Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ufo baasid ja sõidukoridorid Eestis (kaart).
#1
Tere,
Tean, et nii mõnelgi inimesel on sahtlipõhjas kaart mingite müstiliste baasidega.
Ma ei oska ega taha seda ise veel lahti seletada, et mida see baas peaks endast täpselt kujutama. Las ta olla ümbmäärane.
Kuid proovin alguse teha nende ja ka ka lennukordoride, aktiivsete tsoonide kajastamist kaardil.

Olion, Hadzi ja VS võiks julgelt siin näpunäiteid jagada.

Kaart ise siin.

Praegu veel rabe, umbmäärane ja poolik. Kuid ehk kunagi koorub sellest midagi.

PS! Sõsarteemaks on konkreetsem "Eesti parakohad Google-map'is" http://para-web.org/viewthread.php?tid=3953 , vaimude poole pealt "Kummitavate kohtade kaart" http://para-web.org/viewthread.php?tid=4587 ja inglise keeles "The "UFO, ghost & paranormal map" for Estonia" http://para-web.org/viewthread.php?tid=5511




[Muudetud: 8-1-2010 Tom]
Vasta
#2
Aga maa-alused koridorid? Mumeelest toimub seal palju vilkam liiklus, kui õhus. Väga palju "auke" viib peaaegu otse maa sisemuse suunas.
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas Liine
Aga maa-alused koridorid? Mumeelest toimub seal palju vilkam liiklus, kui õhus. Väga palju "auke" viib peaaegu otse maa sisemuse suunas.

Ega jah, ühel endast lugupidaval ufol ei tohiks suuremat probleemi olla, kas liikumine toimub maas, vees või õhus. Õhus reeglina nood militaarsemad kohalikud ufod.

Ehk lõpptulemusena peaks meil olema silmeees pilt, kuidas need koridorid siin liiguvad ja ehk leiab mõne teooria, miks just nendes koridorides. Tõenäoliselt moodustavad need koridorid mingi võrgustiku, nähtamatu asfalttee. Looduslik või tehislik? Ja kas mõnes kohas on need "majakad" aitavad sellele liiklusele kaasa? jne

Olion, varsti märgin su koordinaadid kaardile.
Vasta
#4
Nonii,

Kuidas eskiislahendus tundub? http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&h...064209&z=7

Kusjuures, Kernust kord läbi sõites nägin ka taevas metallselt helendavat täppi. Rabasin pilte ka teha, kuid ajaks mil fotoka leitsin, oli juba puude taha kadunud. Võis vabalt lennuk ka olla.

Hipodroom kattub Toompea-Õismäe koridoriga.


[Muudetud: 4-5-2010 Tom]
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas HadziOgloe
Merivälja objekt ei ole enam energeetiline tsenter.

[Muudetud: 5-4-2010 HadziOgloe]

Kas enne oli? Ja täpsemalt mida tähendab energeetiline tsenter? Ja kuidas te seda mõõdate?
Vasta
#6
Ja paluks legendi sellele joonisele... B2? V5? jne..
Vasta
#7
Kaua me seda kaarti ootasime nüüd Laugh ? Kaks aastat Bleh ?

2 on Deefa
3 on mujalgi läbi kostunud, kuid kirjeldada ei oska.
4 tundmatu
5 tundmatu
6 varemgi jälgi leidnud
7 tundmatu
B7 Luusika hallide baas
B2 Mõjutusi on nähtud Mohni saarel ja Rutja rannas

Ehk Hadzi kommenteerid lähemalt?
Ja vaata ka seda esimese postituse kaarti ja ütle, mis seal täiesti jama....


[Muudetud: 4-5-2010 Tom]
Vasta
#8
HO, mul sulle veel üks küsimus ja ära võta seda norimisena, sest see pole nii mõeldud. Nimelt, miks just sulle antakse seda infi?
Vasta
#9
Deefa baas peaks maardus olema.. see number 2 pole päris täpses kohas... Kas see on nii "kiiruga" tehtud või on need tsentrid siis muutunud ja ehk ka baas koos sellega? Ise elan mingi 5 km Deefa baasist, ehk käin ka naljapärast ära.. vaatan mis toimub Laugh... kas tunnend üldse midagi või olen nagu külm tükk.

http://live.hot.ee/gallery/show_image?id=1359594

http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=5134&page=1


VEEL ÜKS KÜSIMUS

eelnevalt oled lisanud energiad.

+ on positiivne ja - negatiivne .. loogiline
aga mida see skaala nagu iseloomustab? 9 ehk.. mida sellega võrrelda
Ja mida see 6D (6.tihedus) tähendab? Et tegu on 6 dimensioonilise olenditega, kes lävivad ka teistes dimensioonides, mitte ainult siin?


aa.. ja kas sinna minekuga peaks ettevaatlik olema, juhul kui juhtuvad olema mingid erilised võimed nendega kontakti loomiseks.. Tavalisele inimesele pmts ohutu, kui välja arvata see negatiivne energia ?
[Muudetud: 5-4-2010 Savipats]

[Muudetud: 5-4-2010 Savipats]
Vasta
#10
Aa, et tegu siis lihtsalt Tsentriga.. aga kas Sa arvad, et näiteks deefalased või keegi teine võib oma baasiga kolida, et olla lähemal sellele tsentrile?

Konkreetne küsimus ka tsentri kohta.
Tsenter 1 Rajatud ca 8000 aastat tagasi. Tegu on reaalselt rajatud ehitise/objektiga või on see vaimsel tasemel rajatud või hoops looduslik nähtus.. Siis tekiks küsimus kuidas looduslik nähtus rajatud on.

Kui oled valmis jagama oma kogemusi sellest hoiatusest, siis ma usun, et Para-Web on üks suur kõrv Smile
Vasta
#11
Jääb mulje, nagu nad oleks väga pahatahtlikud.:S
Vasta
#12
Irw, pühitsetud veega piserdades võib arvuti lühisesse minna Smile , elektroonika ju ikkagi.
P.S. Kui mina Merivälja objekti kohta küsisin, siis tuli kohe välja, et küsida ei tohi. Seepärast ma imestasingi, et miks siis teised tohivad.
P.P.S. Eelmine kord kui siia nn. vaimu pildi üles laadisin, avastasin suht momentaalselt, et mu läpaka metallraam on müstilisel kombel katki väändunud. Niisiis ehk siis selline näebki välja "hoiatus" Smile
Vasta
#13
No, kasti võib ikka üle pritsida ja arvuti oleks soovitatav välja lülitada koos toitekaga Smile

Mugen, millal sa sellise ülekohtu osaliseks said?
Aga noh, ega ma ka konkreetseid vastuseid siin kõigele ei saanud Laugh

EEEDIIITTT ei taha väga palju uusi poste teha.. läheb tõesti rohkem nagu kahekõneks...

Pigem mõtlesin, et kes selle kohta küsimise ära keelas?

[Muudetud: 5-4-2010 Savipats]
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas Savipats
No, kasti võib ikka üle pritsida ja arvuti oleks soovitatav välja lülitada koos toitekaga Smile

Mugen, millal sa sellise ülekohtu osaliseks said?
Aga noh, ega ma ka konkreetseid vastuseid siin kõigele ei saanud Laugh

Nati OT'ks läheb aga:
Siis kui Raadi pildi siia üles panin, siis 10-30 min hiljem märkasin, et üks läpaka kaane hing katki ja hiljem arvuti (osadeks) lahtivõtmisel selgus, et plastmass-ümbrise sees ka metallraam puru. Et siis nagu oleks seest poolt katki läinud.
Loogilised seletused: a) tehase praak b) hiljuti arvuti käis paranduses, pandi kuidagi halvasti kokku ja seetõttu väändus.
Küssa vaid, et miks just sel hetkel asi lagunes.

Vasta
#15
Aga poisid , minge käige metsas kohal ära, mina trükkisin täpse kaardi välja kus juba ka üksikud puud peal ja käisin kohal.
Vanad Hadži koordinaadid ju olemas, paganal on lihtsam ei pea kõiki ähvardusi jälgima.
N 58,97059 E 26,61196
Niipalju märkuseks, et ilma meediumita on mõttetu minna ja salaküttide ning metsavaraste tähelepanu ei maksa ka püüda, st ei mingeid vormirõivastega sarnanevaid riideid ega maasturit.
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Aga poisid , minge käige metsas kohal ära, mina trükkisin täpse kaardi välja kus juba ka üksikud puud peal ja käisin kohal.
Vanad Hadži koordinaadid ju olemas, paganal on lihtsam ei pea kõiki ähvardusi jälgima.
N 58,97059 E 26,61196
Niipalju märkuseks, et ilma meediumita on mõttetu minna ja salaküttide ning metsavaraste tähelepanu ei maksa ka püüda, st ei mingeid vormirõivastega sarnanevaid riideid ega maasturit.
Mis seal selle metsaga on nagu - kas lageraiet tehtud või on see raba ja seal ei kasvagi eriti puid - miks ütled et juba ka üksikud puud peal?
Vasta
#17
Vaikimine on kuld.

See on põlvkondade tarkus.

Ja tõesti ainult vaikimine.

PS. Elvis elab.

http://www.youtube.com/watch?v=HZBUb0ElnNY

Ja lavanimeks on ta endale võtnud Ott Lepland.

Tark mõistab vihjest.
Vasta
#18
Raba vaheldub kõrgemate saartega rabas kus kasvab mets ja vene ajast on jäänud metsaveo teed kuivenduskraavidega, neid mööda saabki liikuda kuival ajal, praegu ei kujuta ette millega seal üldse edasi saab suveharjal küll. Aga suurenda kaart ja leiad ise kus mets kus raba, sisse tasub põhja poolt läbi Luusika lõunasse sõita, vähem viletsaid teid. Aga Luusikas on ju ka kultuskivi, mida me otsimas ei käinud, sest läksime seda teed välja ja polnud enam eriti tujus, mets selle koha ümber ängistav, linnud ei laula, Luusika poole juba mets rõkkas linnulaulust. Enne kuiva aega ei tasu nina toppida, kvartalivahelised teed savised ja lõhutud, auklikud.
Ilma meediumita mõttetu minna, tegelased kes maiustama tulevad on pisikesed hallid, nähtavad meediumile.
Vasta
#19
Vaadates seda kaarti ja lennukirjeldusi siis Mudistes nahtud lennumasin suundus Varbola suunas...hi. Samuti Ramsi juhtum.
Vasta
#20
Kui Luusikal pidid olema need päris füüsilises kehas tulnukad, kes füüsiliselt meie füüsilist ihu suudavad süüa nagu Mutwa juhtumis kirjeldatud,
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Vat need õige lõhnaga ja teised kaks komponenti Orioni seltskonnas on tõesti füüsilise kehaga olemas või suudavad oma koostepunkti füüsilise keha vormi asetada, milleks muidu siis farmerite inimliha karjade kasvatamine toiduks kristlikus tões ja vaimus.
Teistega on asi kahtlasem, nad kõik on tasandil kus neid ei häiri gravitatsioon, vastupidi nad kasutavad ruumi kõverdamist rändamiseks.
Vaata Mutwa teemat.
siis peaksid nad ju ka ilma meediumita inimestele nähtavad olema?

Ma ikka ei ole sellest oma kiiksust lahti saanud, et ka selliste tulnukajuhtumite puhul on tegu mingitmoodi "teisenenud" reaalsusega, mis meile aga kohati "tundub" 100% tavafüüsiline. Ma ei ütle, et midagi ei ole, kindlasti on, aga asi pole nii lihtne nagu sel puhul kui karu seisab metsas minu ees ja tahab mind ära süüa või siis mitte ja kõnnib ära hoopis.
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas HUGOTH
Vaadates seda kaarti ja lennukirjeldusi siis Mudistes nahtud lennumasin suundus Varbola suunas...hi. Samuti Ramsi juhtum.

Kaart on siiski väga-väga umbmäärane ja ...fiktiivne. Koostatud isiklike järelduste, intuitsiooni, veidi ka fantaasia ja vihjete tulemusena. Sekka ka "nägijate" kommentaarid ja arvamused.....


Tsitaat:Algselt postitas troodon
siis peaksid nad ju ka ilma meediumita inimestele nähtavad olema?

Ma ikka ei ole sellest oma kiiksust lahti saanud, et ka selliste tulnukajuhtumite puhul on tegu mingitmoodi "teisenenud" reaalsusega, mis meile aga kohati "tundub" 100% tavafüüsiline. Ma ei ütle, et midagi ei ole, kindlasti on, aga asi pole nii lihtne nagu sel puhul kui karu seisab metsas minu ees ja tahab mind ära süüa või siis mitte ja kõnnib ära hoopis.

Mulle meeldib ka nii mõelda, et mida lähedam kontakt seda rohkem hakkab rolli mängima mingi kiiks. On see siis inimese enda fantaasia, tõlgendus oskus, kanalite avatavus ja mida kõike veel.
Umbes nagu see mõistujutt, kuidas pimedat elevanti avastavad...

Ja teiseks arvan, et ei ole olemas meediumit ja mitte meediumit (tavaline inimene). On ka hulk vahepealseid, kes suudavad midagi tajuda ja tunnetada kuid võibolla mitte nii hästi seletada ja tõlgendada.



[Muudetud: 6-5-2010 Tom]
Vasta
#22
Küsimus kõigile, milleks peaksid need "teised" reageerima iga huvilise küsimustele või nende eluruumidesse tükkimisele.
Kas karjane peaks lambaid õpetama kuidas villa seljast võtta ja sellest kampsunit kududa. Jutt on ju piltlik, sõrgadega villa ei niida, tehnoloogolist tsivilisatsiooni ei loo ja lamba saatus selles tsivilisatsioonis lõpeb inimese poolt kootud kampsunite ja hea praega söögilauas.
Miks me eeldame, et suhtumine meisse nende "teiste" tsivilisatsiooninägemuses pole seesama, Hadzi on viisakas, küsib luba lähenemiseks aga kõige viisakam on ette teha nägu, et seda kõike polegi olemas, mis üldjuhul meeldib kõige rohkem ka neile "teistele" endile.
Miks nad pole nähtavad, aga nad ei saaks üldse rahulikult eksiteerida kui primaadid neid näeks ja nende tegudest aru saaks. Aga sõrgadega kampsunikudumise peale tasub tõesti mõelda. See oleks siis tänaste teadmistega nende tehnoloogia ja maailma sisuline ülevõtmine, kas teie tahaks et korteris seavad end sisse võõrad olendid ja tõrjuvad teid halvemal juhul üldse välja, sest ei kannata teie haisu ja eluviise.
Meedium on see, kes võib kehast välja minna ja seal all baasis ära käia, aga üldjuhul on vaja ühe maagilise liini gruppi, mille teised liikmed ta sealt alt tagasi tooksid, kõikide "teiste" jutt on ühesugune, nägid liiga palju jääd siia, sind ei tohi välja lasta, sest räägid teistele meist. Nii ongi neil kontaktidel mitu võimalust, arusaamatu kiire surm mõne kuu jooksul peale lähikontakti, veider isiksuse kahestumine mis lõpeb eluga hullumajas või ratsionaalne vaikimine kõigest mida nägid või kuulsid.
Neid huve, mis neil "teistel" inimeste ühiskonnaga seoses võib olla realiseerivad nad tavaliselt ise ilma isegi ütlemata neile kelle mõtteid juhitakse ja keda liigutatakse.
Meil võib olla palju kontaktinimesi erinevate "teistega" aga vaikimine on kuld nagu Hadzi ütleb ja sellega ongi ära määratud need võimalused arusaamiseks "teistest", saa nägijaks ja suhtle. Teist võimalust pole. Aga see eeldab diili nn mustade jõududega, postikujuliste mustade mitteorgaanilistega kes suudavad inimkeha viia väljaspoole füüsilist maailma, ja selliseid on just üksildastel kõnnumaadel oma seltsilisi ootamas.

[Muudetud: 5-6-2010 VironShaman]
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
... saa nägijaks ja suhtle. Teist võimalust pole. Aga see eeldab diili nn mustade jõududega, postikujuliste mustade mitteorgaanilistega kes suudavad inimkeha viia väljaspoole füüsilist maailma, ja selliseid on just üksildastel kõnnumaadel oma seltsilisi ootamas.
Nägijaks saamisest. Nüüd räägin mitte oma kogemustest, vaid netist loetut. Diil anorgaanilistega on lihtsam moodus, aga mitte ainuke. Teist teed minnes pole sa enam "söödav" ka mitte ühestki kihist neile teistele. Aga sellest ma suurt midagi ei tea ja seepärast rohkem ei räägi.
Vasta
#24
Nõus Troodon, aga selleks pead sa kogu ühiskonnast sõltumatu rikkur olema, niipea kui töötad kellegi heaks, on lips läbi, iga omanik võtab oma töölepinguga töötajatelt kaks nahka, ühe reaalse füüsilise tööga ja teise aga söötes need töölised oma mitteporgaanilistele emotsioonidest toitujatele kes annavad vastutasuks ettevõtjale omanikule võimu hirmudega oma tööputukaid juhtida. Uue töö saad alles siis kui oled vana omaniku sitikad seljast raputand ja uue omaniku omad asemele istutand, seda nimetatakse töövestluseks.
Sama diil mis raha sabaga, seepärast ei võta hiilerid raha kätte vaid eraldi inimene tegeleb nende maiste vajadustega.
Ei saa nii lihtsalt selle maailma reeglitest vabaks.
Vasta
#25
Eks iga inimese oma asi, mida usub mida mitte.. arvestades kõike seda seletamatut mis on meie ümber, võib see kaart olla väga reaalne ja võimalik.

Aga kuna juba eelmises teemas sai kasutaja urmase kallal vingutud, siis oleks õiglane kui ka WhiteWolf ja VS oma osa saaksid. Kui ma olen õigesti aru saanud, siis tee tõsimeeli räägite sellest, et kuskil põllu peal piltlikult öeldes Saataniga tehingut tehes on võimalik saada omale võimed teistes dimensioonides/tasandites liikuda? VS'i viimane postitus oli täis igasuguseid metafoore jms, mis jäid mulle natukene tabamatuks. Aga laiem point oli vist selles, et selliste asjadega tegeledes on suur võimalus ohvriks jääda.

Kas sain õigesti aru? Kui see kuidagi kahjulik pole, siis väike lihtlabasem seletus oleks oodatud.
Hadzi ütles, et "Tark mõistab vihjest" , kuid vihjet võib ka valesti mõista...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  UFO vaatlus Lagedil 7.10.23 kell 00.57 detective 4 600 17-10-2023, 22:03
Viimane postitus: detective
  Igor Volke "UFO Raamat".. hullkeel 45 30,322 25-09-2023, 19:14
Viimane postitus: Mannu
  2017- ... aasta UFO-vaatlused ardisala 66 25,461 25-11-2021, 09:05
Viimane postitus: TTT
  Kümneid UFO laevu Keski-Eesti taeval 18.4.2020 Lynx Titan 9 3,935 17-03-2021, 22:22
Viimane postitus: vasamasa
  Kohtumine tulnukaga Eestis Müstik 72 62,067 15-11-2020, 19:23
Viimane postitus: fenomen
  UFO läheduses autotulede kustumine/purunemine Lakaga lõvi 44 19,201 19-12-2019, 21:51
Viimane postitus: fenomen
  UFO ? mustdeemon 3 6,102 28-05-2018, 04:55
Viimane postitus: vasamasa
  Linnud lahkuvad...kas ka UFO-d eeromees 20 11,913 29-10-2017, 13:09
Viimane postitus: Kahvanägu
  UFO-BAASID Müstik 61 46,416 24-05-2016, 16:32
Viimane postitus: xawa
  Ufo-tuluke Tartus sensitiiv 26 14,545 19-04-2016, 14:42
Viimane postitus: isemaag

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat