Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patarei vangla
Kohe päris kindlasti oli see poomisruum ja kindlasti näitasin ka telefoniga valgust, oli õhtupoolik ja tegemist oli Arhitektuurimuuseumi poolt korraldatud ekskursiooniga.
Teisel korral käisin tavanäitusel, kui nii võib öelda ja siis oli mahalaskmisruumi uks kinni või igatahes minu teada ma sinna sisse  ei astunud.
Tahtsin lihtsalt jagada, mis tunne mind seal valdas. Ja nagu ka eelnevalt mainisin, siis võis  minu halb enesetunne tekkida puhtalt kujutlusvõime põhjal.
Vasta
Selge, tänan. Neile, kes ei tea, siis poomisruum asub Lennusadama-poolsest väravast sisehoovi astudes paremat kätt, kohe esimesest uksest sisse minnes. Praegu on see kasutuses prügiruumina ja on tavaliselt lukus. Mahalaskmisruum asub kompleksi teises tiivas, muuseumiosa väljapääsu lähedal. Aastal 2021 oli see millegipärast suletud, eelmisel suvel uuesti avatud. Patareis on hukatud sadu inimesi ja veel rohkem (see arv ulatub kindlasti tuhandetesse) on seal oodanud oma viimset tundi- mahalaskmisele viimist väljaspoole vanglat. Lisame veel sajad enesetapu teinud vangid, haiglas piineldes surnud kinnipeetavad ning need, kes tapetud omakohtu korras kaasvangide poolt. Eesti kõige võikama minevikuga kompleks, pole tõesti ime, kui seal kummitab või tundlikumad inimesed end seal halvasti tunnevad.
Vasta
Osmussaar on ka huvitav koht külastada tundlikul inimesel.
Seal vist toimus 2. maailmasõja ajal mingi suurem madin.
Vasta
(23-06-2023, 13:28 )selgus Kirjutas: Osmussaar on ka huvitav koht külastada tundlikul inimesel.
Seal vist toimus 2. maailmasõja ajal mingi suurem madin.
Osmussaar on veel lisaks geobioloogiliselt ülihuvitav, lisaks räägitakse see ka veel Odini haud olema. Aga ise ma pole veel sinna saanud. Aga Patarei vangla on koht, kuhu ma ei kipu, muid tonte ja kummitusi - palun väga, aga need poomis- ja mahalaskmisruumid on liiast.
Vasta

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat