•  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7(current)
Teema hinnang:
 • 1Hääli - 2 keskmine
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Inimröövid tulnukate poolt
(03-01-2014, 16:58 )Nofretete Kirjutas: Video autor on Whitley Strieber, tuntud ufoloog.
Tema esimene tulnukate lugu on teada juba aastast 1985. Tal on olnud ka teisi I astme kontakte,
Rohkem saab Strieberist teada sellest artiklist:

http://www.telegram.ee/maavaline/esimese...d-inimesed

Huvitav artikkel...aga mitte nii huvitav, et ise seda kõike kogeda tahaks.

Ja eks ta nii olegi, et Inimest ei suudeta kaitsta. Ja milleks siis valitsused üleüldse võimelised on...vaadates maailmas toimuvat, või on see üks suur silmapete, et me ei taipaks, kui saamatud nad ikkagi on Shock.

“Kui inimene kogeb midagi sellist, siis muudab see ta elu täielikult – igaveseks. Sa pole enam kunagi sama inimene kes enne. Meie portaalile laekub absoluutselt iga nädal umbes 15 uut juhtumit, kus inimesed kirjeldavad oma lähikokkupuuteid tulnukatega. See ei lõpe iial. Aga sellegipoolest seda nähtust avalikult ei uurita, sellest isegi ei räägita. Varem uuriti palju rohkem neid implantaate, mis tulnukad on inimestesse paigaldanud, aga nüüd on see kõik maha vaikitud,” ütleb Strieber.

Teadusringkonnad vaikivad. “Teaduslikud ringkonnad ei taha, et neid nähtusi uuritakse, lennundusringkonnad ei soovi samuti, et UFO-sid uuritaks. See on fenomen, mida nad ei mõista, aga nad teavad, et see on päriselt olemas ja nad ei suuda seda kontrollida. Miks ei ütle NASA, et vähemalt mõned raporteeritud UFO-dest võivad olla intelligentse rassi kõrgtehnoloogilised sõiduvahendid?

Põhjus on väga lihtne: me ei suuda neid kontrollida. Mis iganes see ka ei ole, nad tulevad öösiti inimeste magamistuppa, nad häirivad inimeste elusid, nad tekitavad inimestele raskusi edasise eluga toimetulekuks. Ja mida peaks president ütlema? Et jah, UFO-d lendavad ringi, seal sees on tulnukad, kes võivad teid röövida ja teate mis – me ei saa mitte midagi ette võtta… Seda ei juhtu kunagi! Sest nad ei soovi võtta vastutust oma ebapädevuse eest meie kaitsmisel.”


Ja tulnukad teavad seda hästi, mida inimkond (vähemalt nö teaduslik osa neist) keeldub tunnistamast:

"Me elame maailmas, kus hing ei peaks nagu eksisteerimagi. Meile räägitakse, et pärast surma ei toimu mitte midagi, meie kehad lagunevad ja ongi kõik. Seda juttu räägivad meile teadlased – aga see on vale! On tõsiasi, et kes iganes meid külastavad, nemad on selle aspektiga täielikult kursis. Me oleme osa millestki palju suuremast, mida me ei oska tunda ega näha."
Vasta
(03-01-2014, 16:58 )Nofretete Kirjutas: Video autor on Whitley Strieber, tuntud ufoloog.
.....
Whitley Strieberi raamatu "Communion" eestikeelset tõlget
(masinkirja paljundus, mitmetimõistetav pealkiri oligi jäetud
eesti keelde tõlkimata) olen lugenud vist juba oma 20 aastat
tagasi. Inglise keele valdajatele võin väga soovitada lugeda
originaalis, tõsine ja mõtlemapanev elamus. Ega vist seda
eestikeelset tõlget pole lihtne leida, trükis pole minuteada
ka veel ilmunud. Mis puudutab tulnukate poolt paigaldatud
mikrokiipe, siis üks eredam lugu on olnud ühe kunagise
eesti selgeltnägijaga (siinkohal jätan ta nime avalikult välja
ütlemata). Peale herneterasuuruse nahaaluse moodustise
endale saamist (lähikontakti ajal) hakkas see naine andma
rahvale täpseid haiguste diagnoose, vastuvõtul käis rahvas
lausa järjekorras... Tema abikaasat aga häiris see naise
naha alla "tekkinud" "hernetera" miskipärast (vist paiknemise
asukoha tõttu) hirmsasti ja lõpuks naine nõustuski mehe
pikema pealekäimise järel selle eemaldamisega. Võib-olla
ei seostanud naine oma võimeid selle kiibiga, aga lõpuks
oli ta vastumeelselt siiski nõustunud. Eemaldamine toimus
(mehe poolt) eelnevalt leegi kohal desinfitseeritud noaga
ja kätte ta saadi. Peale mõnda aega köögilaual lebamist
oli see herneterasuurune kiip plahvatuse saatel hävinud.
Koos kiibiga kadusid ka võimed ja vastuvõtujärjekorrad...
Niisugune oli see minu kuuldud lugu.
Vasta
(03-01-2014, 17:16 )Minaelan Kirjutas: Huvitav artikkel...aga mitte nii huvitav, et ise seda kõike kogeda tahaks.

Jah tõepoolest on need lausa uskumatud asjad, mida kogetud on. Palju lihtsam on neid mitte uskuda. Ja inimesi kurnavad niisugused läbi elatud lood terve elu.

(03-01-2014, 18:54 )Tehnoloog Kirjutas: Mis puudutab tulnukate poolt paigaldatud
mikrokiipe, siis üks eredam lugu on olnud ühe kunagise
eesti selgeltnägijaga (siinkohal jätan ta nime avalikult välja
ütlemata).

Kahju, et kiibi eemaldamise tõttu ka võimed kadusid.
Strieber on päris mitu raamatut kirjutanud - need võiksid küll ka eesti keeles saadaval olla. Tundub aga, et eestlaste UFO-huvi ei ole eriti suur.

Vasta
Liitsin uue teema siia.
Vasta
Lühiülevaade inimesi röövivate haldjate ja tulnukate sarnasusest ühe inimese pilgu läbi - To Catch a Paranormal Predator: Reproductive Parasitism and What Faerie Kidnappings Can Tell Us about Alien Abduction (Püüdes paranormaalset kiskjat: Reproduktiivne Parasitism ja Mida Haldjate sooritatud inimröövid kõnelevad meile Tulnukate poolt tehtud inimröövidest)

Ultimately, faerie and alien abductions seem to be a product of a paranormal fetishism, where creatures that are themselves anomalies among anomalies are obsessively-compulsively satisfying their own marginal, prurient interests. (Kokkuvõtteks, haldjate ja tulnukate inimröövid näivad olevat paranormaalse fetišismi toode kus olendid, kes on ise anomaaliad anomaaliate keskel, rahuldavad kinnismõtetest ajendatult omaenda marginaalseid ja himuraid huve.)
Vasta
Jäi silm peale, et David Wilcocki (tema kohta foorumis mitu teemat) arvamuse kohaselt eksisteerib palju erinevaid liike tulnukaid, kes röövivad inimesi.
Mõned neist näevad rohkem inimese moodi välja kui teised. Üks peamisi põhjuseid, miks oleme nii hinnatud kaup, on peidus meie DNA-s. Kui sinna rakendada õige energiaväli ja ühendada see oma geneetikaga, siis on neil võimalik omada jahmatavaid võimeid.

Artiklis veel igasugu jahmatavaid arvamusi.
Näiteks ütleb Wilcock, et tal on infot, et viimase 2–3 aastaga on umbes 100 Jupiteri või Neptuuni suurust laeva sisenenud meie süsteemi läbi Päikesel asuva portaali. Praegu viibib enamik neist kas Päikese või teiste gaasist hiiglaste lähedal.
http://www.telegram.ee/maavaline/david-w...volutsioon
Vasta
Juhtusin lugema Antonio Rossi juhtumit. Et huvitakski sellised juhtumid kus tulnukad on kohe oma planeedile viinud ja näidanud sealset eluolu.
Vasta
Aga palun, http://arhiiv.err.ee/vaata/monoloog-tund...ame-series
Vasta
http://rune.galactic.to/ante-ufo.html

On sellel ingliskeelset tõlget ka. Siis võimalikut täpset et midagi ei oleks välja jäetud.
Vasta
(13-12-2015, 13:48 )Aix Kirjutas: http://rune.galactic.to/ante-ufo.html

On sellel ingliskeelset tõlget ka. Siis võimalikut täpset et midagi ei oleks välja jäetud.
Seal on üleval valik "pdf english translated", kas see ei sobi?
Vasta
Jah on küll aga eesti keelde pole vist lootustki saada seda.
Vasta
(24-11-2003, 20:39 )Tutanhamon Kirjutas: [*] ohver muudetakse liikumisvõimetuks ning seejärel sõidutatakse tulnuklaeva, ohver transporditakse sinna neljamõõtmelise värava kaudu. Laevas viiakse läbi inimkatseid. Mõned ohvrid on kirjeldanud, kuidas nad on lennanud läbi tahkete asjade (majasein)
[*] Bioenenergeetilise ekstraktsiooni meetod, mille korral eraldatakse ohvri teadvus ja keha ning viiakse läbi katseid, mõnikord läbib teadvus enne mitmeid inimkehi, kui õige keha juurde jõuab.
[*] Eksperimendid inimmõtetega. Ka kõige selgema mõistusega inimesed on jäänud ühe ööga lolliks, räägitakse sinakast sähvatusest öösiti ning sellele järgnevatest psüühika ülekannetest.
[/list]

Kahtlusalused:
 • Hallid - röövides osalev kõige sagedasem tulnuka välimus on hallikas, suurte viltuste silmadega väikekasvulised elukad, sealt ka nimetus hallid. Arvatakse, et nad varastavad munasarju ja seemnerakke, et hübriidiga ühele poole saada, mis tagaks nende ellujäämise.
 • The US Government - Majestic 12 - tuntud nime MJ-12 all, arvatakse, et neil on side hallidega, kes annavad neile tehnoloogiat, vastutasuks saavad loa katsetusteks või isegi abi sel puhul. Väidetavalt pärineb hallidelt nähtamatu hävitaja F-117 ja pommituslennuk B-2. MJ-12 ülesandeks on takistada ufo-alaseid uurimusi ning naeruvääristada kõiksugu teooriaid.
 • Delfiinid - Hallide eelkäijad, kes omavad sama motiivi kui nende järglased.

Eile Sony Turbo kanalil näidatud "Avatud arhiiv. Tulnukatoimikud" ühes osas viidati sellele, et MJ-12 oli president John Kennedy tapmise taga.
Vasta
On keegi kuulnud sellisest asjast nagu ¨Soul Scalping¨ (hinge eemaldamine ja asendamine tulnuka/reptiili omaga ).Ehk natuke liiga ulmeline see teooria aga igaks juhuks panen kõrva taha ..
Soul Scalping
http://www.sherryshriner.com/sherry/scalping.htm

The Prisoners of Dulce Base
http://www.sherryshriner.com/sherry/dulce-base.htm
[Pilt: scalping.jpg]
[Pilt: Bieber.jpg]
[Pilt: ss-4-kanye%3F.jpg]
[Pilt: ss1.jpg]
[Pilt: ss-6%3Dryan.jpg]

Vasta
Reptiloididel ei pidavat ju hinge olema.

Samas olen aga lugenud, et anunnakid kontrollivad pikaajalist inimevolutsiooni eliitgruppide ja süsteemide kaudu, manipuleerivad inimteadvust ja konkureerivad drakoonlastega Maa kontrollimise pärast. Sellega kaasneb eliidi manipuleerimine, religioosne fundamentalism, patriarhaalne maailmakultuur ja vägivalla õhutamine. Just inimteadvusega käib manipuleerimine.

Teame ka, et kogu inimese saamise lugu on kirja pandud tuhandeid aastaid tagasi üksikasjalises kirjelduses sellest, kuidas anunnakid tulid maailmaruumist ja kloonisid geenimanipulatsioonidega ristates iseennast neandertallasega ning nii saadigi inimene ehk homo sapiens. Kõikide vanade rahvaste pärimused on selles liinis üksmeelsed.
Elu on kosmiline.
Vasta
https://www.algolemus.com/blog/kehade-ulevotmisest

Siin üks versioone eesti soost nägija poolt
Ei oska ise kommenteerida. Olen veidi skeptiline pigem
Vasta
(20-10-2017, 12:15 )Malandro Kirjutas: [Pilt: scalping.jpg]
[Pilt: Bieber.jpg]
[Pilt: ss-4-kanye%3F.jpg]
[Pilt: ss1.jpg]
[Pilt: ss-6%3Dryan.jpg]

väidetavalt olla nähtud hiljuti Andres Anveltit ja veel mõnda eestimaist siniseks löödud vasaku silmaalusega. Netis ringi kolades spekulatsioonid, et tegemist on mingi horose silma riitusega, tunnustus ja au.
Vasta
Mul naine rääkis ka seda,et tüübil oli silm sinine kohe päriselt pasunasse saanudSmile
Vasta
Teabeamet nakatab inimesi hivi, siis tulnukad ei ründa.
Vasta
(27-02-2018, 14:45 )Aju_Keenius Kirjutas: Teabeamet nakatab inimesi hivi, siis tulnukad ei ründa.

Alates 2017. aasta 1. juulist on tolle asutuse nimi Välisluureamet, mis väljendab selgelt asutuse põhiülesannet, milleks on luureinfo kogumine...

Võta vaevaks ja selgita palun lähemalt, milline seos on HIV- nakkusel ja tulnukatel?
Ja kuidas, mis vahenditega, taoline "nakatamine" täpsemalt aset leiab?
Vasta
Hando Tõnumaa teooria on et tulnukate inimröövid on mälestused sündimisest kui maski ja prillidega arstid otsa vaatasid. Tundub usutav, kuid Tõnumaaon lameda maa teooriapooldaja kes üritab igati tõestada et tulnukaid pole olemas.
Vasta
  
 •  Eelmine
 • 1
 • ...
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Meie võimalused tulnukate vastu? hulkuv hing 116 48,350 05-11-2021, 13:22
Viimane postitus: Maakristall
  Inimesed tulnukate poolt aretatud. Klaid 19 14,031 03-05-2017, 19:26
Viimane postitus: Marimu
  Mõned küsimused tulnukate kohta. Merc MKIII 50 26,205 18-01-2017, 18:55
Viimane postitus: Müstik
  Kepleri kosmoseteleskoop avastas tulnukate megastruktuuri zafa 3 3,935 10-11-2015, 09:40
Viimane postitus: Müstik
  Petitsioon tulnukate avalikustamiseks garber 14 7,965 16-02-2015, 20:55
Viimane postitus: VironShaman
  Nasa teleskoop püüdis pildile tulnukate õhulaeva ? kk2ku- 5 5,661 22-01-2012, 15:17
Viimane postitus: Leena
  ÜRO nimetas tulnukate kontaktisiku? donulme 19 8,777 20-12-2010, 17:12
Viimane postitus: ekke721
  Tulnukate maailmad. silverm 14 7,549 28-05-2008, 19:47
Viimane postitus: silverm
  Tulnukate inimrööv Zakarum 3 3,606 10-04-2008, 22:01
Viimane postitus: kala

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat