Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuu astroloogias
#1
Imelik rahvas siin para-webis. Igasuguseid vandenõu teooriaid, seletamatuid nähtusi, ufosid ja tonte-vaime jne. usute. Uurite, arutate, tõestate ja lükkate väiteid ümber. Aga empiirilisse teadusesse, mida astroloogia on, ei usu mitte. Muidugi peab arvestama, et igaühel on õigus uskuda seda mida ta tahab. On inimesi, kes ei usu üldse mitte midagi, seleta neile mida iganes ja kuidas tahes. Kuid jah, mitteuskumine on ka usk. Ei tohiks omavahel segamini ajada usku ja religiooni, need ei ole üks ja seesama, nad on kaks ise asja.

Kuu on meie igapäeva elus vägagi oluline tegija ja “töötab” enamasti meie emotsionaalse tunde ja alateadvuse tasandil. Kuna igaühel on sündimise ajal oli Kuu erinevas kohas, siis on ka meie vastuvõtlikkus erinev, me võtame seda vastu erinevalt. Lisaks mõjutavad meid veel teised olulised sünnitegurid, Päikese ja tõusumärgi positsioonid ning ülejäänud planeetide asukohad meie sünnikaardis. Eriti lähiplaneedid Merkuur ja Veenus, nende mõju läbi saame aru, kuidas me mõtleme, aru saame ja võtame vastu emotsionaalseid mõjusid. Paari lausega on seda kõike võimatu lahti seletada.

Seepärast ülalpool toodud näide Kuu Veevalajas ei saagi ühtemoodi oma mõju avaldada ja ennast teda anda. Üksikud sarnased jooned on lähedastel neil, kes sündinud samaaegselt samas kohas ja samal kellaajal. Siin tulevad “mängu” juba geneetilised ja kultuurilised mõjud ning veel paljud teised nüansid.

Päevahoroskoop annab vihjeid, kuidas erinevate päisemärkide inimestel võib (ei pea) minema. Kui ikka on antud hoiatus, et täna näiteks suurem oht liikluses, siis miks seda peaks eirama. See on sama, kui ilmajaam ütleb, et päeva jooksul võib tulla äikesevihma ja inimene eirab seda. Tagajärjeks pole muud, kui inimene saab läbimärkaks, sest ei võtnud vihmavarju kaasa. Meil on vaba tahe, võtan varju kaasa või ei võta, otsus ikka inimese teha. On aga teatud asjades nö. Saatus, mis ka tähtedes kirjas. Siis juba raske, kuid mitte võimatu olulist muuta.
Vasta
#2
Sooviks lisada ka lingi: www.horoskoop.net , kes veel ei ole seal käinud. Ei uskunud ka eriti horoskoopidesse, aga see leht pani küll imestama, väga hästi pani täppi. Kasutab samuti tähtede seisundit inimese sündimise ajal ja koordinaate.

[Muudetud: 12-23-2009 FurioN]
Vasta
#3
Astroloogia ei ole teadus, selle ranges mõttes, see on ka üks põhjusi miks osad sellesse ei "usu"...
Näiteks tahaks näha inimest, kes ei usu füüsikasse või keemiasse või astronoomiasse...

http://en.wikipedia.org/wiki/Astrology - astroloogia on siiski pigem usupõhine süsteem, kui teaduspõhine, mis minuarust tuli ka siin vahepeal pika arutluse peale jamaloogia teemas välja...
Vasta
#4
To Albaregia.
No ei maksa ikka üldistada, et imelik rahvas para-webis, et ei usu astroloogiat, paljud usuvad, aga lihtsalt jõulude ajal käib foorumis vähem inimesi.
Tehnoloog on väga häid linke andnud ja positiivselt astroloogiasse suhtunud.
Mina olen astroloogiasse uskuja ja astroloogiast väga, väga mitmes teemas kirjutanud.
Sealjuures Tiibeti astroloogiast, feng shui astroloogiast, india astroloogiast, hiina astroloogiast jpm-st.
Enne kui torisema tulla, vaata kas siin on juba samalaadseid asju käsitletud. Selleks saab otsingut kasutada.
Ehk vanad olijad on juba tüdinenud selgitamast, mis on mis.
Siin näiteks teema Planeedid
Igal planeedil on astroloogias talle omane mõjusfäär ja iseloom:

http://para-web.org/viewthread.php?tid=1...=1#pid1197

Ise tegin kunagi teema Must kuu ehk prognoos järgmiseks üheksaks aastaks:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=1...1#pid19886

Siin 13 tähtkujust terve teema:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=5...1#pid95962

VironShaman tunneb hästi asteekide astroloogiat, mina olen natuke lugenud maiade astroloogia kohta.
Ühesõnaga, kui sul on midagi tuua, millest keegi veel midagi ei tea, siis palun.
Horoskoop.net on jah üks hea asi, algajale astroloogia huvilisele täiesti sobiv!

Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
To Albaregia.
No ei maksa ikka üldistada, et imelik rahvas para-webis, et ei usu astroloogiat, paljud usuvad.

Pingutasin jah üle, kui üldistasin, vabandust!
Eks ma püüan edaspidi konkreetsem olla. Lisatud lingid tekitasid huvi, nii et uurime neid. Tänud.

[Muudetud: 23-12-2009 PiziIngliito]
Vasta
#6
Rahvas käsitleb astroloogiat kummaliselt: kas uskub või ei usu. Ja skeptikud räägivad astroloogiaga seoses tõestamisest või mittetõestamisest. See on kummaline lähenemine valdkonnale. Valdkonnale lähenemine võiks alata valdkonnaga tutvumisega. Ja kui mõiste on olemas, siis ei saa kunagi väite, et mingi mõiste üldse ei toimiks. Sõna "olemas" räägib juba toimimisest iseenest. See, kas toimimine on esmapilgul arusaadav või mitte, on hoopis teine küsimus.
Vasta
#7
Täiskuu Sõnnis 29. oktoobril

See Sõnni täiskuu viib haripunkti inimestevahelised võitlused ressursside pärast viisil, mis on Jumalale kõige meelepärasem. Ta paljastab nõrkused, motiivid ja tegelikud kavatsused meie tsivilisatsioonis. Selle taga on rikkuse ümberjoondamine, mis sisaldab kõiki asju, mida me kõige rohkem hindame. Kõrgeim õppetund, mida ta meile õpetab, on see, et vaimne kaalub alati üles materiaalsed väärtused. Täis Skorpioni Päikese pimestavat valgust, on see täiskuu üks nendest, mida meeles pidada!

Oodata on järgmisi Sõnni täiskuu sünkroonsusi: ootamatud rikkuse või ihaldusobjektide ülekanded; kaua otsitud esemete või kaupade omandamine; tagasimaksed kõikides vormides, kaasaarvatud müstilised ja karmalised; pööratakse tähelepanu ja täidetakse ellujäämise ja hakkamasaamise küsimused; luksuse ja mugavuse suurenemine; talendi teretulnud tunnustamine; isiklike väärtuste dramaatilised kohanemised; arendusprojektide valmissaamine; lõpevad ressursside sõjad; pühade lubaduste täitmised; ja transformatsioonid, mis on seotud igasuguse materiaalse rikkusega.

See täiskuu ja sündmused, mis selle all toimuvad, tõestavad, et maailma rikkus on mööduv ja et vaimne rikkus muudab reaalsust viisil, mis on sobiv igale indiviidile. Peale seda kuud muutuvad paljud prioriteedid, enamus paremuse poole. Kerkib esile uus keskendumine stabiilsusele ja reaalsele kasvule, mis juhib meid kõiki rohelisematele karjamaadele. Sõnn on koduks kannatlikkusele. Paljud asjad, mida me kõik oleme kannatlikult oodanud, saavad nüüd teoks.

Elus on meid kõiki õnnistatud ainulaadse ja erakordse andega. Meie ülesandeks on avastada ja arendada neid andeid, et me annaksime maailmale oma parima ja samal ajal naudiksime oma jõupingutuste vilju. Ei ole ühtegi inimest, kes oleks sündinud ilma Veenuse, Jupiteri, või Uraanita. Oleks vale mõelda, et keegi oleks kuidagi sündinud ilma jumaliku andeta. Neile, kes pole veel oma andeid avastanud, teen ettepaneku palvetada Jumala poole ja paluda tema toetust, et aidata neil edukalt oma kingitusi Maale pakkuda.

See kuu annab meile kõigile märku parimast ajast, et mõtiskleda oma sisemiste ressursside seisukorra üle; selle all ma mõtlen meie loomulike annete summat, meie vaimseid ja psüühilisi oskusi, meie emotsionaalset intelligentsust ja meie iseloomu. Kus me ennast leiame olevat; millist rolli on meie sisemised ressursid mänginud meie elu staatuse määramisel? Mida me saame või peaksime tegema, et neid ressursse arendada? Tõde on see, et mida suuremad on meie sisemised ressursid, seda suurem on meie edu elus.

Mis on rikkus ja mis on väärtuslik? Vastus sellele küsimusele sõltub saaja teadvuse tasemest. Targad on läbi aegade toetanud mõtet, et elades vooruslikku elu, meelitate te hindamatu oma ellu. Vooruslik elu on see, mis tõstab meie hinged Jumala silmis üles ja see on seesama elustiil, mis tagab, et meie individuaalne tulevik esineb veel ilusamini ja veel sihikindlamalt läbi iga astroloogilise keerukuse. Voorus on tasuta ja selle dividendid on piiritud. See on reaalsus, mitte pelgalt luule.

Meie kätte on usaldatud Maa rikkused. Kelle me oleme nende eest vastutavaks seadnud? Müstik teab, et rikkus teenitakse enne seespool ja siis väljaspool. Kui Jupiter sünkroniseerib, tuleb Tema arm, me tervitame teda naeratuste ja hüüetega. Kuld kaotatakse ja antakse tagasi neile, kes teavad saladusi. Elemente põimitakse läbi meie elude, mu kallis lugeja, kas te oskate seda hoida?

Astroloog Salvador Russo
Tõlkinud Tiina Hoel
Vasta
#8
(23-12-2009, 16:39 )Nielander Kirjutas: Näiteks tahaks näha inimest, kes ei usu füüsikasse või keemiasse või astronoomiasse...

näiteks mina

Vasta
#9
(29-10-2012, 17:53 )brc15 Kirjutas:
(23-12-2009, 16:39 )Nielander Kirjutas: Näiteks tahaks näha inimest, kes ei usu füüsikasse või keemiasse või astronoomiasse...

näiteks mina

Oled sa päris kindel, et tead millesse sa EI usu? Kas sa ei usu neid teadusi või neid valesi mis nende teaduste sildi all sulle üritatakse kaela määrida? Siin tuleb ikka suur vahe sisse ja mõtle asjad uuesti ja hoolega läbi.
Vasta
#10
Mina täiesti usun horoskoopi. Astroloogia abil saab tulevikku ennustada ja see on fakt. Väga paljudel kuulsustel ja poliitikutel on omad astroloogid, kes soovitavad neile mida teha mingi päev ja mida mitte. Mina olen täitsa rahul endaga, tähtede järgi olen lõvi ja Hiina horoskoobis ahv. Smile1
Need mõlemad märgid sobivad ideaalselt teineteisega. Olen päris palju lugenud enda kohta ja enamus läheb täppi.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat