Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Palun aidake: paranormaalne nähtus hakkab aina rohkem piinam
#26
Pagan võtaks, mis vaime te kogu aeg taga ajate, suur enamus sellistest tsirkustest on tellitud kaup.
Ja tegelevad sellega ikka needsamad nõiad, mustlased, ekstrasensid, sensitiivid, posijad jne.
Peaks vist tõepoolest arutluse alla võtma ka selle mis toimub pärast seda kui keegi on külastanud oma nõida ja tellinud sellelt mingi kättemaksu ekskallimale, või naabrimees ajab hinge täis ja oldakse nõus maksma, et ta kannataks mingil moel.
Ravija nagu ka arst võib tervise asemele anda ka haiguse, mustlanna võtab sinu õnne su enda suguvõsast ja kui sina terveks saad kannab seda haigust või õnnetust keegi teine suguvõsa liige või sureb selle kattesk ära mõni suguvõsa vanur.
Must pool kogu nõiavärginduses on palju kordi suurem kui valge pool.
Vasta
#27
Loe teema postitaja muret teema algusest.
Inimesel on miski kummituse moodi tegelinski kodus. Andsin nõu UZU teel, mida ta peaks tegema.
Inimene ei julgenud isegi magama minna, sest miski nähtamatu olend käib lausa öösel kägistamas....
Minu teada ei ole selle pere liikmetest keegi sensitiivide juures käinud, küll aga oli eile üks sensitiiv omapoolseid soovitusi andnud.
Ehk täna selgub, kas neist soovitustest oli midagi kasu või ei olnud...
Vasta
#28
Müstik, enamik neis müstilistest nähtamatutest on täiesti reaalsed kehades inimesed ja nende abivaimud.
Keegi üritab midagi kedagi oma kätte saada ja tavaliselt lõpeb selline triangel sellega, et ohver aetakse õigesse auku, sealt saab abi ja tsirkus lõpeb. Paistab, et sa maagia praktilise, sealhulgas ka rahateenimise poolega pole üldse tuttav.
Hakkame pihta või kõige lihtsamast turumuttdest, kes käivad regulaarselt oma nõiale maksmas, et see konkurente kiusaks ja kliendid neile meelitaks, kuni riigi poliitikute naisteni kes enne valimisi käivad tipptegijaid tellimas, et oma meest valitaks ja poliitikas tippu pääseks.
Seda tsirkust ja nõiduse praktilist poolt olen ma üsna ligidalt näinud, saand ise nii et keha põleb käes ja vastu andnud, selline väike poltergeist ja veel sügava mehehäälega pole mingi vaimude töö, vaid keegi on kas ise huvitatud või on kinni makstud.
Neid kes kehadest välja kolavad on tuhandeid, võta või Sai Baba, igavene kiuslik ja jõuline vanamees.
Vasta
#29
Püüan kohati mõista VS'i selgitatut, aga sellest vastusest lähtuvalt, kui minuga kõik see toimus, siis konsulteerisin ka sensitiiviga, vastupidiselt Sinu väljapakutule aga konkreetne inimene ütles, et tulen ise olukorraga toime ja ei pidanud vajalikuks minu raha endale krabada - millest siis huvitav selline reaktsioon? Ja mind huvitaks ka konkreetselt VS-i ettepanekud.
Vasta
#30
Ega muidugi inglito on jõuetu pisike, kes ei tee kärbsele isegi siis liiga kui see juba mitu päeva aiva kiusab ja kiusab.
Nali naljaks aga sa ei vaja abi , oleksid võinud selle sensitiivi oma asju ajama kahmata, küll ta teadis kuhu oma nina toppida ei tasu.
VS räägibki üldist juttu, kui palju keegi sellest kasu saab on tegelikult mõtestamisoskuse ja analüüsivõime tulemus.
Ma tõin need näited lihtsalt selleks, et lapsikud vaimude tagaajamised ära lõpeks, kõik on kellegi teenistuses ja keegi ei tee tühja liigutust, aga rahaga võib sensitiive ka endale vangi osta, oleneb kuhu nad saadud raha kulutavad, kui panevad asjadesse siis on selle asja kaudu võimalik neid ka kutsuda, kui söövad ära on mõju lühike ja ühekordne, pole olemas lihtsalt niisama heategusid, seda saab neile rääkida kes ei näe.
Vabamüürlased ja kirik tegelevad ka heategevusega????
Mis aga puutub elamute ja korterite minevikust tulla võivatesse tegelastesse siis selle vastu aitab korralik siseremont, halvad kohad kuhu endised elanikud jäävad paika on käimlad, kohad kus võivad olla inimeste eritised, ühes kohas näiteks avastasin ahju tagant naise kuupuhastuse sideme, millega mind ennast oli tükk aega unenägudes kiusatud, samuti näiteks tüdrukutel enda paikapanemiseks komme oma eritise näpuga määrimine mõnesse voodi osasse kust seda ära ei pühita.
Ja kõike seda õpitakse külaposijatelt jne.
Vasta
#31
Aga siiski, kuidas seda inimest aidata? Või ongi lahenduseks ükskõiksus? Ja kui näeme, et pätt röövib vanainimest, siis kehitame õlgu ja kõnnime mööda? Võib-olla on vanamutike tegelikult halb ja õel olnud ja keegi on tellinud pätipoisid teda karistama? Ei, meie lähme koju ja siis hea foorumites kommenteerida ja hurjutada teisi, et nood appi ei läinud.

Tuli vist segane jutt, aga mõte siis selles, et sellises teemas, kus inimene otseselt abi palub, võiks targutamise asemel nõu anda või hoopis vaikima.

[Muudetud: 1-14-2010 KrayonFänn]

[Muudetud: 1-14-2010 KrayonFänn]
Vasta
#32
Aga kes on targutand, ma olen peaaegu kõik vajalikud võimalused analüüsiks läbi võtnud, kui inimene ise oma olukorda analüüsiks, leiaks ta ka selle võimaliku tegelase, kes teda kiusab.
Jätan ütlemata, selle et olen selliste abiandmistega ise pärast suures hädas olnud, sest pole arvetanud õieti oma jõudu ja vastast, kõige lihtsam on tollel tegelasel võtta kätte koristus ja küürimisvahendid ja korralikult korter üle käia, tuletada meelde oma toas olevate esemete päritolu ja suhted, tuletada meelde korteri ajalugu ja temas olnud tegelaste kombed ning nendega püüda ära klaarida konfliktid.
Aga paljudel juhtudel aitab ka lihtne psühhiaatri vastuvõtt, keemia blokeerib igasugused sisemised vastuolud üsna effektiivselt.
Vasta
#33
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Ma tõin need näited lihtsalt selleks, et lapsikud vaimude tagaajamised ära lõpeks, kõik on kellegi teenistuses ja keegi ei tee tühja liigutust, aga rahaga võib sensitiive ka endale vangi osta, oleneb kuhu nad saadud raha kulutavad, kui panevad asjadesse siis on selle asja kaudu võimalik neid ka kutsuda, kui söövad ära on mõju lühike ja ühekordne, pole olemas lihtsalt niisama heategusid, seda saab neile rääkida kes ei näe.

No kuule, VS, kogu oma austuse juures - kõik ei ole ka päris raha või energia röövimise peal väljas. On neid, kes tahavad päriselt aidata ja see ei tule alati selle pärast, et nad "ei näe". Kui oled ikka ise kimpus olnud või tunned, et teisel on sama olukord, oskad ju hinnata ja tahad aidata. Smile
Vasta
#34
tervist. Üx öö jällle möödas ja mõni tund magand ning väga kurnatud. Järgisin mõnda soovitusi ning üritsain kõike teha. Öö oli natuke rahulikum kui tavaliselt kuigi sammud ja uksed ikka samamoodi. Aq õnnex lasi ta m,ul mõni tund magada. Lugesin teie vastused läbi ja arvestan nendega. Jõudsin just koju ja vaatab mis täna saama hakkab. Suured tänud nõuannetest
Vasta
#35
Ma ei ole võimetega, aga midagi võin sulle proovimiseks soovitada.
Esmalt kadakasuits-suitsuta kadaka oksaga kõik nurgad, alustades kaugemast, samas ka seinad, ise peaksid soovima ja tahtma kõik halva välja saada. Nurkadesse koguneb halb energia. Pese põrand ja pane pesuvette jämedat soola, seda ei pea palju olema. Nurgad võiksid põleva küünlaga veel läbi käia. Kadaka oks ja küünal vii kodust ära ja põleta. Küünal muretse ise ja soovitav vahaküünal. Teiste kingitud küünlaid ei tasu vastu võtta, sest nendega võib tulla kaasa halb energia või halvad soovid. Too tuppa männioksi ja võid ka neid voodi alla panna. Pihlakaoks taskusse ja ka korteris võiks olla pihlaka oks igasse tuppa. Ka küüslauku võid igaks juhuks kuskile riputada, ka voodisse. Jämedat soola võid ka toa nurkadesse riputada. Mõtle kas keegi on sulle kinkinud või toonud midagi, mille järel see jama pihta hakkas. Ja siin enne soovitatud surnuaial käik aitab, kui on kellegi hauale minna, aga seda pead ise uurima.
On nö rituaal ebameeldivast inimesest vabanemiseks. olen seda kasutanud kohe ei aita, läheb nats aega. Võta 2m pikkune jupp valget niiti, seo ukselingi külge, tõmba sirgu, mõtle keskendunult sellele inimesele ja lõika niit katki, võta ukse küljest ja hävita. Pane mustika varred uksemati alla, halb inimene üle läve ei tule-proovitud ja töötab. Aga kas need sinu vaimule aitavad...Muidugi kui keegi elav sind kiusamas käib siis peaks vast aitama.
Mind aitab hästi luupainaja vastu -loen voodis 3x Meie Isa palvet ja löön risti ette. Kui sa need asjad kõik ära teed äkki aitab. Siin parakas on kindlasti minust targemad ja teevad niikuinii need soovitused maha, aga proovida võib. Tahtsin lihtsalt aidata, tean omast käest kui ei julge enam magama minna. Edu sulle.
Vasta
#36
zimmy, kuidas läinud on?

Millal sa korterisse ise elama asusid? Kas siis hakkaski pihta? Kui hiljuti ja ostsid kellegilt korteri, siis ehk saad eelmistelt elanikelt uurida korteri ajaloo kohta. Kas maja on vana? Varem sul pole mujal sellist asja olnud?

Kirjelduste järgi paistab tõsise juhtumiga tegemist olevat. Ainult enda tahtmisest ei piisa, et kutsumata külaline lahkuks.
Vasta
#37
Tere Zimmy,Olen lugenud sul siin et mis on juhtunud jne! See paneb mind mõtlema! Äkki saate öelda kus elate! Mul ei ole uurimis gruppi aga olen kogenenud kummitustega ja oleks väga huvitav tulla ja vaatata mis täpselt toimub! Teie juttu järgi tundub väga tõsist ja kui vajate ikka abi siis äkki saan aitata! Sest kui see kummitus ikka ja edasi tegutseb siis võib hullemaks minna! Ja küsimus ka et enne kui te kolisite sinna korterisse kas enne seda korterit olete ka kogenenud paranormaalset?
Mind väga huvitaks see juhtum väga! Tahaks teid aitata enne kui asi tõsiseks läheks!!
Vasta
#38
olen siin küll uus kuid julgen soovitada midagi mille peale sa pole vist tulnud ,nagu aru saan ostsid vana( maja, korteri )oled selle peale mõelnud et äkki said kaasa majavaimu? meie esivanemad võtsid neid tegelasi üsna tõsiselt. hakatuseks vala pits viina ja pane see köögilauale ja ütle kõvahäälega lepituseks. võib ju olla et kolisid sisse ja jätsid majavaimu käest küsimatta? kahju see ei tee kuid võib rahumajja tuua.
Vasta
#39
kakuke-kuidas pits viina peaks vaimu temaga lepitama? Smile

[Muudetud: 15-2-2010 Anzie]
Vasta
#40
kas sa midagi majavaimudest tead? kui tegu on majavaimuga siis väike lepitusohver aitab alati .olen ise midagi sarnast üle elanud ,ja võin öelda et kasulikum on taga hästi läbi saada kui tõrjuda. ja veel ära aja segi majavaimu ja kummitust viimasest on võimalik vabaneda kuid majavaimuga tuleb õppida koos elama .
Vasta
#41
tervist jälle..pole käinud siin pikka aega kuna aega napib...Hetke seis on see et olen sellega kes siin muga koss elab ära harjund ja ta on ka vaiksemaks natuke jäänd. Ta küll käib ringi, koputab, ja avab kappe uksi ning laenab asju kuid hetke olemisega pean rahul olema. Pole sellest ajast saadik enam voodis magand vaid diivani peal teises toas ja põrandalamp põleb kogu aeg...Äkki see on aidanud...loodame et asi hetkel jääb nii ja saame siin rahus hakkama aga eks vaatab mis tulevik edasipidi toob...Võibolla vihastab jälle ja siis vaatab mis saab...Aga teile kõigile kes mule raskel ajal toeks olite suured tänud...

Päikest ja loodan et seda jätkub..
Vasta
#42
zimmy palju valgust sulle sest pimedus ei saa selles elada.(see läks teele võta vastu)
Vasta
#43
Kas sinna korterisse saab kohale tulla vaatama ja uurima?
Vasta
#44
ole tubli ja rahulik niipalju kui minu kogmus ütleb hakkad sa neid asju varsti ka üles leidma , lihtsalt küsi. on tunne et alustasite lihtsalt vale jalaga, majavaim kui selline on loodud maja kaitsma ja ta peab sind lihtsalt sissetungjaks. et asi rahuneb näitab seda et ta lepib sinuga vaikselt , et asja kiirendada võiksid temaga rääkida ,anna mõista et oled sõber ja kusagile minna ei kavatse.räägin seda kõikke omadest kogemustest kui maja ostsin siis oli tunne et kassid kisuvad seina sees,siis hakkasid purgid köögis vastu seina puruks lendama,oli üsna lootusetu tunne siis aga õpetas naabrimemm mulle seda mida sulle praegu räägin ja mind see aitas .kuigi asjad kaovad ja ilmuvad küsimise peale välja suvalistes kohtades. aga sellega harjub vaja ainult huumorisoont säilitada ja endale pidevalt kinnitada et oled normaalne.Bleh
Vasta
#45
Kui paranormaalsed nähtused kollitavad siis tuleb abiotsida.Ise ei ole sellega kokku puutunud ja midarohkem on sellise asja kohta abi netis olemas seda parem on.
Vasta
#46
Päikest- päikest, kõik negatiivne vist kipub pimedusest tulema. Aga ole positiivne, ühes eelnevas postituses pakkusin ka võimalusi sõbrast lahti saamiseks.
Vasta
#47
majavaim ei ole negatiivne olend ,( mina ise võlgnen talle nii enda kui oma pere elu). vastubidi ta on kaitsevaim .kuid kui maja eelmine omanik ei kutsunud teda ära kolides kaasa . või suri vabastamata vaimu ,haldjat oma teenistusest siis arvab ta et peab siiani maja kaitsma kõigi sissetungijate eest .kaasa arvatud uus omanik , siin aitab uskuge mind vaimuga viisakas suhtlemine ja ka loa palumine et võid maija sisse kolida ,sammuti soovitan majavaimu enda teenistusse kutsuda . olen ise kogenud sellise sõbrakese vastuvõtu
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Rootsi laeva nähtus Nortsik 3 3,387 15-04-2019, 09:50
Viimane postitus: I'll be back
  Juhtum öisel maanteel - palun abi? Kivoos 13 7,481 04-07-2018, 21:17
Viimane postitus: zzz34
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 5,065 13-10-2014, 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Palun abi - mõistatuslik peegel, kapp ja sosin. epp23 2 3,088 28-10-2013, 16:19
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Palun abi uurimistööga! Rayne 6 3,711 07-10-2013, 22:37
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Paranormaalne Sharon18 5 3,705 27-02-2012, 11:29
Viimane postitus: Nielander
  Palun aidake! xXLuciferXx 4 3,271 21-01-2012, 14:50
Viimane postitus: lillu da boss olenn xd
  Paranormaalne royalflush 3 6,650 18-04-2011, 19:34
Viimane postitus: royalflush
  Aidake palun, ma tunnen ja näen mida ei ole olemas kaidy111 15 8,025 08-01-2011, 17:25
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Palun aidake. porguingel 2 2,257 30-10-2010, 16:49
Viimane postitus: Savipats

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat