Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ufo?
#1
Käisin eile sõbraga Kõrvemaal metsas. Ja tegime loodusest pilte. Täna aga avastasin ühel pildil midagi imelikku. Helistasin sõbrale ja küsisin kas ta nägi midagi metsas ta ütles, et ei näinud midagi. Arvasin, et äkki võib olla ufo? Pilt: http://album.ee/node/22895369/50233419
Vasta
#2
Palun pane originaal ka üles
Vasta
#3

Tsitaat:Käisin eile sõbraga Kõrvemaal metsas. Ja tegime loodusest pilte. Täna aga avastasin ühel pildil midagi imelikku. Helistasin sõbrale ja küsisin kas ta nägi midagi metsas ta ütles, et ei näinud midagi. Arvasin, et äkki võib olla ufo? Pilt: http://album.ee/node/22895369/50233419

Ega sa juhuslikult nalja ei tee...?
Vasta
#4
Vaatame originaali ära, ehk saab exifiga mingit infot kätte vms..
Vasta
#5
Kui päris aus olla, siis kõige esimene mõte mis mul pähe tuli, oli, et see on plätu seal Laugh
Vasta
#6
Kus mägedes see pilt tehtud on, taamal paistavad mitte eesti, vaid vääga kõrged mäed, milleni metsas käies ainult ufoga kohale jõuab.
Vasta
#7
Hea nali tõesti. Bleh
Vasta
#8
Aru ma ei mõista - miks küsitakse võimatut? Näiteks originaali ülespanekutwink Antud juhul pole ju originaali võimalik lihtsalt üles panna. Pealegi on ilmselt tegu netist leitud pildiga millel pole Kõrvemaaga mingit pistmist.

Mõistlik oleks see teema kustutada.

[Muudetud: 5-26-2010 Leena]
Vasta
#9
Mismoodi see võimatu on? Kui ta tõesti väidab, et tema tehtud pilt siis las paneb.. kuigi tõenäosus, et pilt kuskilt netist võetud on väga suur, ei hakka ma tema postitust selle pärast maha tegema. Kõik viitab muidugi sellele, et ta tegi siia korraks nalja tegemise eesmärgil kasutaja. Proovime siiski professionaalselt ja viisakalt käituda. Laugh
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas Savipats
Mismoodi see võimatu on? Kui ta tõesti väidab, et tema tehtud pilt siis las paneb.. kuigi tõenäosus, et pilt kuskilt netist võetud on väga suur, ei hakka ma tema postitust selle pärast maha tegema. Kõik viitab muidugi sellele, et ta tegi siia korraks nalja tegemise eesmärgil kasutaja. Proovime siiski professionaalselt ja viisakalt käituda. Laugh


Ja milles seisnes mu ebaviisakus? EXIF infot ei saa kaotada kogematta. Pealegi loodus ei lähe minu teadmiste kohaselt nimetatud kohaga kokku. Aga see pole ka lõppudelõppuks loodusfoorum. Kas on professionaalne hoida siin ebaprofessionaalset võltsingut?
Laste müstikanurk on muidugi tore asi aga antud juhul peaks tegema uue nurga - laste võltsingutenurk. Õigem oleks siiski titade võltsingutenurk.

Sry kui kedagi solvasin.
Vasta
#11
Kas oled nii suur spetsialist, et oskad kindlalt väita, et tegu on võltsinguga? Mina arvan, et las olla igasuguseid.. ei maksa diskrimineerida. Kui inimesed leiavad ühiselt, et tegu on võltsinguga siis ei pea seda kohe ntx ära kustutama. Teinekord kerkib ehk sama pilt uuesti üles. Ja võib-olla tuleb veel kasutaja Mr.XXX välja mingisuguse originaaliga.. las ta siis olla.
Kui mõni kasutaja tulebki siia niisama nalja viskama siis las tuleb, näitab oma arengu taset.. sellepärast ei pea solvuma ja teda karistama. Issanda loomaaed on suur ja karvane.. igasuguseid inimesi liigub siin ringi. Teema vajub nagunii lõpuks kuskile viimastele lehekülgedele ja kedagi see ei huvita, kui just autor nüüd originaali ei leia Smile

Loodan, et ei solvanud sind Laugh , sest internetis võib täiesti süütust kommentaarist mõnikord valesti aru saada.. parem siis juba ette ära vabandada.
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas Savipats
Kas oled nii suur spetsialist, et oskad kindlalt väita, et tegu on võltsinguga? Mina arvan, et las olla igasuguseid.. ei maksa diskrimineerida. Kui inimesed leiavad ühiselt, et tegu on võltsinguga siis ei pea seda kohe ntx ära kustutama. Teinekord kerkib ehk sama pilt uuesti üles. Ja võib-olla tuleb veel kasutaja Mr.XXX välja mingisuguse originaaliga.. las ta siis olla.
Kui mõni kasutaja tulebki siia niisama nalja viskama siis las tuleb, näitab oma arengu taset.. sellepärast ei pea solvuma ja teda karistama. Issanda loomaaed on suur ja karvane.. igasuguseid inimesi liigub siin ringi. Teema vajub nagunii lõpuks kuskile viimastele lehekülgedele ja kedagi see ei huvita, kui just autor nüüd originaali ei leia Smile

Loodan, et ei solvanud sind Laugh , sest internetis võib täiesti süütust kommentaarist mõnikord valesti aru saada.. parem siis juba ette ära vabandada.

Oskan.
Vasta
#13
Siis vabandan, ei teadnud, et tegu spetsialistiga.. Ehk valgustad mindki, mida see exif info täpselt näitab?
Paljudel piltidel
Encoding:
WARNING: No color-space metadata and no embedded color profile: Windows and Mac web browsers treat colors randomly.

ja mida sealt üldse välja on võimalik lugeda?

Tänan, kui viitsid natukenegi seletada.. muidugi, kui sinu näol on tegu mingi hirmsa oma ala spetsialistiga, siis kõike ei ole võimalik siin lahti seletada, aga midagi basicut Smile

Päikest!
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Kus mägedes see pilt tehtud on, taamal paistavad mitte eesti, vaid vääga kõrged mäed, milleni metsas käies ainult ufoga kohale jõuab.



Khm, khm. Taamal ei ole mäed. Need on pilved.



Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas Savipats
Siis vabandan, ei teadnud, et tegu spetsialistiga.. Ehk valgustad mindki, mida see exif info täpselt näitab?
Paljudel piltidel
Encoding:
WARNING: No color-space metadata and no embedded color profile: Windows and Mac web browsers treat colors randomly.

ja mida sealt üldse välja on võimalik lugeda?

Tänan, kui viitsid natukenegi seletada.. muidugi, kui sinu näol on tegu mingi hirmsa oma ala spetsialistiga, siis kõike ei ole võimalik siin lahti seletada, aga midagi basicut Smile

Päikest!

http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=6050
http://www.para-web.org/viewthread.php?t...#pid105303

[Muudetud: 5-26-2010 Leena]
Vasta
#16
tänan, et sinna juhatasid.

edit: mingi imelik lause ehitus.

[Muudetud: 5-26-2010 Savipats]
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas Savipats
tänan, et sinna juhatasid.

edit: mingi imelik lause ehitus.

[Muudetud: 5-26-2010 Savipats]

ja nüüd seleta palun mis tingis eelneva küsimuse arvestades selle threadi neljanda postituse sisu?

Tsitaat:Algselt postitas Savipats
Vaatame originaali ära, ehk saab exifiga mingit infot kätte vms..
Vasta
#18
No mina olen selline wannabe eks, ma tean, et osadel piltidel võib olla mingi väikene pildike veel küljes (thumbnail?) ja rohkem ma sealt välja ei loe.. olen kohanud ainult üht, kaht pilti, kus taoline pildike juures on.. sealt saab aru, kas nn. artifact oli seal juba alguses või hiljem juurde monteeritud. Samas pixlid jms spetsiiflised asjad (sRGB, MIME Type, Y Cb Cr Sub Sampling jms.) tõmbavad mul juhtme kokku ja ma pole nendega sugugi kursis. Fotograafia pole kahjuks hobi, seega ei tegele ka pilditöötlusega. Õiged spetsialistid võivad kindlasti juba teistest tundemärkidest ära öelda, kas fotot on manipuleeritud ja kui, siis kuidas ja ehk ka millal jne..
Vasta
#19
See exifi puudumine pole mingi tõend võltsingust, pilti on töödeldud: crop'itud ja ses punane nool tehtud.

http://errorlevelanalysis.com/permalink/ea5f69b/ - selle järgi nt pole seda 'ufo ala' muudetud, küll aga see punane osa.

Aga kui seda Ufo't zoomida, siis pixlite iseloomu järgi saab küll väita, et see on sinna hiljem juurde kleepitud.
Vasta
#20
Mina olen seda UFO-pilti varem juba mitmeid kordi näinud, aga kahjuks ei tule meelde, millisel lingil.
Kui meelde tuleb, siis annan lingi!Smile
Vasta
#21
Ah, et siis tänapäeval on loodushuvilisi noorfotograafe, kelle loodusfotod on juhuslikud, maastikud (pool metsa, pool taevast) ning pilt ise suht ebakvaliteetne?
No mitte ei usu.
Sest:
a)kes tegeleb loodusfotograafiaga, see sellist jaburat korrapäratut ja sisutühja pilti ei tee
ja
b) http://www.instructables.com/id/UFO-Hoax-Picture/

Aga loodan, et matk Kõrvemaal oli ikka kaunis...
Vasta
#22
wink kõrvemaa pildid on suht kuulsad siis...
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Kus mägedes see pilt tehtud on, taamal paistavad mitte eesti, vaid vääga kõrged mäed, milleni metsas käies ainult ufoga kohale jõuab.
seal taga ju pilved...Laugh
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  ufo kreekas heilambuke 2 2,496 06-01-2012, 21:46
Viimane postitus: Andruzka
  ufo videod... mustdeemon 25 7,481 31-05-2010, 08:23
Viimane postitus: zzz34
  UFO-pildikesed Flegmatica 9 3,427 30-05-2010, 21:19
Viimane postitus: wcwtz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat