Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VS räägib vaimudest ja nende väljaajajatest
#1
Lugupeetud Siram90, kui sa seda lugu kõvasti kellelegi edasi ei lähe jutustama siis ma avaldan sulle ühe väikese saladuse.
Vaime ei ole vaja kusagile ajada, neid on kõik kohad täis ja nad on palju vanemad kui sa oskad ettegi kujutada.
Tavaliselt inimene ei näe vaime ainult nägijad näevad.
Vaimude väljaajajad ei aja vaime välja vaid võtavad sult nägemise ande ära.
Nii lihtne see asi ongi, aga kas sulle see meeldib, minu tuttavad on kõik õppinud nendega suhtlema ja isegi läbi saama.
Nägemine on and aga teinekord tüütu.
Pea meeles, et pappide ja psühhiaatrite põhitegevus on viia inimese meeled tagasi kena kodulooma seisundisse, et ta ei näeks neid, kes teda karjatavad ja temast toituvad, sina ja sinusugused noored aga olete juba probleem ristirahvale ja maisele võimule.

[Muudetud: 12-28-2009 VironShaman]

[Muudetud: 1-8-2010 VironShaman]
Vasta
#2
vaime on kõik kohad täis küll, kuid nähtavaks muutuvad nad mitte ainult nägijast sõltuvatel põhjustel.
leidub inimesi, kes suudavad vaimude kehasid näha.
aga leidub vaime, kes muutuvad nähtavaks kõigile. need ongi need probleemsed.
samas leidub ka teadvuseta energiat, mis tegutseb väga mehaaniliselt. veel mehaanilisemalt, kui inimene ise.

pappide ja psühhiaatrite kirjeldus on väga õige.
Vasta
#3
kordo, ma pole vätnudki, et soovid halba aga kas sa tegelikult ise tead milliseid vaime sa oma blogi kaudu levitad.
Sõna on tegu ja sõnal on tagajärjed, oled valmis karmaga vastutama nende eest kes sinu sõna järgi käivad.
Oleks väga kasulik kui sa aru saaks kes see kõigile nähtav must on kelle eest sa hoiatad.
Vasta
#4
Asjade müstilisus peitub ainult teadmatuses.
Vaimud muutuvad probleemseks ainult tänu inimese sisemistele defektidele, mis tekitavad segadust ning ajavad masinavärgi sassi (ehk, inimest ei saa hoiatada "mustade" eest, saab hoiatada ainult inimese enda sisemiste deemonite eest - aga neid deemoneid peab igaüks nägema nii või teisiti üsna pea peale surma).
Teadmised ilma mõistmiseta on samamoodi teadmatus ning sellest räägib väga hästi Višvamitra lugu:
http://en.wikipedia.org/wiki/Vishvamitra
(Quarrel with Vasishta)
Mehaanilised teadmised ei ärata sisemust, tegutsemine jääb endiselt mehaaniliseks.
Teadmisi saab õppida raamatust.
Teadmisi koos mõistmisega saab vaid vaadeldes (soovitavalt iseennast).

Sõna ON asi ning karmarattas on neil tagajärjed. Nüüd probleem on siiski selles, et igaüks võtab endale ise oma saatuse (keegi ei saa vastutada mehaaniliste olendite eest, mida inimesed on) ning kuni inimene ei ole ärganud, ei ole seal suurt vahet, mida ta teeb.
Samskarat ei saa lõpetada ühegi teoga. Sealt saab ennast välja soovida.

Maailmas ei ole mitte midagi sellist, mida tegelikkuses karta tuleb. Hirmu ja armu atribuutika riputatakse nähtavale külge alles inimese sees.
Hirm lähtub eelkõige ettekujutusest, et inimene peab olema surelik.
Vasta
#5
kordo, ma seletasin teema algatajale lihtsat asja ilma mingi liigse keerutamiseta, edasine värk, kui tahad mingit järjekordset õpetaja teadmist tutvustada, on omaette teema.
Millised harjutused, kuhu välja jõuab, mida see tavaühiskonnas elajale teeb, kas ei viska sõprade sugulaste ringis kui musta lammast välja, elame karjas, kus kehtivad igapäeva seadused, kui lood oma karja pead ka hoolitsema selle karja peatoiduse eest, sest pahatihti need inimesed kaotavad sinu tõttu sideme oma endise karjaga.
Oled selleks valmis, seepärast küsisin kas oled valmis oma sõnadega kaasnevat karmat kandma. Kui ei, siis pole rahvast mõtet hullutada.
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
... sina ja sinusugused noored aga olete juba probleem ristirahvale ja maisele võimule.

[Muudetud: 12-28-2009 VironShaman]

Vabandan väga, et olen probleemiks, kuid ei mõista kuidas ma seda olen ! Äkki täpsustad ?
Vasta
#7
kas sa tervet lauset lugeda ei osand, seal ju täpselt kirjas miks?
Pea meeles, et pappide ja psühhiaatrite põhitegevus on viia inimese meeled tagasi kena kodulooma seisundisse, et ta ei näeks neid, kes teda karjatavad ja temast toituvad, sina ja sinusugused noored aga olete juba probleem ristirahvale ja maisele võimule.
Probleem seetõttu, et näete liiga suurt osa maailmast ja neid keda ei peaks nägema, seda pole mõtet endas hävitada, ülikasulik on sellega harjuda.
Aga et kergem selle jamaga toime tulla oleks kõigepealt maga väikese valgusega ja teiseks, kui asi liiale läheb siis põleta kõikides tubades küünlaid mitte ühekaupa vaid vähemalt kolmekaupa, parem kui lõhnaküünlad.
Kui põrgu jätkub siis vaata parem, kelle käsutuses oled, seda saab unenägudest näha, tegele armastusega, see lööb puhtaks ja paneb teise poole kaasa kaklema.


[Muudetud: 1-9-2010 VironShaman]
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
kordo, kas sa tulid siia patuseid hingi päästma, link mida sa reklaamid on väga uskliku suunaga, kas poleks sul parem vestlussseltskond kristlikes foorumites.
Siin rohkem seltskond kes päästetud ei taha olla.

Mina küll tahaks päästetud olla, aga keegi ei päästa!Smile
Just oli ühes teemas juttu, et inimesed võiksid üksteise suhtes heatahtlikumad ja sõbralikumad olla, aga sina tuled ja hüppad lambist kellegile peale!
Halb tuju? Keskendu parem Hadzi seitsmele põhiküsimusele ja usu - meeleolu läheb kohe paremaks!
Ja mine tea - ehk hakkavad foorumlased siis lõpuks paremini mõistma sinu maailmavaatelisi tõekspidamisi.
Mina ei ole neist paraku siiani aru saanud.

Muuseas uuringud on näidanud, et usklike hulgas esineb vähem depressiooni, nende immuunsüsteem on tugevam ning nad ei lange nii kergesti mõnuainetest sõltuvusse.
Lisaks sellele on inimestel, kes külastavad vähemalt korra nädalas kirikut või loevad piiblit ja palvetavad, diastoolne vererõhk märgatavalt madalam.



[Muudetud: 8-1-2010 Müstik]
Vasta
#9
Müstik, ma ei reklaami siin oma maailmavaatelisi tõekspidamisi, ei ürita tegeleda sektantlusega, küll aga läheb süda soojaks maausu peale, meeldib suhelda nende kohalike "teistega" ja kuna nimes esineb shaman siis püüan sellega kaasnevat stiili hoida.
Aga shamanid ei tegele päästmisega, ei tegele hingede ja kehade kinkimisega reptiilidele nagu kristlased, muhameedlased ja juudid ning igaüks võiks meeles pidada lihtsat tõde.
Elage oma ümbersündide lõpuni täisväärtuslikke maiseid ümbersünde ja ärge toppige endid igasuguste paradiisi lubavate gurude kogukondadesse.
Te olete niigi paradiisist pärit ja sinna jõuate kõige paremini tagasi siin inimesena elades ja maiseid rõõme ja muresid nautides.
Mis puutub aga võimeid siis loodus viskab nüüd ja edaspidi selliseid erandeid välja, et omavahel suhelda saaks eri maailmakihid.

[Muudetud: 1-8-2010 VironShaman]
Vasta
#10
Tead sa mõnda Paradiisi lubavat kogukonda?
Ma mõtlen siin Eestimaal.
Mina ei puutu nendega miskipärast kokku, aga tahaks oma silmaga neid näha ja nende juttu kuulata...
Minu arust pole enam Sathya sai Baba ühendustki, muust rääkimata.
Huvitav, kas Bahai Tartu ja Tallinna vaimsed nõukogud veel ikka eksisteerivad?
Ah jaa, siis on veel olemas EMA MEERA.
Indialanna, kes elab Ornburg-Thalheimi külakeses Saksamaal. Teda arvatakse olevat jumal-ema Kali viimane reinkarnatsioon, kes kehastab jumalikkuse naispoolust. Tuhanded vaimse tee otsijad peavad teda uue ajastu avataaraks. Ta juhendab inimkonda uude ajastusse sisseelamisel nagu Sathya Sai Babagi.
Chen Tao kirik on ka huvitav. Seal kuulutatakse, et Jumal päästab Maa UFO-de abil.

Siis veel see Sri Chinmoy, india joogi ja üliinimene. Lõi keskuse ühendamaks ida ja lääne kultuuri. Nüüdseks on tal õpilasi u 100 keskuses üle maailma. Erimeetod on tal südamejooga, mis juhatab teed, kuidas saada Kõrgema Iseenesega ühendusse. Omab selgeltnägemise, selgeltkuulmiseja kõiki muid imevõimeid. Kirjutanud üle 700 raamatu, maalinud 140 000 müstilist maali ja loonud üle 5000 vaimse laulu. Kas see tema 1994 Viljandis loodud keskus ikka eksisteerib veel?








Vasta
#11
No miks ma siis ei tea, mine ükskõik millisesse kirikusse ja saad kuulda paradiisi õndsusest ja põrgupiinadest aga lõppkokkuvõttes üsna lootusetud jutud,
Pole ju kellegi keelatud kuuluda sellistesse kogukondadesse, porisen ainult siis kui keegi siin misjoniga tegelema hakkab, üks õnnetu paraveebude lehekülg terve Eesti peale ja siin ei jäeta ka hinge rahu.
No vaata ise kui palju on kristlikku ja piibliga seotud seltskonda siinsama eesti netiski, kel huvi kõik on oodatud, aga siin huvitaks hoopis jutud välisilma tegelaste kohta8No sellised helendavad jalgadeta kalmulised näiteks või veealused seltskonnad, maaalused haldjaklannid, siin on ju nii palju huvitavat peale saatanaid jahtivate piiblivennikeste) , esiajaloo usundid, ilmaimed mida ei osata seletada kivikirvestega kultuuride ehitusoskusi arvestades, kõike muud aga mitte reptiilide loomakarju ja nende karjaseid.
Vaata linki:
http://www.neti.ee/cgi-bin/teema/RIIK_JA...atsioonid/
Vasta
#12
Mnjah, peaks vist kogu sellest melust veidi puhkama.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hopi-indiaanlased ja nende maailmavaade Müstik 7 7,953 31-12-2023, 18:57
Viimane postitus: Kunglas

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat