Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meie võimalused tulnukate vastu?
#26
Tsitaat:Algselt postitas paadikapten
Tuli pähe sihuke mõte: mis juhtuks, kui keegi võtaks ette ja üritaks hakata tõsimeeli tulnukaid massiliselt hävitama?....

Tulnukate massiline hävitamine ei ole eriti hea mõte, isegi siis kui me oleks neist rohkem arenenud. Miks? Esiteks neid on loogiliselt mitmeid tuhandeid kordi rohkem kui meid. Teiseks nad jätkavad tagasi tulemist nende isandate käsul.

Kui üldse midagi sellist ette võtta, siis tulnuka sivilisatsioonil tuleks nii öelda pea maha võtta. Käskijad tuleb ainult hävitada. Mingite tuimade sõduritega jamamine on ju mõttetu. Terve tulnuka rassi ei tee halvaks see et nende juht on halb.
Vasta
#27
[quote='Preilikass' pid='103356' dateline='1280358814']
[quote]Algselt postitas WhiteWolf
ühise vaenlase korral ei tasu grupeerunud inimesi alahinnata. Ühises vaimsuses peitub märgatav jõud.
[/quote]

... Mehed! Mehed!
Millest Te räägite ... ??? ...
Sõda ... tapmine ... relvad ... võitlemine ...
Mida? Ja miks?
..............................................

Nii palju ürikuid räägib ju: Saate seda, millest mõtlete ...
Mõtlete armastusest, saate armastuse ja kaitse ...
Mõtlete vihkamisest, tapmisest ja sõjast, saate selle ...
Nii palju on viimasel ajal tulnud raamatuid ja kirjutisi ja filme ja muud ...
Oled sellel lainepikkusel, millest mõtled ja mida tunned ja seda sa tõmbad ligi ...
KÜLGETÕMBESEADUS ::: SALADUS ::: jne
................................................

Olen palju aega metsas elanud ja palju näinud. Ka maaväliseid ...
Vahel olen isegi kartnud, kuid kui on läheduses olnud koer või väike laps, nad on olnud nii rahulikud, õnnelikud ja nad on andnud mulle usku ja kindlust, et kõik on turvaline ja meile on alati abi olemas. Kui mitte maa peal, siis õhus või kõrgemal ... on meile alati turvaline abi olemas.
Loomadel ja väikestel lastel on suurem sensitiivsus kui meil vanadel ja ekslikel ja eksinutel. Ehk: kui me ei usalda usaldada oma sisetunnet, siis loom ja väike laps aitavad meid tundlikku identifitseerimist vajavas küsimuses ja olukorras.

Suur aitäh ja tänud, et see on nii!
Armasta ja Sind armastatakse!
Tänulikkust ja õnnelikkust ja arukust ja armastust!
Aitäh!
Vasta
#28
(13-02-2011, 16:54 )Stella Kirjutas:
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
ühise vaenlase korral ei tasu grupeerunud inimesi alahinnata. Ühises vaimsuses peitub märgatav jõud.

... Mehed! Mehed!
Millest Te räägite ... ??? ...
Sõda ... tapmine ... relvad ... võitlemine ...
Mida? Ja miks?
Ma tunnistan, et mul on mõnegi teksti pärast, mis poolaastat tagasi öeldud, täna piinlik...
Vasta
#29
Minu hea sõber saatis mulle kord sõbrapäevaks järgmise lingi:

http://www.mayyoubeblessedmovie.com/

Ehk on see abiks hirmus tulnukate ja kõige muu meist arenenuma suhtes.
Neil slaididel oleva teksti tõlge:

Õnnistus
Olgu sa õnnistatud kõige heaga.
Olgu sul rõõme nagu tähti öises taevas,
mida pole võimalik kokku lugeda.
Olgu sul kordaminekuid rohkem
kui liivateri kogu maailma
ookeanide rannikul kokku.
Ärgu olgu pingutusel ja puudusel kohta su elus
ja olgu ilu, kord ja küllus
sinu lahutamatud kaaslased.
Juhtigu iga su valik sind rajani,
mis puhas, õige ja kaunis.
Asendugu kahtlused ja hirmud
püsivalt sügava usaldusega,
kui saad teadlikuks
sind kõikjal ümbritsevast
Kõrgemast Väest.
Kui elutormid murravad sisse
ja kui pole midagi peale pimeduse, siis
valgustagu maailma sinu sisemine valgus.
Olgu sa alati teadlik sellest,
et oled piiritult armastatud
ja olgu su sooviks vastata sellele
tingimusteta armastusega.
Et sa alati tunneksid end
kalliks peetud lapsena,
hällitatuna ja kaitstuna Jumala kätel.
Ja kui sul tekib kiusatus
kellegi üle kohut mõista,
siis meenugu sulle,
et me kõik oleme ÜKS
ja et iga sinu mõeldud mõte
peegeldub läbi universumi
puudutades kõiki ja kõike.
Ja kui sul tekib kiusatus endale hoida,
siis meenugu sulle, et
vaid armastus, mis on vaba, saab voolata.
ja et vaid läbi andmise saab võimalikuks saamine.
Olgu su kaaslasteks muusika ja naer,
ja järgnegu igale tormile vikerkaar.
Saagu pettumus pühitud minema rõõmust ja
kurbus lahustatud lustlikkuses
ja toogu armastus leevendust igale valule.
Aidaku solvangud koguda elutarkust ja
kroonigu kõiki su ettevõtmisi kordaminek
ja olgu iga järgnev päev külluslikum eelmisest.
Olgu sa õnnistatud
ja saagu teised õnnistatud sinu poolt.
Selline on minu südamesoov.
Olgu sa õnnistatud.

Vasta
#30
Smile
Meist arenenumad on tulnukad ainult juhul , kui me nad endast arenenumaks tunnistame...
Vasta
#31
(13-02-2011, 17:46 )WhiteWolf Kirjutas:
(13-02-2011, 16:54 )Stella Kirjutas:
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
ühise vaenlase korral ei tasu grupeerunud inimesi alahinnata. Ühises vaimsuses peitub märgatav jõud.

... Mehed! Mehed!
Millest Te räägite ... ??? ...
Sõda ... tapmine ... relvad ... võitlemine ...
Mida? Ja miks?
Ma tunnistan, et mul on mõnegi teksti pärast, mis poolaastat tagasi öeldud, täna piinlik...

Mehed? Shock `Mees` oleks õigem termin Ph34r2

Minul isiklikult pole piinlik. Kõik, mida olen kunagi välja öelnud, on siis olnud tõde. Ning olen 101% arvamusel, et teoretiseerida võib kõike! Mis puutub tulnukatesse, siis ei saa öelda, et ma kardaksin. Ma pole tegelikult päris veendunud selleski, et nad olemas on Smile
Vasta
#32
Ma usun, et praegu meil ei ole midagi, eriti vastu panna ufodele, kuid aastate pärast võib inimkond ka kunagi ju nende tasemeni areneda Laugh.
Vasta
#33
(14-02-2011, 07:34 )Apollo Kirjutas: Ma usun, et praegu meil ei ole midagi, eriti vastu panna ufodele, kuid aastate pärast võib inimkond ka kunagi ju nende tasemeni areneda Laugh.

Ja tulnukad ei arene eest ära, vaid jäävad oma arengus seisma? Hrmm
Vasta
#34
(14-02-2011, 07:53 )Preilikass Kirjutas:
(14-02-2011, 07:34 )Apollo Kirjutas: Ma usun, et praegu meil ei ole midagi, eriti vastu panna ufodele, kuid aastate pärast võib inimkond ka kunagi ju nende tasemeni areneda Laugh.

Ja tulnukad ei arene eest ära, vaid jäävad oma arengus seisma? Hrmm

Aga tulnukad ootavad meid järgi, sest nad on NII head ja tahavad inimesi ainult aidata. Selle pärast nad ei näitagi ennast meile.Smile1

Vasta
#35
Tulnukatele ei pakuks praegu pinget sõda , lasevad järgi areneda. Laugh
Vasta
#36
Mis ma ennist öelda tahtsin, on see, et kui keegi ikka soowib sisalikke wõi nn. lendajat endast arenenumaks pidada, siis see ju ka on nii... tema jaoks.
Samas on kahtlemata tulnukaidki mitmesuguseid... ei saa yhe mytsiga lyya.

Mis aga teoretiseerimisse puutub, siis kahtlemata wõib teoretiseerida kõike... samas ega kõike tegema pea, mida teha wõib...
...ja kas sel teoretiseerimisel ka suurt mõtet oleks, sest maailma kõigis tema nyanssides me waatame ju ikkagi kõik oma silmadega...
...ja ka mõtestame nendesamade silmade nähtud pilti.
Vasta
#37
(14-02-2011, 13:00 )Apollo Kirjutas: Tulnukatele ei pakuks praegu pinget sõda , lasevad järgi areneda. Laugh


Sõda lihtsalt sõja pärast pidada tundub siiski liiga ulmeline olevat
Vasta
#38
Sõdu ei peeta kunagi sõja pärast. Sõjal on alati põhjus!

Meie võimalused tulnakate vastu? See arsenal, mida me valdame, on sõna otseses mõttes muljetäratav!
Ilma igasuste kahtlusteta - oleme väärilised vastased!!! Alustame kas või sellest, et me suudame petta
keda tahes ja viisil, mis viib Põrguvürsti enda sügavasse depressiooni!

Esimene asi, millega maale tunginud tulnukad tutvust teevad... on meie pahed. Pole ehk mõtet vaieldagi -
neist saavad suht lühikese ajaga narkomaanid, alkohoolikud, suitsetajad ja mängusõltlased. Lisaks hakkab
neile meeldima meie popmuusika ja naised! See kõik... demoraliseerib nende sõjamasinat ning üsna pea
puhkevad konfliktid nende endi keskel... meil jääb üle veel sõlmida tulnukatega SMS kiirlaenulepingud,... ja peos nad
meil on! Näete, kui lihtne see on?

Nende, va tulnukate esimene nö. haavatavus seisneb just selles "kõrges arengutasemes". Viimase üheks tunnuseks
on kaitsetus kõiksugu ahvatluste vastu!
Vasta
#39
Just nimelt Ott. Neil võib ju olla kõrgelt arenenud tehnika,
aga kas nad seda ka ise on..?

Siin kohal sobib vist soovitada multikat http://www.imdb.com/title/tt0910970/

http://www.youtube.com/watch?v=VYoiXtfebzU

Kes on näinud, siis vahetage filmis olevad inimesed tulnukate vastu
ja mõelge edasi..
Vasta
#40
(14-02-2011, 15:11 )päikeseinsener Kirjutas: Just nimelt Ott. Neil võib ju olla kõrgelt arenenud tehnika,
aga kas nad seda ka ise on..?

Siin kohal sobib vist soovitada multikat http://www.imdb.com/title/tt0910970/

http://www.youtube.com/watch?v=VYoiXtfebzU

Kes on näinud, siis vahetage filmis olevad inimesed tulnukate vastu
ja mõelge edasi..

Aga oled sa näinud SEDA - Planet 51 (2009) - IMDb
Vasta
#41
(14-02-2011, 14:40 )Ott Sama Kirjutas: Sõdu ei peeta kunagi sõja pärast. Sõjal on alati põhjus!

Meie võimalused tulnakate vastu? See arsenal, mida me valdame, on sõna otseses mõttes muljetäratav!
Ilma igasuste kahtlusteta - oleme väärilised vastased!!! Alustame kas või sellest, et me suudame petta
keda tahes ja viisil, mis viib Põrguvürsti enda sügavasse depressiooni!

Esimene asi, millega maale tunginud tulnukad tutvust teevad... on meie pahed. Pole ehk mõtet vaieldagi -
neist saavad suht lühikese ajaga narkomaanid, alkohoolikud, suitsetajad ja mängusõltlased. Lisaks hakkab
neile meeldima meie popmuusika ja naised! See kõik... demoraliseerib nende sõjamasinat ning üsna pea
puhkevad konfliktid nende endi keskel... meil jääb üle veel sõlmida tulnukatega SMS kiirlaenulepingud,... ja peos nad
meil on! Näete, kui lihtne see on?

Nende, va tulnukate esimene nö. haavatavus seisneb just selles "kõrges arengutasemes". Viimase üheks tunnuseks
on kaitsetus kõiksugu ahvatluste vastu!

Oleneb, mida pidada kõrgeks arengutasemeks. Kui olend on vaimselt kõrgelt arenenud, siis on ta kogu sellest kompotist, mida sa mainisid, üle Smile Iseasi, mis oleks niisuguste olendite põhjus kellegagi sõda pidada Shock
Vasta
#42
Teoreetilise füüsika professor ja sci-fi fänn dr. Michio Kaku pakub oma lahenduse tulnukate rünnakule.
Sci-Fi Science: Physics of the Impossible -2×5- Alien Invasion
http://www.megavideo.com/?v=JK5IVFZY
Vasta
#43
Preilikass! Tänud!... nimetasid ise juba kolm tegurit, mis suurendavad "kõrgema arengutaseme" haavatavust!
Vasta
#44
(15-02-2011, 00:56 )Ott Sama Kirjutas: Preilikass! Tänud!... nimetasid ise juba kolm tegurit, mis suurendavad "kõrgema arengutaseme" haavatavust!

Jaah? Ütle mulle ka wink Viimasesse postitusse ma neid kindlasti ei kribanud...
Vasta
#45
Meie võimalused tulnukate vastu sõltuvad tulnukate motivatsioonist ja arengust.
Kõrgelt motiveeritud ja kõrgel tasemel olevate tulnukate vastu puudub meil igasugunegi lootus.
Vallutust mitte planeeriva (või planeeriva), kui samas ressurssi vaese ning madala tasemega
tulnukate vastu võib meil isegi täiesti võimalus olla - umbes nagu selles filmis: 9. rajoon (2009)
Vasta
#46
Esiteks - kahtleme nende kõrges arengutasemes, esitame väljakutse... on ju vaja testida vastast.
Teiseks - kuna on vaimselt igast jamast üle, siis eeldame, et on võimalik vahele trügida... vastupanu ju ei osutata.
Kolmandaks - kahtleme nende sõjapidamisvõimekuses... nii arenenud olendid ei saa ju kurjad olla!

Eks teame seda omast käest, kui keegi mats, üritab ennast kehtestada. Muidugi! Me kehitame õlgu
ja ei hakka tühjast tüli tegema - loovutame talle eesõiguse. Sest, meil on paremad vaimsed pidurid ja me kontrollime
oma emotsioone. Me otsustame kauem ja seejuures vaagime erinevaid lahendusi. Püüame ratsionaalselt kaaluda
võimalikke tagajärgi. Tavaliselt lõppeb see sellega, et jääme ootele... ja meid on lihtsam rünnata.

Häh! Excu jõudis oma postitusega ette,... jobuta veel!

Vasta
#47
Vanasti lõi sakslane kiilu venelase kaitsesse,andis kahele poole tuld ning tõmbus siis tagasi.Ja venelased pidasid maha mehise lahingu.
Kinnitan,et tulnukatega sõda te ei märka,see võib toimuda hetkel või on ammu läbi...arvan,et läbi...sest
te kõik olete orjad ja vangid...vat sedasi.
Vasta
#48
Kadunud puna-akadeemik, lugupeetud Gustav Naan (rahu tema põrmule) tavatses ikka öelda, et kosmosetulnukatel võib meie, inimeste vastu olla vaid kahesugust huvi: kas etnograafilist või siis gastronoomilist laadi...
Vasta
#49
Etnograafilist ja gastronoomilist laadi... wink
Vasta
#50
(15-02-2011, 12:21 )Ott Sama Kirjutas: Esiteks - kahtleme nende kõrges arengutasemes, esitame väljakutse... on ju vaja testida vastast.
Teiseks - kuna on vaimselt igast jamast üle, siis eeldame, et on võimalik vahele trügida... vastupanu ju ei osutata.
Kolmandaks - kahtleme nende sõjapidamisvõimekuses... nii arenenud olendid ei saa ju kurjad olla!

See, et keegi on vaimselt jamast üle, ei tähenda, et ta laseks endale nö pähe istuda. Ning enesekaitse ei ole kurjus.
Kui leiduksid tulnukad, kes oleksid tõesti väga arenenud (ning inimene oleks see, kes tahab sõda alustada), siis ega keegi ei tea väita, et need arenenud tulnukad üldse näiteks füüsilist keha omavad. Või ehk kasutavad nad kogu oma aju potensiaali ning suudavad kes-teab-mida kõike teha - ehk siis nemad ise on parim relv enesekaitseks.
Kui nad oleksid nagu meie, võrdlemisi inimlikud, aga tehnoloogia osas arengust ees, siis oleks ehk võimalik rünnak nende poolt nö tagasi lüüa, iseasi, kas seda lõputult suudaksime. Kindlasti tuleks arvestada, et nemad on siis suure tõenäosusega jälginud ja profileerinud meie käitumist ning tehnoloogiat juba pikemat aega. Meie nendest vaevalt piisavalt palju teame. Kui neil on suurepärane tehnoloogia ja plaan, siis saaksid nad väga hästi ära kasutada näiteks paanikat, mis tekiks inimeste seas kui järsku mingid tulnukad (keda paljude arvates ei eksisteeri) välja ilmuksid. Selle asemel, et oma jõud mobiliseerida, hajuks inimesed laiali. Samuti oleks enamusel eesmärk ennast ja oma lähedasi kaitsta, mitte aga rünnata (ja ennast ja lähedasi suuremasse ohtu seada; sageli ei mõelda paanikas selgelt, seega seda, et võõraste võidu korral muutuks oht inimestele 101%iseks, ei pruugi inimesed kaitses aduda). Tegelikult oleks võimu haaramiseks vaja võõrastel vaid erinevate riikide kaitseasutused rivist välja ajada ning informatsioonivahendid kaotada (ehk siis poleks internetti, mobiililevi, telekat, raadiot jne). Ja isegi kui olukord hakkaks nende kahjuks pöörama, saaksid nad viivitamatult jalga lasta - inimene neile järgi ei pääse.

Ma siiski kipun uskuma, et isekamat ja õelamat seltskonda kui inimesed annab universumist otsida Ph34r2
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tähtede sõda meie orbiidil excubitoris 84 49,548 13-01-2022, 18:36
Viimane postitus: Manaja
  Tulnukatelt näpatud tehnoloogiad meie igapäevaelus. Loogik 184 107,886 11-10-2021, 09:34
Viimane postitus: Lynx Titan
  Inimröövid tulnukate poolt Tutanhamon 169 115,431 28-05-2021, 21:18
Viimane postitus: Kaaluja
  Inimesed tulnukate poolt aretatud. Klaid 19 13,989 03-05-2017, 19:26
Viimane postitus: Marimu
  Mõned küsimused tulnukate kohta. Merc MKIII 50 26,086 18-01-2017, 18:55
Viimane postitus: Müstik
  Kepleri kosmoseteleskoop avastas tulnukate megastruktuuri zafa 3 3,922 10-11-2015, 09:40
Viimane postitus: Müstik
  Petitsioon tulnukate avalikustamiseks garber 14 7,930 16-02-2015, 20:55
Viimane postitus: VironShaman
  Meie orbiidil on tihe liiklus excubitoris 46 23,726 18-12-2012, 15:10
Viimane postitus: NelliN2
  Nasa teleskoop püüdis pildile tulnukate õhulaeva ? kk2ku- 5 5,644 22-01-2012, 15:17
Viimane postitus: Leena
  "Meie" lennuvahendid Metafor 10 7,292 04-02-2011, 16:03
Viimane postitus: zed

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat