•  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13(current)
Teema hinnang:
 • 4Hääli - 3 keskmine
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Maavälised intelligentsed olendid
///hetkega süsinikbaasist kristalseks baasiks///
Kuidagi ebaloogiline või valesti tõlgitud. Muutus ei kuhugi, sest kristall ongi süsiniku baasiline.
Vasta
Väike tõlke lugu Smile

Päikeseolend: vibreeri üle probleemide
Kallid planeedi Maa vennad ja sõbrad!
Mina olen Animani!
Neile, kes ei mäleta, olen päikeseolend. Täna siin olemine tähendab heade uudiste toomist, hea energia toomist, armastust ja valgust.
Valgus on kõikjal teie planeedil. Enam ei ole väikest tükki, väikest auku või auku, mida see Valgus ei valgustaks. Sest see ei ole Valgus, nagu sa teda tunned, kus sa kohtad takistust ja see murdub; see on valgus, mis vastab sagedusele, kus ei ole takistust ega piir, mis takistab tal tegutsemast. Tehnoloogias, mida sa tead oma planeedil, ei võta miski seda valgust vastu. Kuid teie planeedil on ikka veel olendeid, kes teavad, kuidas end selle eest kaitsta, sest see ei ole midagi sellest dimensioonist. Aga ma võin teile kinnitada, nad on lõksus, neil pole kuhugi minna. Ja tasapisi eemaldatakse kõik need olendid planeedilt. Jumalike seaduste piires ja alati austades seda, mida nad otsustavad oma jalutuskäikudega teha.
Paljud imestavad, kui planeedile tuleb nii palju valgust, miks kõik ikka nii pime tundub? Ütleks, et tuulisel päeval, kui aknad on lahti, tuleb tolm sisse; sisse tuleb pori, liiv, mis iganes õhus hõljub. Möödudes mistahes objektist, kus sa visuaalselt näed osakesi, ei puhasta kogu keskkonda. Ainult siis, kui olete valmis ja suutelised oma mööblit ja riistu välja tõmbama, saate tõhusalt puhastada iga väiksemagi tolmu, mis teie koju on sattunud.
Mida see sissetulev valgus siis teeb? Kinnitan, et nähtav tolm on juba eemaldatud, juba puhastatud. Ainult sinul pole aimugi tumeda osa ulatusest, peidetud osa. Sa asustad pool oma planeedist; ei, isegi mitte poolt. Et sul oleks lihtsam mõista, siis 2/3 sinu planeedist on vesi ja pool sellest 1/3st, mis on alles, mis on maa, asustad sa. Osa, kus sa ei asusta, on juba ära koristatud. Sest meil oli võimalus ravida igat punkti, ilma et oleks pidanud muretsema sinu löömise pärast.
Nii et seda tööd ikka veel tehakse, milleks on loomade, mereloomade ja kõigi loomade ravi, kes veel teie Maad asustavad. Kogu fauna ja kogu floora. See tagastatakse, kogu selle planeedi iga elusolendi algne struktuur, eemaldades kõik tehtud geneetilised modifikatsioonid. Mis siis veel puudu on? See osa, kus sa elad. Et see Valgus töötaks, tuleb iga mööblitükk, iga riist, paigast ära võtta, et puhastus toimuks. Tuues selle oma maailma, iga tegevus, iga olemasolev probleem peab pinnale tõusma, puhastuma.
Pole võimalik koristada midagi, mis välja ei ilmu, kõik peab pinnale tulema, et sellega tegeleda. Nii et see tunne, et su maailm läheb halvemaks või halvemaks, ei ole tõsi; see on alati olnud sinu maailm. Asi on lihtsalt selles, et sa ei näinud seda, ei mõistnud või ei tahtnud seda näha. Sul oli mugav elada kogu selle mustusega ja lasta sel minna. Nüüd pead sa selle segaduse ära koristama. Aga paljut me ei saa koristada, sest see on osa inimkonna teadvusest, see on osa kõigest, mida usud ja ikka veel kummardad. Et me ei saaks lihtsalt kaasa tulla ja kõike ära koristada, pead ise õppima, et enda tekitatud segadus ära koristada. Ja kuidas seda kõike tehakse? Tõstes planeedi inimeste teadvust, kui see teadvus tõuseb, tegeletakse probleemidega lõplikult ja need kaovad.
Nii kaua, kui sa ei tõsta teadvust seoses olemasolevate probleemidega, jääb puhastus tegemata. Mitte kõik, mida me teha saame, ja kui ma ütlen, siis mitte ainult meie, Päikeseolendid, vaid kõik Valgusolendid, kes on pühendunud selle planeedi kasvatamisele. Niikaua, kui hoiad oma teadvusi vibreerimas probleemidega samal sagedusel, ei muutu midagi, toidad probleemi edasi. Nii et suur tarkus on tõusta probleemist kõrgemale, näha probleemi Valguse silmadega, südame silmadega. Ei vihaga, ei põlgusega, ei pahatahtlikkusega.
Kõik kõikjal universumis on vibratsiooniline sagedus. Nii et kes vibreerib probleemi sagedusel, see toidab probleemi. Kes ülal vibreerib, lõpetab probleemi toitmise. Ja kui igaüks tõstab oma teadvust, kaob probleem, sest seda ei saa enam toita. Võib-olla on see suur tarkus, mida selle planeedi inimesed peavad õppima. Sa vibreerid probleeme. Sa ei näe millelegi lahendust, sa lihtsalt kurdad ja vibreerid probleemiga samas sagedusvahemikus. Ja need, kes on ikka veel peidus, püüavad planeedil just seda teha, jätkavad tegutsemist nende vahenditega, mis neil on.
Nii et tee seda kodutööd. Lõpetage vibreerimine probleemiga samas ribas; ärge kommenteerige probleemi, ärge kurdage probleemi üle, võtke fookus probleemilt maha ja probleem sureb, sest keegi teine ei toida seda. Niikaua kui sa vibreerid probleemide vahemikus, need ainult suurenevad. Ja see tunne, et midagi ei juhtu, et kõik läheb ainult hullemaks, on tõsi, ja seda saab olema üha enam, kuni õpid mitte toitma seda, mis häirib.
Lihtsalt ära unusta kunagi ühte olulist tegurit: planeet tõuseb ja see on protsess, mida ei saa peatada. Siis saabub aeg, mil sa läbid Viiendasse Dimensiooni. Ja kes seda teeb? Need, kes on õppinud probleeme mitte vibreerima, need, kes on õppinud vibreerima armastust, kes on õppinud harmooniat, maailma ilu vibreerima. Ja need, kes jätkasid probleemide toitmist, kahjuks seda võimalust ei ole, nad jätkavad probleemide toitmist teises keras, universumis. See on tee ja tagasiteed pole.
Gaia kõnnib oma rada ja võtab viimasel hetkel endaga kaasa need, kes on valmis. Tee oma valikud. Sa tahad areneda, seega õpi vibreerima probleemidest kõrgemal, mitte nendega. Lõpeta probleemi toitmine ja see sureb. Vaadake kõiki oma maailma tööriistu, millel on just see kavatsus, probleemi toita, ja tunnete seal kergesti ära, kus toimub veel nende tegevus, kes tahavad kogu protsessile jalgu jääda.
Avage oma südamed, laske Valgus sisse ja olge kindlad, et see aitab teil tõhusalt probleemidest kõrgemal vibreerida.
Vasta
Galaktilise Föderatsiooni uuenduslikud tehnoloogiad
Galaktiline Föderatsioon on inimkonda jälginud mitmeid aastaid ja on valmis inimkontaktiks. Nende esindajad on juba siin Maal, jälgivad planeeti ja jälgivad meie arengut.
Galaktiline Föderatsioon koosneb väga paljudest tulnukate rassidest üle universumi, millel on erineva tasemega spirituaalsus ja tehnoloogia. Vaimselt arenenumad rassid on veetnud palju tuhandeid aastaid sagedustel, mis on meie omadest palju kõrgemad ja arenenud seisundiks, kus neil pole enam vajadust vägivalla või pettuse järele. Arktuurlased on näiteks inimeste rass, kes on jõudnud sellisele spirituaalse evolutsiooni tasemele.
Galaktilise Föderatsiooni pikaajaline eesmärk on aidata juhtida inimkonda läbi selle ülestõusmisprotsessi. Kõik inimesed kutsutakse liituma Galaktilise Föderatsiooniga, kui nad on jõudnud teatud vaimse arengu tasemele.
Nad aitavad kaitsta meie päikesesüsteemi vaenulike tulnukate rasside ja olendite eest. Galaktiline Föderatsioon annab abi ka mitmel muul viisil. Üks peamisi viise, kuidas inimkonda aidata, on vabaneda vanadest kontrollisüsteemidest Maa peal (iidne Kabala). Nad aitavad inimkonnal luua uut galaktilist ühiskonda, mis põhineb rahul, armastusel, õitsengul, harmoonial ja vabadusel kõigile.
Galaktiline Föderatsioon soovib aidata inimkonnal kiiresti edeneda kõigis eluvaldkondades. Nad tahavad, et meil oleks juurdepääs nende arenenud tehnoloogiale, et saaksime luua parema maailma kõigile inimestele. Nad tahavad, et meil oleks küllus, et meil oleks kõik, mida elus vajame ja tahame, ilma et peaksime kogu aeg vaeva nägema või selle nimel võitlema. Nad aitavad meid praegu selles protsessis, vabanedes vanadest kontrollsüsteemidest Maa peal.
Galaktiline Föderatsioon mõjutab inimkonda rohkem kui ühel viisil.
Esiteks hävitab see idee, et oleme universumis üksi. See paradigma nihe muudab seda, kuidas me näeme ennast, teisi ja oma planeeti. Me oleme üks rahvas ja me kõik vastutame Maa ees. Mida varem me selle ära tunneme, seda varem saame tegutseda, et tagada meie jätkuv ellujäämine liigina.
Teiseks parandab see elukvaliteeti Maal, pakkudes selliseid ressursse nagu toit, vesi ja energia. See vähendab vaesust ja vähendab kannatusi kogu maailmas. Pikaealisuse suurendamine suurendab ka nendele ressurssidele.
Kolmandaks jagatakse palju innovaatilisi tehnoloogiaid, et parandada meie elu planeedil Maa. Sellega võib seotud olla mingi geneetiline või nanomao võimendus, mis võib aidata inimestel kauem elada või isegi surematuks muutuda. See tähistaks inimkonna jaoks uue ajastu algust, kus oodatav eluiga on piiritu ja surm muutub teaduslike edusammude tõttu iganenuks.
Üks suurimaid mõjusid, mida Galaktiline Föderatsioon inimkonnale avaldab, on võime reisida kosmoses. Varem piiras inimesi tehnoloogia, kuid nüüd saavad nad külastada kaugeid planeete ja avastada uusi piire. Teine aspekt selles on suurem arusaam sellest, kuidas me sobitume end ümbritsevasse universumisse.
Energia on üks Maa olulisemaid ressursse, seega on mõistlik, et see oleks väärtuslik kogu galaktikas. See tähendab, et inimesel on piisavalt võimalusi saada kasu uutest taastuvenergia vormidest, mis võivad meie planeeti igaveseks muuta (ja võib-olla isegi päästa).
Kõige olulisemaks muutuseks on üleminek fossiilkütusel põhinevalt energiasüsteemilt sellisele, mis on piiramatu ega kahjusta keskkonda. Galaktilisel Föderatsioonil on energiatehnoloogia, mis suudab hõlpsasti asendada kogu fossiilkütusel põhineva energia.
Selle muutuse üks väga huvitav aspekt on see, et kogu maailma majandus muutub drastiliselt, kui me ei sõltu enam fossiilkütuste varude vähenemisest. Paljud riigid, keda on hoidnud tagasi sõltuvus fossiilkütustest, saavad nüüd nautida kiiret majanduskasvu, kui neil on juurdepääs tasuta energiatehnoloogiatele.
See uus energiatehnoloogia kõrvaldab reostuse, kliima soojenemise ja kasvuhoonegaasid. Uuel süsteemil on keskkonnale vähe mõju, erinevalt fossiilkütustest, mis on planeedile juba märkimisväärset kahju tekitanud.
Samuti on uus energiasüsteem kõigile tasuta kasutatav ning seda ei kontrolli rikkad ja jõulised huvid, kes tahavad selle pealt raha teenida. Uus tehnoloogia on palju tõhusam kui praegune, muutes inimestel palju odavamaks oma kodude kütmise ja jahutamise, äride haldamise ning autode, veoautode, rongide, paatide ja lennukite kütmise.
Teine oluline eelis on see, et paljud inimesed ei pea enam töötama tehastes või kontorites, sest enamikes tootmisettevõtetes ja muudes suurtes rajatistes saavad olema masinad, mis täidavad automaatselt kõiki ülesandeid ja funktsioneerivad, sest. Selle asemel saavad neid operatsioone teostavad inimesed koolituse, et keskenduda kõrgtehnoloogiliste masinate parandamisele, kui need rikki lähevad ja hoida neid iga päev sujuvalt töös.
Galaktiline Föderatsioon tutvustab neid arenenud tehnoloogiaid inimühiskonnale järk-järgult, et see ei oleks häiriv ja et see oleks täielikult integreeritud meie majandus- ja sotsiaalsüsteemidesse.
Vasta
Suhtlesin ühe inimesega. Tal oli nii mõndagi rohkemat öelda meie keerukate suhtlusliinide ning kehade kohta, aga siin oli tema sõnum, mille ta minule selle lühikese aja jooksul usaldas, oli selline:

"I agree. We want changes so fast, that it will disturb old scientific facility structures. I am the guy who just deletes some of the old structures and then the resolution is that people die, get angry, get in pain and so on. "
·
"Yesterday I was explaining 7 types of Aliens in Facebook Alien Group - what they are like in deepest of their being, what can they help and how people would get help from them. Today agents deleted this topic.. I have telpathic abilities - I was shocked - WHY did you delete my post? .... Ofcourse I was dissapointed, but I also understand that this is unalowed and for protection, becouse there are useless & and greedy people who would kill the 'tiny' light-bodies, who are free willing to help us."

"There are:
Soul-less Grey's who help fast and fluent fictional programming
There are Grey beings with bodie who help us do programmic-nervous system pauses and savings.
There are Yellow Colored (mostly) Andromedians, who help to creat natural + artifical planets for us & also help to program faster.
There are Siruans ofcourse - we syntesise higher mental energies from their beautiful blue energies.
There are Pleiadians, who People just reached about 3-5 monts ago (do not remember the date). But yes - with space ship and with human flesh - it was big event that I saw with my own eyes."
Also, ofcourse, there are Red type of Aliens, wich Agent use to power up the most strongest quantom physical energies there are known.
Others are not so important. I have met them by mistake. Good well beings like Crocodile-Looking Good-Hearted beings ( I just sent Human technical program to them and thats how I saw them looking at it).
Reptilians? yes ... Me .. I like to combine most precious Love energies with Reptilian energies. I love that combination. Reptilains bring us Golden Ratio also, that is like Royal and strong structure energies."

"One lesson that I learned today was that Save the scientology ( so to say ) wires to your physical body together with everything. Second lesson was that influence and move the programs that give too much pain and are influenced by panical, hysterical persons, masses. Yes, I suffer from the masses and I have big heart - wake up people's God signs etc. But other half of me is issued with eliminating population from this planet. On my calculation, only around 11% of population deserve and will Live. Very political & media issue of course.e 3 months ago People did went to Pleiades system with their ships. I am not sure that is was first time, but I was told so and I felt so. I know thoughts & feelings can be manipulated, but when You know, Feel from Your Heart and there is Knowing. Then yes - I saw it with My Own Eyes. So I think it is good for us. Because astronouts are good-hearted people who ask useful help and protect the sacred (what people would ruin)."

Kahjuks meil ei olnud rohkem aega vestluseks. Ülejäänud osad olid salastatud kuna kõik ei pea teadma kuidas klaas-hologramme luua, kelle kaudu, mis energiad vahele jäävad ning kuidas ning millega neid tehnilisi asju puhastada, mis inimteadvuse rämpsu või ilusat loomingut sialdavad.

Aitäh lugemast ja olen tänulik, et seda infot edastad sain.
Vasta
  
 •  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13(current)


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat