Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kummaline kogemus
#1
laupäeva õhtul, kuskil 23 ajal juhtus midagi imelikku. Seletust sellele leidmata mõtlesin et olgu oli mis oli,et eks juhtub kummaliseimadki asju, kuid kui täna sellest rääksin naabrinaisele koges tema samal ajal samuti midagi väga kõhedust tekitavat ja sellega seoses mõtlesin et kirjutan siia sellest kogemusest, et äkki oskab keegi anda sellele mingit selgitust...või mis iganes. Lugu siis järgmine
ElameTartust väljas väikses külas, 3x majas. tubade plaan on lihtne. Minul 3 tuba. Välisuksest sisenedes vasakule jäävad kaks tuba ja paremale köök tuba. Sellel reedel oli sõbranna ka külas ja magama panin ta ühte tuppa ise teise tuppa ja nii me üritasime uinuda, kui äkki käis vastu mingit akent selline kõmakas et kargasin voodist püsti ja mõtlesin et midagi visati või lendas vastu akent selles toas kus magas sõbranna. Astusin tuppa küsisin mis värk on, sõbranna vahtis mulle otsa ja küsis sama minult arvates et see kõmakas käis vastu minu akent...tegin siis akna lahti vaatasin välja ..täielik vaikus..nagu poleks midagi olnud. See oli väga imelik ...Me ei ledinud sellele seletust ja ükski lihtsam seletus ei sobinud selle kõmakaga kokku. Asi jäi nagu jäi, kuni tänaseni mil ma naabrinaise pool olles asjast juttu tegin, et kle kas sa ei kuulnud laup jõledat kõmakat...tema et -ei- aga et ta polegi mulle rääkinud mis imelik asi temaga juhtus, ta polnud kindel kas see oli laup või pühap, kuid pikema mõtlemise järel veendus, et see väga õõvastav seik juhtus temaga siiski tol samal laup õhtul, kui mina oma akna vastu kõmakat kuulsin. Niisis. Sõbranna kellel on sama projektiga toad nagu minul hoiab oma aknaid lahti õhuti enne magama minekut (mina mitte, minu aknad on kinni). Tol õhtul samal ajal oli tema askeldanud köögipliidi ees ja köögi aken on kohe paremal käel...vasakule jäävad siis magamistuba nagu minul. Äkitsi oli temast mööda sööstunud mingi nähtamatu "miski", mis andis talle oma kiirusega kõrvakiilu, see "miski" tuli väga suure kiirusega vaskult paremale ja köögiaknast välja. Sõbranna kirjeldas, et selle "miski" võimsus, mis temast möödus oli võimsam, kui riivakas ja ta ei julgenud mõeldagi, mis oleks olnud siis, kui ta sellele "miskile" tervenisti ette oleks jäänud.
Võis see olla tegemist mingi energia vooga? või ....ei oska peensusteni arvatagi. Kuid kuna minul olid aknad kinni sööstis see "miski" vastu minu akent ja sellest ka see kõmakas ja naabrinaisel kellel olid aknad lahti ..sööstis see nagu läbimaja, läbi tema korteri. Kõlab kuidagi luuluna aga see oli väga imelik kokkusattumus.
Vasta
#2
Ehk väike parem kirjeldus miskist, värvus, kuju, suurus jne..
Vasta
#3
esiteks tuli see seljatagant ja ma kahtlen kas sellel oli inimese silmale seletatavat värvust, kuju, suurust. See ongi see mis hirmutab, seda polnud näha seda oli tunda ja seda sai tajuda.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 5,049 13-10-2014, 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Minu kogemus vaimudega. Kerttuti 6 3,992 15-06-2013, 11:17
Viimane postitus: Kerttuti
  Mis see kõik oli? (Hirmuäratav kogemus) Sissy 14 9,498 19-10-2012, 18:48
Viimane postitus: Addy
  Kummaline juhtum saunas mew 8 7,152 21-08-2011, 11:04
Viimane postitus: kk2ku-
  Minu kogemus kummitustega Ege 8 5,878 27-02-2011, 18:05
Viimane postitus: VaimudKummitused
  Kõhe kogemus kummitustega Krissuke 29 11,986 16-08-2010, 17:51
Viimane postitus: Iseeu
  Väga kummaline juhtum Ciggies 21 7,965 02-01-2010, 22:02
Viimane postitus: Mariam
  Minu paranormaalne kogemus Ares 25 9,887 21-06-2009, 20:26
Viimane postitus: --ghost-facer--
  Kummaline juhtum: helendav tüdruk teel Fishy 15 7,189 17-03-2009, 18:59
Viimane postitus: TriinuMeoww
  Kurgi kohutav kogemus kurk 34 10,802 14-02-2009, 17:31
Viimane postitus: TriinuMeoww

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat