu ärkveloleku ajal?
Kas Sa tukastasid veidi kui sõpra nägid?
Vasta
#13
ei tukastand, ma olin j6udnud voodisse pikali heita ja tule 2ra kustutada kui ta tuli
Vasta
#14
Kui vana sõber surres oli? mIs juhtus? Kus ta suri? Kus sa elad?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummitab marti602 70 30,174 14-03-2024, 20:38
Viimane postitus: isemaag
  Kodus kummitab cherry- 17 12,645 11-12-2013, 06:20
Viimane postitus: MarkoJ
  Vaim kummitab jupats333 3 4,015 25-07-2012, 23:52
Viimane postitus: star scream
  Kodus kummitab? Dred 10 6,055 19-03-2012, 19:23
Viimane postitus: John24
  Vanamees kummitab Vampir 8 6,701 26-02-2012, 21:29
Viimane postitus: Maag Aino
  Kummitab või lihtsalt lollid kuulujutud? Chris 17 13,380 07-12-2011, 10:39
Viimane postitus: marx07
  Meie majas kummitab. raneth 8 7,337 18-10-2011, 13:44
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Surnud sõber jätkuvalt ilmutab ennast minu unenägudes getzuke 3 3,688 03-04-2011, 21:13
Viimane postitus: getzuke
  Sõber Austraalias kaebas arstile, et ... Kolchak 53 19,687 22-11-2010, 17:47
Viimane postitus: AnnaNuustik
  Sõber käis hüvast jätmas ? Cässi 11 4,771 18-07-2010, 08:19
Viimane postitus: Jõhvikas

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat