Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hinge puhastamine
#1
Tahaks oma elus läbi viia muutuseid. Teen toale peagi remondi, olen püüdlemas parema mina poole. Tahaks ka oma hinge puhastada. Kas keegi oskab öelda, kuidas seda võimalik teha on? Kas pean pöörduma spetsialisti juurde?
Vasta
#2
Juhuslikult vaatasin just hetkel seda videot.. päris huvitav.

http://video.google.com/videoplay?docid=...0634901018#

ja wiki link

http://et.wikipedia.org/wiki/Ayahuasca

[Muudetud: 7-8-2010 Savipats]
Vasta
#3
Ma ei julgeks eales sellist asja proovida!
Vasta
#4
Mis asi see hinge puhastamine on, ma küll ei julgeks nii lihtsalt selliste sõnadega loopida. Kuidas teda on ära võimalik määrida, et puhastada vaja.
Elu muutused paned eesmärgid paberile paika, teed graafiku ja hakkad iga päev iga tund täitma ega luba seada kõike alati järgmisel päeval alustada.
Reaalses elus midagi muuta saab ainult jäiga jäärapäise igapäeva tegutsemisega, mitte unistamisega.
Kui igapäevaelu paigas siis võib hakata juba ka hinge peale mõtlema, aga noh ei maksa seepärast teda kohe igale ettejuhtuvale usuvennikesele või gurule kinkida, tal isegi siis hea olla kui temast midagi ei teata ja igapäevaelu elatakse.
Vasta
#5
Savipatsil tuleks sellise soovituse eest munad maha võtta! Angry
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Savipatsil tuleks sellise soovituse eest munad maha võtta! Angry

Miks nii tige, vaevalt, et teemaalgataja saaks sellist taime Eestis kättegi. Kohe huvitaks, mitu inimest siin foorumis on üldse ayahuasca't proovinud...

P.S. kust sa üldse võtad, et SP'l on mune, mida maha võtta? Bleh
Vasta
#7
Huvitaks ennastki, et miks nii kuri?
Tuhandeid aastaid seda taime ju kasutatud.
Vasta
#8
Tuhandeid aastaid on seda taime kasutanud inimesed, kes teavad, milleks seda taime kasutada. Mitte aga inimesed, kes ei tea kuidas oma hinge puhastada. Ja kas üldse on vaja hinge puhastada...

Ayahuasca on Eestis täitsa kättesaadav.
Vasta
#9
Täiesti õigus! Kes ei tea veel suurt midagi, hoidku niisugustest asjadest eemale!

Termin "hinge puhastama" peaks tähendama energeetilise keha puhastamist.
Viilma on hinge puhastumist seostanud ainevahetusega:
http://www.luuleviilma.ee/index.php?id=7554

Surfasin natuke hinge puhastamise lainel ja leidsin, et veel üks inglitega ravitseja meil. Keegi Tamara, kes puhastab hinge pussnoaga.
http://www.ateena.ee/artiklid/33933/tama...nge__.html

Mida sihukesest asjast arvate?Smile


[Muudetud: 8-7-2010 Müstik]
Vasta
#10
Haha.. hoia eemale Celtic!

Ega jah, ma kogemata juhtusin vaatama seda Laugh lihtsalt... ega ma tegelikult ei soovita nüüd psühhotroopseid aineid.. lihtsalt mõtlesin, et viskaks lingi Bleh Selline reis kuskile džunglisse giidiga on ka kindlasti tore ja kui tõesti on plaanis ennast millestki puhastada, siis palun väga.. võimalus on olemas.

Ayahuasca koosneb mitmest taimest ja seda keedeti seal 12 tundi.. lisaks tehti mingi tseremoonia suitsuga. Eestis sama asi kättesaadav ja võimalik?
Vasta
#11
On, šamaanid käivad Eestis seansse tegemas.
Vasta
#12
Nendest seanssidest sooviksin küll rohkem kuulda? =) Kus on kes käivad miks ma kuulnud polePh34r2
Vasta
#13
(08-07-2010, 18:58 )Celtic Kirjutas: Tuhandeid aastaid on seda taime kasutanud inimesed, kes teavad, milleks seda taime kasutada. Mitte aga inimesed, kes ei tea kuidas oma hinge puhastada. Ja kas üldse on vaja hinge puhastada...

Ayahuasca on Eestis täitsa kättesaadav.
Ma olen ayahuasca'st mitmest raamatust lugenud ja vähemalt sealt saadud info põhjal olen aru saanud, et igale soovijale seda ei võimaldatagi, rääkimata sellest, et see oleks siis nagu tavaline droogi äri, kus antakse materjal kätte ja soovija siis iseseisvalt seda manustab. Vastupidi. Kogu protseduur võtab aega ja toimub kogenud juhendaja valvsa pilgu all.

Ma ei ole ealeski narkootikume või psühhotroopseid aineid proovinud, aga seda ayahuasca't prooviks küll.

Vasta
#14
(13-02-2011, 23:41 )Jõhvikas Kirjutas:
(08-07-2010, 18:58 )Celtic Kirjutas: Tuhandeid aastaid on seda taime kasutanud inimesed, kes teavad, milleks seda taime kasutada. Mitte aga inimesed, kes ei tea kuidas oma hinge puhastada. Ja kas üldse on vaja hinge puhastada...

Ayahuasca on Eestis täitsa kättesaadav.
Ma olen ayahuasca'st mitmest raamatust lugenud ja vähemalt sealt saadud info põhjal olen aru saanud, et igale soovijale seda ei võimaldatagi, rääkimata sellest, et see oleks siis nagu tavaline droogi äri, kus antakse materjal kätte ja soovija siis iseseisvalt seda manustab. Vastupidi. Kogu protseduur võtab aega ja toimub kogenud juhendaja valvsa pilgu all.

Ma ei ole ealeski narkootikume või psühhotroopseid aineid proovinud, aga seda ayahuasca't prooviks küll.

Raske on kutsuda sellist ainet narkootikumiks, mida meie organism igal öösel sünteesib unenägude tarbeks (DMT) Samuti on väga raske hinnata, et kui ohtlik see ayahuasca on, kuna näiteks Brasiilias tarbivad seda paljud juba 14 aastaselt (tee on küll teise nimega aga ikkagi dmt-d sisaldav ja sama asi) ja elavad ilusti üle selle kord nädalas ja aastakümneid ning kulutuur juba tuhandeid aastaid. Ja igal soovijalale seda võimaldatakse, pelegi kui soovijal konkreetsed soovid siis on ju DMT-ed üli lihtne ka ise koduste vahenditega teha. Hea on, kui oled vähe keemia tundides tähele pannud ja saad täitsa hakkama, kuid ei soovita proovida Laugh
Vasta
#15
Keemiliselt loodud DMT on võib ollagi vägagi ohtlik. Taimedes on alkaloide mis aitavad kaasa
positiivselt DMT omadustele ja kogemustele, kuid keemilises see puudub. Lisaks ka veel see
kontsentratsiooni küsimus - see on nagu ussimürk - väikestes kogustes ravim suurtes mürk.
Vasta
#16
Minu väike referaat N,N-dimetüültrüptamiini (DMT) teemal.
http://web.zone.ee/raxsade/kirjutised/DMT.pdf

(14-02-2011, 08:16 )excubitoris Kirjutas: Keemiliselt loodud DMT on võib ollagi vägagi ohtlik. Taimedes on alkaloide mis aitavad kaasa
positiivselt DMT omadustele ja kogemustele, kuid keemilises see puudub. Lisaks ka veel see
kontsentratsiooni küsimus - see on nagu ussimürk - väikestes kogustes ravim suurtes mürk.
Mismoodi ohtlik? Kust info pärineb?
Vasta
#17
Info pärineb reaalsest elust kus inimesed on manustanud "puhastatud" "puhtaid" asju ja siis ära surnud.
Sa vaatad asja vale posti otsast - keemiliselt puhastatud aine sisaldab alati neid nn "puhastajaid"
mis ei ole üldjuhul eriti tervislikud seega manustades halvasti puhastatud - loodan, et sa ei eita, et
"põlveotsas puhastajatest" puudust ei ole - võivad tagajärjed olla küllaltki kurvad. Laias laastus
samasse läheb ka küll juba puhastatud, kuid "kliendile" teadmata puhastatud astmega ning ka kliendi
soov saada "midagi sellist" mis võib viia kardinaalsele üledoosile mis ka mõjub halvasti.

See jutt oli liiga lühike - peaks olema nii 10-15 lehekülge pikk essee, natike ühekülgne ja sobib pigem
küla pensionärile infoks, et mis on mis kui isikule kes tõesti tahab midagi ka teada saada.
Aga sa vähemalt proovisid.
Vasta
#18
Võiks proovida sihukest asja, et armastad kõike. Oma puudusi kaasa arvatud. Proovida tasub ja ega see ei pruugi kergelt tulla esialgu.
Vasta
#19
Üsna normaalne kokkuvõte oli ju.

Excubitoris sa tahad pikemat ja selgemat juttu, kuid paluksin sul näidata mulle mõnda kokkuvõtet, mis näitab palju on inimesi selle tagajärjel surnud ja kui paljud seda tarbivad ning mis vanusegruppides. See sinu jutt on selline ümmargune valitsuse jutt nagu kanepigi kohta, et väga ohtlik aine, mida indiaanlased rahupiibuna koguaeg tarbinud ilma probleemideta. (probleemiks on ainult see, et kuna valitsused on kokku leppinud, et see illegaalne siis liigub turul ka mitte puhast ja jama kraami, kuna pole aega protsesse õigesti teha ning kuivatada ja kasvatada ideaal tingimustes) Iga inimene saab väga puhast DMT-d ise teha ja ei ole seal mingeid puhastajaid, mis kehvemini mõjuks. DMT valmis kujul on selline kristallne pulgake, mida suitsetada ning ületarbida on seda väga raske sest kui võtad mõned popsud siis varsti hakkab ka tripp ning sellajal sa enam juurde ju popsutada ei saa. Samuti on see väga puhas sest kui sa teaksid koostisosasid siis saad isegi aru. Retsepti siia ei hakka panema aga näide: destilleeritud vesi on alati sama, kui seda osta kindlast kohast. Samuti ka teised koostisosad ning mööda panna on väga raske aga jah siiski võimalik. Ja sellega olen nõus, et parem seda mitte tarbida sest päris kindlad uurimused puuduvad mõlemalt poolelt, et kui kasulik või kahjulik see on. Huvitav fakt on ka see, et kui 50-datel umbes tuli LSD ja hiljem DMT siis on seda edukalt kasutatud hullude ja sõltlaste raviks. Kuidas on võimalik narkootikumiga ravida narkomaani ? aga on võimalik ja midagi kõrva taha panna Excubitoris. Samuti on Microsofti loojad kasutanud seda ainet, et paremaid ideesid saada ning tehnoloogiat arendada. Veel on väga paljud high-tech asjad loodud seda ainet kasutades, kuna sealsed tegelased teadvat meist rohkem ning osasid asju/teadmisi jagavad lahkelt. Väga kummaline on ka see, et kui see tavaline narkootikum siis miks viimased 30 aastat käivad Usas katsed selle kallal, kus kasutatakse katsealustena sadasid inimesi. Teadlased nimelt pole kindlad, et millega tegu. Viiteid ma praegu jagama ei hakka aga kui huvi on siis on mul teise arvuti kõvakettal üks pool salajane väike dokumentaal selle aine kohta (võib plaadi kõrvetada mingi aeg), mis valmistatud valitsusele ning mis kirjeldab seda ainet nii nagu see tegelikult on mitte nii nagu valitsus meile räägib.
Vasta
#20
Hinge puhastamine, see on ju lihtne... ja nii kuradima raske.
See tähendab seda, et sisemisest sunnist ja vajadusest tulenevalt, tuleb loobuda kõigest liigsest, mis takistaks
uut vaimset taassündi. Reeglina, me puhastumise teed vabatahtlikult ette ei võta - see nõuaks suurt mehisust!
Tihti algatab puhastumise väline, paratamatu jõud, mis loob uue reaalsuse millega on tihti raske, kui mitte võimatu,
leppida.
Hinge puhastamine tähendab ohvri toomist... ja tihtipeale... selle hind võib kujuneda jahmatavaks!
Vasta
#21
Minu arusaamine on, et hing ei vaja puhastamist kuna oma olemuselt on ta puhas. Veel enam kui vahest keegi arvab.
Selles peitubki see lihtsus.
Vasta
#22
(14-02-2011, 17:39 )excubitoris Kirjutas: Info pärineb reaalsest elust kus inimesed on manustanud "puhastatud" "puhtaid" asju ja siis ära surnud.
Sa vaatad asja vale posti otsast - keemiliselt puhastatud aine sisaldab alati neid nn "puhastajaid"
mis ei ole üldjuhul eriti tervislikud seega manustades halvasti puhastatud - loodan, et sa ei eita, et
"põlveotsas puhastajatest" puudust ei ole - võivad tagajärjed olla küllaltki kurvad. Laias laastus
samasse läheb ka küll juba puhastatud, kuid "kliendile" teadmata puhastatud astmega ning ka kliendi
soov saada "midagi sellist" mis võib viia kardinaalsele üledoosile mis ka mõjub halvasti.

See jutt oli liiga lühike - peaks olema nii 10-15 lehekülge pikk essee, natike ühekülgne ja sobib pigem
küla pensionärile infoks, et mis on mis kui isikule kes tõesti tahab midagi ka teada saada.
Aga sa vähemalt proovisid.

See on referaat, mitte essee. Referaat on (neutraalne) kokkuvõte erinevatest allikatest. Essee on peamiselt autori nägemus asjast.
Eesmärk oligi teha lühiülevaade. Kui rohkem huvitab, siis lõpus on allikaid küll.

"Puhastatud asju" ei ütle midagi. Erinevad ained mõjuvad väga erinevalt.

Sa ei täpsustanud ühtki "posti", vaid rääkisid ümmargust juttu. "Keemiliselt loodud" tähendab sünteesitud. Nüüd aga räägid "puhastamisest", seega tundub, et sa räägid pigem aine eraldamisest taimest. Viimane on suhteliselt köögikeemia, sünteesiga aga köögikeemia vahenditega hakkama ei saa. Protsessid on keerukuselt väga erinevad. Igasugused riskid tulenevad ebakompetentsusest, mitte DMT ainest endast. DMT ise puhtal kujul ei näi kujutavat erilist riski tervisele.
Vasta
#23
TDK - ära solvu - ka sina ei ütelnud selle tekstiga midagi uut mida ma juba kuulnud ei oleks.
Raxsade - kui loed tähelepanelikult siis ütlesin, et "peaks olema essee". Ei pidanud seda selleks.
Ei ole vaja hakata närima mida ma mõtlesin - KÜSI. Mina ei loe mõtteid ja arvan, et ka sina mitte.

Lisaks ehk seda, et nii teie 2 kui ka paljud teised vaatavad asjadele tihti läbi roosade prillide.
Töötasin ligi 15a Politseis ja nägin seda mida tehakse nende "roosade leiutistega" tänaval.
Sellest lähtuvalt üritan vahest roosasi prille pesta läbipaistvaks aga tihedamini seda püüdu
ignoreeritakse sest nagu mõned püüavad kõik head leiutised muuta tapa ja/või rahamasinateks
siis teised ei suuda uskuda seda selle hetkeni kui neile "nuga kõrile" pannakse. Mul ei ole neid
allikaid juba üle 10a kellegile vaatamiseks pakkuda, et nad võiksid selles veenduda. Võimalik on
ka Teil nendega tutvuda aga selleks peaksite minema tööle kas Politseisse või siseminni ja ka
siis on kahtlane kas neid materjale avaldada lubatakse.
On ka eestis juhtumeid kus vennad üritasid teha "kunst kanepit" erinevatel moodustel, kuid
välja tuli mürk. Suurem mürgituse juhtum oli kus suri ligi 10 inimest. Kui räägiksin aga kõikidest
detailidest siis võetaks minu "asjad" pihtide vahele kuna toimikud on kinnised ja ei kuulu nii pea
avaldamisele. Kui suudate sellest aru saada on hea ei suuda siis mina elan üle.
Vasta
#24
Excubitoris väga õige aga asjadel on lihtsalt 2 ernevat poolt. Üks on narkomaania ja solk kemikaalid, teine aga puhas materjal. Oled sa vahest mõelnud, et millest selline jama tuleb ja miks seda tehakse. Miks liigub Eestis pritsitud ja immutatud kanepit aga hollandist saab puhast. Asi ju on selles, et meil on see keelatud ja paljud probleemid hakkavad ka siit. Ei propageerigi seda ning olen väga selle vastu iseenesest, kuid asju saab alati vaadata erinevalt. Niguinii need asjad levivad kas lubatud või mitte. Siis pigem levigu lubatud ja kvaliteetne kraam, kui lubamatu solk, mille tarbimusprotsent on üsna sarnane. Mind just huvitab see, et kui ohtlik on puhas DMT (üli kvaliteetne) ? Selle kohta tahaks lugeda uurimusi või siis kogemusi mida kindlasti omad, kui oled Politseis töötanud. Mida teie seal üldse puhtaks nimetasite ning kuidas seda analüüsisite ? DMT peaks üldse olema Eestis vähe levinud, pigem mingid ristsugutised ja solk. Vaevalt, et valget kristallpuhast keemikute labori materjali siin üldse levinud on. Selge vahe tuleks tõmmata ka sõltlase/narkomaanide ning shamaanide jt vahel. Kui me mõistaks kõikki hukka siis peaksime ka valitsusi hukka mõistma, kes katseid inimeste peal teevad ning nimetama ka shamaane ning indiaanlasi narkomaanideks, kuid see kõlab kuidagi tobedalt.
Vasta
#25
Jällegi TDK räägid sa mulle seda mida ma juba aastaid tean. Kuna kanep ja sellega seonduv
pole minu prioriteet siis ei kogu selle kohta tonnide viisi linke ja materjale. See ei tähenda,
et ma seda teemat ignoreerin. Vastukaaluks küsin, et kas tead kus, kes ja miks muutis kanepi
illegaalseks ehk kust see tsirkus pihta hakkas. Ootan nii tunnikese ja siis viskan oma varudest
ligikese - kas suudad leida selle info varem või mitte? Smile
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat