Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hinge puhastamine
#26
Ega see pole mingi teadmiste viktoriin siin Bleh ja see ei puutugi asjasse aga kui teada tahad siis ikka Usa on selle taga ning põhjusega, et pidavat muutma inimesed agressiivseks (Mehhikost põgenenud illegaalid käitusid jõhkralt) hiljem lükati kõik need faktid ümber. Segatud on teemadesse ka kütusefirmad ning samuti firmad, kes tööstusliku materjalina seda kasutasid. Ei hakka mingit referaati siin kirjutama. Ülemaailmselt illegaalseks muutus see peale Nixoni.
Vasta
#27
Excu, kas sa tõesti arvad, et ma ei tea, et illegaalne narkokaubandus on jube? Seal on keemias üsna asjatundmatud inimesed, keda motiveerib ainult raha ja võim. Neid ei huvita tagajärjed. Ostjad on samuti asjatundmatud ja tahavad lihtsalt kogemust. See on sotsiaalsest süsteemist tulenev oht, mis aga ei puutu kuidagi ainete enda ohu määramisse. DMT kui puhas aine ei näi olevat ohtlik tervisele.

Kanepiga on sama lugu - on kordi rohkem kasu kui kahju. Palju rohkem kahju tuleb sellest, ET see on illegaalne, kui selle mõjudest endast. Alkohol ja tubakas tekitavad kordi rohkem kahju tervisele kui kanep.
Illegaalsuse kohta olen mina lugenud, et USA-s tekitati see poliitilistel eesmärkidel, et hoida mehhiko immigrante eemal - nn "Reefer Madness" kampaania. Kui tõsi see on, ei ole uurinud.
Vasta
#28
Pidasin siin mõni aasta tagasi loengu kanepist - juttu oli nii ümmarguselt pea tunni jagi.
Kahju, et tookord seda linti ei saanud. Kuna aga te siin mõlemad alla andsite lisan ühe
dokumendi mis siis valgustab minu antud küsimusi - TDK - sa olid õigel kursil, kuid siiski
olid detailid vägagi mööda - annan sulle siis nimed ja aastaarvud ka - ehk aitab mõista.

The Marijuana Trick - Google Docs
Vasta
#29
See info on kõik tuttav ja tean enamgi kanepi positiivsetest mõjudest. Aga nagu ikka, tood sa sisse "salajase vandenõu". Nii etteaimatav sinust! Ümber lükata ma seda ei saa, samas ei leia ka piisavat põhjust sellesse uskumiseks (nn orbiidil lendava teekannu fenomen).
Vasta
#30
(08-07-2010, 02:28 )wcwtz Kirjutas: Tahaks oma elus läbi viia muutuseid. Teen toale peagi remondi, olen püüdlemas parema mina poole. Tahaks ka oma hinge puhastada. Kas keegi oskab öelda, kuidas seda võimalik teha on? Kas pean pöörduma spetsialisti juurde?

Alusta selle lausega: Ja anna andeks meile meie võlad nagu meiegi anname andeks oma võlglastele.
Vasta
#31
(18-03-2011, 11:22 )kalldunn Kirjutas: Tegelikult on hinge võimalik puhastada. Üks selgeltnägija on seda nimetanud Tagasikäigu randevuuks. Minu andmetel Praegu ei ole siin Eestis ühtegi inimest kes sellega tegeleselleks . Tean ka ise kuidas se teoreetiliselt, ning praktiliselt peab välja nägema . Aga se on kohotavalt suur töö. Mida vanem te olete seda väiksem on tõenäosus et se üldse önnestuda.

Ärme nüüd jälle ajame ühte lihtsat asja nii keeruliseks ja jumal tänatud, et meil siin Eestis puuduvad need "spetsialistid", kes siis raha eest sinu hinge puhastavad. Selleks, et oma "hinge puhastada" ole vaja mingeid randevuusid jne. Võiks isegi ütelda, et hing puhastub ise. Piisab ainult oma mõtete ja tegude kontrollimisest ja loobumisest negatiivsest ning pahest.
Vasta
#32
Inimest saab muuta ainult inimene ise,
kui ta seda tõsiselt soovib.
Mitte mingi selgeltnägija ega posija.
Ja mis see vanus siia peaks puutuma?

Kalldunn, anna andeks, aga su jutt on
äärmiselt negatiivne siinkohal.

Isiklik arvamus.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat