Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lihtsalt juhus?
#1
Kui tihti juhtub selline asi,et sa mõtled kuidas läheb üheltäiesti ebatähtsal inimesel ntx vanaema sõbranna mehel ja järgmine päev näed teda.Või istud töö juures ja mõtled et tahaks taisse vahetusõpilaseks minna ja hetk hiljem astub uksest sisse tuttav kes ytleb et npk-st läks üks õpilane ära taisse vahetusõpilaseks kas sa tahad asemele tulla?
Mul juhtub selliseid asju päris tihti huvitav mis värk on kas lihtsalt mingi rada juhuseid või midagi muud?Sest neid on juba palju olnud ning kaua ka.
Vasta
#2
aeg on kõigest dimensioon, on nii? nagu pikkus laius ja kõrguski. äkki sul aju lihtsalt töötab selliseid hetki natuke ette, kui teistel. endal on ka vahest olnud ii, kuigi rohkem on see seotud olukordadega, kus võib keegi komistada, endale/kellelegi teisele tõsiselt haiget teha, või siis, kui midagi maha kukkuma hakkab. seni kasulik:o
ise arvan, et kui asi kasuks on, siis pole vajadust kurtaSmile
Vasta
#3
See, millest mõtled, seda ka saad... mõnel tuleb kiiremini, mõni ootab terve elu...
Vasta
#4
Kas äkki siin ei või otsida mõtet näiteks sellest, et liiga tihti me mõtleme siiski asjadele, mis võivad suure või väiksema tõenäosusega juhtuda. Näiteks me ei mõtle sellele just väga tihti, et oleks meil homme koduhoovis suur lennuk, vaid me mõtleme näiteks sellele, et näeks ma seda inimest vms. Tihtilugu see lähebki täide ning meelde ei jää mitte need olukorrad, kus ma olen midagi soovinud ja see pole täide läinud, vaid need, kus ma olen midagi soovinud ning see on täide läinud. Seega ilmselt toimib siin valikuline mälu ja suur kokkulangevus, muidugi võimalikud on ka igasugu muud paranormaalsed variandid..
Vasta
#5
Mul pidevalt nii, kui olen mönda tuttavat vilksamisi näinud kas bussiaknast vöi kuidagi teisiti, siis kindlasti kohtun temaga lähipäevadel. Ühe klassiöega , keda polnud umbes 5a. näinud oli lugu nii, et nägin teda unes- ja järgmisel päeval astus ta samasse bussi millega tööle söitsin.
Tihti kirun ennast, et miks ma ei pane tähele neid ringiuitavaid mötteid oma peas, seal on alati probleemile lahendus ja küsimusele vastus.Isegi kui möne inimesega hakkab midagi juhtuma -ka seda tean, kuid ei usu neid pile enne kui asi käes.
Vasta
#6
Sellist asja ei ole olemas, et ei lähe täide. Alati läheb kõõik täide. Inimesed soovivad alati midagi (seavad endale eesmärke) ja tegutsevad 'nende täitumise nimel'. See ongi elu. Terve elu koosneb sellest. Inimesed on aga liiga hajameelsed või neil on liiga kiire või jumal teab, mis vabandusi nad veel leiaks.. kuid nad lihtsalt ei märka neid õnnestumisi. Juhtub midagi, millele sa pole mõelnud.. well think again, oled küll mõelnud, kuid oled (kasvõi) unustanud. Kui pöörata tähelepanu (mis on treenitav) ümbritsevale, siis võib märgata minestamiseni asju, mida võiks ju kokkusattumuseks pidada :o …a'la heh, ma just mõtlesin sulle ja näe, sa helistadki. IT'S ALL IN YOUR MIND! :biting:

...a arvamusi on erinevaid {mar
Vasta
#7
Ei lähe kõik täide alati ja ei tegutseta selle nimel.
Mul on soov, et ma võidaksin sellel loosimisel teleka. Saatsin soovi sinna ära, aga ülejäänud ei sõltu minu selle töötamise nimel. Seal on ikka juhus mängus.
Vasta
#8
Jap, aga samas kõik inimesed, kes on ära saatnud oma soovid, soovivad seda telekat ja kindel on see, et keegi neist selle üldjuhul endale saab. Seda aga ei saa lugeda millekski muuks, kui kokkusattumuseks, et just see inimene, kes seda telekat soovis, selle ka sai, sest kõik inimesed soovisid seda telekat.

Seega ei usu mina selles mõttes ettemääratusse, siin on tegemist lihtsalt kokkusattumustega.
Vasta
#9
:o ...ja mitu inimest mõtles kasvõi korra, et ah, ma niikuinii ei saa seda telekat?...
Vasta
#10
Siia üks huvitav seik juurde.
Kui too Coca Cola ratta paanika oli, kus kõik tahtsid endale korgi alt raami saada - no ma arvasin et tegemist on enamvähem hea rattaga ja.... noh tahtsin ka.

hakkasin siis Seda solki ostma, ning ma ei kahelnud hetkekski et ma seda näiteks EI võida.
Ennäe imet, paarikümne pudeli järel oli ratas kah käevangus (ilgelt pask ratas oli, raske kole praak pask Laugh)




[omg mis tsensuur X) ]

[Teadet on muutnud 12-7-2004 postitaja loom]
Vasta
#11
asi ei ole selles mida ma tahan asi on selles millele ma mõtlen ja mis juhtub ja ega ma pole öelnudki et see halb on .tahaks seda lihtsalt paremini kontrollida sest kui ma millegile tähtsusetule mõtlen siis sellel hetkel ma ju ei tea et see täide läheb.
Vasta
#12
kunst ongi kõiksugu jama oma peast eemaldada... kuula vahest, mis mula sa omale mõttes ajad :o
Vasta
#13
pidevalt iga öö kuulan ja jubedalt tüütab ära kui ma tahan kell 3 magama minna aga selle asemel pean mingit iba kuulama ja vait ka ei saa jääda kuidagi.
Vasta
#14
well kord andis 1 tark mees mul hääd nõu, kuidas mula maha saada :o ...kuula näiteks midagi... eriti tähelepanelikult... eriti pingsalt... mitte muusikat või nii, a lihtsalt ümbritsevat... sa'i kujuta ette, kui palju erinevaid helisid ümbruses on.. nuh tähelepanu harjutus ja kisub offtopicuks Laugh
Vasta
#15
hmm.. on ju see karma kuldreegel et mida tahad seda ka saad. varem või hiljem, muidugi.
Vasta
#16
durian, ma usun, et mõned nendest juhtumustest pole kokkusattumused. endal on ka midagi sarnast esinenud. mingi syndmus(tavaliselt mingi õnnetus või kukkumine) jõuab paar sekundit enne selle toimumist mulle pähe, ning tegutsen alataedvuslikult ise mõeldes, et wtf?
see on tavaliselt segadusse ajav, kui järsku tuleb silme ette mingisugune pilt ja ilmub ei tea kust teadmine, et kohe juhtub nii ja nii. ning samal hetkel hyppan juba kusagilepoole, et seda ära hoidaBleh
Vasta
#17
eks ma proovin seda keskendumise värki kuigi ma olen väga tähelemanelik ja suht palju kuulanud erinevaid helisid neist lemmik on vaikus.
Vasta
#18
Tsitaat:Esialgne postitaja mystery
eks ma proovin seda keskendumise värki kuigi ma olen väga tähelemanelik ja suht palju kuulanud erinevaid helisid neist lemmik on vaikus.


Isegi vaikusel on heli,aga sina pole seda vist veel tähele pannud!!!
Ja on keegi sulle õelnud,et igal asjal on kaks külge-hea ja halb,nii et ole oma soovidega ettevaatlik!
Vasta
#19
Tsitaat:Esialgne postitaja Marleena
Isegi vaikusel on heli,aga sina pole seda vist veel tähele pannud!!!
No kui nüüd tähte närida, siis mystery ju just ütles, et on palju kuulanud erinevaid helisid ja neist lemmik on vaikus... :o
Vasta
#20
Oled ajast ees. Mõte kulgeb kiiremini kui tavaliselt?
Tegelikult võib siin ka mingi energia vms olla.
Või kui on mingid pisijuhtumid siis äkki sa mõtled ja siis nagu paned ekstra tähele seda värki, et kui sa poleks ennem mõelnud, poleks sa seda tähele ka pannud, aga see oleks ikka toimunud. Muidugi sinu nimetatud juhtumite kohta oleks selline varjant üpris sobimatu...
Aju töötles süsteemivõrrandi läbi kiiremini kui ettenähtud äkki.Kui võtta aluseks see, et kõik kulgeb mingite valemite järgi.
Vasta
#21
irw minu aju ei ole matemaatikas eriti hea ainult.
Vasta
#22
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
Oled ajast ees. Mõte kulgeb kiiremini kui tavaliselt?
Tegelikult võib siin ka mingi energia vms olla.
Või kui on mingid pisijuhtumid siis äkki sa mõtled ja siis nagu paned ekstra tähele seda värki, et kui sa poleks ennem mõelnud, poleks sa seda tähele ka pannud, aga see oleks ikka toimunud. Muidugi sinu nimetatud juhtumite kohta oleks selline varjant üpris sobimatu...
Aju töötles süsteemivõrrandi läbi kiiremini kui ettenähtud äkki.Kui võtta aluseks see, et kõik kulgeb mingite valemite järgi.
igatahes eile juhtus see jälle. olin oma suvilas, ja tegin lõket sõpradega. me põletasime käbisid seal samuti, ning siis järsku ilma mõtlemata tõstsin oma jala teise kohta. sekund hiljem hyppas yks käbi lõkkest, selline hõõguv sinna kohta, kus mu jalg oli ennem olnud.

mitte mõte ei käi kiiremini, vaid ma nagu reageeriksin asjadele ennem selle toimumist. mälu käib ette, ja reaktsioon tuleb iseenesest.
Vasta
#23
njah minul käib mõte sina reageerid lihtsalt tahaks teada millest see tuleb.halb ta pole.aga rahule ka asja jätta ei saa kuidagiBleh
Vasta
#24
ma mõtlesin ennem samamoodi, aga pikema arutamise peale ei viitsi enam sellele mõelda. see asi lihtsalt on nii ja kõik.
meil on anneLaugh

ajaa, vahest VÄGA harva ytlen ma vastuse kellelegi samaaegselt, kui tema kysimuse esitab. aga see on vist pigem juhuslik värk.



[Teadet on muutnud 20-7-2004 postitaja metavo]
Vasta
#25
Minul oli hiljuti üks kummaline juhtum. Ühel hommikul peale ärkamist, tuli äkki selline creepy tunne peale, ja ma hakkasin niisama lambist lootma, et ma täna auto alla ei jääks. Oli selline tõeliselt kummaline tunne kohe peale ärkamist peal ja ma lootsin, et ma auto alla ei jääks. Siis aga hakkasin oma hommikusi tometusi edasi tegema ja unustasin selle kahtlase tunde. Koolipäeva lõpus helistati haiglast tunni ajal ühele minu kursaõele, kes on ühtlasi ka minu hea sõbranna ja talle öeldi, et tema mees jäi auto alla. Nagu alateadlikult oleks midagi päeva sündmustest ette aimanud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas needus või lihtsalt veab viltu? loviis 7 4,596 18-10-2018, 16:28
Viimane postitus: isemaag
  Info lihtsalt tuleb kusagilt chico 28 11,516 26-11-2013, 18:35
Viimane postitus: Minaelan
  Imelik juhus kooky 4 2,781 05-06-2007, 19:33
Viimane postitus: Ettur12
  Kas lihtsalt alateadvuslik käitumine? Inimene 31 10,330 13-09-2006, 15:41
Viimane postitus: varez
  Juhus? Driimu 3 2,507 12-10-2005, 19:48
Viimane postitus: Nestonia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat