Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ilus kogemus
#1
Foorumis ringi käies nägin, et palju teemasid on negatiivse või kahtlustava iseloomuga seetõttu otsustasin jagada ka natukene positiivsemat juhtumit!
See juhtus peale tööpäeva kui järjekordselt ootasin trammi, millega tihtipeale kodupoole lähen. Ilm oli soe, kevadine aeg ning peale minu ootasin teeääres mitmed inimesed. Üle maantee märkasin ükshetk tõeliselt vana meest, kes käies vaikselt liikus ülekäiguraja poole. Temaga kaasas oli koer, noor ja elurõõmus, jooksis mehe ümber ning jäin endamisi juurdelma, kuidas ta ilma rihmata jookseb, pärast jääb veel autoalla. Miks on üldse nii vanal mehel kutsikaohtu koer, kes hetkeksi paigal ei seisnud, kuid paarist meetrist mehest kaugemale ei läinud... Mõtteid oli palju ning jõudsin unustada juba trammi tuleku, kui järsku, nagu noaga lõigatult varjas trammi esiosa minu nägemisulatusest mehe ja koera. Hakates astuma sammu teepeale, tuhises ninaeest eest läbi suur hõbedane džiip, kes hea õnne ja pidurite vilisedes sai pidama naise juures, kes minust paremat kätt oli asunud trammile minema.
Vahejuhtumist ennast segamata liikusin trammile ning siiani püüdes vaadata, kas mees oma koeraga sai ikka üle tee. Miskipärast ei näinud ma enam kumbagi...
Hiljem selle juhtumi üle endamisi arutades tänan neid ja olen heal meelel, et olukord niimoodi lahenes.

Vasta
#2
Ise ka tihti mõelnud, et väike asi võib inimese elus väga suurt rolli mängida.. üks pisike tegu võib palju otsustada..
Vasta
#3
Kui arvata, siis võiks öelda, et see on väga hea näide kaitseingli/kaitsevaimu/jms tegevusest.
Ilus lugu tõesti wink
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lapse kirjeldatud kogemus. Surmalähedane? Paraweeber 13 4,067 28-09-2020, 22:36
Viimane postitus: kalldunn
  Väga kummaline kogemus stAb 12 7,799 26-04-2019, 14:43
Viimane postitus: Q11
  Kogemus nõiaga Karjalas Habemik 21 10,922 11-06-2016, 10:02
Viimane postitus: Habemik
  Müstiline "Meditatsiooni" kogemus. Sacred-Shroom 4 3,433 14-09-2012, 21:31
Viimane postitus: Sussch
  Kehaväline kogemus / uni? Akidron 4 4,031 17-04-2012, 14:02
Viimane postitus: Akidron

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat