Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huvitav kohtumine....:/
#1
Ma olin kunagi julm skeptiline isiksus aga arusaam reaalsuse ja erinevate nähtuste kohta muutus päris ruttu.. ja tohutult. Kui ma noorem olin, kutsusime suure kambaga vaime välja ja see väljakutsumine lõppes kokkuvõttes sellega, et maja kasteti pühaveega üle. Lisaks hakkas majas toimuma erinevaid ebanormaalseid asju. Nagu näiteks: erinevad sammud, inimeste hääled, sage lampide virelemine jne.
Kolisime isegi sealt kohe suht minema kuna halva energia tõttu valutas kõigil pea väga sageli.
Rääkisin siis emale ka mida ma tegin ja ema pahandas hullult ja avaldas yhe nn saladuse. Minu vanaisa isa tädi oli ennustaja ja suhtles vaimudega. Lisaks on mu praegune tädi veel selgeltnägija.
Kui mu ema noorem oli ja endast m66duvaid inimesi jälgis, suutis ta näha nende tulevikku. Nende inimeste, kelle tulevikku ta ei näinud nendega juhtus suht m6ned kuud hiljem mingisugune 6nnetus ja nad surid.. ühes6naga meil oli see peres suht tavaline ..
Hakkasin siin kergelt teemast k6rvale kalduma..
Igastahes, Suhteliselt hiljuti olin ma oma korteri k66gis kui selline tumedam kogu istus laua taha. Ma ei n2inud ta n2gu ega keha eriti arusaadavalt, ainuke asi mis oli selgelt n2ha olid ta jalan6ud.. ( ma ei tea miks) Mu syda hakkas v2ga kiirelt taguma kuna esiteks mu m6istus on korras ja keegi pole mind kunagi hulluks tembeldanud.. ja teiseks ma polnud kunagi yhtegi vaimu nii selgelt N 2 i n u d ....
Proovisin temaga k6neleda, et hirmust yle saada. Esimene lause mida ma ytlesin oli '' Teil on v2ga kenad punased kingad.''
( Vaim oli naissoost )
Kui ma seda ytlesin oli v2ga vaikne ja ta ei vastanud umbes 2 minutit... ma m2letan et siis tuli jube kananahk mu ihule ja 6hk l2ks kergelt kylmemaks..
Siis ma kuulsin naeru. Mis tundus algul selline v6lts ja pealesurutud. Siis naer l2ks loomulikumaks. '' Eks ma tean jah et need kenad on. Aga sina endale selliseid kahjuks kyll ei leia kuna mina soetasid need omale umbes 40 aastat tagasi.''
Mingi aja p2rast, samal ajal kui ma proovisin olla rahulik ja mitte kartma hakata, hakkas too nais vaim k6nelema kuidas ta oma mehega 1944 aasta talvel kokku sai. See ajas mind rohkem hirmule. Kuna jutt ja k6ik oli v2ga detailne...
Ma ei hakka siin detaile r22kima igaksjuhuks. Ta r22kis oma mehest, avaldas tolle nime ja kysis et kas ma tean kus ta poeg on.. lisaks r22kis ta oma surmast mis pidi aset leidma 1962 aastal..
Uskuge mind... mul pole head fantaasiat ja ma t6siselt kardan.. Ma ei tea kuidas ma pean sellele reageerima??
See vaim ytles, et ta on inglismaalt p2rit. Ja kui ma google.eest uurisin mis 6nnetusi 1962 aastal inglismaal oli..
Ajas mulle kananaha ihule wikist leitud: jutt 1962 rongi6nnetusest Coppenhall junction. kus hukkus 18 inimest..
Mida ma tegema pean? Kas kellegil on soovitusi? Kui see on t6esti kellegi vaim ja too on surnud 1962 aastal siis kas ma pean teda kuidagi aitama , et too rahu saaks? Nt kirikusse minema ja tema jaoks kyynla p6lema panema?


:S
Vasta
#2
Aga sa suhtle selle inglanna vaimuga, kui ta sõbralik on!Smile
Kui õel inimene oli, siis muidugi katsu temaga rohkem mitte kontakteeruda või rumalaid küsimusi esitada.
Näiteks Matthew Manning on automaatkirja abil ühenduses kellegi Thomas Penni vaimuga, kes aitab haigusi diagnoosida.
Ta on tervendanud tuhandeid inimesi. Nooruses koges ta poltergeisti ilminguid ja tal ilmnes automaatjoonistamise võime (ilmusid Paul Klee, Picasso, Beardley, Goya ja Düreri joonistused).
Ja kui sul on niisugused selgeltnägemise ja vaimudega kontakteerumise võimed, siis võid ju omale kontaktisikuks leida ka mõne targema vaimu.
Aga muuseas, kui see "vanadaam" sulle nii detailselt oma elulugu jutustab, siis kirjuta see üles ja kes teab, mis põneva ajaloolise novelli või romaani veel saad kirjutatud!Smile
Vasta
#3
Teema pealkiri on: "Huvitav kohtumine....:/" - tõesti ongi huvitav ja nii tagasihoidlikult? Smile
..........................................................................
Et mida sa tegema pead........aga sa paku talle kohvi.
Vasta
#4
Väga huvitav lugu. Mina sinu olukorras poleks vist sõnagi suust saanud, pole ka seni veel ühtegi vaimu oma silmaga näinud.
Mind huvitab, kuidas sa ta häält kuulsid, kas täiesti selgelt ja tavaliselt, nagu räägiks lihast ja luust inimesega? Ja kui ta Inglismaalt pärit oli, siis kas ta rääkis ikkagi puhast eesti keelt? Või oligi ta kunagi Inglismaal elanud eestlane..? Huvitav, miks ta just sinu korterisse ära eksis.
Selliseks ilmutamiseks on ikka tohutult energiat vaja, ma eeldan. Kaua see kohtumine kestis ja kuidas lõppes?
See lugu kingadega on eriti huvitav... Ega ta neid maha ei unustanud?Laugh
Kui sa peaks uuesti temaga kokku puutuma, siis proovi seda dokumenteerida mingit moodi.
Ja küsi, kas sa saad teda kuidagi aidata.
Usklik ma ei ole, nii et palvetamisest ja sellisest asjast ei tea ega räägi ma midagi, aga küünla võiks vast ikkagi süüdataSmile
Vasta
#5
Usuks nüüd või mitte? Ma tegelt osade loodepealt skeptiline...see et su ema ja tädid selgeltnägijad on/olid seda usun ma tõesti,sest tegelt see pidi olema kõigil inimestel.Osadel arenenud sellex võimeks aga osadel pole. Aga see et sa vaimuga rääkisid,ja detailselt see väheke imelik,aga täitsa Usutav lugu! Kuigi samas vaatasin saadet Ghost Adventures seal nad saavad jumala harva vaimudega rääkida dialoogi. Et see kes sinuga rääkis pidi olema inteligentne vaim(ses mõttes et ta sai rääkida ka,mitte ei teinud imelike hääli ja krobinat) Ise arvan hoopis seda,et sa mitte ei näinud vaimu...vaid sa kuidagi oled ka pärinud endale selle selgelnägijavõimed,aga sa näed nii mineviku,kui ka võibolla isegi tuleviku. Ja ju sul kuidagi said ühendust ja siis sa nägidgi seda naist.ja sulle tundus,et see oli vaim,aga samas äkki oligi vaim. Nagu see ari Ghost Whisperer,kus naine saab vaimudega rääkida.Äkki sa oled ka selline. Vabandust kui ma skeptiline olen.
Vasta
#6
Ma arvan ka, et sul on selgeltnägjia võimed mingil määral ja küsida võiks sa seda, et kas tal on eelmiseid elusid ka on olnud.Või ta on elanud ainult ühe korra, kui sa teda veel peaks nägema. Ja siis kindlasti kas on teisi vaime ka kellega ta on kokku puutunud, et kas neid on rohkem.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Üks huvitav klõps Pega 1 2,555 29-12-2013, 13:05
Viimane postitus: Digitaria
  Lihtsalt huvitav juhtum kadunukesega KiShaper 0 2,085 15-10-2013, 14:13
Viimane postitus: KiShaper
  Onutütre kohtumine vanavanaemaga? KeQ 3 2,289 06-08-2009, 12:23
Viimane postitus: Ares

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat