Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes pole näinud, tahab näha, kes on, ei taha enam.
#1
Elu on ikka kummaline :tahame alati kõike seda saada ja kogeda, mida pole saanud ja kui oleme , siis pahatihti ei taha sellega enam kokkupuutuda. nimelt minagi kuulun sinna valdkonda ,kus huvi vaimude ja kõige selle seonduvaga on alati huvi pakkunud.kuid nüüdseks soovin ,et poleks kõike seda kogenud ,mis olen selle paari aasta jooksul tunda saanud.asjad ei kulge enam minu soovide kohaselt ja tunnen end sellest tulenevalt ebakindlalt, kuna ei tea kunagi mis võib juhtuda ja kas saan seda kõike ära hoida. kui ikka kokkupuutuda, millegi nähtamtuga ,mis sinust ei sõltu ,ei saa see olla kuigi meeldiv. nii et kallid adrealiini otsijad ,tutvuge parem olukordadega ,mis viite läbi elus inimestega ,sest siis on teie käsutuses palju enam kui nö.maailm, mida me ei tunne ega saagi tundma ennem kui oleme ise seal....

edit: pealkiri jms


[Muudetud: 26. Mar 2010 Flash]
Vasta
#2
Äkki sa räägid lähemalt? Sellest mõistukõnest pole ju kellelgi tolku?
Ja kirjapilt - paha, häiriv ja vastik on lugeda. Tee korda või lase korda teha!
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas lyllu215
...soovin ,et poleks kõike seda kogenud ,mis olen selle paari aasta jooksul tunda saanud.asjad ei kulge....

edit: pealkiri jms


[Muudetud: 26. Mar 2010 Flash]

Lebasin kord unetult voodis ja millegipärast hakkasin tähelepanelikult jälgima/kuulama seinakella tiksumist. Järgnevad ööd olid minu jaoks kohutavad- ükskõik mida ma tegin või mõtlesin kuulsin ma kogu aeg seinakella tiksumist ja see segas mind uinumast. Mõne unetu öö järel panin ma kella lihtsalt seisma.------
Selle vaimumaailmaga on ehk sama lugu- seni kuni me pole sellele tähelepanu pööranud ei sega ega häiri meid miski. Siit siis minu mõte, et mitte vaimumaailmas pole asi vaid meis endis ja suutmatuses millestki/kellestki "lahti lasta".
Vasta
#4
kellest sa tahad lahti lasta? tahad tagasi normaalseks mine nädalaks loodusesse .seal tajud väga selgelt kui väike ja tähtsusetu on inimene. maailm ei keerle meie ümber, me oleme osa maailmast.Bleh
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas kakuke
kellest sa tahad lahti lasta? tahad tagasi normaalseks mine nädalaks loodusesse .seal tajud väga selgelt kui väike ja tähtsusetu on inimene. maailm ei keerle meie ümber, me oleme osa maailmast.Bleh
Mitte lahti lasta vaid "lahti lasta" Smile
Nädalaks tagasi loodusesse on kuldsed sõnad ja seda võib tõesti alati ja kõigile soovitada, mõjub igas olukorras hästi.
Vasta
#6
Ma pole kunagi neid näha tahtnud. Olen alati kartnud. Nüüd tulid ka kogemused. Ikka ei taha. Ma olen muidu julge jms, aga lihtsalt ma ei julge isegi õudusjutte lugeda/kuulda. Laagrites on ka, et teised hakkavad õudukaid rääkima, mina katan kõrvad padja ja tekiga kinni, nende poole ei vaata. Tahaks ka oma hirmust üle saada, aga ma ei te, kuidas. Tahan mitte uskuda.
NB! Ma ei vaata õudukaid!
Vasta
#7
Lyllu215, lõhnab väga kristlase järgi, kas kristlased saatsid sulle oma karjase ehk saatana kallale et iga pühapäev korralikult kirikus käiksid, aga kui kirikust välja tuled, võtab nende saatan su käekõrvale ja hirmutab edasi, neile kes pole Jahve järgijad sellist tegelast kallale saata ei saa.
Paganate maailmas teised olendid tegutsemas. Või ma sain sust valesti aru, et hoiatad hoolega teispoolsuse nägemise eest, ega ta kuskile kao kui sa teda ei näe, lihtsalt sind parem manipuleerida kui ei olda nähtav.
Vasta
#8
olen eelkõnelejaga täiesti nõus ,hangi sind häirivate asjade kohta teadmisi ,sest teadmistes on jõud. küll näed pooled su hirmud kaovad.Bleh
Vasta
#9
kas kui uskuda vaimude olemasollu peab tegemist olema kohe kristlasega. kummaline on ,et kui ei olda ise kogenud midagi analoogset ,siis kergem on teist hakata analüüsima ,mida või keda ta usub .olen palju uurinud hauataguse elu ja kummitavate olendite kohta kui mul oli endal kokkupuuteid selle alase teemaga.väga paljudel inimestel on rääkida lugusid ,mida ei juleta avalikustada ,kuna ei taheta ,et neid võidakse uskumatute poolt naeruvääristada.need ,kes on näinud teavad ,et see pole koht ,kus otsida pelgalt põnevust,kuna siit ilmast lahkunuid tuleb austada.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kes see siis oli? Sweet1050 1 2,444 04-10-2013, 16:53
Viimane postitus: Addy
  Oled sa näinud mõnda vaimu/kummitust/midagi taolist meenutav hiidlane 259 88,272 15-05-2013, 18:54
Viimane postitus: Black Goat
  Kes/Mis?. FrozenxRose 10 4,035 19-04-2012, 10:37
Viimane postitus: kuukaart
  Mis või kes on pildil? InDemand 15 8,815 24-01-2012, 02:40
Viimane postitus: LauraP
  Enam ei suuda!! Mida see tähendada võiks? etestonia 6 4,916 09-01-2012, 15:24
Viimane postitus: Mannu
  Mis toimub - näen unes surnud tüdrukut, kes magab minu kõrva piacere 14 7,780 15-11-2010, 19:25
Viimane postitus: ekke721
  Kes selle põhjustas??? Hiromant 3 2,584 27-02-2010, 15:14
Viimane postitus: kakuke
  Kes on pildidl? -killu- 11 5,689 04-02-2010, 16:03
Viimane postitus: Flegmatica
  Kuidas lahti saada vaimudest, kes tulevad alati tagasi? Siram90 15 9,189 12-01-2010, 09:13
Viimane postitus: Siram90
  Rääkimine asja & olendiga, mida pole tegelikult olemas gragmetohell 10 4,966 30-12-2009, 14:11
Viimane postitus: kordo

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat