Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Päris või võlts?
#26
Tsitaat:Algselt postitas levis
2h pikk - Documentary - The Secret KGB UFO Files Complete
http://video.google.com/videoplay?docid=...4427614817#
Lõik tulnuka lahkamisest: http://www.youtube.com/watch?v=dMNr8li6f...re=related

Ma ise arvan, et see on tõesti filmitud 1969 või umbes sellel ajal. Ja on üks kolmest, kas 1. lavastus desinformatsiooni eesmärgil 2.tõeline lendava taldriku õnnetus 3.mingi inimeste loodud objekt, mis teadmata põhjusel sarnaneb lendava taldrikuga, aga kuna sinna juurde käib tulnuka lahkamine, siis njah.. :S


btw.teema pealkiri "Päris või võlts?" suckib täiega.

[Muudetud: 9-10-2010 levis]

[Muudetud: 10-10-2010 Savipats]
Vasta
#27
Hah, ei pannudki tähele enne savipatsi tsiteerimist, et mu pealkiri levise sõnul sakib. Järelikult ma ise ka suht sakin, kuid nagu öeldakse, kes tasa sakib see kaugele sakib Smile

[Muudetud: 10-10-2010 donulme]
Vasta
#28
Ja kui nüüd edasi vaikselt sakkida siis panen siia veel paar linki mille kohta sooviks teie arvamust kas Päris või võlts?Smile

http://www.ufoevidence.org/photographs/s...photo9.htm

http://www.ufoevidence.org/photographs/s...oto328.htm

Tahaks ka mainida, et need on siiani mu lemmik pildid UFOdest. Miski lihtsalt tundub õige nende puhul. Teine link ehk võib naljakas tunduda, kuid isegi selle puhul jäi mu sisetunne kindlaks.

Huvitav oleks teiste foorumlaste arvamust kuulda ning teie endi lemmik fotosid näha.
Vasta
#29
mmm esimene kh minu lemmik nüüdest Laugh esimene tundub olevat õige aga teine oleks nagu arvutiga tehtud.
Vasta
#30
Tsitaat:Algselt postitas Savipats
Kuidas nad selle venemaale maa sisse kaevasid? Kust nad need venelased, kõik need muuseumi sõidukid jpm. said? Nii heas korras masinaid enam palju pole.. väga suure eelarvega ettevõtmine. Ühe youtube video kommentaarides oli hästi seletatud, miks seda nii raske fake'da on..

ereland, ehk leiad selle dokumentaali üles?


Ilmselt jooksis dok ren.tv pealt,seal palju sellist kraami
Vasta
#31
Mulle tundub, et see on nüüd selline teema, et igaüks lisab pildi ja küsib päris või võlts ? Laugh Aga hea idee ju ei olegi enam vaja iga erineva pildi kohta teemat teha.
Vasta
#32
filmi ei leidnud,küll aga sellise asja,kes neid venelasi teab...
http://www.ufo.obninsk.ru/ural.htm
Vasta
#33
Tsitaat:Algselt postitas ereland
kes neid venelasi teab...
http://www.ufo.obninsk.ru/ural.htm

Pigem, kes venekeelt oskab? Smile
Vasta
#34
Päris mõnus ja nauditav video. Nagu Savipats osutas, siis üsna suure eelarvega, igati töömahukas filmikene.
On tunda head organiseerimist ja meeskonnavaimu. Imetlusväärne!
Ilm on võtete ajal igati mõnus ja isegi kerge lumi on maas. Autopark on kenasti põllul - eriti need
Willis-maasturid (ei sobi pilti; pole relvastuses). See ümmargune betoonist asjandus on seal
ilmselt päris kaua vedelenud, isegi puud on vahepeal suureks sirgund, siis kuskil 20 aastat, aga võin eksida.
Lugesin, et film on aastast 69, aga võib vabalt olla ka 96. Pigem viimane, kuna film on värviline.
Hindaksin kümnepallisel skaalal, tublile üheksale.
Vasta
#35
Värvifilmi kohta nii palju...

http://www.youtube.com/watch?v=J_RTnd3Smy8

aastal 1922. tehtud värviline film.
Ma ei välistaks võimalust, et KGB'l võis olla 47 aastat hiljem vahendeid mõne sündmuskoha detailide värviliseks salvestamiseks.. miks siis mitte kasutada seda võimalust.
Vasta
#36
Täiesti õige! Olen kahe käega nõus, aga oota!... Sa andsid just oma postitusega vastuse!
Kirjutad;... sündmuskoha detailide värviliseks salvestamiseks...
Kas operaator salvestab? Mida ta peaks salvestama, kui viibib UFO-juhtumi sündmuskohal?
Ja veel värvifilmiga?

[Muudetud: 10-11-2010 Ott Sama]
Vasta
#37
See värvilisus tõesti ei näita midagi, videomaterjale värvitakse ka aastaid hiljem. Eriti kui tegu on mõne tõestusmaterjaliga, siis värvitud videopilti on ju märksa kergem analüüsida kui mustvalget, kus ei pruugi vahest varjusidki eristada. Pealegi video värvimist suudab ka tavaline graafikatöötlus amatöör kodustes tingimustes teha, tänapäeval on juba programme, millega pole isegi eraldi igat freimi vaja värvida, kuid sellegipoolest on see üks väga aeganõudev töö. See ei tähenda muidugi seda, et antud lõik kahtlemata autentne peaks olema.

[Muudetud: 10-11-2010 donulme]
Vasta
#38
Tsitaat:Algselt postitas Ott Sama
Täiesti õige! Olen kahe käega nõus, aga oota!... Sa andsid just oma postitusega vastuse!
Kirjutad;... sündmuskoha detailide värviliseks salvestamiseks...
Kas operaator salvestab? Mida ta peaks salvestama, kui viibib UFO-juhtumi sündmuskohal?
Ja veel värvifilmiga?

[Muudetud: 10-11-2010 Ott Sama]
Ise küsid.. ise vastad - Seal UFO-juhtumi sündmuskohal peaks salvestama just UFOt ja sündmuskohta.. kõiki märke, mis maha jäänud.
No miks muidu filmida? Muidugi salvestatakse! Hilisemaks analüüsiks ja arhiveerimiseks. Isegi tänapäeval salvestatakse ju peaaegu kõike..

Kas sina arvasid, et need kaameramehed juhuslikult jalutasid mööda ja leidsid selle UFO? Kaameramehed toodi sinna just selleks, et tõestusmaterjali koguda. Sõnas ja kirjas on neid lugusid juba piisavalt palju..

donulme mainis ka ära, et värviliselt filmilt on märksa kergem tuvastada erinevaid objekte, see ka vist peamine põhjus, miks kasutada värvilist filmi. Pärast, kui tuleb suurematele ja tähtsamatel inimestele näidata, siis peab kvaliteet olema ikka 110%, mitte mingi udukogu. Hiljem vaatavad ehk ka teised spetsialistid filmi (ja neid klippe, mis avalikkuseni pole jõudnud, näiteks laeva sisemus) ning langetavad oma otsuse, mida rohkem detaile seda parem.

Muidugi, see ei muuda nüüd seda kohe autentseks juhtumiks. Lihtsalt - värviline film ei tohiks seal vastuargumentide nimekirjas olla - see ei ole välistatud ja on tegelikult hoopis üpriski tõenäoline. Proovime neutraalseks jääda.
Vasta
#39
Ise küsin ja ise vastan. Ma ei tea, võib olla on tegemist pesuehtsa UFO`ga, teisalt meenutab see raketi-
shahti avatud luuki,... mis on ammu hüljatud. Nüüd on raske öelda, sest operaator ei filminud UFO`t
"õigesti". Aga ikka - 9 palli väärt!
Vasta
#40
Nii või teisiti on need ajad möödas, kus me iga vähegi ehtsat videot usume, kuna tehnika on nii kaugele arenenud, et on võimalik tavalise 3d programmiga väga ehtsaid vaatlusvideosid lavastada. Seepärast tuleb leppida, et tehnika arenguga saime me kaasa ka kalduvuse kahelda kõiges mis on digitaalne, mis viib meid tegelikult ringiga tagasi täiesti algusesse/põhiarusaamadeni, kus oma silm on kuningas. Tuli fotograafia,kõik kummardasid,pildid olid püha tõendid igas valdkonnas, kuid lõpuks on fotograafiast viimane piisk välja pigistatud ning valdkond nii suureks aetud, et seda pole enam võimalik hoomata ning me anname alla ning lähme põhi teadmiste juurde tagasi. Kindlasti ei ole see ka viimane asi mis meil üle pea kasvab...
Vasta
#41
Tsitaat:Algselt postitas Ott Sama
Ise küsin ja ise vastan. Ma ei tea, võib olla on tegemist pesuehtsa UFO`ga, teisalt meenutab see raketi-
shahti avatud luuki,... mis on ammu hüljatud. Nüüd on raske öelda, sest operaator ei filminud UFO`t
"õigesti". Aga ikka - 9 palli väärt!

Kust võtad, et ei filminud õigesti? Kuidas oleks õige filmimine?

Kuna see klipp on väidetavalt saadud mustalt turult ja see on vaid katkend mingist suuremast kogust, siis meil puudub kogu informatsioon.. äkki on see lihtsalt üks suur luuk. Aga jah.. igaüks ise valib, mida usub.. kahju, see oli üsna lubav videoklipp. Oleks võinud põhjalikum olla ja paremini ära seletada - Miks on tegu UFO'ga. Tegemise hetkel peab arvestama, et see peab olema usutav ja tuleb siis kuidagi vastavalt filmida, eeldusel, et kõik hakkavad seda nägemisel kohe võltsiks lahterdama.

Täiuslikku tõendit ei ole olemas.. tõesti, peaks juhtuma midagi "Independence day" sarnast.. ja siis ka ei usutaks. "War of the Worlds" raadiosaade oli.. peale seda enam meediat ei usuta.

Järelikult, kes uskuda ei taha.. see leiab alati midagi, milles kahelda. Kes usub, usub ilma illustratsioonideta ka.. Smile

Iseenesest huvitav lähenemine - raketišahti luuk. Äkki isegi on.. kurat seda teab.
Vasta
#42
Antud videos ei ole oluline see UFO, vaid selle filmi tegemise idee. Ma ei vaadanud, ei uurinud objekti, sest
operaator ei lase mul seda teha. Ma vaatan, mis toimub objekti ümber ja selle kaudu püüan mõista filmi-
tegija sõnumit. Antud videos pole ideed ega sõnumit: seal on segadus. Konkreetse video põhjal jääb
mulje, et operaator ei tea mida filmida. Juba see viitab otseselt - tavakodanikule, kes sattus juhuslikult...
Sõjaväe operaatorid teavad ülihästi kuidas dokumenti luua, sest see läheb ülemustele/otsustajatele ette-
näitamiseks. Pole mõtet ülemusi raevu ajada. ... nii, et seda filmi ei tehtud juhuslikult.
Filmi kõige suuremaks väärtuseks on kahtlemata see, et klip annab meile võimaluse, omavahel suhelda.
Vasta
#43
Tsitaat:Algselt postitas donulme
Ja kui nüüd edasi vaikselt sakkida siis panen siia veel paar linki mille kohta sooviks teie arvamust kas Päris või võlts?Smile

http://www.ufoevidence.org/photographs/s...photo9.htm

http://www.ufoevidence.org/photographs/s...oto328.htm


Mulle tundub just esimene link kahtlasem, sest pildil nr 2 on 4 valget tuld, esimesel ja kolmandal aga kolm valget + 1 punane.

Teises lingis ma ei kahtle. Igati asjaliku mulje jätvad pildid.
Vasta
#44
See suhtlemise osa on üsna leidlik tähelepanek Laugh Kuid samas julgen ma väita, et üldjuhul polegi venelased midagi aru saanud, vaadake kasvõi Tšernobõli näitel, anti meestele lapp näo ette,hari kätte ja nüüd minge ja peske katustelt kiiritust maha Laugh
Vasta
#45
Siin on pigem asi ka selles donulme, et N.Liidus (ega Venemaal asi paremaks pole läinud) ei hinnatud
inimeste elusid. Inimene oli kui tarbimisühiskonna paberist käterätik mille või kohe ära visata.
Vasta
#46
Kuid sellistest arusaamadest lähtudes võiks ju eeldada, et on ka palju muid asju millega nad "kergekäeliselt" ümber käivad? Smile Venelased on ju tuntud ka kummikinda juhtumi poolest, kus targad doktorid tegelesid laipadega ning sünnituste vastuvõtmisega paralleelselt ilma kindaid vahetamata ning seejärel sügasid kukalt, et miks patsiendid surevad Smile Olgugi, et nad ainult inimestesse nii suhtuvad, on siiski nii, et kui rong rööpast välja jookseb, jooksevad ka vagunid talle järgi ning antud juhul pean rongi all silmas suhtumist inimestesse, kuna inimeste heaolu ja elu väärtustamine on siiski suureks riigi üldise arengu määrajaks ning kui aus olla siis mis arengust me üldse Venemaa üuhul rääkida saame?
Vasta
#47
Loodetavasti teavad nüüdseks juba kõik,
et kogu krempel oli puhas võltsing!
Vasta
#48
Värskemat kraami ka sekka : http://www.youtube.com/watch?feature=pla...-V9XvNlBrw
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Erinevad lennumasinad (UFO-d). Udujutt või mitte? Tom 73 34,697 21-05-2020, 18:29
Viimane postitus: MetsaKaru
  UFO vaatlused ISS'st lihtne lahendus, või siis ka mitte? eny 43 28,396 15-10-2018, 20:11
Viimane postitus: Tinar
  Tunguska:ufo või asteroid ? jack the ghost 15 2 2,107 19-09-2011, 12:54
Viimane postitus: jack the ghost 15
  UFO või täht ? TDK 40 20,920 17-03-2011, 11:29
Viimane postitus: excubitoris
  Kas teist keegi on näinud ehtsat tulnukat või humanoidi? Taivo 15 6,658 20-12-2010, 21:10
Viimane postitus: Preilikass
  Flying rod või mõni muu tundmatu eluvorm! madman07 6 3,429 08-10-2010, 11:12
Viimane postitus: levis

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat