Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TuPac võib olla elus!
#1
read dis!- http://noortekas.delfi.ee/foorum/read.ph...88&t=41688
mis arvate?

edit: tegin pealkirja eestikeelseks, muuseas võib-olla on inglise keeles maybe wink

[Muudetud: 6-2-2005 Tutanhamon]
Vasta
#2
Elvis olevat ka elus...
Vasta
#3
"Muideks,ta ei pruugi 100% ju surnud olla.."

Mis ta on siis ainult 50% surnud või?
Vasta
#4
Mulle meeldis kodanik X, kes nüüdseks on väidetavalt surnud aga võibolla ta ikka natuke on elus?Laugh Võibolla olen mina ka surnud aga tegelikult elus?Laugh Surm on ikka väga kindlalt füüsilise keha surm, mis edasi saab, seda ei tea keegiwink Sry iroonia pärast aga konkreetne delfi kommentaar ei sisaldanud ühtegi viidet ega fakti ja sarnaseid jutte võiks lõpmatult genereerida kui midagi muud teha poleksLaugh
Vasta
#5
hmm... 90% surnud 10% elav, see oleks suht lahe, see tähendaks, et miski kheas liiguks ikka, nt. syda tuksub tuks tuks tuks...
tegelilkult on vägagi võimalik, et ta pole surnud. ilmselt ta tydines sellest ära ja lavastas surma?

minu arust võrreldakse siin tupaci liiga palju elvisega, äki tegelikult viisid rohelised mehikesed tupaci endaga kaasaLaugh
Vasta
#6
seal olid mingid...pici adred...essa pic pld TuPac...see oli fake...ma arvan...aga ma mõnes mõttes arvan et Ta deed...kuna kõik asjad viitasid millele?-Seitsmele aastale,seega oleks pidand ta tegema comebacki eelmine aasta...
btw. aga kuda saavad ilmuda ta plaadid kui ta ise deed?
peale ta surma tuli veel päris mitu plaati....
aga jah i hope hes alive...
kui ei siis REST IN PEACE!
Vasta
#7
Tsitaat:Esialgne postitaja bump1337
seal olid mingid...pici adred...essa pic pld TuPac...see oli fake...ma arvan...aga ma mõnes mõttes arvan et Ta deed...kuna kõik asjad viitasid millele?-Seitsmele aastale,seega oleks pidand ta tegema comebacki eelmine aasta...
btw. aga kuda saavad ilmuda ta plaadid kui ta ise deed?
peale ta surma tuli veel päris mitu plaati....
aga jah i hope hes alive...
kui ei siis REST IN PEACE!
Need mälestus ja avaldamata lugude plaadid, need muusikamaailmas väga tavalised.
Vasta
#8
TuPac-elus ja surnud 50%...tupac on zombi siis we?
Vasta
#9
mulle tundub, et nii tahetakse öelda jah.
Vasta
#10
Ehh... Olete näinud ta lahkamiste pilte? Rottenis oli (H) Täitsa tema on... http://www.ewsonline.com/2pac/autopsy11.jpg Ma arvan, et kui inimene ikka nii lahti lõigatakse, siis ta enam elus pole Bleh See inimene, kes sinna foorumisse pani mingeid fakte... See oli lihtsalt mingilt fännisaidilt leidnud mõne ajuhiiglase asja... Mu õnnenümber on üheksa, sündisin 18-ndal (1+8=9), olen enda juukseid värvinud täpselt 9 korda ja ma olen kindel, et kui veel mõtlema jääda, siis leiab veelgi üheksaid... Mingi 9 päeva teooria nüüd? Mõtetu... Minu jaoks on ta surnud... Mingi räme teema nike air'iga w? Võibolla pidi Tupac veel neid Nike tosse reklaamima ja talle anti need lihtsalt ette, et proovida kuidas on jne... Nii tehakse ju ikka, et kui mingi kuulsus on...
Aga äkki ta on 51% elus ja 49% surnud? :S
Vasta
#11
Tupac Amaru Shakur on surnud.

Võiks lõpuks üle saada.. olen ise tema muusika austaja, aga kõik need mingid faktid on väljaotsitud kuidagi ja neid ei tasu tõena võtta. Olen üsna kindel, et ta on surnud. Ta feikis oma surma ja siis jättis terve hunniku taolisi fakte endast maha? Milleks.. Seega ma tooks sealt samalt lehelt välja copy/paste fakte, mis peaksid nagu näitama, et ta on elus ja tuleb 7 aastat pärast oma surma elusana välja. Segane. :S

Kõige idiootsemad:

+ Tupac-i sünnipäev on 16ndal. (1+6=7) .. Niisiis see peaks olema mingi märk, et ta tuleb mingil ajal surmast tagasi. Pagan, ega ta oma sünni kuupäeva ette ei plaanitsenud. Laugh

+ Machiavelli raamat, "the Art of War," on ka Bone-i albumi uus nimi. .. Eino tore siis.. kuidas see 2Paciga seotud on?

Neid minu arust rumalaimast rumalamaid väiteid on veel... No need ei viita ju sellele, et see tüüp, keda tulistati ja ta suri nüüd tagasi tuleb. :S

*oimaivõilihtsalt*

Midagi mõistlikumat:

+ Laulus "Heartz of Men" albumil "All eyez on me" ajal 3:13 (3+1+3=7) ütleb Tupac:" I died and came back" .. Samas muidugi võib see ka lihtsalt gängsta tekst olla ja ilmselt ongi.


Kunagi pooldasin/lootsin ka, et 2Pac on elus, kuid siis selgelt mõelda, tema on enda panuse HipHop'i ja maailma arengusse andnud. Lihtsalt tänud talle.

Ja ainult rahu, ta on parimas kohas, kus olla saab - jumala juures. Kõik on hästi. Smile
Vasta
#12
aztecca... sa vast ei lugenud neid fakte kõiki läbi et siin aru ei saa...
siin maailmas on kõik võimalik...
Vasta
#13
Hea teema....aga see kas 2Pac on elus või surnud...ei ole kuskil tõestatud :vaim:
Kunagi sai isegi mitmed päevad ööd järjest 2Pac-i kohta fakte jne lugeda....:o
Faktid on igal pool enam vähem ühesugused....ja ma tahaks näha inimest kes ütleb ja näitab rohkem kui 2e pilti tupaci lahkamisest? vaevalt et siin selline inimene leidub:o
Faktides on ka see, et Pac-il pidi olema teisik....mis on ka täiesti võimalik....ja nii palju kui mina lugenud olen siis see nn Pac kes maha lasti oli olnud vähen tatoo-sid kui Pacil tegelikult pidi olema....
Ja miks ei lastud ajakirjanikke või mente haiglasse?
ja neid fakte on tegelikult palju mis peaksid näitama, et Pac on elus....:o
Ja mees tahtis olla üks kõvemaid känkstasid...no miks mitte...minu teada ta ka ütles et kuidas muidu ta saab kõige kõvem känksta olla kui et inimesed peavad arvama et ta on surnud:o
Vasta
#14
ma arvan, et ühes teatud kohtumeditsiini laboris on neid lahkamise pilte terve patakas.
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: durian
Elvis olevat ka elus...

Jh. Mingid... et hauas on mingine vahakuju elvisel jne.. NAD MÕLEMAD ON SURNUD... Keegi...Paljud ei taha et ta surnud oleks..väga paljud. Aga ta arvatavasti on. Respect!
Puhka rahus, tupac!
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: DeadLyShadow
ma tahaks näha inimest kes ütleb ja näitab rohkem kui 2e pilti tupaci lahkamisest? vaevalt et siin selline inimene leidub:o
Faktides on ka see, et Pac-il pidi olema teisik....mis on ka täiesti võimalik....ja nii palju kui mina lugenud olen siis see nn Pac kes maha lasti oli olnud vähen tatoo-sid kui Pacil tegelikult pidi olema....
Ja miks ei lastud ajakirjanikke või mente haiglasse?

Siin ei pruugi t6esti sellist inimest leiduda, kes neid pilte rohkem n2itab, aga see ei t2henda, et neid olemas ei ole. Ma v6in kihla vedada, et on paljugi tema lahkamise pilte, aga need ei ole lihtsalt kellelegi k2ttesaadavad Bleh

Ka teisikud v6ivad olla p2ris erinevad... Ja kui t6esti sellel niinimetatud "teisikul" oleks olnud v2hem tattoosid, siis praegu ju ei arvataks, et Tupac surnud on? Pealegi igal inimesel on erinevad s6rmej2ljed ja hambad Smile S6rmej2ljed v6etakse igalt laibalt ja Tupaci s6rmej2ljed olid ju politsei andmebaasis olemas v6i mis? Smile

Ajakirjanikke haiglasse? Nalja teed v6i? Tyyp k6ikus elu ja surma vahel ja sina m6tled, et miks paparatsisid sisse ei lastud? Pealegi kas sina oleks tahtnud, et sinust nii sitas olukorras pilte tehakse ja igalepoole ajalehtedesse jne ylesse pandaks?

Veel yks vahva asi, mille ma leidsin!
+ Räägitakse et Tupac muutis Machiavelli nime Makaveli-ks, sest siis saab tähti ümberpaigutades nimest kokku "I Am Alive(Ma olen elus)"
Ootoot! Kuhu k kadus? Smile
Vasta
#17
m a k a v e l i
i a m a l i v e

K on üleliia, ja üks "i" on puudu. See võib olla lihtsalt väljamõeldis, kuid võibolla ta ei tahtnudki asja liiga lihtsaks teha.
Vasta
#18
Pakutakse ka sellist anagrammatikat:
If you rearrange the letters of "makaveli", you get "mak alive", or make alive (vt http://members.aol.com/subseven/tupac.html)

Mõtlesin küsida, et kes see TuPac selline on/oli, kuigi see mind eriti huvitanud ei ole. Vähemalt siis mitte, kui ta veel 100% elus oli. 50% elus olevana on ta muidugi märksa huvitavam tegelane. Aga teemaga seoses tekkis hoopis selline mõte, et Internet on ju suurepärane võimalus eluks pärast surma - pärandan kellelegi oma hinge elik identiteedi ja keegi ei pane foorumis tähelegi, et Hallucigeniaga midagi juhtunud on. Ja muudki "paravõimalused" on net abil teoks saamas - (peaaegu) hetkeline teleportatsioon teisele poole maakera, (virtuaalseks) libahundiks moondumine (see pole Sinu kohta Wolfy), isiksuse kahestumine ... See jutt, muideks, on kaugel naljast - kui mõelda pisut tuleviku peale, et kuhu need arengud kõik viivad ...
Vasta
#19
fakte oli päris palju ja häid. lugesin läbi, aga mitte et ise juurdlust alustada Laugh aga mingi mereväe/sõjaväe värk jäi meelde. valis teise ameti?
tegelikult temast ei tea, ei kuula ka, aga
oleks igatahes mingi suursündmus kui ta välja ilmuks.
Vasta
#20
Olen korduvalt ja algselt ka väga entusiastlikult kõik need väljatoodud faktid läbi lugenud.

Igatahes kukkuks see seitsme aasta teooria juba 2003 seitsmendal septembril varemetana kokku ja kadus areenilt nagu poleks seda kunagi olemaski olnud.

Ma lihtsalt ei suuda mõista inimeste/fännide meeleheitlikku enesepetmist otsides ja tuletades igasugu teooriaid ja võimalusi, et nende iidol naaseks. Lootusetu. Tõelise pooldajana võiks austada 2Paci pärandit, mis ta siia jätnud on. Kuulata tema muusikat ja üritada mõista sügavamat sõnumit. The Rose That Grew From Concrete. Võtke oma ellu üle tema pühendumus midagi saavutada ja ehk jäävad ka teist siia ilma alles meeleheitlikud fännid, kes võivad jaburusteni vällja jõudes ikka südamest ja tõsimeeli loota, et nende iidol saabub ühel heal päeval tagasi.

2Pac on olnud parim. Puhaku rahus, Tupac Amaru Shakur.

PS! Olen lugenud isegi teooriat, et 2Pac oli Jeesus Kristuse teine saabumine Maale. Paar oletatavat paralleeli nende eludes isegi kattusid kuid see ei tõesta küll 2Pac'i olemust Jeesusena. Afeni Shakuri (2Paci ema) sõnul oli ta poeg Jumala kingitus. Seda usun ma igatahes rohkem, kui peaingel Miikaeli kehastumist räpparina.
Vasta
#21
halloo! kas keegi teeks lühikokkuvõte kodanik tupaci olemusest? et mis, kes, kus? ja mis krdi pull, et keegi teda juba jeebuseks peab?
Vasta
#22
Iga teine inimene(loe: hullunud fänn) peab oma iidolit teiseks Jeesuseks. Tupac oli lihtsalt kuulus laulja, kes ära suri. Teda ei löödud risti ja ammugi ei vabastanud ta inimkonda kõikidest meie pattudest.
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas: Wolfgirl
Minu mõttekaaslasi on siin maailmas ainult 1%

Antud juhul kuulun ma küll vist selle 1% hulka. Ja vabandust - lihtsalt takkakiitvad postid pole hea komme, niiet ega ma pahanda, kui moderaatori karm kuid õiglane käsi selle siit koristab. Ega hakka seda ka surnud või elusa (poolelusa) TuPac'i kättemaksuks pidama.
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas: pipartyt
Tsitaat:Algselt postitas: DeadLyShadow
ma tahaks näha inimest kes ütleb ja näitab rohkem kui 2e pilti tupaci lahkamisest? vaevalt et siin selline inimene leidub:o
Faktides on ka see, et Pac-il pidi olema teisik....mis on ka täiesti võimalik....ja nii palju kui mina lugenud olen siis see nn Pac kes maha lasti oli olnud vähen tatoo-sid kui Pacil tegelikult pidi olema....
Ja miks ei lastud ajakirjanikke või mente haiglasse?

Siin ei pruugi t6esti sellist inimest leiduda, kes neid pilte rohkem n2itab, aga see ei t2henda, et neid olemas ei ole. Ma v6in kihla vedada, et on paljugi tema lahkamise pilte, aga need ei ole lihtsalt kellelegi k2ttesaadavad Bleh

Ka teisikud v6ivad olla p2ris erinevad... Ja kui t6esti sellel niinimetatud "teisikul" oleks olnud v2hem tattoosid, siis praegu ju ei arvataks, et Tupac surnud on? Pealegi igal inimesel on erinevad s6rmej2ljed ja hambad Smile S6rmej2ljed v6etakse igalt laibalt ja Tupaci s6rmej2ljed olid ju politsei andmebaasis olemas v6i mis? Smile

Ajakirjanikke haiglasse? Nalja teed v6i? Tyyp k6ikus elu ja surma vahel ja sina m6tled, et miks paparatsisid sisse ei lastud? Pealegi kas sina oleks tahtnud, et sinust nii sitas olukorras pilte tehakse ja igalepoole ajalehtedesse jne ylesse pandaks?

Veel yks vahva asi, mille ma leidsin!
+ Räägitakse et Tupac muutis Machiavelli nime Makaveli-ks, sest siis saab tähti ümberpaigutades nimest kokku "I Am Alive(Ma olen elus)"
Ootoot! Kuhu k kadus? Smile

Näpujälgi saab vahetada.
Vasta
#25
ma arvan, et ta suri Tupac Shakurina aga elab edasi Makaveli-na
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Loomade rituaaltapmine usundites ja mida sellega võib saavutada VironShaman 52 26,883 27-04-2017, 13:31
Viimane postitus: Vesilik
  Tupac Shakuri surm vandenõu? Aztecca 21 12,585 24-05-2011, 21:41
Viimane postitus: o.0

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat